OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 374.461
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Franzek kaže...

Bok, i meni je danas stigao OP3, na njemu je rom 3.21. Ne nudi mi skidanje zadnje verzije, ima li netko ideju kako skinut zadnju verziju?

 http://lmgtfy.com/?q=oneplus+3+oxygen+os+3.2.2.+download

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Franzek kaže...

Bok, i meni je danas stigao OP3, na njemu je rom 3.21. Ne nudi mi skidanje zadnje verzije, ima li netko ideju kako skinut zadnju verziju?

Ekipa na Oneplus forumu kaže da je bolje ostati na 3.2.1 jer na novom imaju battery drain.

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3 - dostava
matija656 kaže...

 šta će ti prduženi vikend i more, bit će gužve na cesti :D
bolje kupi mobitel i ostani doma :P

 

Haha, trebao sam uzeti mobitel i ostati doma. Waiting lista je 7 tjedana. :S

 

Nez sta da radim, situacija je ovakva. Idem 14.9. na putovanje i volio bi imati novi mob da mogu slikati neke brzinske fotke bez da vadim dslr.

Obzirom na sadasnji info sa sluzbenih OP stranica na Graphite se ceka 7 tjedana, dok Soft gold moze doci za 2 tj. Obzirom na dosadasnja iskustva ljudi taj estimated date je obicno bio napuhan i mob je dolazio dosta ranije. Jel ima sanse i dal se isplati kockati i cekati Graphite ili suprotnom njihovom sloganu da se Settleam za gold

 

Estetski su mi i jedan i drugi lijepi s tim da blagu prednost dajem Graphiteu i to samo zbog zadnje strane

15 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Nakon skoro dva tjedna čekanja moj OP3 je stigao u Zg, zadnji update na dhlu je "dogovorena dostava bez detalja" što im to znači? Dali sad HP to preuzima ili?

Steam:luka2301 , origin:chi2301
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Dhl dostava na vrata,mene su nazvali ujutro.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus 3 - dostava
buby021 kaže...
matija656 kaže...

 šta će ti prduženi vikend i more, bit će gužve na cesti :D
bolje kupi mobitel i ostani doma :P

 

Haha, trebao sam uzeti mobitel i ostati doma. Waiting lista je 7 tjedana. :S

 

Nez sta da radim, situacija je ovakva. Idem 14.9. na putovanje i volio bi imati novi mob da mogu slikati neke brzinske fotke bez da vadim dslr.

Obzirom na sadasnji info sa sluzbenih OP stranica na Graphite se ceka 7 tjedana, dok Soft gold moze doci za 2 tj. Obzirom na dosadasnja iskustva ljudi taj estimated date je obicno bio napuhan i mob je dolazio dosta ranije. Jel ima sanse i dal se isplati kockati i cekati Graphite ili suprotnom njihovom sloganu da se Settleam za gold

 

Estetski su mi i jedan i drugi lijepi s tim da blagu prednost dajem Graphiteu i to samo zbog zadnje strane

 ako ti je mala razlika koji ti je bolji u boji, iako vučeš na graphite, uzmi gold verziju

najviše zbog toga da ako uspije da ti dođe do odlaska na put, srebrna verzija je pitanje dal će ti bit dostupna do puta, a iako bude, onda je glavno pitanje dal će ti doć uopće

al ja sam mislio da su zbog obustave prodaje u europi pauzirali i sivi i zlatni model, ili su samo sivi po tome što ti pišeš ??
nisam previše se obazirao na tu inforamciju od njih jer kako god ga ne planiram kupit, još...
nekako me vuče na to da preskočim trojku i da onda možda upiknem četvorku, jer me jedinica još uvijek drži i više nego odlično...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
sus kaže...
Mob došao dan ranije nego što piše u SMS- u od DHL-a.Na stranici piše 14. tako da to nije relevantno.
Netko je spominjao zaštitu u pakiranju,kutija od uređaja je u kartonskoj kutiji, koja je ubačena u vrećicu od DHL-a.Ne bi izdržalo ni da malo žešće ispadanje iz ruku.
100X bolje pakiranje mi je slano sa odronima od 80$ nego sa mobom od 400€.
Očito im je ponestalo ne samo uređaja, nego i materijala za pakiranje.
Srećom nema nikakvih oštećenja na kutijama.

 Nama nije dosao tako zapakiran.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Jucer narucim mob, a ono ETA 23.9? WTF, jeli ta procjena za slanje/dolazak pretjerana?
Ko ce mi cekat do tad :-(
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Neo dD. kaže...
Jucer narucim mob, a ono ETA 23.9? WTF, jeli ta procjena za slanje/dolazak pretjerana?
Ko ce mi cekat do tad :-(

 Ja isto jucer narucio graphite... malo se gamblam, ali nadam se da bi moglo doci ranije.

 

Na OP forumu sam citao zanimljivu pretpostavku. Tipa da će kroz 2-3tj doci nova posailjka i njome namiriti sve koji su narucili do ove Pauze, a nakon toga će replenishat warehouse tako da imaju u stocku kada nastave u 9mj s prodajom. Sve je to rekla kazala, ali... Fingers crossed.

15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
sus kaže...
Dhl dostava na vrata,mene su nazvali ujutro.

 Kod mene još uvijek ništa, nazvao Dhl pa su mi rekli da to preuzima Hp express jer sam izvan Zagreba,  nemam sreće stvarno. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Kako sam već pisao, mobitel je naručen 01.08. i dostava je bila predviđena za 03.09. Evo danas gledam, pomakli su dostavu na 23.08. Super ako bude tako.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 3

Jel se moze jos danas naručiti mobitel, ili je od danas zapocela ta najavljena stanka?

 

Edit: Heh ipak nemoze, oba su Out of stock ..steta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 19:20 (PiXeLsss).
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Ima tko problema sa focusom kamere? Vidim da se dosta ljudi zali da im zna zablokorati focus i ostati u vjecno takav..
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Sa fokusom nemam nikakvih problema,oxygen3.2.1.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 3

Od svih tih problema koji se spominju ja nemam niti jedan,od pakiranja do mobilnog oxygena. Jedino ono sto imam kao i ostali su te malo posebnije boje na zaslonu.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Stigao je i moj primjerak danas.. Dhl na vrata iako nisam iz ZG..tocnije u Split.

Uredjaj je odličan. Prije njega sam imao s7edge koji me odbio najviše zbog touchwiza i fizicke home tipke..

Navika je navika..da svaki put moraš upirati nešto da zatvaraš a to radiš min 200x dnevno..

Hvala bogu to kod oneplusa nije problem, izrada je fenomenalna..

Zamjerka jedino senzoru osvjetljenja, ili je pretaman ili presvijetal.. valjda će se to riješiti sa vremenom.

A screenprotector je napola stavljen, to mi jedino nije jasno..nakon ovakve izrade zaljepe tako nešto..

Ali da zaključimo još jednom samo te dvije sitnice inace je uređaj amejzing.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Ima li gdje kod nas za uzeti kakvu zaštitu (masku) za OP3. Mobitel mi neplanski stiže za 2 dana, a ne znam kad će mi naručeni Spigen stići. Malo sam paranoičan, poučen iskustvima prijašnjih mobitela.
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ne izlazi iz kuće dok ne dođe zaštita :D

 

 Ja sebi naručio Nillkin cover, i ozrly tempered glass, čekam oboje da stignu, pa napišem dojmove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2016 0:39 (kvaju).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Nillkin mi ne paše jer ne prekriva cijelo kućište, barem one koje sam ja gledao, a i pretvrde su da bi kvalitetno zaštitile od pada. Ali barem bi trebala pasati uz tgsp jer nema "lip" preko ekrana.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Gledam baš Oneplus 3, jel zna tko kad će ga bit za naručit?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Haywire kaže...
Gledam baš Oneplus 3, jel zna tko kad će ga bit za naručit?

za kojih 7tjedana bi trebali da puste ponovno normalno u prodaju u zemljama koje su sad dobile redukciju 

nikad neznaš kak to more da bude, može da bude ranije, može da bude kasnije ..

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
matija656 kaže...
Haywire kaže...
Gledam baš Oneplus 3, jel zna tko kad će ga bit za naručit?

za kojih 7tjedana bi trebali da puste ponovno normalno u prodaju u zemljama koje su sad dobile redukciju 

nikad neznaš kak to more da bude, može da bude ranije, može da bude kasnije ..

 

ok, provjeravat ću češće malo. thx na odgovoru

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Mobitel od jučer ujutro stoji u Hrvatskom Leskovcu i ne miče. Dan prije je pisalo da je dostava danas do kraja dana, sad je "unknown". Iskustva nekakva? (radi se o UPS-u)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Evo javili su na oneplus forumu da kreće 3.2.4 update.

-Fixed the auto-reboot issue.
-Improved call quality.
-Implemented various fixes and carrier optimizations
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: OnePlus 3

Mobitel naručen 5.8. stigao jučer, 12.8.Overseas kombi dostavio na kućna vrata. Kad sam naručivao napisali su da ga očekujem 4.9., loša procjena 😀. Pakiranje odlično, plastična vrećica s velikim prugastim zračnim jastučićima. 

11 godina
offline
OnePlus 3

izglada da na honorbuyu imaju na lageru jos mobitela, na sluzbenoj triba čekat do sredine 9 miseca ako se ne varan.

ja san uvatija zadnji vlak za kupit ga od tamo

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
TKScump kaže...

izglada da na honorbuyu imaju na lageru jos mobitela, na sluzbenoj triba čekat do sredine 9 miseca ako se ne varan.

ja san uvatija zadnji vlak za kupit ga od tamo

 Tamo je azijska verzija A3000 (evropa A3003).Nema razlike samo fali jedna LTE frekvencija.

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Pozdrav, razmišljam o ovom telefonu; sve mi je manje vise poznato jedino me zanima kakva je kvaliteta poziva ( molim onog tko komentira da kaže koji je mob imao prije) jer mi je to bitno za posao...u komentarima na Youtubeu nekoliko ljudi nije zadovoljno istom..te kakav je mikrofon za diktafon? Već sam se neugodno iznenadio u G3 nakon Galaxy s3 i iPhone 4 po pitanju call quality ..pogotovo na speakerphone te snimki govora...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

za to su Motorole najbolje

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

jeli prodan one plus one 3

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice