"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.743.951
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

oneplus x nema fingerprint senzor, to je takva steta, odma mi otpada u startu zbog toga, inace ostatak je dobar, 5" amoled to mi je najbolja vrsta ekrana koju mogu dobit, stari provjereni snapdragon 801 sa 3 gb rama i jbg moraju ga usrat

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
To je sve stvar osobnog misljenja.. Recimo ja osobno se u svemu slazem s tobom osim s ovim dijelom s otiskom prsta.. Meni osobno potpuno beskoristan dodatak, nikad ga nisam koristio, niti imao potrebu, tako da mi ne treba ni od sada kao ni do sada..
Nek se 1+X pokaze dobrim na prvim testovima, trajanje baterije nek bude zadovoljavajuce, i def mislim da cu njega ubosti kao iduci uređaj jer je cijenom prihvatljiv a dimenzijama manji od sadasnjeg Mi3..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@MEDO11

U svezi http://www.giztop.com/xiaomi-redmi-note2.html

 

Ja sam uzeo 2 komada sa te stranice,s tim da su moji jos na putu prema meni...ocekujem ih next week

Par ljudi sa PCExperta je narucilo 2-3 dana prije mene sa te stranice i uredno im je doslo za 9-10 dana

Salju u roku 48h DPD kurirskom sluzbom preko Francuske,pa nema nikakvih davanja vise osim cijene koju platis prilikom kupnje

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2015 10:16 (Beelzeboss).
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

"The item has been processed in the country of destination"

znači da je prošlo carinu ili da očekujem pisamce? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pogledaj na ips.posta.hr tamo možeš vidjeti točno gdje je u hrvatskoj te je li poslano na carinu ili ne
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

31.10.2015. 12:43:02   CROATIA   ZAGREB 10003   Insert item into domestic bag

 

thnx za info,ovo piše tamo 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Onda si izgleda imao sreće pa ti je jednostavno paket proslijeđen dalje.

Inače kada ide na carinu piše Item sent to customs
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

možda ide ali na carinu u grad di jesam,budući da nisam iz zg..a vidjet ćemo,glavno da je stigao,malo mi falilo da kupim drugi čekajući :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ne ide to tako,carina za poštu je samo u ZG-u
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

znači ako bi zapelo,morao bi u zg to rješavat?  ja mislio da se to carini u svakom vecem mjestu,koje ima carinu,naravno,ne samo zg.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ne moras ti po paket u Zg, nego ti kuci dodje koverta s pozivom da dostavis racun s vrijednosti narucenog proizvoda, posaljes im to mailom, kad obrade tvoj paket pustaju ga tebi kuci, i po dolasku placas iznos postaru prije preuzimanja posiljke..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jasno mi to,samo nisam znao da se to radi SAMO u zg

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja sebi ponovno uzimam redmi 2 s 2gb to je sigurno em mi se super svidja miui em mi je odlicna kamera na njemu..barem meni..Mene kod meizua jedino brine baterija sto se ne vadi... Ako mb pocne budalit moze bit vrlo velik problem ,jer je puno puta pomagalo vadjenje baterije van i opet paljenje mba.. I na kraju S KOJEG SAJTA NARUCIT a da je jeftino + pouzdano??

R33mba#2892
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jel ima itko Elephone P6000 PRO (da li 2 ili 3 GB RAM svejedno) da mi malo opiše kakav je.

Tražim si neki best buy smartphone do 1000kn pa mi je taj zapeo za oko...

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bolje kupi nekog poznatog kineza nego te divlje koji glume kineze (elephone,inew,doogee...). Samo ćeš problema imati s njima.
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
M3d0 kaže...
Bolje kupi nekog poznatog kineza nego te divlje koji glume kineze (elephone,inew,doogee...). Samo ćeš problema imati s njima.

 Npr.?...

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gam3r kaže...
R3nchi kaže...

Molim ekipu za pomoc, curi sam bio kupio thl 4400 koji je nakon godinu dana totalno otisao u qurac, uzeo bi joj nesto drugo al nisam pametan sta valja u kategoriji do 120$.. Trebam nesto provjereno 720p ekran 1gb rama min 2300baterija,, jer joj je ovaj thl ubo vjeru u kineze.. 

 

Od trgovina otpada minideal jer sam od njih dobio neispravan mobitel i geekbuying jer mi mb od njih jedan nikad nije stigo...

 

zapo mi je za oko lenovo a806

 

Meizu M2 Mini ili Xiaomi Redmi 2.

 

po 104293319 put

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Zero Chance kaže...
M3d0 kaže...
Bolje kupi nekog poznatog kineza nego te divlje koji glume kineze (elephone,inew,doogee...). Samo ćeš problema imati s njima.

 Npr.?...

Ulefone Be Pro, Lenovo K3 NoteCubot X9Xiaomi Redmi Note 4GUMI eMAX

www.phonespal.com/xiaomi-mi-4c-to-feature-infrared-port/ http://www.phonespal.com/xiaomi-redmi-note-4g-review/ http://www.phonespal.com/cubot-x9-review/ http://www.phonespal.com/doogee-dg580-review/
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@zero
Xiaomi,meizu,zte,huawei,lenovo,oneplus,coolpad,zopo.
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Htio bih kupiti MEIZU M2 Note jer je dobio jako dobru ocjenu u Bugu. Ali vidim da malo koji online ducan nudi na izbor da mobitel dobijemo iz EU skladista (kako bi izbjegli carinu). Je li netko vec htio kupiti isti, ima li ideju preko kojeg ducana bi se to moglo? Vidim da www.gearbest.com nudi slanje iz skladista u UK, ali među 24 zemlje kamo to skladište šalje nema i Hrvatske. Ima li netko savjet? Hvala!

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kupi ga na aliexpressu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ljudi pročitao sam na računalo.com da se na gearbest.com može kupovati iz EU skladišta bez obzira što nas nema na popisu .samo treba odabrati EU skladište i dhl dostavu
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam Jiayu s3. Odjednom imam problem sa punjenjem, prije bih napunio bateriju do 100% za cca 2 i pol sata a sada mi treba i do 7 sati.....mislim ono wtf. Probao sam više punjača i uvijek isto. Zna li netko u čemu je problem?

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
A probaj napraviti kalibraciju baterije ili vrati na tvorničke postavke
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
A probaj napraviti kalibraciju baterije ili vrati na tvorničke postavke
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
anelko kaže...
Zero Chance kaže...
M3d0 kaže...
Bolje kupi nekog poznatog kineza nego te divlje koji glume kineze (elephone,inew,doogee...). Samo ćeš problema imati s njima.

 Npr.?...

Ulefone Be Pro, Lenovo K3 NoteCubot X9Xiaomi Redmi Note 4GUMI eMAX

 Koji si ti car :)

Kažeš mu da kupi poznatog kineza i onda mu predložiš 5 modela od kojih su 2 od najgorih fake kineza izmišljenih za internacionalnu prodaju naivnim evropljanima itd. (Ulefone i Cubot), a treci je možda i ok ali dolazi od diskutabilne u Kini nepoznate marke Umi. Jedino su K3 Note i Redmi Note od poznatih kineza od nabrojanih.

Poznati kinezi za preporuku:

Xiaomi

Meizu

Huawei

ZTE

Coolpad

Lenovo

BKK grupa (Vivo, OPPP, 1+1)

LeTV (novija marka ali sa odličnim reviews i prodajom)

 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Wolf79 kaže...
anelko kaže...
Zero Chance kaže...
M3d0 kaže...
Bolje kupi nekog poznatog kineza nego te divlje koji glume kineze (elephone,inew,doogee...). Samo ćeš problema imati s njima.

 Npr.?...

Ulefone Be Pro, Lenovo K3 NoteCubot X9Xiaomi Redmi Note 4GUMI eMAX

 Koji si ti car :)

Kažeš mu da kupi poznatog kineza i onda mu predložiš 5 modela od kojih su 2 od najgorih fake kineza izmišljenih za internacionalnu prodaju naivnim evropljanima itd. (Ulefone i Cubot), a treci je možda i ok ali dolazi od diskutabilne u Kini nepoznate marke Umi. Jedino su K3 Note i Redmi Note od poznatih kineza od nabrojanih.

Poznati kinezi za preporuku:

Xiaomi

Meizu

Huawei

ZTE

Coolpad

Lenovo

BKK grupa (Vivo, OPPP, 1+1)

LeTV (novija marka ali sa odličnim reviews i prodajom)

 

 Umi Hamer ne valja ? A evo mu i detaljan review za Umi eMax http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/umi-emax-review/228243.aspx , xiaomi moze samo redmi note uzeti za ovu cijenu sto on trazi, meizu m2 kosta 160, huawei da kupi y300 itd. Sve su ovo top marke ali ne zna budzet koji on trazi.

http://www.phonespal.com/category/chinese-smartphones/
10 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Meni redmi 2 na tele 2 kartici uopće nehvata 3g a kamoli 4g...ostalo je sve OK
This time next year we'll be millionaires
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice