LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.001.337
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG G2 tema

unazad tjedan dana (2 mjeseca je uredno radilo) rotacije je pocela zajebavat, moram resetirat mob da proradi, ima li lijeka za to, nesto da se napravi

 

radi se o LP v30D cro/vip flashan rucno preko lg flash toola 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 22:40 (16OR).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
16OR kaže...

unazad tjedan dana (2 mjeseca je uredno radilo) rotacije je pocela zajebavat, moram resetirat mob da proradi, ima li lijeka za to, nesto da se napravi

 

radi se o LP v30D cro/vip flashan rucno preko lg flash toola 

 Isto kod mene Hungary open v30b. Nisam pronasao rjesenje a nanovo sve flashao

12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Razmišljam da opet šibnem KK na svoj G2. 

 

E sad pitanje, preko LG Flashtoola, dal idem na onaj csc prilikom instalacije il ne?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
igstromar kaže...

Razmišljam da opet šibnem KK na svoj G2. 

 

E sad pitanje, preko LG Flashtoola, dal idem na onaj csc prilikom instalacije il ne?

CSE flash? Ako misliš na čistu instalaciju, moja preporuka je da ideš na nju, da izbjegneš moguće bugove

10 godina
offline
LG G2 tema

To možeš sa clean masterom onda

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
THomson kaže...
dr.jazz kaže...

Vec 2 mjeseca koristim lolipop, jedino pozitivno je bolji izgled samog androida....sve ostalo jedno veliko sranje. Baterija traje dosta krace nego na KK, zanimljivo je da se nekad prazni brze, nekad sporije, neovisno o nacinu koristenja. Tu su takodjer famozni laggovi, koji te tjeraju da zakucas mob u zid! Primjecujem isto da se nesto malo vise i grije nego na KK.

 

Po meni, namjerno unisten software da korisnike prisile na novije modele, jer ne mozes "slucajno" unistit tako dobar telefon. Prva verzija androida koja je dolazila na g2 JB, bila je puna bugova, ali radila je neusporedivo bolje od ove sad!

 

Potpisujem sve navedeno. S obzirom da su svi hvalili lollipop mislio sam da sam jedini s ovakvim problemima. Ukratko update je takvo sranje da ti stvarno dode da suknes mob u zid.

 Potpisujen i ovo potpisano. Vratit ću se na KK čin uvatin vrimena. PAS MASTERS!

lol
13 godina
offline
LG G2 tema
Meni je 5.0 odličan. Brži je od Kitkat i lag-a praktički nema. Iako, imam instalirano samo 20-ak aplikacija. Baterija je zeru slabija od KK, ali i dalje je autonomija odlična. Prekjučer mi se prvi put zamrznula rotacija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
zuper kaže...
Meni je 5.0 odličan. Brži je od Kitkat i lag-a praktički nema. Iako, imam instalirano samo 20-ak aplikacija. Baterija je zeru slabija od KK, ali i dalje je autonomija odlična. Prekjučer mi se prvi put zamrznula rotacija.

 meni se dva puta zamrzla od kako sam ga fleshao..nemam neki problema.

volim sto vole mladi
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
16OR kaže...

unazad tjedan dana (2 mjeseca je uredno radilo) rotacije je pocela zajebavat, moram resetirat mob da proradi, ima li lijeka za to, nesto da se napravi

 

radi se o LP v30D cro/vip flashan rucno preko lg flash toola 

 Takodjer ista stvar... Dns sam ga ponovo kalibrirao i evo radi vec cijeli dan...probajte i vi..

15 godina
offline
LG G2 tema

Ekipa, izaso je novi CloudyG2 3.1 baziran na zadnjem LP i G4 UX portu 

[ROM][LP][Jun 16] -=- CloudyG2 3.1 -=-

Moj PC  
4 0 hvala 2
10 godina
offline
LG G2 tema

Jeli ima već za naš d802?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Piše u linku da je za D800/1/2

Luc
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

Stavio CloudyG2 3.1 danas prijepodne i što reći....izgleda fenomenalno i radi besprijekorno (kao i sve što je Cloudyfa napravio). Pretpostavljam da će Lollipop biti zadnji update koji je G2 dobio, tako da moj G2 ostaje na ovom romu do zadnjeg mu daha...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Također od 5 sati sam na claudy-u i radi 10x bolje nego stock.Nema nikakvih bugova (mislim kako ce bit kad ga je radio cloudyfa XD).

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema

Na koji način si napravio instalaciju claudy-a? Ja sam sada na stock romu 5.0.2.

Pomalo, šegavo i vajka!
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Truljo kaže...

Na koji način si napravio instalaciju claudy-a? Ja sam sada na stock romu 5.0.2.

Reboot to Recovery
Full wipe (Dalvik, Cache, System & Data)
Flash CloudyG2
Choose your variant in Aroma

 

normalno podrazumijeva se da imaš rootan mobitel i da imaš TWRP recovery

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
IMT539 kaže...
Truljo kaže...

Na koji način si napravio instalaciju claudy-a? Ja sam sada na stock romu 5.0.2.

Reboot to Recovery
Full wipe (Dalvik, Cache, System & Data)
Flash CloudyG2
Choose your variant in Aroma

 

normalno podrazumijeva se da imaš rootan mobitel i da imaš TWRP recovery

 A koji je način prelaska sa cloudya 2.2 (kitkat verzije)?

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Gruber kaže...

 A koji je način prelaska sa cloudya 2.2 (kitkat verzije)?

Kolko sam skužio po uputama kdz flash na stock lollipop pa root i autorec za recovery. A dalje je isto

15 godina
offline
Re: LG G2 tema
Gruber kaže...
IMT539 kaže...
Truljo kaže...

Na koji način si napravio instalaciju claudy-a? Ja sam sada na stock romu 5.0.2.

Reboot to Recovery
Full wipe (Dalvik, Cache, System & Data)
Flash CloudyG2
Choose your variant in Aroma

 

normalno podrazumijeva se da imaš rootan mobitel i da imaš TWRP recovery

 A koji je način prelaska sa cloudya 2.2 (kitkat verzije)?

Full wipe, nisat vise od toga :)

11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ja sam na RR 5.1.1. romu, moram na Stock vracati prvo pa onda Cloudy??

When we're good they never remember, when we're bad they never forget. JM
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

jel ima netko tu iz Zagreba, a da zna i da je voljan napraviti root i instalirati ovaj cloudy 3.1 rom? Vjerojatno bih uspio i sam, ali nisam nikad radio pa se ne usudim sam :)

može i uz neku razumnu naknadu hehe

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema

@true_blue

Ne trebaš, pogledaj ovdje:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=61392391

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 12:18 (PiXeLsss).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Mogu ti ja, Zg zapad.
Luc
10 godina
offline
LG G2 tema

kupio sam novi lg g2 32gb iz computeruniversa. software verzija je 4.4.2 D80220h-EUR-XX. ne nudi mi nikakav update.

gdje skinuti najnoviji firmware?

imam također ovaj problem

imam li pravo tražiti zamjenski uređaj?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 7:48 (SEYOboy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
SEYOboy kaže...

kupio sam novi lg g2 32gb iz computeruniversa. software verzija je 4.4.2 D80220h-EUR-XX. ne nudi mi nikakav update.

gdje skinuti najnoviji firmware?

imam također ovaj problem

imam li pravo tražiti zamjenski uređaj?

 taj problem samo u manjoj mjeri sam imao i na Onex i na s3 i sada na G2. kda ga drzim u ruci radi ko bombona, kada gatapkam na krevetu hoce  propustiti koji dodir.

pretpostavljam da možda ima veze i sa staklom na svim uredajima koje sam imao (zaštitno jel) i s tim da kao ljudi svatko ima drugačiju propusnost kože.  rubom palca koji je od posla zadebljan bilo kojeg telefon jako slabo reagira na touch.

 

doduše ovaj problem u videu je puno gori, kažem, meni fula dva tri dodira, nikad stalno i sve.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
SEYOboy kaže...

kupio sam novi lg g2 32gb iz computeruniversa. software verzija je 4.4.2 D80220h-EUR-XX. ne nudi mi nikakav update.

gdje skinuti najnoviji firmware?

imam također ovaj problem

imam li pravo tražiti zamjenski uređaj?

 Spoji na PC Suite, trebalo bi ti ponuditi 30b update. To ce ti rijesiti i taj touch problem. Imao sam ga na Xperia SP i sad na LG G2 na 4.4.2. U oba slucaja update je rijesio problem.
Zamjensku Xperiu sam dobio nakon cetvrte reklamacije (BHTelecom), ali update je rijesio problem, a ne oni. Zato ti prije svega preporucujem update na Lollipop pa onda reklamiraj.

Cheers!

11 godina
offline
Re: LG G2 tema
keki kaže...

Poštovani,

Zanima me kako vama drži baterija?

Uređaj mi je bio na servisu podigao sam ga prije dva dana promjenjen je ekran ali ocito bateriju nisu slozili.

Evo danas sam procitao 2 novinska clanka poslo tri poruke na viberu i napisao dva maila. (nista od opcija wifi lokacija... nije bilo upaljeno) i baterija mi je na 40%.

Skinuo sam ga sa punjaca u 10h ujutro i nije mi jasno zasto se tako brzo prazni.

Rekli su mi da se baterija testira jedan dan i to kad se promjeni ekran,a vidim da je sve napravljeno u subotu popodne.

Kad sam zvao rekli su mi da cekaju prednji komplet ekran sa dodirnikom, i pitao sam ljepo sta je sa baterijom i rekli su mi da ce ju testirati nakon sto promjene ekran. Ekran stigo u petak oni ga promjenili u subotu ujutro.I napisali da je servis zavrsen,znaci ispada da je opce nisu ni testirali.

Prije mi je mobitel drzao dva dana minimum nekad i tri dana a sad ga moram svaki dan punit.

A nisam opce na njemu.

 Evo uređaj je podignut uredno sa servisa.

Baterija je bila krivac. Promjenjana baterija i jucer sam ju ispraznio do kraja (relativno brzo vjerojatno jer je nova prije punjanja)
Ostavio sam na punjacu  mob preko noci. I sad kolko vidim baterija je jos 100%.

Napravio sam mali backup i neke sitnice i poslao jedan mail i zasad radi ok.

Kresimir
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

kako u ove precace dodati screenshot da radim il bilo sta drugo ?

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
Dolaskom lolipopa izgubila se ta mogucnost.

Ako imas root pogledaj u G3TweaksBox, mislim da se može omogucit.
8 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Takoder, ako je netko iz kc ili okolice voljan i zna stavit novi cloudy, nek se javi :D ja nemam zivce za to 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice