IPhone i150 tarifa vs. TELE2

poruka: 39
|
čitano: 19.479
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: IPhone i150 tarifa vs. TELE2
Kruno_21 kaže...
lovranac kaže...

da li je to 100% tako, a ne da me sjebe nesto hh

100% je tako, korisnik sam i300 ali nakon 5 mj. cu se prebacim na i150, ne mozes potrositi nikako niti 1 gb..

aha, a da li postoji neka finta s njihove strane da me sjebu nekako i da se nemogu prebaciti nakon određenog vremena s vece tarife na manju

15 godina
offline
RE: IPhone i150 tarifa vs. TELE2

Evo ja sam uzo iPhone na tarifu i300 i 6mjeseci imam 300min 150 poruka i 2gb prometa za 150kn. Onda se prebacim na tarifu i150 i imam 150min 50poruka i 1gb prometa. Na prvi pogled izgleda skupo ali isplativo je ako trosite malo vise na mobitelu. Meni ce recimo iPhone zamjeniti kucni posto ne trosim vise od 150min mjesecno a to mi je uracunato prema svim mrezama i kucnim brojevima.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
offline
IPhone i150 tarifa vs. TELE2

Eto ja imam iphone al prepaid na bonove i sad bi si ukljucio neki internet bar da imam 50mb mjesecno da mogu provjerit nesto kad mi treba pa me zanima jel ima koja takva tarifa za simpu i kolko se prometa trosi npr ucitavanjem jedne stranice?

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: IPhone i150 tarifa vs. TELE2
lucky_look kaže...

Eto ja imam iphone al prepaid na bonove i sad bi si ukljucio neki internet bar da imam 50mb mjesecno da mogu provjerit nesto kad mi treba pa me zanima jel ima koja takva tarifa za simpu i kolko se prometa trosi npr ucitavanjem jedne stranice?

 

Imas web'n'walk za 50kn 150mb. Evo ti ponuda T-coma Tele 2 i VIP-a: LINK

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
offline
RE: IPhone i150 tarifa vs. TELE2
Independent kaže...

Evo ja sam uzo iPhone na tarifu i300 i 6mjeseci imam 300min 150 poruka i 2gb prometa za 150kn. Onda se prebacim na tarifu i150 i imam 150min 50poruka i 1gb prometa. Na prvi pogled izgleda skupo ali isplativo je ako trosite malo vise na mobitelu. Meni ce recimo iPhone zamjeniti kucni posto ne trosim vise od 150min mjesecno a to mi je uracunato prema svim mrezama i kucnim brojevima.

pa po tome se uopce ne isplati uzimati tarifu i150 na pocetku, nego uzmes i300 i dosta jeftinije mob i prebacis se kasnije i ustedio si dosta para

15 godina
offline
RE: IPhone i150 tarifa vs. TELE2
lovranac kaže...
Independent kaže...

Evo ja sam uzo iPhone na tarifu i300 i 6mjeseci imam 300min 150 poruka i 2gb prometa za 150kn. Onda se prebacim na tarifu i150 i imam 150min 50poruka i 1gb prometa. Na prvi pogled izgleda skupo ali isplativo je ako trosite malo vise na mobitelu. Meni ce recimo iPhone zamjeniti kucni posto ne trosim vise od 150min mjesecno a to mi je uracunato prema svim mrezama i kucnim brojevima.

pa po tome se uopce ne isplati uzimati tarifu i150 na pocetku, nego uzmes i300 i dosta jeftinije mob i prebacis se kasnije i ustedio si dosta para

 

Off course. To ti je kao ''bonus'' no time privlace kupce. Isto kao i max ADSL kada je prije par godina prvih 2-3 mjeseca bio flat za 1kn. Zna T-com kako privuci ljude ali njihove daljnje usluge...

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
offline
IPhone i150 tarifa vs. TELE2

da li se trazi polog za kupnju iphonea i koliko je, ako ga ima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: IPhone i150 tarifa vs. TELE2
lovranac kaže...

da li se trazi polog za kupnju iphonea i koliko je, ako ga ima

 

Nekim ljudima traze nekima ne. Meni nisu, inace polog je 2400kn.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
IPhone i150 tarifa vs. TELE2

AJHME BOTU STO CETI MOBILINI INTERNET KAD NA I PHONE IMAS Wirless opciju ajmeeeeeeee

JEL IKO PRODAJE I PHONE JAVITE MI SE NA nik.si4ever@hotmail.com

Black4ever was here!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice