Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

poruka: 361
|
čitano: 193.892
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
nixass kaže...
Dan1234567890 kaže...

i za preorder daju Bose 700NC slušalice - vrijede bar 200€ - inače imam baš taj model, pa bi ih vjverojatno stavio na njušku.

Znači 6 pro bi platio 700€, realno, kad oduzmem 200€ od 899€ koliko inicijalno košta.

 

imam samo 2 razloga protiv kupnje:

- ne vidim nigdje da imam i dalje besplatan storage fotki na google photos (jako me nervira što su to ukinuli za pixel seriju!)

- ovo je tablet, a ne telefon - ima 164mm! - ajme! a "manji" ima 5mm manje. užas!

 Daju Bose slušalice ali ako naručuješ preko mailboxde i sličnih servisa, ništa od slušalica.

 

Btw P6 preorder napravljen sinoć, mobitel godine

 Zašto mislis da nema slušalica preko mailboxde.com -a? nisam detaljno čitao uvjete narudžbe, a nigdje nisam na taj dio naletio...?

15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Piše da moraš imati adresu u njemačkoj, i teoretski ti na mailboxu imaš njemačku adresu ali ne znam mogu li oni to kako "skužiti". Evo što stoji na stranici (google translate s njemačkog)

 

37
Predbilježite se za Google Pixel 6 ili Pixel 6 Pro (ovisno o dostupnosti) od prodavača koji sudjeluje u trgovini između 19. listopada 2021., 19:01 CEST i 27.10.2021, 23:59 CEST i primite Bose slušalice za uklanjanje buke ako uvjeti promocije su ispunjeni 700 besplatno. Potpune uvjete promocije možete pronaći na pixel-offers.com/headphones/de-DE. Za iskorištavanje potrebna je prijava u skladu s uvjetima promocije. Sudjelovanje od 18 godina. Sudionici moraju navesti adresu za dostavu u Njemačkoj. Ponuda je ograničena na najviše dvije (2) slušalice po kućanstvu. Googleovi zaposlenici ili prodavači na malo i svi koji su profesionalno povezani s Promocijom ili članovi njihove uže obitelji nemaju pravo sudjelovati u Promociji.

 

Ja sam se predbilježio za 6 Pro jer ga se trenutno ne može naručiti. Pričekam od 25.10. i nadam se da ako se odlučim za kupnju neću propustiti slušalice :/ Ako slušalice odu, onda ću vjerojatno pričekati još malo.

9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
steve90 kaže...

Piše da moraš imati adresu u njemačkoj, i teoretski ti na mailboxu imaš njemačku adresu ali ne znam mogu li oni to kako "skužiti". Evo što stoji na stranici (google translate s njemačkog)

 

37
Predbilježite se za Google Pixel 6 ili Pixel 6 Pro (ovisno o dostupnosti) od prodavača koji sudjeluje u trgovini između 19. listopada 2021., 19:01 CEST i 27.10.2021, 23:59 CEST i primite Bose slušalice za uklanjanje buke ako uvjeti promocije su ispunjeni 700 besplatno. Potpune uvjete promocije možete pronaći na pixel-offers.com/headphones/de-DE. Za iskorištavanje potrebna je prijava u skladu s uvjetima promocije. Sudjelovanje od 18 godina. Sudionici moraju navesti adresu za dostavu u Njemačkoj. Ponuda je ograničena na najviše dvije (2) slušalice po kućanstvu. Googleovi zaposlenici ili prodavači na malo i svi koji su profesionalno povezani s Promocijom ili članovi njihove uže obitelji nemaju pravo sudjelovati u Promociji.

 

Ja sam se predbilježio za 6 Pro jer ga se trenutno ne može naručiti. Pričekam od 25.10. i nadam se da ako se odlučim za kupnju neću propustiti slušalice :/ Ako slušalice odu, onda ću vjerojatno pričekati još malo.

ja sam isto to pročitao i razumio da je bitno da je adresa za dostavu u DE, a mailboxde ima adresu za dostavu u DE :) Tako da računam da mogu dobiti slušalice...

16 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

iskreno ne znam koji mehanizam imaju.

na redditu je jedan lik iz belgije pricao da je prednarucio P6 i da slusalice ne moze dobiti.

 

>>bitno da je adresa za dostavu u DE, a mailboxde ima adresu za dostavu u DE 

ali mailboxde ima jednu adresu i na nju ce ljudi naruciti npr 1000 mobitela sa slusalicama, tu stvar od dvije slusalice po adresi/kuci pada u vodu.

 

ne znam kaj bi savjetovao, ako dobijete slusalice odlicno, ja ih cak namjeravm s nekim mijenjati za Sony XM3/4 (ne da je Sony bolji nego sam jednostavno fanboy :D)

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 13:13 (nixass).
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Da to "2 per household" si vjerojatno u pravu. Meni je svejedno, jer ako budem naručivao, naručiti ću kod rodbine u njemačkoj.
Ja sam opet fanboy sennheisera (imam PXC 550) ali ove 700 izgledaju nekako elegantno. Iskreno, da nije ta ponuda vjerojatno bih čekao još koji mjesec ali ovako me malo vuku na impulzivnu kupnju 

14 godina
online
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Znači nebudu najebali samo ovi što naruče preko mailboxde, nego i svaka treća narudžba iz nebodera npr.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 7:34 (milanji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
milanji kaže...
Bolje se dobro strpiti, ovo je cirkus. Blokirali sve recenzije, tko zna šta je u pitanju.

kakva blokada?

NDA prestaje 25.10., normalna prodaja ide 28.10.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 20:48 (nixass).
9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
nixass kaže...
milanji kaže...
Bolje se dobro strpiti, ovo je cirkus. Blokirali sve recenzije, tko zna šta je u pitanju.

kakva blokada?

NDA prestaje 25.10., normalna prodaja ide 28.10.

 tako je, idealno vrijeme za naručiti je nakon ponedjeljka, nakon recenzija...

Trenutno se više ne može naručiti iz Njemačke, jer ga više nema, samo je moguće napraviti prednarudžbu...a pitanje je kada će se moći naručiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 8:56 (Dan1234567890).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

I ja čekam ponedjeljak, trebalo bi biti u 18:00 po našem vremenu.

 

Pitanje je oće li bit uopće igdje za prednarucit u to vrijeme , tj ima li uopće sad igdje za prednarucit a da se dobiju slusalice?

 

netko je tu napisao da se dobije 3% ili 10% natrag ukoliko se ima google one ? ima neka info detaljnija oko toga?

11 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ja nisam mogao čekat ponedjeljak, upravo prednaručio P6 Stormy Black 128 GB na google store DE. U mailu stoji da se mogu pribilježiti za Bose 700 nakon 14 dana.

Dostava od 01. do 02.11. (na prijateljevu adresu u DE).

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
2happy2beu kaže...

Ja nisam mogao čekat ponedjeljak, upravo prednaručio P6 Stormy Black 128 GB na google store DE. U mailu stoji da se mogu pribilježiti za Bose 700 nakon 14 dana.

Dostava od 01. do 02.11. (na prijateljevu adresu u DE).

 

baš gledam, 6 pro nema za naručiti, nego ima "waiting list", a 6 se može naručiti...mislim da je to stvarno super deal i cijena, pogotovo u kombinaciji sa 700NC slušalicama...

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 10:14 (Dan1234567890).
16 godina
online
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Vrlo impresivno, s obzirom da je to manje više digitani zoom+vjerojatno dodatne AI kerefeke.

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 15:04 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Jel prodaje netko pixel 5?
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Usporedba kamera foto/video, u odnosu na tipičnu preskupu Jabučarsku bižuteriju.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
It'sMe932 kaže...
Jel prodaje netko pixel 5?

Budem ja kroz mjesec dana, na black friday ću pokupiti šesticu pa ako do tada ne kupiš peticu riješimo..

12 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ja prednarucio Pixel 6 i tek sad skuzio da nije bas malen. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Nisam pretjerano očaran nakon pogledanih cca 2h yt reviewa materijala.

 

Mogli su kameru i bolje odradit, pogotovo jer su (barem za sad) minimalne razlike u odnosu na Pixel 5, a s prednjom kamerom se nisu bas iskazali.

 

Vjerojatno uzimam i ja Pixel 5 uskoro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Sveukupno gledano nova pixel serija je bolji od predhodne. Za cijenu dobijes kompletniji uređaj.
Pixel 5 se po meni ne isplati sad kupovati osim ako cijena ne padne ali sumnjam jer ih je sve manje i manje.

Smeta me jedini sto je dimenzija i masa pixel 6 u odnosu na pro minimalna. Velik i težak. Da je bar kao i petica ili koji inch veći.

Tako ako bude mijenja svoj 3 xl to ce sigurno bit Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Htio sam ga naruciti na adresu od sestricne u Njemackoj ali ona tvrdi ako ce mi proslijediti paket u HR(sa privatne osobe na privatnu osobu se salje) da ce oderati carinu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
djhuby kaže...

Htio sam ga naruciti na adresu od sestricne u Njemackoj ali ona tvrdi ako ce mi proslijediti paket u HR(sa privatne osobe na privatnu osobu se salje) da ce oderati carinu?

nije istina, jedna od temeljnih vrijednosti EU je slobodan prolazak ljudi, robe i kapitala.

slobodno naruci ;)

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 15:02 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
rambox kaže...

Usporedba kamera foto/video, u odnosu na tipičnu preskupu Jabučarsku bižuteriju.

 

Baš sam ga pogledao sinoć. Po meni je Pixel 6 veliki napredak.

Po pitanju fotografije gotovo nema scene u kojoj Pixel nije bolji, daleko bolji i realniji prikaz boja, izvrsna ekspozicija.

UW nažalost nema Makro što je pomalo razočaravajuće.

 

Kod videa je situacija obrnuta i tu Pixel drastično zaostaje za iPhoneom, nadam se da će Google to srediti kroz naredne softwarske nadogradnje.

 

Pixel sada ima jako dobru kombinaciju vrhunskog sofwarea i sposobnog hardwarea i tu se vidi njegova snaga.

Fora su i dodatne opcije poput brisanja "smetala" sa fotke ili podešavanja ekspozicije na djelu slike.

 

Po meni je ovo idealan uređaj za prosječnog korisnika, a takvih je velika većina. Ljudi koji se ne žele zamarati tehnologijama i terminima već žele point & shoot uređaj i naknadno uređivanje fotke u par poteza uz zabavno sučelje.

 

mrbean kaže...

Nisam pretjerano očaran nakon pogledanih cca 2h yt reviewa materijala.

 

Mogli su kameru i bolje odradit, pogotovo jer su (barem za sad) minimalne razlike u odnosu na Pixel 5, a s prednjom kamerom se nisu bas iskazali.

 

Vjerojatno uzimam i ja Pixel 5 uskoro.

Ne znam što te to toliko razočaralo. Po meni su glavna kamera i telefoto odlično odrađene, UW je nešto lošija i tu su mogli bolje napraviti, kut je premalen i nema makro opciju. Selfie je isto mogla biti bolja, ali ima UW i prostora za naknadno poboljšanje.

Video za sada loš, taj live HDR ne radi baš najbolje i tu će trebati srediti algoritam.

11 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Uređaj koji košta 650 eura (govorim za običnu verziju jer sam nju naručio a ujedno ima istu glavnu kameru kao pro) i na youtube testovima kamerom parira iphoneu 13pro i s21 ultra (da ne kazem da je u nekim segmentima bolji) nikako ne može razočarati. Dodatnih 150-200 eura "popusta" od prodaje Bose700 ne računam.

Prednju kameru neću komentirati jer sam je u zadnjih 4-5 godina upalio 5 puta.

Po meni je pixel 6/pro pun pogodak a čim dođe bacim kratku usporedbu sa pixel5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
mrbean kaže...

Nisam pretjerano očaran nakon pogledanih cca 2h yt reviewa materijala.

 

Mogli su kameru i bolje odradit, pogotovo jer su (barem za sad) minimalne razlike u odnosu na Pixel 5, a s prednjom kamerom se nisu bas iskazali.

 

Vjerojatno uzimam i ja Pixel 5 uskoro.

 Ne kužim zašto bi uzeo Pixel 5 po bomba cijeni kojom ide Pixel 6?

A kamera je kaj se tiče slika vrh, jedino video malo lošiji od drugih. 

13 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
djhuby kaže...

Htio sam ga naruciti na adresu od sestricne u Njemackoj ali ona tvrdi ako ce mi proslijediti paket u HR(sa privatne osobe na privatnu osobu se salje) da ce oderati carinu?

U Hrvatskoj nisam mogao nigdje, barem nisam prije dva tri tjedna pronašao, pronaći za uzeti Logitech Combo Touch kućište. 
Ali, preko veze iz DE iz Irske prvo njemu, pa on preusmjerava prema meni, i evo ju ja imam, stoga samo slobodno naručuj. 

Hint; neka ga pošalje preko DHL dostave a onda skini DHL SENDUNGSVERFOLGUNG, tamo nadi DHL u ponudi pa preko broja prati track. 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
assassin.st kaže...

Ja prednarucio Pixel 6 i tek sad skuzio da nije bas malen. 

 yep, zato ja tražim Pixel 5... ali cijene rabljenih su debilne

10 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Svidja mi se Pixel nakon nekoliko recenzija, prvi Pixel nakon 2XL koji bi zelio probati.

Zadnji koji sam imao bio je 4XL, pregazen vremenom cak i kada je izasao.

Ovaj je bas kakav treba biti.👍

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ja nisam nešto ushićen nakon prvih recenzija, više "meeh".

Glavna kamera je uvijek bila top za fotke, ok zoom su isto dobro sad tu ukomponirali i zadržali visoki nivo, ali zapravo nisu nigdje "probili" postojeće stanje i podigli ljestvicu u ičemu (mozda u dinamičkom rasponu kod fotki), nego su samo se gurnuli u postojeći vrh, ako zanemarimo video segment, koji zapravo kaska.

 

S obzirom na novi procesor, ocekivao sam više kod videa. 

Vjverojatno nisam oduševljen generalno jer me nervira već spomenua veličina uređaja i što nema neograničenu pohranu u Google photos...

 

No svejedno, ako uspijem naručiti PRO sa sluškama, odmah ga naručujem, nažalost, nakon prvog dana predprodaje, više nije moguće naručiti sa njemačkog store-a, nego sam se samo upisao u neku lisu čekanja... pa čekam...

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Refreshajte tokom dana njemacki google store, pise da je rasprodano ali svako malo - tipa svakih pola sata puste u prodaju crni 128gb na minutu pa tko prvi. 

Da bi uspjesno odradili proces narudzbe prije kliknite na nesto drugo tipa punjac da zelite kupiti i upisite sve podatke za dostavu na njemacku adresu i karticu kojom placate, tako da kad se pojavi mob samo ga treba dodat u kosaricu i kliknut kupi kad je vec sve upisano. 

Ja sam na ovaj nacin uspio jucer popodne iz treceg pokusaja 

 

btw. pise da je dostava 25-27.11.

 

Sretno svima! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2021 12:56 (Stead).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

meni pise da je poslano jucer i dolazi do 29.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice