Najisplativiji bežični internet

poruka: 5
|
čitano: 2.186
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Najisplativiji bežični internet

Pozdrav ekipa.

 

Zanima me koji je trenutno  najisplativiji internet (homebox) za stan.

Da je bez ugovorne obaveze jer se nikad nezna.

Te da je kojih 500GB prometa ( valjda je dosta samo za gledanje televizije HBO Netflix)

Ima li na bonove ili mjesecna pretplata?

 

Molim neke prijedloge i savjete

 

Bio bih zahvalan.

 

Lp

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Najisplativiji bežični internet

Sva tri vendora su 500-600 GB. 

Najbitniji korak je provjeriti koji telekom na tvojoj lokaciji 

ima dobar signal od na pr 18-21 h (tad su ljudi doma, a još nisu 

otišli spavati).

Sva tri daju, ako imas ugovornu obavezu, prva tri mjeseca za 1 euro ili 1 kunu

 
0 0 hvala 1
12 godina
suspendiran
offline
Najisplativiji bežični internet

Sačuvaj živce i radije fiksnu liniju, tipa kabelski internet od A1 ako si u mogućnosti naravno, ili nešto slično. Ja sam otkazao fiksnu liniju i uzeo prije godinu i pol od t-com bežični internet 4g/5g da budem mobilan što se tiče interneta i razočarao se, ok je imat internet posvuda, ali večinu vremena sam doma kao i večina ljudi i nemam lijepa iskustva. Moje susjedstvo je naraslo za jedno 4-5 zgrada, znači navala ljudi koji su pokupovali bežične internete i dolazi do zagušenja repetitora između 12 u podne i  skroz do 00:00 dok ljudi ne odu spavat, veza padne sa 180 Mbitaa na 5-30 Mbita, poslije 00:00 kad ljudi zaspu veza skoči opet na cca 180 Mbita, znači nemožeš skidat nešt i gledat iptv ili youtube ili šta već u to vrijeme. Slao milion mejlova, milion poziva SZK kako im je repetitor zagušen, i kažu razumiju i kažu poslat ćemo tehničare. I nakon uvida tehničara ja dobijem poruku kako repetitor radi unutar gabarita. I tako par puta. Čekam da istekne ugovor i da ih steram u tri krasna kurca i pređem na kabelski internet.  

 

Zagreb - Prečko

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2024 12:45 (Cryogenic).
Moj PC  
1 0 hvala 3
6 godina
offline
Re: Najisplativiji bežični internet
Uzeo sam neograničen mobilni internet tarifu za mob. telemach. I nije neka sreća, nakon 60GB kad potrošim u danu onda moram poslati poruku "nastavi", pa onda svakih idućih 5GB potrošnje moram stalno slati poruku "nastavi".
I osjeti se malo pad brzine uvečer kad se puno ljudi nakači na repetitor. Također kao da tele2 mulja što se tiče brzine, skužio sam da kasno u noć, (nisam duboko istraživao, možda se varam) ali kod provjera brzine dosta je manja nakon ponoći.

PS nakon iskorištenih cirka 80-90 GB u 24 sata skinu brzinu sa 4G na 3G. Mobitel više ne može dohvatiti 4G.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 22:34 (ajimerej).
 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Najisplativiji bežični internet

Čini se da su upgrade'ali repetitor nakon mjeseci i mjeseci zvanja SZK, slanja tehničara. Čini se da nisam bio jedini sa problemima. Zagreb, Prečko, vrijeme 21:27,  4g, i dalje katastrofalno loše, 15 Mbps. Ali 5g brzina na Honor Magic 4 lite, 550 Mbps.  Nisam još testirao na otvorenom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice