TeamViewer - pomoć

poruka: 12
|
čitano: 12.291
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
TeamViewer - pomoć

Dakle, imam na kompu instaliran TeamViewer 6 free verziju.

 

Uredno se spojim na taj komp sa drugoga, ali kada idem na disconnect na tom kompu ostane otvoren prozor - poruka da je ta verzija besplatna, bla bla bla i nudi odabir "kupi teamviewer" ili "u redu".

 

E sad; To je problem jer se nemogu ponovo spojiti dok ručno ne maknem taj glupi window (s mišem stisnem na "uredu".

 

Što napraviti da se to više ne pojavljuje jer već polako gubim strpljenje. A htio bih biti pošten i koristiti tu free verziju.

 

Evo SS

 

 

glupa poruka glupa poruka
Zdravac
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TeamViewer - pomoć

Mislin da se to ne može maknit, također koristin besplatnu verziju i to mi se prikazuje i nisan naša način da maknen.

Do what you want cause a pirate is free.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TeamViewer - pomoć

Ja nemam takvih problema...

slobodno se spojim više puta na isti komp...

tako da vjerujem da nije to..

 

 

da li je password na ciljanom kompu fiksan?

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: TeamViewer - pomoć
Jopa kaže...

 

da li je password na ciljanom kompu fiksan?

Je, odabrao prilikom instalacije i taj koristim za login sa drugog kompa.

 

EDIT;

Djelomično sam skužio/riješio;

- Stvar je bila u tome da mi je tu poruku javljalo dok sam bio logiran sa "TeamViewer partner ID" (username i lozinka) koje sam odabrao prilikom instalacije.

Tak valjda ide preko njihovog servera - nemam pojma!

 

A dok idem tamo na "popis partnera" - odjava - Onda mi ne pokazuje tu poruku.

 

Uf, šta bi dao za englesku verziju! {#}

 

EDIT 2; Ipak ostaje poruka bio ja logiran ili ne! (ali se mogu ponovo spojiti) - upravo probao s posla!

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2011 11:07 (Zdravac).
16 godina
neaktivan
offline
TeamViewer - pomoć

Neobično skroz onda...

 

preporučio bih reinstalaciju Teamviewera, jer na ovaj problem nisam do sad naišao, a koristim Teamviewer gotovo svakodnevno...

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: TeamViewer - pomoć
Jopa kaže...

...a koristim Teamviewer gotovo svakodnevno...

 Koristiš verziju 6...?

Zdravac
13 godina
offline
Re: TeamViewer - pomoć

zasto ga uopce instalirat,,,samo run i to je to,,,nemoj mi sad rec da ti je tesko kliknit kad ti se pojavi nakon sesije ono free,,, :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: TeamViewer - pomoć
zoharbizo kaže...

zasto ga uopce instalirat,,,samo run i to je to,,,nemoj mi sad rec da ti je tesko kliknit kad ti se pojavi nakon sesije ono free,,, :D

Idemo ispočetka;

- Imam doma komp koji stoji na mjestu i uglavnom je upaljen. Na njemu imam instaliran TeamViewer v 6... i na njega se spajam.

 

Imam laptop na kojemu mi NIJE instaliran TV, nego i idem samo sa run. Isto tako i na kompu na poslu.

- Naravno da mi na kompu na poslu nije problem stisniti "u redu" da se prozor makne, ali mi JE problem stisniti na onom kompu doma kad sam 10 km daleko, a fizički je i nemoguće jer je sesija već gotova pa više i nevidim dok ne dođem doma i ručno maknem. Kužiš?

 

Valjda sam bio jasniji!

 

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2011 12:54 (Zdravac).
13 godina
online
Re: TeamViewer - pomoć
Zdravac kaže...
EDIT 2; Ipak ostaje poruka bio ja logiran ili ne! (ali se mogu ponovo spojiti) - upravo probao s posla!

Ako se sad možeš spojiti, onda više nema problema, zar ne?

 

Evo kako ja koristim TeamViewer. Računalo kod kuće je isključeno. Kad se želim spojiti, uključim ga telefonskim pozivom (u BIOS-u podešeno da se uključuje na poziv na modem), logiram se na svoj Teamviewer korisnički račun putem weba, spojim se i radim. Kad završim, napravim shutdown na kućnom računalu. Kako prijepodne često zovu kojekakvi gnjavatori s reklamama, računalo se često nepotrebno uključi pa sam u Scheduled Tasks stavio da se računalo radnim danom prije podne isključuje svakih pola sata:

 

%windir%\system32\shutdown.exe -s -t 300

 

jer nema potrebe da radi cijelo vrijeme. Napravio sam i shortcut na desktopu da spriječim shutdown ako sam u tom momentu spojen na kućno računalo.:

 

%windir%\system32\shutdown.exe -a,

16 godina
neaktivan
offline
Re: TeamViewer - pomoć
Zdravac kaže...

Uf, šta bi dao za englesku verziju! {#}

 

EDIT 2; Ipak ostaje poruka bio ja logiran ili ne! (ali se mogu ponovo spojiti) - upravo probao s posla!

 

promjenu jezika možeš napraviti ovdje: Extras->Options->s lijeve strane Advanced->klikni na Show Advanced Options i onda odaberi Display Language na engleski...

 

Poruka je uvijek tu, dok je samostalno ne klikneš :)

 

Ali, sad radi?

 

Zdravac kaže...

 Koristiš verziju 6...?

 

jep, verzija 6...zadnji verzija...

 

zoharbizo kaže...

zasto ga uopce instalirat,,,samo run i to je to,,,nemoj mi sad rec da ti je tesko kliknit kad ti se pojavi nakon sesije ono free,,, :D

 

zato što se onda pokreće zajedno sa Windowsima i stalno je pokrenut (dok su naravno Windowsi online i imaju Internet vezu :))...tako mogu bilo kad pristupiti kompu...

13 godina
online
Re: TeamViewer - pomoć
Jopa kaže...
 
zoharbizo kaže...

zasto ga uopce instalirat,,,samo run i to je to,,,nemoj mi sad rec da ti je tesko kliknit kad ti se pojavi nakon sesije ono free,,, :D

 

zato što se onda pokreće zajedno sa Windowsima i stalno je pokrenut (dok su naravno Windowsi online i imaju Internet vezu :))...tako mogu bilo kad pristupiti kompu...

Da, pokrenut je i kad si na loginu.

13 godina
offline
TeamViewer - pomoć

Treba mi pomoć/savjet za Teamviewer. 

 

Naime, imam doma stolno računalo i na poslu laptop (spojen na dock sa full hd monitorom). I najčešće se spajam sa posla na doma računalo. Otkada sam doma nabavio 4k monitor imam problema sa teamviewerom. Kada se sa posla na kućno spojim, otvori mi se desktop, ali ako otvaram neki program onda ga komp otvori dole na taskbaru ali se prozor od tog programa ne prikazuje. Ima li netko ovakav problem/rješenje?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice