OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.693
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Akd javi za bateriju kroz par dana kak se ponaša
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Apachy kaže...
Akd javi za bateriju kroz par dana kak se ponaša

Prvi dan mi je već malo bolja nego na Android 10. Na 47% imam 3h SOTa s uključenim bluetooth-om cijelo vrijeme i uglavnom nekih 50% svjetline. Lokaciju izbjegavam inače paliti osim ako nije potrebna, a od punjenja je prošlo 11 sati te od toga možda 1h wifi ostalo 4G. Preko bluetootha mi je uvijek povezan jedan uređaj, nekad i dva.

12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

to je odlično. nek ne smrdaju kaj do stabilne verzije i bit će avionski. 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Evo stavio sam na mobitel Android 11 beta verziju. Trenutno nema nikakvih primjedbi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Novi update
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

oxygen 11 bi treba doći krajem mjeseca ili početkom travnja, pošto je danas izašla open beta 3, a nakon treće bete ide stabilna verzija.

fakat su gori od samsunga koji je bio sprdnja na polju nadogradnji.

 

zbacili hrpu fonova da pokriju tržište, a support za postojeće fonove je 0. taman će izać android 12 dok oni donekle popeglaju 11...

 

čini mi se da nema više normalnog telefona, tj komapnije u androidu koja može napravit zakružen telefon, hardverski i softverski uz popratni support od barem 3-4 godine da bi mogao parirati ajfonu.

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

pokvarili su se, a bili su mi zadnja nada u Android svijetu... cijela familija fura neki OnePlus, ali mislim da cemo lagano svi u jabucare... cak i ona bogec verzija bude ok... 

7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ljudi ko planira instalirati Open betu 3 nek ne radi zasrali su totalno upadate. Kamera mi opce ne radi 🤣🤣🤦🤦🤦.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Užasni su sa updateima. 7T je prvi izašao sa Android 10 i još uvijek na njemu.
Mada nije da mi fali, jer je i nakon godinu i pol munjevito brz, bez ikakvog laga, reseta, išta...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Meni su obe verzije open beta dosad skroz upotrebljive za svakodnevno korištenje.Nikakvih problema, dapače sve je fluidnije i baterija primjetno bolja. Jedino što napravim wipe cache u recovery svaki put nakon ažuriranja.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Meni su prva dva update bila odlična a sa ovim zasrali totalno . Radio sam wipe cache u recovery no džaba .

Kamera radi ali čim prebacim na ulitrawide kameru ruši mi se aplikacija.

12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Stigao HydrogenOS 11 za op 7t pro danas, znači da bi globalni oxygen trebao stići za par dana, ako je sudit po uobičajenim nadogradnjama
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Prodajem svoj 7 pro, razlog je taj što sam dobio službeni s21.
Ako nekog zanima, ima ga na njuškalu, ali može me i kontaktirati ovdje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Evo došao stabilni oxygen 11 na op 7t pro danas popodne. Instalirao ga, brisao chace u recoveryju i odma hard reset nakon toga, posložio sve ispočetka, napunio ga i sad ću vidjet bateriju, ma da na prvu ne vuče niš više nego desetka.

Inače nova estetika je ok, malo vuče na one ui od samsunga, al je ujednačena kroz cijeli ui. Dark mode više nije oled crni, nego tamno sivi kaj mi je malo bez veze, al ajd...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ponudio i meni na 7T, ali nešto se nećkam.
Kao prvo nema AOD čemu se najviše veselim, a drugo toliko sam se naviknuo na sadašnji izgled da jednostavno ne želim taj novi izgled UI.
Pričekat ću nekoliko dana i vidjeti iskustva drugih
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Meni sve šljaka po starom, novi font i ui su mi čak i ok, olakšava upotrebu jednom rukom. Baterija bolja u standby-u nego na desetki, pri korištenju ista...

Mislim da su ostali na istom ui, ne bi prepoznao da je android 11
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

I ja isto razmišljam. Najviše sam se veselio AOD u ovoj nadogradnji, a njega nema. Znas li da li ce biti uopce biti za seriju 7 AOD? Mada vidim da je bio u ovoj zadnjoj beta 4 verziji sto je izasla prije kojih 7 dana. Vjerovatno ce pustit AOD u nekoj buducoj nadogradnji?!

12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

bit će kroz buduće nadogradnje, samo se ne zna kad. aod je od beta 3 i sad na 4 na 7 i 7t pro, ide se na oneplus lab u opcijama i tamo se uključi, samo je totalno neoptimiziran, ubije bateriju u manje od dana.

na stable uopće nema aod-a trenutno.

 

meni nepotrebna opcija, koristim njihov ambient display kad ga kucnem jednom pa mi prikaže taj ekran na 2 sekunde koji bi bio i na aod-u. ali za te novce koliko je koštao fon, trebao bi imat aod još prošle godine...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

I ja kucnem i vidim imam li što propušteno. Ali kao što kažes koliko košta mobitel iritira što nema tu funkciju, pogotovo kad vidis da danas manje više svi s amoled ekranom imaju AOD. 

16 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Bok!

 

Jel ima tko iskustva s popravkom mobitela? Ispao mi je iz đepa i oba stakla su napukla.

Još je pod garancijom pa bi da se to obavi u ovlaštenom servisu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pozdrav

Da li netko ima iskustva s trade-om mobitala na Oneplus stranici. Kako to ide, da li ga pošteno procijene kao što su dali prvu ponudu? Recimo sad je momentalno OP8pro na njihovoj stranici s vaucherom 599€. Ja imam OP7 8/256 i u tome trade-u dali su mi cijenu 190€+50€ (bonus). Kad bi to sve bilo tako, mogao bi se OP8pro dobiti za 360€. Ima li netko iskustva s tim?

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pozdrav  svima ja nakon 3ipo godina korištenja Oneplus  uređaja kupio sam Samsung  A52 5G kao privremeno rješenje (znam da je prelazak sa konja na kornjaču)

Moram priznati  da su totalno  zasrali sa updateom na Android 11.

Nisam više imao živaca zbog  konstantni  bugova. 

Gledajući  ove nove Oneplus  uređaje  nemam ih  više  namjeru kupovati jer ništa novo ne nude. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 20:33 (čmrljo).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Lijepo da si nas obavijestio. Ja imam OP7, sve update-tove uvijek uredno napravio, pa tako i nedavno ažuriranje na android11, sve normalno radi, nikad nikakvih problema. Ne znam kako neki imaju te bugove. Ne radim beta ažuriranja, uvijek samo stable. Oneplus nudi što i drugi, samo sto je stvarno postao dosta skup, dok samsung i xiaomi imaju vise modela pa se može i nesto jeftinije naći. 

7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Evo koristio sam zadnji uređaj Oneplus 7T . Na Android 10 imao sam ghost touch koji ostaju nakon izvršene radnje po jednu do 2 sekunde.
Na Android 11 poslije bete 2 su upropastili sve . Kamera mi jednostavno nije radila kako treba iako ne slikam previše kad god bih je upalio nije radila. Sve sam pokušao ali nije mi išlo.
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
čmrljo kaže...
Evo koristio sam zadnji uređaj Oneplus 7T . Na Android 10 imao sam ghost touch koji ostaju nakon izvršene radnje po jednu do 2 sekunde.
Na Android 11 poslije bete 2 su upropastili sve . Kamera mi jednostavno nije radila kako treba iako ne slikam previše kad god bih je upalio nije radila. Sve sam pokušao ali nije mi išlo.

Na beta verziji?? Pa jesi proba sa stable verzijom, clean install...

 

Meni sve normalno radi na OP7pro, čak i na beta verzijama 11ice. Istina je da su razdužili su sa ažuriranjem uređaja, ali su i dalje u najmanju ruku isto ažurni kao Samsung, Xiaomi...

Oneplus već 4 godine koristim najviše zbog njegovog ispoliranog androida, fluidnosti, stabilnosti, opcija raznoraznih koje nisu samo gimmick, nema bloatwarea. 

 

 

7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Imam 7T na Androidu 11 i nikakvih problema nemam. Sto se tice novih modela slazem se da je 1+ izgubio dosta toga sto je imao u pocetku i da to vise nije to. Ali nemam ideju ni sto bi uzeo drugo. Samsung ne bi nikako.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ghost touch si imao jer si koristion njihov launcher. Instaliraj bilo koji drugi i toga nema. Ja imam microsoftov i nikad ništa a dok sam koristio oneolus launcher stalno ghosti touch problemi

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pa velim probao sam sve i imao san iste probleme. Daleko od toga oni imaju fluidnost i stabilnost. Ovo mi je njihov 4 uređaj ali ovaj zadnji uređaj me ubio u pojam sa greškama . Tako da čekam neki bolji oneplus  u budućnosti  koji izađe .

7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Nikad nisam imao Samsung pa da vidim kakav je uređaj za sada nije loš.
12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

kakav vam je dojam sada na oxygenu 11 nakon ove zadnje male zakrpe? baterija, kamera, općenito ui?

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice