"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.308
|
čitano: 5.720.648
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MUĆAK kaže...

UMiDigi S5 Pro  200 $ iz HK ili  240 $ iz CZ  za par dana

 

Koji veliki igrač stoji iza ovog branda mislim dali su oni nečiji podbrand .

 Puno radije bi uzeo xiaomi poco x3 ili xiaomi 10t lite 5G

Divide et impera!
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Umidigi je bivši Umi.

Izbacili su u godinu dana puno zanimljivih modela, ali kao i Xiaomi i oni imaju mušice u nekim modelima.

Do pred par dan sam imao Umidigi F1. Memoriju ima 6/64, dobra baterija.

Samo jedna stvar mi je smetala. Makro snimanje mu je katastrofa, takva da jedva očita barkod.

Sad imama Umidigi A7 Pro, ali kod njega je pak neoptimiziran softwer.

Preko noći pogasim sve, a on potroši najmanje 15% baterije.

I tak, dok ga ne počneš koristiti, ne znaš što su sfušali.

 

dak
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Za bar kod ti ne treba macro kamera.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nebitno, važno je samo da su sfušali kameru(e), ali to je kod odrona poznata stvar, da im kamere nisu nešto.

Ovaj sad Umidigi A7 pro ima sasvim solidnu kameru.

I A5 Pro ima jako dobru kameru, za svoj rang.

dak
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok, planiram djetetu uzeti novi mobitel u cjenovnom rangu 1400-1500kn, obavezan utor za slušalice (novi mobitel, HR dućani). Pred 2 godine sam drugom djetetu uzeo Xiaomi Mi A2 Lite (5.84"), nešto slično bih htio i sada... Imate li neku preporuku mobitela u zadanom cjenovnom rangu i približno te veličine do 6"? Unazad nekoliko stranica, sve preporuke za taj cjenovni rang su bile veličine 6.5" i više...

Ukoliko nema preporuka za traženu veličinu, a gledajući veličinu 6" i više, je li Realme 6S 4GB/64GB i dalje bestbuy za te novce? Hvala na savjetu!

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
hrvojeb85 kaže...

Bok, planiram djetetu uzeti novi mobitel u cjenovnom rangu 1400-1500kn, obavezan utor za slušalice (novi mobitel, HR dućani). Pred 2 godine sam drugom djetetu uzeo Xiaomi Mi A2 Lite (5.84"), nešto slično bih htio i sada... Imate li neku preporuku mobitela u zadanom cjenovnom rangu i približno te veličine do 6"? Unazad nekoliko stranica, sve preporuke za taj cjenovni rang su bile veličine 6.5" i više...

Ukoliko nema preporuka za traženu veličinu, a gledajući veličinu 6" i više, je li Realme 6S 4GB/64GB i dalje bestbuy za te novce? Hvala na savjetu!

 Nema nažalost izbora u sub 6" za tu lovu.

Moj savjet ako ne mora bit ducan i ako se mozes rastegnut malo je p30 preko njuške. Imas ih novih za 2000kn. 6.1", 3.5mm jack, odlicna baterija, proc i kamera.

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav,

Je li Oukitel C16 Pro bestbuy za 600 kn?
https://www.devicespecifications.com/en/model/36a15103

Trenutno se u Kauflandu prodaje. 5.7

Lp
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ovo 5.7. zanemarite, slučajno napisano, a ne vidim kako editirati post na mobu
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kregol kaže...
hrvojeb85 kaže...

Bok, planiram djetetu uzeti novi mobitel u cjenovnom rangu 1400-1500kn, obavezan utor za slušalice (novi mobitel, HR dućani). Pred 2 godine sam drugom djetetu uzeo Xiaomi Mi A2 Lite (5.84"), nešto slično bih htio i sada... Imate li neku preporuku mobitela u zadanom cjenovnom rangu i približno te veličine do 6"? Unazad nekoliko stranica, sve preporuke za taj cjenovni rang su bile veličine 6.5" i više...

Ukoliko nema preporuka za traženu veličinu, a gledajući veličinu 6" i više, je li Realme 6S 4GB/64GB i dalje bestbuy za te novce? Hvala na savjetu!

 Nema nažalost izbora u sub 6" za tu lovu.

Moj savjet ako ne mora bit ducan i ako se mozes rastegnut malo je p30 preko njuške. Imas ih novih za 2000kn. 6.1", 3.5mm jack, odlicna baterija, proc i kamera.

 Gdje ima za 2000kn novi? Može link? Jer ja ispod 2500 ne nađem.

5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
hrvojeb85 kaže...

Bok, planiram djetetu uzeti novi mobitel u cjenovnom rangu 1400-1500kn, obavezan utor za slušalice (novi mobitel, HR dućani). Pred 2 godine sam drugom djetetu uzeo Xiaomi Mi A2 Lite (5.84"), nešto slično bih htio i sada... Imate li neku preporuku mobitela u zadanom cjenovnom rangu i približno te veličine do 6"? Unazad nekoliko stranica, sve preporuke za taj cjenovni rang su bile veličine 6.5" i više...

Ukoliko nema preporuka za traženu veličinu, a gledajući veličinu 6" i više, je li Realme 6S 4GB/64GB i dalje bestbuy za te novce? Hvala na savjetu!

 Mislim da je ovaj 5.8"

 

https://www.njuskalo.hr/huawei-p20/huawei-p20-lite-black-zapakiran-pod-garancijom-oglas-30095515

4 godine
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav.
Zanima me da li netko zna kakva je ovo ikona prva u desnim gornjem kutu gdje je mreža-signal-postotak baterije i kako je skinuti (da nestane)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
melcisedec kaže...
Pozdrav.
Zanima me da li netko zna kakva je ovo ikona prva u desnim gornjem kutu gdje je mreža-signal-postotak baterije i kako je skinuti (da nestane)

NFC?

4 godine
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bravo, upravo to. 👏👍
4 godine
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bravo, upravo to. 👏👍
12 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mala pomoć: imam mi 9t cca 18 mjeseci i baterija mi lagano gubi kapacitet pa bih kupio novi mobitel (inače s istim sam vrlo zadovoljan).
Neki osnovni kriteriji:
Cijena oko 2000kn
Veličina kao i mi 9t
Dual sim
Kamera barem kao na mi9t
Ne igram igre na mobu
90Hz/120Hz ekran može
NFC


Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 18:29 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tomislav10 kaže...
Mala pomoć: imam mi 9t cca 18 mjeseci i baterija mi lagano gubi kapacitet pa bih kupio novi mobitel (inače s istim sam vrlo zadovoljan).
Neki osnovni kriteriji:
Cijena oko 2000kn
Veličina kao i mi 9t
Dual sim
Kamera barem kao na mi9t
Ne igram igre na mobu
90Hz/120Hz ekran može
NFC

 Imam i ja mi 9T i razmišljam u smjeru da kad baterija počne gubiti kapacitet da kupim zamjensku bateriju ako postoji, jer mob je još uvijek vrh i meni osobno osim baterije upgrade nikakav ne treba. :)

 

8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav!

da li je netko u zadnje vrijeme naručivao sa VOPMART ?

vidim da imaju Europe Express(7-10 business days) $30.75 dostavu, i to je čini mi se DPD pa me zanima da li je naplačen porez ?

 

hvala !

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nikad čuo za tu stranicu.
A piše ti dolje pod shipping and delivery da su mogući carina i dodatni porezi te da je kupac sam odgovoran za to.
Nisam već neko vrijeme kupovao iz kine ali inače je bez carine išlo preko DHLa ako se dobro sjećam i ako su imali tu opciju to je obavezno bilo istaknuto na stranici trgovine/uz proizvod.

Tako da po mom mišljenju ili preskoči kupovinu tamo ili se pripremi za carinjenje.
A možeš ih probati i kontaktirati i pitati ih pa ćeš znati sigurno.
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da li je Redmi Note 8T i dalje best buy do 1300kn il ima nešto drugo što bi preporučili? 
Novo i kod nas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Što kažete na novi Trumpov potez? Pobrinuti će se da ne ode bez praska. 

 

Trump Administration blacklists Xiaomi, US investors must pull out by end of year

https://www.gsmarena.com/trump_administration_blacklists_xiaomi_us_investors_must_pull_out_by_end_of_year-news-47229.php

 

Trump’s Move Cost Bosses at China Tech Giant $4.5 Billion

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-15/trump-s-move-on-xiaomi-erases-5-billion-from-top-bosses-wealth

 

Trump Administration adds Xiaomi to military blacklist

https://techcrunch.com/2021/01/14/xiaomi-us-blacklist/

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Banana
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Se plaća porez ako naručite robu iz kine preko Bangood stranice koristeći EU Priority Line

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ne
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

je to 100% sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dar01 kaže...

je to 100% sigurno.

 Ja sam tako prošle godine naručio drona i tablet (znači, ogromni i relativno skupi paketi) i oboje stiglo bez ikakve dodatne naplate.

Koliko vidim po temama, taj način uvijek prolazi bez PDV-a.

 

 

ALI, ovdje se radi o kineskim prodavačima kojima nije uvijek za vjerovati, a i svako malo naši pronađu neku novu ideju za naplatu paketa i pisma :D Tako da nikad ne možeš biti 100% siguran, ali prema dosadašnjim iskustvima nije bilo problema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

brzinsko mišljenje, koji je po vama bolji telefon?

Poco x3 ili Mi10t Lite (obije varijante u 128gb)

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Lite je neznatno bolji i ljepši, ali Poco je 400 kn jeftiniji.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogo222 kaže...
Lite je neznatno bolji i ljepši, ali Poco je 400 kn jeftiniji.

 

Kakav je IPS na MI10T lite? Ima li trzanja kod adaptive refresh rate-a, reprodukcija boja kakva je, ghosting?

I want to believe
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Novi Snapdragon 870 chipset, po performansama izmedu 865+ i 888, prvi mobitel na kojem izlazi je Motorola Edge S koji bi trebao biti oko 300-350 eura

E ovo izgleda kao pravi flagship killer.

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-motorola-edge-s

WoT IG: RavenHR_
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hebeno :)
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice