[Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb

poruka: 6
|
čitano: 1.191
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb

Zanima me koliko bi vrijedila navedena kartica s garancijom i racunom :), stara manje od 6 mjeseci. 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
[Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb

750-800 kn max po mojoj procjeni.

14 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb

Da li je kolega dobio 3 thumb down-a zato sto je dao pre nisku ili pre visoku procjenu xd :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: [Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb
athlon64 kaže...

Da li je kolega dobio 3 thumb down-a zato sto je dao pre nisku ili pre visoku procjenu xd :D

Pitaj Boga, daju TD i ni A od njih više da bi se izjasnili zašto. Valjda su vidjeli da Palitova nova košta 900 kn pa misle da je moja procjena prevelika a ne vide da Palitova ima 2 godine garancije a Asus 3 i to joj povećava vrijednost a i Asus je kvalitetniji po meni. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb
vrinho kaže...
athlon64 kaže...

Da li je kolega dobio 3 thumb down-a zato sto je dao pre nisku ili pre visoku procjenu xd :D

Pitaj Boga, daju TD i ni A od njih više da bi se izjasnili zašto. Valjda su vidjeli da Palitova nova košta 900 kn pa misle da je moja procjena prevelika a ne vide da Palitova ima 2 godine garancije a Asus 3 i to joj povećava vrijednost a i Asus je kvalitetniji po meni. 

To mi je najveca komedija xd. 3 td-a na post za koji je razlog td-a jednostavan. Pre visoka ili pre niska cijena. Ali onda im je lijeno napisat zbog cega su dali td. Nitko ne odgovori 2 dana, na prvi odgovor 3 ljudi da feedback u roku od sat vremena -.- 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Asus gtx650 ti 1Gb

pa s obzirom na cijene nove boost kartice koja je osjetno brža (1050kn),rekao bih max.750kn-800kn,s obzirom na garanciju malo veću!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice