iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 71.535
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
iPhone 5s

Točno to, tržište postavlja cjenu, ne ja. Crtica dve, je već 100-200kn manje od onog što je kao nov. Udubine i slično, te veća oštećenja, još dolje!

Nisi ti crveni križ, ali ako 5 ljudi prodaje za 2600 ko nov, ti slobodno stavi izgreban za 2600, ali budeš ga prodo nikad

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

A i daj mi reci koji moras bit retard da das za godinu dana stari telefon 2500kn 😄

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

A i daj mi reci koji moras bit retard da das za godinu dana stari telefon 2500kn 😄

 Kolki retard moras bit da za novi das 4000+ kn ? 


https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
iPhone 5s

Apply water to burned area :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

A i to je dobro pitanje 😄 ja svojeg novog platio 3000kn prije godinu dana vakumiranog.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Ajmo nešto razjasnit.

Novo - znači vakumirano, nikad otvarano, nikad upotrebljavano.

Polovno - korišteno pa makar 1 dan.

 

To što netko ima zaštitnu masku i zaštitno staklo to je za njega +.,ali ne može mi taj mobitel prodavat pod novi.

 

To što ekipa stavlja na oglasnik novo.,to stavlja više da ljepše oglas zvuči nego što je mob stvarno novi. A to što kupci to puše, e to je več njihov problem.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 9:35 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
R36 kaže...

Ajmo nešto razjasnit.

Novo - znači vakumirano, nikad otvarano, nikad upotrebljavano.

Polovno - korišteno pa makar 1 dan.

 

To što netko ima zaštitnu masku i zaštitno staklo to je za njega +.,ali ne može mi taj mobitel prodavat pod novi.

 

To što ekipa stavlja na oglasnik novo.,to stavlja više da ljepše oglas zvuči nego što je mob stvarno novi. A to što kupci to puše, e to je več njihov problem.

 

 

 

 Zato ja uvijek stavim, kao novi Jer mazim i pazim stvari koje imam. 5s je star godinu dana i par mjeseci i kao novi je, cijelo vrijeme u maskici i screenprotector na njemu.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
offline
iPhone 5s

Jucer me je baterija bas iznenadila. Ovo je rezultat bez dopunjavanja. Ovih 7 sati je screen on time?

Enjoy The Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
MatijaZG kaže...

Jucer me je baterija bas iznenadila. Ovo je rezultat bez dopunjavanja. Ovih 7 sati je screen on time?

 Ne.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

je

12 godina
offline
iPhone 5s

Kada dobije netko 7h screen on timea na ip 5s tad cu se bacit s Ajfelove Kule

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone 5s
To je i meni cudno, tj nemoguce da je 7h screen on time...
Enjoy The Silence
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
MatijaZG kaže...
To je i meni cudno, tj nemoguce da je 7h screen on time...

 Po tisućiti put, to nije SOT, u to se raćuna i kad ti svira muzika, a mob je naravno zaključan ( stand by )

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 13:30 (Stolnik).
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...
MatijaZG kaže...
To je i meni cudno, tj nemoguce da je 7h screen on time...

 Po tisućiti put, to nije SOT, u to se raćuna i kad ti svira muzika, a mob je naravno zaključan ( stand by )

 Tako je!!!

11 godina
offline
iPhone 5s

Baterija nije sreca to je istina al nije ni tolko losa. Cijeli dan izgura nekako a to mi je najvaznije. 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

Stigao 8.3 update 

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Korisnici T-Mobile HR mreze mogu sada birati u mobilnim podatcima izmedju 2G, 3G i 4G brzine mobilnog interneta. Kod mene do sada toga nije bilo. Instaliravsi 8.3 vidim da je ta funkcija dodana.
13 godina
offline
iPhone 5s

JEL?? konačno

 

ima tko još da je dobil taj famozni meni sa 2/3/4g?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Ja sam dobio 2g, 3g ili 4g meni, mislim da to svi dobiju sa 8.3 updateom...

01000101010000010101010000100000010100110100100001001001010101000010000001001100010011110100111101010011010001010101001000100000001110110010100100101001001010010010100100101001001000000100100000110011
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Dal je dobar ovaj ios 8.3 ja ga tek stavio skidat kad sam citao opis pise da su stvarno puno toga popravili iako meni ie sve super radilo i jedino sam imaobponekad bug sa telefonskim pozivom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Nakon sta sam imao 5icu,uzeo sam 5s novi,jer nisam htio 6icu zbog previse love. 

 

Nakon 2mjeseca koristenja mobitel je jedan dan poceo drainat bateriju ko lud i nije se htio punit. 

 

Kad se ugasi,onda se hoce punit ali samo do 3-4% i to je to od njega. 

 

Danas bi trebao dobiti novi na garanciju... 

 

Nisam bas zadovoljan 5s.. Obicna 5ica mi je bila vise pouzdanija.. 

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

moj radi vec godinu dana a ne pazim ga ni trunke izudaran je posteno sa svih strana.

ovo sam baterijom sei meni dogodilo 2,3 puta samo ga trebas ispraznitit do kraja da krepa i ostaviti da se puni. meni je pomoglo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Meni nije jer sam ga pokusavao punit na sve moguce nacine. 

 

I kad je krepao skroz,ostavio pola sata da se puni ali nije htio preko 3-4%.   Onda se sam upali i krepa opet. A nije se htio punit upaljen. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Imam osjecaj al kazem imam osjecaj mozda si brijem ali koda mi mobitel radi puno bolje od ova 8.3 updatea. Brzi je jednostavno a i baterija minse cini bolja.

a i moguce je da je brzi jer se mobitel rebootao kad je stavljao novi ios a zadnji put se to dogodilo kad je dosao ios prije ovoga znaci nekih mjesec dana. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 5s

Pozdrav ljudi, ovako:
Nisam inace korisnik Iphone pa nisam upucen...

 

Prijatelj ima problem(nestalo mu kontakata), nisam ga bas razumio, on je kupio sebi novi iphone, a stari prodao i taj kojem ga je prodao je izbrisao kontakte iz imenika(a nije se odjavio sa iclouda) i sad prijatelj na svom Icloudu nema vise kontakte..

 

Ima neki backup od gige spremljen, nezz spadaju li tu kontakti, vrijedi li to vracati i resetirati mob?

 

Uostalom, s obzirom na ovo kako vam se cini, jel moguce ikako kontakte spasiti???

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Vlasnici 5s da vas cujem dal danas u 7 odmah skidate ios9 ili cete pricekati malo dojmove kako radi. Ipak je 5s sad vec lagano star dvije generacije. Ja se dvoumim dal da skinem danas il pricekam par dana al poznavajuci mene skinut cu danas.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

Vlasnici 5s da vas cujem dal danas u 7 odmah skidate ios9 ili cete pricekati malo dojmove kako radi. Ipak je 5s sad vec lagano star dvije generacije. Ja se dvoumim dal da skinem danas il pricekam par dana al poznavajuci mene skinut cu danas.

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Pezer kaže...

...

Prijatelj ima problem(nestalo mu kontakata), nisam ga bas razumio, on je kupio sebi novi iphone, a stari prodao  ...

Ima neki backup od gige spremljen, nezz spadaju li tu kontakti, vrijedi li to vracati i resetirati mob?

 

Uostalom, s obzirom na ovo kako vam se cini, jel moguce ikako kontakte spasiti???

Inače je procedura za migraciju sa jednog iPhone-a na drugi tako da se prvo backup-ira stari, a onda se na novom taj backup vrati.

Tako da, da, nek pokuša sa vraćanjem backup-a.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
offline
iPhone 5s

ima li netko problema sa baterijom nakon zadnjeg updatea?

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 21:42 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

Moram priznati da se ne sjećam ako sam učestvovao na ovoj temi, ikada! 

No stvarno, da upitam kako stojite s najnovijim 9.0.1 iOS update-om, koliko vas ga je skinulo, i koliko imate featuresa od mogućih?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice