OLED monitor

poruka: 10
|
čitano: 4.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
OLED monitor

Došao je na tržište novi OLED monitor(nasljednik LCD-a) tanak je 3mm i radi na sistem neke kemikalije koja svijetli u kontaktu sa strujom jedan SONYev od 20cm košta 1800€Bogataš Što vi mislite da li je u tome budućnost, i vaša mišljenja o tome, da li će to biti isplativo kupiti kada cijena padne( i malo informacija nebi bilo loše o OLED-u)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OLED monitor

budućnost je u toj tehnologiji sigurno, sam zasad je jos uvijek preksupa, ali tako je sa svakom novom tehnologijom

16 godina
neaktivan
offline
OLED monitor

Tehnologija je tek stigla, kao da iz svakog kuta gledanja slika je ista a ne da se boje kvare kao na LCD-u, pa ćemo vidjeti dok se to još malo proširiCool

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2008 11:36 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OLED monitor

OLED tehnologija izrade u teoriji dozvoljava dosta nižu cijenu nego LCD

isto tako, OLED ima PRAVU crnu boju, nema backlight bleedinga i puno bolji response time (u teoriji do 0.01 ms)

 

za 4-5 godina mozemo ocekivati AMOLED (active matrix OLED) monitore po cijeni danasnjih LCDa... mmmmm

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OLED monitor

skupo je definitivno. ali sjetite se LCD cijena kad je došao na tržište kod nas. isto skupo ko vrag

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OLED monitor

OLED monitori su jos dosta skupi,ali pretpostavljam da cemo za 4-5 godina vecina nas posjedovati takav monitor kao sto sad imamo LCD. Pa sjetite se tko je prije 5 godina imao LCD,isto bilo skupo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OLED monitor

Nove su tehnologie uvijek skupe. Sjeite se samo kada je DVD došao... Koje su to cijene bile. Baš kao što je zasad Blu-Ray. Pojeftinit će s vremenom sigurno.

Core2Duo E4600, Gigabyte P35-DS3R, XFX 8800GT 512MB, 2GB Patriot DDR2 800
16 godina
offline
OLED monitor

Mišljenja sam da će je s vremenom zavladati OLED monitori, kao i što ostali forumaši vele. Ako se ne varam već se pomalo isti i ugrađuju u mobilne uređaje i fotoaparati, gdje su malih dimenziija ekrani. Isto tako OLED ekrani troše i manje energije, štedljiviji su.

hcsc
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OLED monitor

Proslo 10 godina sto je u it svijetu 1000 realnih,kace oled

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OLED monitor
Nikad. Ceka se MicroLed.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice