HTC M8 - Rasprava

poruka: 2.284
|
čitano: 399.827
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
I usput da pitam koji je trenutno najbolji najstabilniji sistem za htc m8 baziran na 7.0 nougatu.Taj bih i stavio onda
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Jel meni moze tko objasnit kako da vratim KitKat 4.4.4 ima li neki video za pocetnika?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Koji web preglednik koristite?

Ja imam trenutno Operu i Firefox i užasno su spori (wifi veza je ok brzine)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Pc44 kaže...

Koji web preglednik koristite?

Ja imam trenutno Operu i Firefox i užasno su spori (wifi veza je ok brzine)

 gello browser,najbolji

tomas
6 godina
neaktivan
offline
HTC M8 - Rasprava

Pozdrav,imam problem sa punjenjem.puni mi se mob citavu noc al nece da se pomjeri procenat,a gore pokazuje kao da puni.sad mi se skroz ugasio,ne mogu nikako da ga upalim.probavao sasm i druge punjace ali djaba.hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Na raspolaganju je sistemski update za Sense Home

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Imam jedan mali problem s mobitelom, a to je da mi se display poceo odvajati od ostatka. Sve radi apsolutno normalno, samo je centralni dio display podignut toliko da nokat stane ispod. Moze li ovo biti do toga da je baterija dala svoje pa se sad napuhuje ili je nesto drugo u pitanju?
R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Baterija ti je otišla
I ja sam imao isti problem prošlo ljeto. Počeo se nakon toga i donji dio dizati
13 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava

Bude sve normalno kad je zamijenim, nema posljedica?

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
16 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Ja nisam imao nikakvih posljedica a stvarno je jako izašao ekran u donjem desnom kutu
14 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Pozdrav. Na mom (sad već ženionom) HTC m8 se, sad već drugi-treći put desilo da izbacije onu poruku "Unfortunately, the process com.google.process.gapps has stopped" (i ostale neke aplikacije/procesi se mogu tu naći u poruci). Googlanjem se dođe do rješenja da se obrišu podaci za navedene aplikacije, samo to često za posljedicu ima gubitak skoro svih postavki i onda dosadne nadogranje svih aplikacija itd itd. Zna li itko razlog zašto se ovo dešava i još važnije kako to spriječiti? Unaprijed hvala na odgovorima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

U zadanje vrijeme mi se počelo događati da prilikom razgovora ili se prekine poziv ili uključi zrakoplovni način rada.

Uočio sam da se to događa pri dodiru s licem, kao da je mobitel postao osjetljiviji (ali smao tijekom razgovora), ali to se događa samo tijekom razgovora.

Prije mi se to nije događalo, mobitel nije rootan.

Ima neko kakav savjet?

 

Ili mi možete pomoći tako da mi napišete da li vam se ekran zacrni prilikom razgovora ili ostane upaljen?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Meni se na mojoj J5-ici uvijek zacrni
Poslano sa Lenovo Vibe K5
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Kaj mislite o ovome?

http://www.ebay.com/itm/Silber-HTC-One-M8-16GB-Handy-5-Zoll-4G-Dual-Kamera-GPS-Smartphone-Ohne-Vertrag/172866983846?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D47507%26meid%3Ded7341f5c3514e9db83812b0ed936159%26pid%3D100005%26rk%3D5%26rkt%3D6%26sd%3D172866463285&_trksid=p2047675.c100005.m1851#viTabs_0

 

Refurbished M8 u kućištu bez ogrebotina za 650kn

Gledam neki mob za ne puno novaca pa sam nekako mišljenja da bolje uzeti ovo, nego nešto s Njuškala za iste (odn. čak i veće) pare

Ima i drugih boja. Seller ima i druge uređaje (ukljućujući i M7), ali sam nekak mišljenja da je ovo best buy 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Pozdrav!
Upravo mi je stigao HTC M8 zlatni, ostao sam bez riječi kada sam ga uzeo u ruke, nisam ocekivao da cu ostati WOW😍, stvarno sam zadovoljan! Za sada je na 5.0.1 - 6.0 htc sense, nakon S4 koji je otiso u vijecna lovista, ovo je zmaj! 😄 Ne smeta mi 5.0.1 ali ako trazi da napravim upgrade na Marshmallo, da napravim ili ne? Jer i ovako lijepo radi! Ako imate koji savijet!? Tnx :))
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
HTC M8 - Rasprava

Da svakako, Marshmallow radi odlično na M8.

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Dali ima u postavkama mogucnost azuriranja sistema ili moram skidati failove itd, jer tražim ali ne nalazim!?😊
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Pronaso sam u apk HTC pomoc, ali dugo provijerava dali ima dostupna azuriranja!Dali je to normalno ili više nema azuracije za M8? Ako netko hoce pomoci! Tnx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
veseli007 kaže...
Dali ima u postavkama mogucnost azuriranja sistema ili moram skidati failove itd, jer tražim ali ne nalazim!?😊

 Da, tamo pokreni provjeru za ažuriranjima. Nakon instalacije Marshmallowa napravi hard reset.

9 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava

Nece i nece, provijerava 5min i nista! 😠  Nisam naveo da je mob potpuno nov. Neke apk ne rade tipa Tv, vidim da je stigla zamijena za tu apk! Ali dok ne napravim azuraciju nema nista! Nije neki problem strpit cu se mozda se javi HTC! tnx!

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 14:26 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Ako ima zainteresiranih, prodajem m8 silver 16gb sa tragovima koristenja. Ekran u super stanju, samo ogrebotine i udubine na tijelu moba. Rootan je i ima android 8.0.0. Mogu stavit bilo koji rom po zelji. Odlican mob za ucenje programiranja ili za prvi mob za klince. Baterija mi uspije cijeli dan. Jedini pravi problem je usb port, ali dok miruje i dok je prikljucak na zici dobar ide normalno. Znaci nije pametno koristit mob dok se puni ili kopira, ali ako se gleda film ili nesto, bez frke se puni. 500kn, hitno je...
Molim zainteresirane da se jave putem poruke na 091 519 4307
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M8 - Rasprava

Jeli moguće root-anje m8 bez kompjutera, trenutno mi kompjuter ne radi? 

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Ja sam imao taj problem i desavao mi se kada se telefon isorazni i onda kada ga upalim izbaci mi tu poruku i nista nisam mogo osim da ga ugasim i onda factory reset iz recoverya i tako sam morao sve podatke gubiti ukljucijuci i slike i sve ostalo.To mi se desavalo na svakih 3 mjeseca tako da sam ga prodao.Sad sam uzeo htc 10 prezadovoljan
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
Da li mogu staviti oficiial nougat na svoj htc 10 koji je sprint verzija.Ima nepotrebnih aplikacija pa bih volio da stavim official nougat za htc 10 i da ga rutujem nakon toga.Moze li mi ko pojasniti .Radio sam davno to ,uglavnom unlock ,bootloader pa stavljanje twrp pa se radi sistem.Moze li ko dati neki link
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Iako ne znam ni sam hoću li dobiti odgovor na ovo pitanje ali svejedno ću ga postaviti.

 

Razmišljam staviti Lineage OS 17.1. na HTC M8, ali prije toga bi se htio osigurati ako nešto pođe krivo pa me zanima s kojeg mjesta mogu skinuti službeni zadnji stock ROM (android 6)?

Također ako je tko slučajno stavio Lineage OS 17.1. na svoj mobitel, kakva su iskustva i radi li sve na mobitelu kako spada?

 

Ovo ne radim sebi nego članu obitelji, ja osobno nikada nisam imao HTC mobitel pa zato i nemam ove informacije.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava

Možda ovdje, ali ne piše koji je OS, nego samo verzija firmwarea:

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2735235

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Backupiraj postojeći rom iz recoverya i siguran si.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
HTC M8 - Rasprava

Ako netko ima HTC M8 i LineageOS 17.1 gore, jel mu radi 4G ili LTE?

Flashao sam clean install više puta i nikako osposobiti 4G

Mislim da ću biti prisiljen se vratiti na stock rom

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
marsovac zemaljski kaže...

Ako netko ima HTC M8 i LineageOS 17.1 gore, jel mu radi 4G ili LTE?

Flashao sam clean install više puta i nikako osposobiti 4G

Mislim da ću biti prisiljen se vratiti na stock rom

 obično ti piše na threadu htcm8 - LineageOS 17.1, xda-developers foruma, znači tamo gdje si rom najvjerojatnije i preuzeo... changelog, što radi a što ne i ostale informacije su ti na toj temi pa bih te savjetovao da proučiš prije instalacije, također bi bilo dobro proučiti korisnička iskustva s te teme a najbolje od svega bi bilo da pitanja postavljaš tamo gdje ljudi imaju svježa iskustva s upravo tim romom a ne na ovom forumu

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 22:29 (nemrem_stara_mi_sere).
9 godina
offline
Re: HTC M8 - Rasprava
nemrem_stara_mi_sere kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Ako netko ima HTC M8 i LineageOS 17.1 gore, jel mu radi 4G ili LTE?

Flashao sam clean install više puta i nikako osposobiti 4G

Mislim da ću biti prisiljen se vratiti na stock rom

 obično ti piše na threadu htcm8 - LineageOS 17.1, xda-developers foruma, znači tamo gdje si rom najvjerojatnije i preuzeo... changelog, što radi a što ne i ostale informacije su ti na toj temi pa bih te savjetovao da proučiš prije instalacije, također bi bilo dobro proučiti korisnička iskustva s te teme a najbolje od svega bi bilo da pitanja postavljaš tamo gdje ljudi imaju svježa iskustva s upravo tim romom a ne na ovom forumu

 pojedincima piše da radi dok drugim pojedincima piše da ne radi.

A na ovom forumu pitam ako slučajno netko ima iskustva, ako nitko nema onda nikom ništa

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice