Thermaltake V?

poruka: 11
|
čitano: 4.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Thermaltake V?

od thermaltakeovih V3,V4,V5 i V6 kućišta koje vam se najvise svidja i zasto?

 

zanima me jer razmisljam o kupnji nekog od navedenih...ta kućišta mi se uz NZXT-ove nekako najviše svidjaju... taman kad sam se odlučio da cu uzet NZXT lexu s vidio sam da nije vise dostupna... pa mozda da ne cekam dal ce nabavljat opet ili ne, zanima me kolke su sanse da se razocaram s nekim od ovih

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Thermaltake V?
po meni nisu losa ni cooler master sve zavisi do koliko para
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Thermaltake V?

Kolko para imaš, ja bih preporučio CM 690!?

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Thermaltake V?

bjezi od tog smeca covjece, uzmi bilo sto drugo osim TTa, pa tesko da ces naci gore kuciste.

 

evo ti jedan

, od  tipa koji je imao V9 (koji je kao top model) mjesec dana i onda ga je bacio u smece. Pogledaj kako mu stoje diskovi i graficka {#}, i napajanje koje se ugusilo jer je doslovce "zaljepljeno" za stol ili pod, ovisi di ga drzis. Problem s reviewima kucista po netu, clanci i unboxing videa i sl. je sto uglavnom ekipa tu ne sastavi komp do kraja nego eventualno ubace maticnu i komentiraju kolko kakvih feature-a vide u kucistu i jel lijepo ili nije.

Ovo ti je pravi korisnicki review (potrazi jos takvih), a vrijedi za sve iz V serije jer su manje vise sva slicna. Evo ti

di tip ne moze ugurati graficku (ne zato jer je predugacka nego nesto, neki problem sa slotovima...ono, neka katastrofa). Procitaj malo i komentare ljudi na svim reviewima koje nadjes, hrpa nekih tuznih prica. Jednom liku je puko i otpao gornji ventilator (mislim, kako...kakvo je to kuciste di otpadaju ventilatori ???), a jedan je napisao da mu je spalilo 2 napajanja, di ces boljeg feature-a...

 

oni koji ga kupe, vjerojatno su gledali

...i to puno puta s jednom rukom zauzetom {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Thermaltake V?

I ja razmišljam o kupovini TT V4. Ako kažeš da nevalja, što možeš preporučiti do nekih 400 kn? Bilo bi dobro da se nekako može srediti cable management...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Thermaltake V?
zvone07 kaže...

I ja razmišljam o kupovini TT V4. Ako kažeš da nevalja, što možeš preporučiti do nekih 400 kn? Bilo bi dobro da se nekako može srediti cable management...

http://www.adm.hr/index.php?cPath=258_34&osCsid=ab02591ca25a80488b3c2071424fb02e

 

biraj sam sta ti se sviđa

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
neaktivan
offline
RE: Thermaltake V?
zvone07 kaže...

I ja razmišljam o kupovini TT V4. Ako kažeš da nevalja, što možeš preporučiti do nekih 400 kn? Bilo bi dobro da se nekako može srediti cable management...

u svakom kucistu se da rijesiti cable management ako se malo potrudis...ok, u nekim teze, u nekima lakse, ali sve se opet svodi na vjestinu, praksu, znanje tako da se nemoj puno s tim opterecivati. Anteca 300 bi uvijek preporucio, ali ga se sve teze nalazi i nema ni jednu rupu za kablove (treba ih pospremiti u jedan "pretinac" iza kaveza za diskove). Pretpostavljam da mislis na neko kuciste koje ima hrpu rupa za cable management - za te novce nije ti neki izbor. Mozda da pogledas Centuriona II ili Gladiator 600 od coolermastera, oni su oko 400kn, malo vise, ili NZXT Beta (Evo ili Black Metal modeli), to su fajn kucista, isto oko 400kn.

13 godina
offline
RE: Thermaltake V?

deyooo, puno hvala na savjetu, na kraju ću uzet Gladiator 600. Vidim da je odlično kućište za malo novaca...

13 godina
offline
Thermaltake V?

ima jos ko kakvih dobrih/losih iskustva s termaltake kucisitima? nekako sam izgubio volju da kupim jedno od tih ali zanima me jos vasih misljenja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Thermaltake V?

Ja sam ovaj mjesec uzeo 3 V4 i 6 V3 kucista... Na prvi pogleda me nisu bas odusevili, ali nakon sklopljenih komponenata i realnog pogleda su sasvim ok. Uglavnom V4 mi je nekako ljepsi. Ako hoces kuciste hard-core izrade, biraj nesto od Chieftec Aegisa i sl... On moze posluzit i kao stolac.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Thermaltake V?

ma kakva hard-core izrada...xD

 

mora imat prozirnu stranicu i oke izgledat... ovaj v4 ima barem prozorčić a nije skup... al ipak mislim da cu uzet lexu... vec sam se 100 predomisljao uzet cu, necu uzet... ali ipak ak cu davat bilo kakve pare za kuciste onda cu dat tih 640kn za lexu i mirna bosna :P

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice