Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

poruka: 16
|
čitano: 12.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Pozdrav ekipa!E ovako uzeo bih si LED monitor 24 inch-a pa mi treba mala pomoc oko odabira!Imam dva pocetna modela koja sam zagledao pa me zanima vase misljenje ili ako netko ima nekakav bolji prijedlog,sve se uvazava!Raspalite!!! (LG W2486L ili Acer S243HL ili ...?)

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

a ja bi uzeo Acera,i planiram si ga uzeti ali imam problem,neznam gdje ima za kupiti Acerov model...

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Ja sam tog acera vidio u emezzeti, i razočarao sam se kako izgleda uživo...preplastičan je.

LG-a nisam vidio uživo ali mi izgleda ljepši finiš dosta.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

ma nema veze njegov izgled...vazno je da on ima dobru sliku to jest kvalitetu prikaza...

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Ako neko mozda posjeduje jedan od ova dva modela bilo bi dobro cuti misljenje iz prve ruke!ili mozda neku drugu marku u ovom rangu!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Što se tiče trgovačke spačke zvane LED, nemoj da ti to bude presudna stvar.

Postoji edge LED i full LED. Edge LED je čak i lošiji od klasičnog fluorescentnog tj. CCFL tipa osvjetljenja jer su u tom slučaju LE-diode postavljene na rubove monitora, te je zbog toga svijetlo neravnomijerno raspoređeno (svijetlija slika na rubovima). Kod full LED osvijetljenja LED-ice su postavljene cijelom površinom monitora te se pale one koje su potrebne, što pridonosi življim bojama i boljem tj. tamnijem prikazu crne boje. Većina, ako ne i svi današnji monitori su edge LED tipa matrice, što je lošije od CCFL-a, a najčešće skuplje. Dakle, to je marketinška fora, tako da na to treba paziti. Znači izbor bi trebao svesti na ili CCFL ili full LED.

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Koristan savjet,pripazit cu!Hvala!

16 godina
protjeran
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

da ali pozivam se na ono sto pise u BUG-u gdje oni pisu da Acer uvjerljivo bolji od Samsunga i da je jako dobar i kvalitetan monitor...

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!
Kod monitora je zajebano, moraš sam vidjeti sliku i odlučiti, sviđanje slike je osobni dojam, nekome super nekome ne,

da se i referiram na ovo edge led, imam na lapu led upravo gledam u to osvjetljenje ako i je edge led ja ne kužim da je po rubu svjetlije a daleko od toga da probija po rubu
bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!
Meni se svida ovaj privi lg LIJEPSI JE a acer mi se nesvida stalak jer on nece past ako ga dodirnas ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!
Ma bitna je kvaliteta slike, nećeš buljiti u okvir, a dali se ruši? pa to je pitanje za sve tanke tv i monitore, valjda se ne ruše ima način hehe
bug caruje, um klade valja
14 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Taj Acerov ti je i bolji i jeftiniji.

OĆU NOVI NICK!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Ja mislim da je ovaj LG vrlo dobar, ali ja ovaj Acerov nebi nikako uzeo, VGA sa HDMI-om ti ne vrijedi kupovati, da sam na tvom mijestu ja bi uzeo LG W2453V-PF 24" full HD, on ima DVI, VGA i HDMI, a slika je vrlo lijepa na njemu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

Ja sam imao taj Acerov jedno vrijeme(1 dan) al mi je došao neispravnog pa sam ga vratio(nije bio nikakav da se zamijeni). To je bilo prije Uskrsa, poslije nisam mogao nać pa sam uzeo Samsung 2470HD. Stalak u Acera je dosta čvrst i nije plastičan već aluminijski tako da sa ne morate brinuti da će se monitor srušit. Mogao bih reć da je čak i čvršći od sadašnjeg.

Inače boje su dosta slične i u jednog i u drogog samo što je i opisano u BUG-u ima vidljivog pozadinskog osvijetljenja(Samsung). Al meni je čak bolje što sam uzeo ovaj sada. Soba mi je mala pa sam odmah izbacio stari crt televizor i dobio i mjesta u sobi i fino postavio malu liniju :). A za ovi LG me bih znao reći, nisam probao, al poznavajući LG sigurno je dobar.

Imeđu ta 2 ipak bih ti preporučio Acer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

samo da pitam, na kojoj rezoluciji rade ovi monitori?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji LCD LED monitor 24 inch-a odabrati?!

1920x1080

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice