Procjena monitora

poruka: 17
|
čitano: 3.097
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

za kolko para bi mogo prodati samsung SyncMaster 710v?

vidio sam prevelike i premale cijene za tog monitora, pa sada vas pitam kolika bi bila najbolja cijena za prodavanje tog monitora, dobro je očuvan, nema ogrebotina niti oštečenja...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

šta nema niko pojma?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Procjena monitora

Pa reci prvo koliko je star,koliko si ga bio platio...

Ako ti se svidja moj avatar,kopiraj si ovo u potpis: Ja volim Natanov avatar. :D :D :P lol
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

platio sam ga 0 kuna (zato neznam bubnut cijenu prosječnu za polovno čudo), nije maznut, neznam točno koliko je star al otprilike je godinu dana star...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena monitora
albundi kaže...

platio sam ga 0 kuna (zato neznam bubnut cijenu prosječnu za polovno čudo), nije maznut, neznam točno koliko je star al otprilike je godinu dana star...

 Nemoj ga prodavat, jer ćeš premalo love dobit. Ja imam isti monitor, samo 19" verziju, plaćen je oko 2000 kn prije 2-3 godine. Nemoj očekivati više od 500 kn.
U 16ercu se nije dobro za.......frkavat xD
16 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

a šta da radim sa njim, dobio ga besplatno, a imam bolji monitor od njega doma...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena monitora
albundi kaže...

a šta da radim sa njim, dobio ga besplatno, a imam bolji monitor od njega doma...

 A onda prodaj. Stavi nekih 700 kn, napišeš gluposti da je odličan, izvrstan za gaming i gledanje videa, kao i tipični kućni rad (to privlači ljude xD), ako neće pristat na tu cijenu, idi do 500 kn.
U 16ercu se nije dobro za.......frkavat xD
16 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

ma tako sam nešto i ja mislio, čak sam mislio do 800 dogurat, al treba pokušat pa vidit...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

Da ne otvaram novu temu, moze procjena za Samsung t200 hd , 20'' lcd/tv ,garancija jos godinu dana 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procjena monitora

itko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena monitora
sam da kzem da lcd telku vec ima za kupit 56cm dijagonala LCD Vivax za 1500kn znaci ti vasi monitori su vec stari i bez garancije i jako malo vrijede
Izradujem Pro Clan WEB-ove,Osobne i poslovne WEB-ove!(Webspell,Joomla,HTML,Wordpress,SMF..) Vrlo povoljno, kontaktirajte na live chat xfire:bilypiton ili privatnom porukom na BUG Forumu.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena monitora

da samo koliko bi u najboljem slučaju mogao dobit za njega?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena monitora

a soma sigurno

Proud to be adicted to WoW
13 godina
neaktivan
offline
RE: Procjena monitora

a da je bar tako , nek jos neko rece misljenje ako nije problem i ide na prodaju Cool

14 godina
offline
Procjena monitora


 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 15:31 (Kvod).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Procjena monitora
Kvod kaže...

Syncmaster 943nw, jedan mrtvi piksel, ali skroz u donjem lijevom ćošku - u samom trayu, tak da ne smeta pri radu. Koliko bi se moglo dobit, jel sam vidio svakave cifre?

Garancija istekla...

 

zasto si to stavio tu, ta tema je otvorena prije 2 godine, stavi pod podforum oglasnik i tamo ces u roku sat vremena dobiti procjenu :)))

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
offline
Re: Procjena monitora

Greška u koracima, tek sad vidim.{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 15:23 (Kvod).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice