[Kupovina] Macbook zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 2.108
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Kupovina] Macbook

Kupujem noviji Macbook ispod njuškalo cijena.
Nemam posebne uvjete, ali poželjno je da ima jamstvo, što jaču grafičku i prostora više od 256gb. Korišten bi bio povremeno za buidanje/progamiranje/3d alate kad nisam u blizini računala.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] Macbook

Koji je tvoj budžet je jako važno.


Jer u tvom opisu, može biti laptop od 3000kn, a može biti i od 33 000kn.

 

Evo, ja imam MacBook Pro (15-inch, 2019), i9, 500GB SSD, grafika Radeon Pro 560X 4 GB + Intel UHD Graphics 630 1536 MB.

 

Isto odgovara tvom opisu, plaćen 5000EUR.

- d(-_-)b -
15 godina
offline
Re: [Kupovina] Macbook

Nažalost nisam prije stigao ažurirati, ali uzeo sam već na njuškalu, pa lockam temu.
Gledao sam laptop u tom trenutku isključivo za iOS buildanje jer primarno radim na PC-u. Nisam stavio cijenu jer bi mi poslužio za prvu ruku čak neki stariji macbook Air za 3-4k, ali ako bi uletio takav kao u tebe, taj bi me pak duže služio i mogao bi se prebaciti full na njega, pa sam bio otvoren za razne ponude. A ciljao sam do nekih 10k.

Na kraju sam uzeo Macbook Pro 13" 2019 koji je praktički nov sa par ciklusa, pa sam miran neko vrijeme, barem dok ne popunim to malo (256GB) prostora .Gledao sam i ove nove modele, ali M1 procesori još nemaju support za Unity program u kojem radim. 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice