Opera Mini sve popularnija

poruka: 32
|
čitano: 8.705
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opera Mini sve popularnija".
15 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

nova verzija rula u svakom pogledu.

 

speed dial, tabovi, password manager, download manager itd...

 

koristim je već dosta dugo i prezadovoljan sam. jedino što nekad zna zapinjat, ali još je u beti pa se razumije da može bit svega, i zato joj je oprošteno. sa nestrpljenjem se očekuje finalna verzija

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

Sasvim zasluzeno.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

Opera praktično i nema konkurenciju na mobilnim platfomama, a prava je šteta što malo ljudi koristi desktop verziju koja je takođe oduvijek bila "cutting edge" što se tiče inovacija koje su svi drugi browseri usvojili i još uvijek usvajaju.

:)
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

Korisnik sam Opere Mini već godinama i imam samo riječi hvale za nju.

 

Prvi sam ju put isprobao na starom Sony Ericssonu T610 još 2005. i tada je bila godinama ispred integriranih preglednika.

 

Godine razvoja su učinile svoje i od Opere Mini napravile najbolji WEB preglednik na dummy mobilnim platformama. S Operom na smartphoneima nisam imao iskustava ali od kolega koji ih imaju čujem samo riječi hvale o njoj.

 

Way to go Opera! Namigiva

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 12:55 (cro_blue).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Ma Opera je bez ikakve konkurencije na dummy mobitelima, pa 90% mojih postova na forumu je baš sa Opere. A na kompjuteru je isto super, nema puno napada na nju jer se ne koristi koliko i IE i FF, sad će biti još brža u novoj verziji.
Na smartphoneu nisam probao, ali ako dobijem koju od Nokija iz nagradne igre i to će se promjenit :D
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

Mene zanima da li itko od vas ko koristi operu na mobu ima problema sa surfanjem dok se povezuje preko wifi-a. Inače imam SE w995 te što se tiče surfanja u 3G/edge-u opera je super brza i jako malo guta prometa. Međutim kad se spojim preko wifia opera ne želi raditi. Zapravo radi ali na princip da učitava stranicu onda i SAMO ONDA dok mi je u pozadini SE-ov browser i on učitava stranicu, tada prebacim na operu i ona odmah otvara stranicu... u protivnom ako ne koristim SE-ov browser opera otvori stranicu nakon nekih 5 minuta i to jedva(testirano na m.bug.hr stranici koja ima nekih 15kb-a za učitat) Uglavnom izgleda kao da mi opera ne kuži da imam wifi, i to sve dok ne počnem otvarat stranicu sa SE-ovim browserom, onda opera učita. Kad poželim drugu stranicu otvorit, opet minimizirat na se-ov browser, otvorit bilo koju stranicu i vratit na operu, što zna biti dosta iritantno kad brzo klikam razne linkove a ne čitam punoNeodlučan Problem se pojavljuje i na 4,2 verziji i na 5,0 beta 1 i beta 2 verziji...Plač Ali izuzev toga, stvarno brz, lagan i odličan browser za kojeg jedino mogu reć da moj mob nije dovoljan za tako dobar browser(zbog nedostatka RAM-a) pa mi surfanje sa tabovima moguće dokle god su male strane, ali čim je sadržakj puna slika i slično, onda nastaju problemi, ali kao što rekoh nije problem u softveru već u hardveru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

Odlična je, pogotovo verzija 5 koja je nažalost još u beti. BTW, ako netko misli da se ne može uređivati speed dial, potrebno je zadržati stisnutu tipku na speed dialu (ok ili touchscreen) ili označiti speed dial koji želite izmijeniti pa 1.

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

ja imam na svojoj nokiji 5800 i muci me onaj problem "memorija puna,zatvorite neke programe", a nist nije otvoreno

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Stoja ja imam isti mobitel, nemam takvih problema sa WI-FI-jem, radi kako treba. Ali imam problema u zadnje vrijeme sa 3G, 'puca' mi veza, nakon par otvorenih linkova, zaredom nece da otvori jos jedan, onda moram izac iz Opere pa ponovno uc. To mi se dogadja i sa obicnim browserom. Zna netko kako to rijesit?
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Šef kaže...
Stoja ja imam isti mobitel, nemam takvih problema sa WI-FI-jem, radi kako treba. Ali imam problema u zadnje vrijeme sa 3G, 'puca' mi veza, nakon par otvorenih linkova, zaredom nece da otvori jos jedan, onda moram izac iz Opere pa ponovno uc. To mi se dogadja i sa obicnim browserom. Zna netko kako to rijesit?

Ne kužim onda do čega je, mobitel nije, opera nije, jedino je onda možda do mog routera, al mi onda nije jasno zašto SE-ov browser radi savršeno normalno a opera nikako...doduše nisam probao preko nekog drugog routera da vidim da li radi. Uvezi tvog problema neznam jer meni na 3G-u opera super vrti bez pucanja ili ičega xD

14 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

ja na maobu koristim operu mobile 10 jer mi je puno bolje legla od mini

Neznam di se ide za to .
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

na mom c905 i nije nesto Izlanuo se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija

opera je super samo steta kaj su maknuli ono di pise kolko je stranica "teska" kad se ucitava

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija

mod brisi ovo ....

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 16:16 (viper).
14 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

Opravdano! U novoj verziji opera je prenjela internet iskustvo sa kompjutera na mobitel!!! Tabovi, download manager, speed dail... IznenađenI bila je i je daleko najbolji internetski pretraživać za mobitele...Smijeh

www.val.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Da, steta sto su makli ono di pise koliko trosi kilobajta. Stevane zasto ti nevalja?
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija

Ovu grešku sa punom memorijom možete rješiti tako da utipkate u adresu "opera:config" i promjenite cache size i još nešto, sada se ne sjećam kak je točno išlo ali postat ću u ovu temu čim nađem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 18:13 (mathmonster).
15 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

Koristim Opera Mini otkad znam za njega i uvijek radi savrseno, ali ovo sta su maknuli 'tezinu' stranice je malo downer, ali eto sta je tu je. Nove mogucnosti nadoknade to vise nego dovoljno.

 

Uglavnom Mini = Awsome

Set condition one throughout the forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
viper kaže...

opera je super samo steta kaj su maknuli ono di pise kolko je stranica "teska" kad se ucitava

kak? pa kod mene se to vidi. piše npr Loading 26/54 kBhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
14 godina
protjeran
offline
RE: Opera Mini sve popularnija

koju verziju imas? i koji mob?

EDIT: aha evo vidio sam pod konfa i post gore, sorry na spamu, moderator, delete .

*n00b us3r*
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 22:49 (lukavg).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
jurluk kaže...
viper kaže...

opera je super samo steta kaj su maknuli ono di pise kolko je stranica "teska" kad se ucitava

kak? pa kod mene se to vidi. piše npr Loading 26/54 kBhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

eto kod mene na verziji 5 beta 2 se nevidi to ,na staroj 4 se vidi...koju ti verziju imas?

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 23:04 (viper).
15 godina
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
isto 5 beta 2
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija

cudno,jel tak bilo odmah nakon instalacije il si nesto jos mjenjao?koj mobitel?

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
15 godina
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Jooj, a da pogledas postove iznad?!

Mob je se c510

Tak je bilo odma nakon instalacije. Skino englesku verziju i jednostavno instaliro
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
16 godina
neaktivan
offline
Opera Mini sve popularnija

Prelazak sa Firefox-a na Operu je bio potez godine što se mene tiče. Drago mi je vidjeti da im se isplaćuje trud i inovativnost i na mobitelima.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija

 

Evo kako rješiti problem sa premalo memorije u operi mini.

 

Upišete "opera:config" u adresu i odaberete disk cache. Skrolate dok ne nađete postavku size koja se nalazi ispod other modification i postavljena je na 4096. Tu vrijednost stavite na 2048.

 

Također možete probat i opera:drives, to je kao neki explorer ajmo tako reći kojim možete pregledavat datoteke po memoriji.

 

 

Sve to sam izvukao sa dotsis foruma pa si pogledajte malo koga zanima. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 0:52 (mathmonster).
15 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

Sad sam ju instalirao i super je.

Samo me smeta sto se nemogu logirati na forum jer moj SE K800i ne podrzava donju crticu( _ ) koju moj e mail sadrzi.

Ima li kakvog rjesenja za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Dok pises, stisni 'lijevi klik' (tipku) i 'Uređivanje cijelog zaslona' iliti 'Fullscreen edit'. Pa onda 'Opcije' - 'Ubaci simbol'
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
RE: Opera Mini sve popularnija
Šef kaže...
Dok pises, stisni 'lijevi klik' (tipku) i 'Uređivanje cijelog zaslona' iliti 'Fullscreen edit'. Pa onda 'Opcije' - 'Ubaci simbol'

Radi,hvala!Namigiva

16 godina
offline
Opera Mini sve popularnija

Pas m... i Apple-u kad ne da Operi na iPod touch. Izluđuje me Safari i to toliko da ću prodat iPod samo zato jer nema Operu.

 

Pitanje: jel u mini Operi radi sinhronizacija kao na 'velikoj' Operi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice