EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

poruka: 10
|
čitano: 1.623
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj".
8 godina
offline
EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

nek pritisnu i nase medije,politicare,individue ... previse mrznje se siri jugoistocnom europom bez  ikakve odgovornosti ... mozda bi prisilni rad u kamenolomu ili rudniku mogao pedagoski djelovati 

waaagh
 
10 1 hvala 0
14 godina
offline
EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

Nadam se da će ovo povući za sobom i objavljivanje poruka na novinskim portalima, pa među uostalim, i na druge portale kao što je ovaj. Pročitaju li se komentari čitatelja naših dnevnih novina, čovjek se "zagadi" za cijeli dan. Primitivizam, mržnja i osnovna nepismenost.

 

Zalažem se za ukidanje mogućnosti pisanja komentara ne postoji li pritom nadzora i uređivanje njegova sadržaja pod određenim uvjetima. Ljudi su, ipak, vrsta koju je potrebno nadzirati. Posvemašnja sloboda mnoge čini zvijerima.

 
6 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

Jos jedno birokratsko sranje iz EU, dok Kinezi kupuju tvrtke po EU ovi se bave liberalnim glupostima.

 
7 4 hvala 0
10 godina
offline
EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

I treba, cyber prostor je pun mržnje i kompleksaša. Treba svaki oblik mržnje ukloniti sa sajta, te hejtere novčano goniti(njesraš po netu, dođe ti sa računom za Internet i kazna za govor mržnje....), te kazneno(bajbukana) ako prećeraju...

 

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

mrzim govor mržnje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor m
BarbaVeli kaže...

Nadam se da će ovo povući za sobom i objavljivanje poruka na novinskim portalima, pa među uostalim, i na druge portale kao što je ovaj. Pročitaju li se komentari čitatelja naših dnevnih novina, čovjek se "zagadi" za cijeli dan. Primitivizam, mržnja i osnovna nepismenost.

 

Zalažem se za ukidanje mogućnosti pisanja komentara ne postoji li pritom nadzora i uređivanje njegova sadržaja pod određenim uvjetima. Ljudi su, ipak, vrsta koju je potrebno nadzirati. Posvemašnja sloboda mnoge čini zvijerima.

 Slažem se. Znao sam kliknuti na pojedini osobito gadljiv FB komentar u novinama tipa jutarnji/index na objavu neke nesreće, terorizma (tipa: "ma to i treba sve pobit, to su sve cigani") na fejsbuk i prijavim govor mržnje i oni uredno drugi dan SVAKI PUT pošalju automatiziranu poruku da ako mi se ne sviđa, neka ne čitam, da oni nisu našli ništa uvredljivo. Pa reko, što je vama govor mržnje?!?!

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 18:42 (overhaul).
16 godina
offline
Re: EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor m
Edge kaže...

Jos jedno birokratsko sranje iz EU, dok Kinezi kupuju tvrtke po EU ovi se bave liberalnim glupostima.

 Hm, probaj naći kod tih kineza govor mržnje na društvenim mrežama. Imaju jednu od najvećih kotrola interneta, dakle najveću birokraciju. 
A opet, eto ti kinezi, kažeš, kupuju i šire se. Kako to? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor m
overhaul kaže...
BarbaVeli kaže...

Nadam se da će ovo povući za sobom i objavljivanje poruka na novinskim portalima, pa među uostalim, i na druge portale kao što je ovaj. Pročitaju li se komentari čitatelja naših dnevnih novina, čovjek se "zagadi" za cijeli dan. Primitivizam, mržnja i osnovna nepismenost.

 

Zalažem se za ukidanje mogućnosti pisanja komentara ne postoji li pritom nadzora i uređivanje njegova sadržaja pod određenim uvjetima. Ljudi su, ipak, vrsta koju je potrebno nadzirati. Posvemašnja sloboda mnoge čini zvijerima.

 Slažem se. Znao sam kliknuti na pojedini osobito gadljiv FB komentar u novinama tipa jutarnji/index na objavu neke nesreće, terorizma (tipa: "ma to i treba sve pobit, to su sve cigani") na fejsbuk i prijavim govor mržnje i oni uredno drugi dan SVAKI PUT pošalju automatiziranu poruku da ako mi se ne sviđa, neka ne čitam, da oni nisu našli ništa uvredljivo. Pa reko, što je vama govor mržnje?!?!

 Da, još kad kreteni to zovu demokracijom, lol

16 godina
offline
Re: EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor m
DarthMarkus kaže...
overhaul kaže...
BarbaVeli kaže...

Nadam se da će ovo povući za sobom i objavljivanje poruka na novinskim portalima, pa među uostalim, i na druge portale kao što je ovaj. Pročitaju li se komentari čitatelja naših dnevnih novina, čovjek se "zagadi" za cijeli dan. Primitivizam, mržnja i osnovna nepismenost.

 

Zalažem se za ukidanje mogućnosti pisanja komentara ne postoji li pritom nadzora i uređivanje njegova sadržaja pod određenim uvjetima. Ljudi su, ipak, vrsta koju je potrebno nadzirati. Posvemašnja sloboda mnoge čini zvijerima.

 Slažem se. Znao sam kliknuti na pojedini osobito gadljiv FB komentar u novinama tipa jutarnji/index na objavu neke nesreće, terorizma (tipa: "ma to i treba sve pobit, to su sve cigani") na fejsbuk i prijavim govor mržnje i oni uredno drugi dan SVAKI PUT pošalju automatiziranu poruku da ako mi se ne sviđa, neka ne čitam, da oni nisu našli ništa uvredljivo. Pa reko, što je vama govor mržnje?!?!

 Da, još kad kreteni to zovu demokracijom, lol

 Da da sloboda izražavanja. Valjda se na to vadi fejs. Ono, sisu se odmah briše, ali pozive ne klanje, organizacija atentata, to može jer je to slobodni govor a ne tamo neka bradavica. One su najopasnije ljudskom rodu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
EU pritišće društvene mreže da suzbiju govor mržnj

Ovisi što tko smatra govorom mržnje. Možda će se netko recimo usuditi javno reći da mu se ne sviđa ta odvratna, pe... pardon, homoseksualna EU, pa će i to netko kažnjavati kao govor mržnje?

Možda će netko napisati da mu se gade proizvođači GMOa i da ih treba pod hitno zaustaviti dok nisu uništili čovječanstvo... Ili pak da je Killary lažljiva lezbo-vještica i da radi za sotonsku masoneriju, kao i Obmana i dobar dio političara takozvane demokratske ljevice... 

Za neke je to neupitna istina, otvaranje očiju, a za druge - govor mržnje... Tko će to razlučiti i tko će određivati kako će se o kome i o čemu SMJETI pisati?

 

Tanka je izgleda linija između demokracije i fašizma, i što smo "napredniji" sve je tanja... Sve mi se čini da se mi vraćamo u ono prekrasno doba jugoslavenskog komunizma i verbalnog delikta... 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 6:28 (Danyel).
Moj PC  
1 3 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice