Koliko je velik Google+?

poruka: 71
|
čitano: 7.142
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko je velik Google+?".
15 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?
dado8 kaže...

kako ono rece Yoda  - stalna samo mijena jest {#}

 

Vjerujem da ime Petar Preradovic ti ne znaci nista.

 

....da Yoda, ja cu poluditi........

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Koliko je velik Google+?

Bio bih zahvalan ako bi netko posalo na PM 1-2 pozivnice (za mene i zenu).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Isto tako bih bio zahvalan za PM ukoliko je netko voljan poslati pozivnicu. :) Inace, nadam se da je po pitanju privatnosti G+ bolji, facebook je stvarno uzas. Hrpu stvari po defaultu stave na enable, ne obavijeste kak spada. Spam da ne spominjem...
14 godina
protjeran
offline
Re: Koliko je velik Google+?
syncmaster245b kaže...
dado8 kaže...

kako ono rece Yoda  - stalna samo mijena jest {#}

 

Vjerujem da ime Petar Preradovic ti ne znaci nista.

 

....da Yoda, ja cu poluditi........

sta ti znas, mozda je Yoda citao Preradovica{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Dobio pozivnice. Zlatni ste. :D Hvala na pomoci.
14 godina
offline
Koliko je velik Google+?
Hvala na pozivnicama
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 13:18 (Dominik3333).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Moze i meni pozivnica, hvala.
15 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?

Nisam jos isprobao taj Google plus ali koliko citam prvi dojmovi su pozitivni, jos ako im uspije to sa komuniciranjem medusobno izmedu fba i google biti ce fenomenalno. Za Fb je to lose ideja trenutno ali ukoliko Google plus nastavi rasti sa korisnicima biti ce prisiljeni to napraviti.

 

Inace OFF TOPIC ako netko ima pozivnicu nek mi se javi na PM, tnx :)

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
Koliko je velik Google+?

g+ ima chat (embedani Gtalk, ali nvm). taj chat ima funkciju da kad nešto pošalješ, primatelju se to ispiše. fb nema tu funkciju. g+ je bolji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 22:37 (Kuv).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Kuv kaže...

g+ ima chat (embedani Gtalk, ali nvm). taj chat ima funkciju da kad nešto pošalješ, primatelju se to ispiše. fb nema tu funkciju. g+ je bolji.

Kako nema? Otkad se prominia facebook inbox, sve poruke se u njega spremaju. Poruke iz inboxa, chata, te eventualno sa vanjskih mail adresa koje mogu slat na tvojeime@facebook.com

Peace means I'm reloading my gun.
14 godina
offline
Koliko je velik Google+?

..Išo se prijavit na google + i sve super zaboravio ja lozinku od gmaila i ošo natrag na google a on me prebacio na https://encrypted.google.com/ sad ja vas pitam koji je to k??? 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Top Bugovac kaže...

..Išo se prijavit na google + i sve super zaboravio ja lozinku od gmaila i ošo natrag na google a on me prebacio na https://encrypted.google.com/ sad ja vas pitam koji je to k??? 

 

 

http://www.google.com/support/websearch/bin/static.py?hl=en&page=guide.cs&guide=1224171&answer=173733&rd=1

15 godina
neaktivan
offline
Koliko je velik Google+?

Prezadovoljan sam sa Google+ =)

 

Ako nekome treba invite posaljite mail na PM.

HEHEHE!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko je velik Google+?

moze pozivnica plizzz

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Orinem kaže...
DowlaBoy kaže...

ne znam šta je gluplje fb ili g+. probao i jedno i drugo.

ovo je treća stvar od google-a koja mi se uopšte ne sviđa. prvi i drugi su bili buzz i wave, totalno idijotski servisi bez ikakve koristi ili upotrebne vrednosti. google+ je obična kopija fb-a i to uncool verzija, pošto se u startu smatra da je samo za geek-ove. baš da vidim nekog da smuva nešto na g+ :D

 

Loooool buzz, i wave nemaju veze sa pravim pokusajima ugrozavanja dominacije face-a (ilitiga proizvodima). Wave je ako se nevaram napravila Googlova ekipa iz australije, tocnije tili su otci i pokrenut to sami onda in je Google platia da ostanu kod njih i razvijuaju to (ono ako uspiuje uspije ako ne, nije puno kostalo). Sto je ujedno razlog zasto se od wave-a tako brzo odustalo, jer je ekipa napustila(ako se nevaram) google kad je to skuzila, milim cak da su pokrenili i neki sovj projekt

 

Neznan kako je tocno krenila prica sa buzzon al isto nije bilo nesto organizirano. g+ je zapravo prvi pravi pokusaj ulazka na ovo trziste. (pod ovo pravi mislin da ideja nije doslo od 20% ekipe vec je su sastavili tim ljudi koji ce aktivno radit na tome)

 

A i koliko mi je poznato ovo sto g+ nudi sada zapravo je samo pocetak i jako puno novih funkcija se ocekuje zajedno sa pustanjem public verzije.

google wave je napušten jer ga nitko nije koristio.... to je prvo.... a drugo, nitko ga nije koristio jer je ideja bila nešto što nitko nije razumio kako radi..... a ona pisuckanja koja su izgledala kao da imam otvoren MS Outlook su mi dosadila nakon 3 dana. bio je to loš pokušaj, ništa drugo.

voliš što sad svi forsiraju društvene mreže.... to će samo ubrzati njihovu konačnu propast (mislim na face, twitter, g+ i sve nove koji će doći) kroz nekoliko godina. što prije to bolje! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 0:35 (hondo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
hondo kaže...

google wave je napušten jer ga nitko nije koristio.... to je prvo.... a drugo, nitko ga nije koristio jer je ideja bila nešto što nitko nije razumio kako radi..... a ona pisuckanja koja su izgledala kao da imam otvoren MS Outlook su mi dosadila nakon 3 dana. bio je to loš pokušaj, ništa drugo.

voliš što sad svi forsiraju društvene mreže.... to će samo ubrzati njihovu konačnu propast (mislim na face, twitter, g+ i sve nove koji će doći) kroz nekoliko godina. što prije to bolje! 

 

Da se vawe lose prihavatia je i tocno al nebi se slozia da je to pravi razlog od odustajanja u daljnjem razvoju, jer ako nista bilo je lakse njega doradit nego ic pisat buzz. Al nvm

 

Inace neslazem se da ce drustvene mreze ikad propast, dok je interneta bit ce i njih u ovom ili onom obliku, to je ka da kazes da cu ljudi jednog dana prestat međusobno razmjenjivat informacije (to je po nemoguce)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
jel ima lajkova i statusa tamo?
14 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?

ima

16 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?
dustvene mreze nece popast nikada jer dokle god je drustva bit ce i njih.
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
13 godina
neaktivan
offline
Koliko je velik Google+?

bok svima!

 

molio bih nekog ako ima pozivnicu i želi podijeliti da pošalje na mail.

 

Unaprijed hvala!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Orinem kaže...
hondo kaže...

google wave je napušten jer ga nitko nije koristio.... to je prvo.... a drugo, nitko ga nije koristio jer je ideja bila nešto što nitko nije razumio kako radi..... a ona pisuckanja koja su izgledala kao da imam otvoren MS Outlook su mi dosadila nakon 3 dana. bio je to loš pokušaj, ništa drugo.

voliš što sad svi forsiraju društvene mreže.... to će samo ubrzati njihovu konačnu propast (mislim na face, twitter, g+ i sve nove koji će doći) kroz nekoliko godina. što prije to bolje! 

 

Da se vawe lose prihavatia je i tocno al nebi se slozia da je to pravi razlog od odustajanja u daljnjem razvoju, jer ako nista bilo je lakse njega doradit nego ic pisat buzz. Al nvm

 

Inace neslazem se da ce drustvene mreze ikad propast, dok je interneta bit ce i njih u ovom ili onom obliku, to je ka da kazes da cu ljudi jednog dana prestat međusobno razmjenjivat informacije (to je po nemoguce)

ni forumi nisu propali samo koliko ja znam jedino još od ozbiljnijih žive bugov forum, forumhr (na kojemu je sad okupljalište frustriranih likova) i možda još 2-3 svi ostali su se sveli na 5 postova dnevno. neće društvene mreže propasti ali će za par godina prestati biti relevantni u ovoj mjeri u kojoj su a to će onda dovesti do gašenja mnogih. Ljudima je sve manje in stalno forsiranje internet prijateljstava, "stvaranja" informacija preko društvenih mreža itd.

tko voli nek izvoli.... meni je face puno pomogao u mom poslu i tu sam mu stvarno zahvalan no marketinški efekti i svi ostali efekti daleko su ispod onoga što se pričalo da će biti prije godinu dvije..... polako se otvaraju oči a korisnici koji su tu od prvih dana fejsa sad su ga već ili izbrisali ili ga koriste samo za posao i svoje ove ili one marketing aktivnosti ili jednostavno rijetko dolaze na profil.... nema više onog žara i zaluđenosti. 

16 godina
neaktivan
offline
Koliko je velik Google+?

Socijalne mreže koristimo da dijelimo podatke o sebi, a onda kukamo da nam je uskraćena privatnost (Što bi rekli narodnim jezikom: "Jeb*li bi se, a da nam ne uđe.")

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko je velik Google+?

kad vec neki traze pozivnice ne bi bilo lose da i meni neko posalje na PM? Zahvaljujem unaprijed!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko je velik Google+?
Može i meni jedna pozivnica? Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko je velik Google+?

Daj ljudi ako moze na PM pozivnica, unaprijed hvala....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko je velik Google+?

može i meni jedna...

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko je velik Google+?

Dajte onda neka netko otvori temu "djelenje google+ pozivnica" pa nek se to tamo radi, a ovdje neka se komentira i raspravlja o google+ mreži....{#}

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Stoja kaže...

Dajte onda neka netko otvori temu "djelenje google+ pozivnica" pa nek se to tamo radi, a ovdje neka se komentira i raspravlja o google+ mreži....{#}

tema postoji "google+ invites"

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
offline
Re: Koliko je velik Google+?
djdomi kaže...

tema postoji "google+ invites"

Mogao si i barem link onda baciti{#}

Eto klik tu pa kome treba neka dila tamo...ajmo se sada lijepo vratiti temu, shall we?{#}

 

Dali mi može netko reći kakva je integracija Google+ sa ostalim servisima tipa gmail itd. Dali iz njega mogu odmah onda i mail pratiti i slično?

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko je velik Google+?
Stoja kaže...
djdomi kaže...

tema postoji "google+ invites"

Mogao si i barem link onda baciti{#}

Eto klik tu pa kome treba neka dila tamo...ajmo se sada lijepo vratiti temu, shall we?{#}

 

Dali mi može netko reći kakva je integracija Google+ sa ostalim servisima tipa gmail itd. Dali iz njega mogu odmah onda i mail pratiti i slično?

lijen sam ovih dana :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice