Prijatelji od povjerenja na Facebooku

poruka: 13
|
čitano: 3.533
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prijatelji od povjerenja na Facebooku".
14 godina
neaktivan
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

Po čemu je ova solucija bolja od resetiranja šifre preko maila koji je sigurniji i pouzdaniji od ljudi?

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijatelji od povjerenja na Facebooku

U većini slučajeva ljudima keylogger pokupi sve passworde, tako da im je gotovo svaka mogućnost isključena za povrat accounta. Na ovaj način mogu vratiti barem FB account.

Music is lifestyle !
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2011 10:06 (AmoK).
13 godina
neaktivan
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

Ovo je jos samo jedan ego boost za face generaciju.. "awww pa on mi je puawi prijatelj jer me stawio za trusted prijatelja aww"

 

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

Ma daj sjeb.... su po faceu sve što su mogli, gledano korisnički, kada će ga više ostaviti na miru, stalno neke promjene, daj pusti ga više :p

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prijatelji od povjerenja na Facebooku
Oldy kaže...

Ma daj sjeb.... su po faceu sve što su mogli, gledano korisnički, kada će ga više ostaviti na miru, stalno neke promjene, daj pusti ga više :p

Nikad. Kao i svaka stranica na internetu i fejsbuk se mjenja i poboljšava...

 

Korisnički gledano: ima više korisnika neko ikad prije...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2011 10:53 (cuspajz).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prijatelji od povjerenja na Facebooku
AmoK kaže...

U većini slučajeva ljudima keylogger pokupi sve passworde, tako da im je gotovo svaka mogućnost isključena za povrat accounta. Na ovaj način mogu vratiti barem FB account.

Kad ti keylogger pokupi sve passworde meni se čini da te baš boli qurac za facebook.

14 godina
neaktivan
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

ima lijeka za keylogger sta je najzalosnije, on ne kopira npr kada iz character map copy-pasteas slova...ali tko od svih ljudi zna da ima keylogger, osim ako ides na tudi komp s vindovsima...

 

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

Ne kuzim sta se uopcee trude nesto poboljsavati kad ce ih uskoro Anonymous zahebati i upropastiti cijelu društvenu mrežu.(nadajmo se da ce uspjeti)

 

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prijatelji od povjerenja na Facebooku
cuspajz kaže...
Oldy kaže...

Ma daj sjeb.... su po faceu sve što su mogli, gledano korisnički, kada će ga više ostaviti na miru, stalno neke promjene, daj pusti ga više :p

Nikad. Kao i svaka stranica na internetu i fejsbuk se mjenja i poboljšava...

 

Korisnički gledano: ima više korisnika neko ikad prije...

  ma tko se poboljšava? sve gore i gore je...jbte i poveznice su ukinuli moram kemijati sa youtubea na face, pa su makli imena on line frendova stavili samo avatare pa ti skuži po meleckom avataru tko je, pa su dodali umjesto toga sidebar koji je za kitu itd itd, koje poboljšanje? ne dipr što bi reko rukfaš :p

bug caruje, um klade valja
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prijatelji od povjerenja na Facebooku
Mirko935 kaže...

Po čemu je ova solucija bolja od resetiranja šifre preko maila koji je sigurniji i pouzdaniji od ljudi?

Ako ti netko probije mail ili jednostavno zaboraviš lozinku od maila jer taj mail koristiš samo za face. Ključna informacija koja nedostaje je da je potrebno skupiti barem tri lozinke za ući na account (zato je min3, a max je 5 da imaš još dvoje ljudi koje možeš kontaktirati ako ti netko od ovih troje nije dostupan a više od 5 ljudi već može predstavljati opasnost da se udruže u svrhu podj*bavanja).

 

 

BTW, dodao bih:

1.) Ovo je već neko vrijeme dostupno

2.) Nije nikakav ego boost jer prijatelji saznaju samo ako zatražiš takav reset.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
neaktivan
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

Netko može napravit 3 fake profila , dodat neku osobu , ić na poništavanje šifre , odabrat ta tri fake profila i poništit nečiju šifru - bez da je i znao šifru i mail od osobe koju želi hakirat .... barvo fejs FTW !

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijatelji od povjerenja na Facebooku

Svašta ce izmisliti na ovom FB. Nek još samo uvedu OIB. Ionako me njega traže svi živi {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prijatelji od povjerenja na Facebooku
SANJIN3 kaže...

Netko može napravit 3 fake profila , dodat neku osobu , ić na poništavanje šifre , odabrat ta tri fake profila i poništit nečiju šifru - bez da je i znao šifru i mail od osobe koju želi hakirat .... barvo fejs FTW !

Ma zapravo dovoljno je upisati admin123 kao šifru i možeš ući na bilo koji profil (ako znaš mail) ... NOT

 

Vlasnik profila odabire prijatelje kojima vjeruje prije u postavkama svog profila, a ne prilikom reseta šifre. Čak mislim da trebaš ponovno unijeti šifru kad spremaš postavke, tako da nitko ne može dodati svoja 3 lažna profila ni ako ostaneš logiran na javnom računalu bez da zna šifru.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice