Google Pixel 4

poruka: 275
|
čitano: 79.956
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

Fuck it, naručio (preko mailboxde).

Lupao F5 dok nisam dobio bolji datum (6.10.).

 Jesi plaćao sa paypal-om, jel to nešto u eurima treba? Kako je sa garancijom ako kupiš u DE?

16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Garancija vrijedi i kod nas.
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
zvonac kaže...
Garancija vrijedi i kod nas.

 To je logično s obzirom da smo u eu kao i zemlja u kojoj je kupljen.. Ali gdje se servisira, vani negdje ili? Znam da je moj n6p trebao u servis u DE..

16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Avensac kaže...
zvonac kaže...
Garancija vrijedi i kod nas.

 To je logično s obzirom da smo u eu kao i zemlja u kojoj je kupljen.. Ali gdje se servisira, vani negdje ili? Znam da je moj n6p trebao u servis u DE..

 Onaj servis na slavonskoj, agram.

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4

zvonac, je li to provjerena informacija? Već sam se pomirio da ću ga slati van (ako nesto bude).

 

Zeppelin Graf: debitnom Visom, pri transakciji se odradi konverzija, ne moraš ti o tome brinuti.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 8:34 (kratos091).
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

zvonac, je li to provjerena informacija? Već sam se pomirio da ću ga slati van (ako nesto bude).

 Mislio sam 4a kupovat iz SLO, nazvao naš servis da pitam za garanciju i vele da smartfoni kupljeni vani vrijede kod nas s garancijom..

4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
zvonac kaže...
kratos091 kaže...

zvonac, je li to provjerena informacija? Već sam se pomirio da ću ga slati van (ako nesto bude).

 Mislio sam 4a kupovat iz SLO, nazvao naš servis da pitam za garanciju i vele da smartfoni kupljeni vani vrijede kod nas s garancijom..

 Meni su ovo odgovorili...

14 godina
offline
Google Pixel 4

Yup, i meni su isto odgovorili.

Ma, neću sad o tome razmišljati. Nadam se da neće biti potrebe za servisom.


EDIT: Možda će tek postati servis za 4A, kad kod nas još ni nije u prodaji.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 11:34 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

Yup, i meni su isto odgovorili.

Ma, neću sad o tome razmišljati. Nadam se da neće biti potrebe za servisom.


EDIT: Možda će tek postati servis za 4A, kad kod nas još ni nije u prodaji.

 A neznam, to mi je jedina stvar zašto se predomišljam. Neznam jel netko kontaktirao neke web shop-ove ili dućane koji bi ih mogli imat? Meni su jedino iz Mobis.hr odgovorili da neznaju još?

12 godina
offline
Re: Google Pixel 4
zvonac kaže...
Garancija vrijedi i kod nas.

Op op op stani malo.

 

Garancija NE VRIJEDI kod nas za ni jedan Pixel koji nije kupljen u Mobisu. Za to znam još od Pixel 2 XL kad sam imao.

 

Ako ti mob rikne, šalješ ga u DE tj u državu na kojem je Google storu kupljen.

 

 

12 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Zeppelin Graf kaže...
zvonac kaže...
kratos091 kaže...

zvonac, je li to provjerena informacija? Već sam se pomirio da ću ga slati van (ako nesto bude).

 Mislio sam 4a kupovat iz SLO, nazvao naš servis da pitam za garanciju i vele da smartfoni kupljeni vani vrijede kod nas s garancijom..

 Meni su ovo odgovorili...

Rekao sam...

12 godina
offline
Google Pixel 4

Još nešto.

 

Dokle god nećete moći kupit Pixel na Google Hrvatska zaboravite na podršku ovlaštenog servisa jer takav u HR ne postoji.

 

Google Pixel nema ovlašteni servis u HR, nego Mobis o svom trošku šalje mob u Njemačku na servis, ali samo i jedno ako je kupljen u Mobisu.

 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Hmm, baš provjerio opet, ili ovi u agramu ne znaju ili svak priča po svom tamo... Uglavnom, vele da je neko vrijeme HG Spot bio za to zadužen i Tech Doctor.

 

Doduše, to me čak i ne dira tolko, lako se mob pošalje van, vjerujem da su ažurniji po tom pitanju neg naši servisi..

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 12:21 (zvonac).
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Tako je kako kaže R36, od svih mojih Pixela, jedan je krepao pa sam slao u DE.
Ono što je zanimljivo, poslao u ponedjeljak, a sljedeći ponedjeljak evo mobitela sa servisa - ravno 7 dana sa slanjem tamo i nazad 😀
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Google Pixel 4
zvonac kaže...

Hmm, baš provjerio opet, ili ovi u agramu ne znaju ili svak priča po svom tamo... Uglavnom, vele da je neko vrijeme HG Spot bio za to zadužen i Tech Doctor.

 

Doduše, to me čak i ne dira tolko, lako se mob pošalje van, vjerujem da su ažurniji po tom pitanju neg naši servisi..

 Kolega nazove te Google korisnička služba kada preko Gmail prijaviš kvar na Pixelu. Ne zajebavam te ako to misliš.

 

Google nema ovlašteni servis u HR...svi oni šalju mobitele u DE.

NorthBlue kaže...
Tako je kako kaže R36, od svih mojih Pixela, jedan je krepao pa sam slao u DE.
Ono što je zanimljivo, poslao u ponedjeljak, a sljedeći ponedjeljak evo mobitela sa servisa - ravno 7 dana sa slanjem tamo i nazad 😀

 Mog frenda su nazvali nakon 5min kad je prijavio kvar na Pixel. Umrli smo od smijeha. On ga je slao isto u DE na servis.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 12:25 (R36).
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
R36 kaže...

 Kolega nazove te Google korisnička služba kada preko Gmail prijaviš kvar na Pixelu. Ne zajebavam te ako to misliš.

NorthBlue kaže...
Tako je kako kaže R36, od svih mojih Pixela, jedan je krepao pa sam slao u DE.
Ono što je zanimljivo, poslao u ponedjeljak, a sljedeći ponedjeljak evo mobitela sa servisa - ravno 7 dana sa slanjem tamo i nazad 😀

 Mog frenda su nazvali nakon 5min kad je prijavio kvar na Pixel. Umrli smo od smijeha. On ga je slao isto u DE na servis.

 Ma ok.. Zanimalo me prije pa sam išao provjeravat, al očito ni ovi naši u servisu ne znaju, jedan veli da vrijedi, drugi veli da ne vrijedi.. Na kraju ženska veli da ne vrijedi, pa mi je rekla za ova dva gore servisa..

Zapravo i nebitno tolko, pošalje se van i ubrzo drugi dolazi Kod nas traje višednevno putovanje do servisa, pa detekcija kvara i tek onda idu u rješavanje problema

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 12:29 (zvonac).
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Imam jako pozitivna iskustva sa slanjem mobitela van, i Pixel i OnePlus, sve vrlo brzo i jednostavno.
OnePlus pošalje i kurira po mobitel, nema straha za kupnju vani.
 
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
R36 kaže...
..........

 Mog frenda su nazvali nakon 5min kad je prijavio kvar na Pixel. Umrli smo od smijeha. On ga je slao isto u DE na servis.

 Nije valjda da zovu iz de pa moraš njemački govoriti? Nadam se da prolazi i engleski..

12 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Avensac kaže...
R36 kaže...
..........

 Mog frenda su nazvali nakon 5min kad je prijavio kvar na Pixel. Umrli smo od smijeha. On ga je slao isto u DE na servis.

 Nije valjda da zovu iz de pa moraš njemački govoriti? Nadam se da prolazi i engleski..

 Ma Engleski...mislim da zovu iz Engleske pa te oni preusmjere na servis gdje ga trebaš poslati.

4 godine
offline
Google Pixel 4

Imam rodbinu u Austriji. Jel moguće da ja svojom karticom kupim i stavim njihovu adresu, pa mi oni proslijede nekom kurirskom službom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Zeppelin Graf kaže...

Imam rodbinu u Austriji. Jel moguće da ja svojom karticom kupim i stavim njihovu adresu, pa mi oni proslijede nekom kurirskom službom?

 Ja sam to obavio preko revoluta, moju karticu nije primao

4 godine
offline
Google Pixel 4

Jel to još uvijek preorder u Njemačkoj ili ga već prodaju? Pokušavam ga kupiti u Austriji ali ga tamo još ni nema, wtf?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Jel još netko naručio sa njemačkog google storea?
Stornirali su mi narudžbu, samo piše da krši uvijete korištenja i to je to.

Koji k...

 

Edit: Yup, piše u uvjetima korištenja. Valjda su vidjeli da ide preko mailboxde (piše u adresi za dostavu).

 

"Google reserves the right to reject all or part of an order (...) (b) if you do not live in a country from which Devices may be purchased"

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 21:08 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

Jel još netko naručio sa njemačkog google storea?
Stornirali su mi narudžbu, samo piše da krši uvijete korištenja i to je to.

Koji k...

 

Edit: Yup, piše u uvjetima korištenja. Valjda su vidjeli da ide preko mailboxde (piše u adresi za dostavu).

 

"Google reserves the right to reject all or part of an order (...) (b) if you do not live in a country from which Devices may be purchased"

 

Evo identična stvar kod mene, 4a (isto mailboxde).

 

Ne mislim se boriti sa vetrenjačama, pitanje je može li google to zaista i raditi, jer krši EU regulaciju koja upravo regulira to pitanje - unutar EU zabranjeno je diskriminirati prema lokaciji kupca.

 

U konačnici, 4a će biti na mediamarktu ili amazonu. Ne vidim što dobivaju geoblokiranjem osim izgubljene prodaje. Uvijek ista stvar sa tim, od prvog Nexusa do danas.

4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
post kaže...
kratos091 kaže...

Jel još netko naručio sa njemačkog google storea?
Stornirali su mi narudžbu, samo piše da krši uvijete korištenja i to je to.

Koji k...

 

Edit: Yup, piše u uvjetima korištenja. Valjda su vidjeli da ide preko mailboxde (piše u adresi za dostavu).

 

"Google reserves the right to reject all or part of an order (...) (b) if you do not live in a country from which Devices may be purchased"

 

Evo identična stvar kod mene, 4a (isto mailboxde).

 

Ne mislim se boriti sa vetrenjačama, pitanje je može li google to zaista i raditi, jer krši EU regulaciju koja upravo regulira to pitanje - unutar EU zabranjeno je diskriminirati prema lokaciji kupca.

 

U konačnici, 4a će biti na mediamarktu ili amazonu. Ne vidim što dobivaju geoblokiranjem osim izgubljene prodaje. Uvijek ista stvar sa tim, od prvog Nexusa do danas.

 Koje datume ste dobili na kasi?

8 godina
offline
Re: Google Pixel 4
thebatman kaže...
ocean77 kaže...

Taj mob kosta tocno koliko i vrijedi, ne dobije se nista specijalno posebno za tih cca 2500.

 Tocno to, ali mislim da je to najbolji kompaktni telefon trenutno, a starom mi pukao  mate 20 pro, mi note 10 da mu je pretežak, pa bi mu ovaj dao.

 Jedino zato i mene zanima taj mobitel... nemres vise nac posten mobitel, a da nije dugacak

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Zeppelin Graf kaže...
post kaže...
kratos091 kaže...

Jel još netko naručio sa njemačkog google storea?
Stornirali su mi narudžbu, samo piše da krši uvijete korištenja i to je to.

Koji k...

 

Edit: Yup, piše u uvjetima korištenja. Valjda su vidjeli da ide preko mailboxde (piše u adresi za dostavu).

 

"Google reserves the right to reject all or part of an order (...) (b) if you do not live in a country from which Devices may be purchased"

 

Evo identična stvar kod mene, 4a (isto mailboxde).

 

Ne mislim se boriti sa vetrenjačama, pitanje je može li google to zaista i raditi, jer krši EU regulaciju koja upravo regulira to pitanje - unutar EU zabranjeno je diskriminirati prema lokaciji kupca.

 

U konačnici, 4a će biti na mediamarktu ili amazonu. Ne vidim što dobivaju geoblokiranjem osim izgubljene prodaje. Uvijek ista stvar sa tim, od prvog Nexusa do danas.

 Koje datume ste dobili na kasi?

 6.10.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
12 godina
offline
Google Pixel 4

koja koma sa tim georestrikcijama... kaj naše pare smrde? ne bi me to fermalno ni 5%, ali upravo ta kompaktna veličina mi je zapela za oko. u doba ovih lomljivih ciglica od 16-17 cm, pixel 4a je totalno osvježenje, dobro zaokružen fon sa ok veličinom i prihvatljivom cijenom.

 

jedini konkurenti po pitanju veličine su iphone se ili ip 11 pro koji jesu također odlični fonovi, ali cijenom jako jako odskaču.od te sve sile androida i različitosti, 99% fonova je na isti kalup...

yippee ki-yay
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
post kaže...
kratos091 kaže...

Jel još netko naručio sa njemačkog google storea?
Stornirali su mi narudžbu, samo piše da krši uvijete korištenja i to je to.

Koji k...

 

Edit: Yup, piše u uvjetima korištenja. Valjda su vidjeli da ide preko mailboxde (piše u adresi za dostavu).

 

"Google reserves the right to reject all or part of an order (...) (b) if you do not live in a country from which Devices may be purchased"

 

Evo identična stvar kod mene, 4a (isto mailboxde).

 

Ne mislim se boriti sa vetrenjačama, pitanje je može li google to zaista i raditi, jer krši EU regulaciju koja upravo regulira to pitanje - unutar EU zabranjeno je diskriminirati prema lokaciji kupca.

 

U konačnici, 4a će biti na mediamarktu ili amazonu. Ne vidim što dobivaju geoblokiranjem osim izgubljene prodaje. Uvijek ista stvar sa tim, od prvog Nexusa do danas.

 Jel piše prvo da je potvrđena narudžba pa kasnije odbiju ili kako to izgleda. Ja sam stavio od frendice adresu u Njemačkoj al platio svojom karticom?

Za sada piše da je narudžba izvršena. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 10:52 (Zeppelin Graf).
14 godina
offline
Google Pixel 4

Da, pizdarije žešće...
Možda se prebacim na plan b - tražit nekog od rodbine da kupi pa pošalje ili ponese kad budu dolazili... 

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice