Apple konferencija UŽIVO

poruka: 166
|
čitano: 18.197
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple konferencija UŽIVO".
16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
F10EXX kaže...

Rostfraj sat na kraju nije uopce skup.

Apsolutno je preskup, ali to se očekuje od Applea, inače se ne bi prodavalo (da je normalne cijene, kao npr. iP5c).

Jeftiniji su i ostali smartwatchi i razni Garmini i Suunto-i, svaki u svom području barem jednak ili bolji od Apple Watcha.

Svejedno će se prodavati ko blesav.

 

A MB je strava dobar uređaj, još samo da mu je taj jedan dodatni priključak...

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 9:52 (Veliki Brat).
13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Veliki Brat kaže...
F10EXX kaže...

Rostfraj sat na kraju nije uopce skup.

Apsolutno je preskup, ali to se očekuje od Applea, inače se ne bi prodavalo (da je normalne cijene, kao npr. iP5c).

Jeftiniji su i ostali smartwatchi i razni Garmini i Suunto-i, svaki u svom području barem jednak ili bolji od Apple Watcha.

Svejedno će se prodavati ko blesav.

 

A MB je strava dobar uređaj, još samo da mu je taj jedan dodatni priključak...

 kod satova, a to je funkcionalni nakit u principu, je užasno bitna izrada i materijal ... ako je tu ovaj appleov kao što svi tvrde na po izradi tijela i kaiša strava, onda ga ne možeš usppređivati sa ostalim smartwatchevima koje nabrajaš. Čitao sam neke reviewe ekipe koji se profi bave baš samo satovima gdje se izrada uspoređuje sa modelima od 10 000 $ i više tako da ... ovo je neka druga kategorija koju sad probijaju.

15 godina
neaktivan
offline
Apple konferencija UŽIVO

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 10:00 (Xanzzu).
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 Kao što rekoh - tablet.

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 cool ... i minus ekran i tipkovnica i etc... 

pa poanta jest da matična bude što manja. koja korist od velike matične :D

13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
tnakir kaže...

Nisam baš nešto stručan na tom području, al zar nije ovaj Intelov M procesor nešto kenjkavo, tipa surfanje, word processor i to je to? Ono, između tablet procesora i punokrvnog procesora?

Zar nije onda isplativije uzeti Microsoftov Surface Pro tablet sa onom odvojivom tipokovnicom?

 http://www.notebookcheck.net/Intel-Core-M-5Y70-Broadwell-Review.130930.0.html

M 5Y70 je ovaj slabiji valjda u kombinaciji sa grafikom Intel HD Graphics 5300

Dual display and video mirroring: Simultaneously supports full native resolution on the built-in display and up to 3840 by 2160 pixels on an external display, both at millions of colors

na dobro optimiziranom OSXu vjerujem da je vrlo upotrebljivo za većinu ... igre i heavy lifting nisu za ovaj tip uređaja, za to uzmeš pro.

14 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
tnakir kaže...
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 Kao što rekoh - tablet.

 Ali sa par velikih prednosti ispred tableta poput prave tipkovnice, velikog ekrana (u usporedbi s tabletima), i OSXom.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
grzzi kaže...
Veliki Brat kaže...

Jeftiniji su i ostali smartwatchi i razni Garmini i Suunto-i, svaki u svom području barem jednak ili bolji od Apple Watcha.

kod satova, a to je funkcionalni nakit u principu, je užasno bitna izrada i materijal ... ako je tu ovaj appleov kao što svi tvrde na po izradi tijela i kaiša strava, onda ga ne možeš usppređivati sa ostalim smartwatchevima koje nabrajaš. Čitao sam neke reviewe ekipe koji se profi bave baš samo satovima gdje se izrada uspoređuje sa modelima od 10 000 $ i više tako da ... ovo je neka druga kategorija koju sad probijaju.

Složio bi se da stvarno pričamo o funkcionalnom nakitu, ali pričamo o smartwatchu, pa makar bio i od Applea.

Kužim da ljudi traže kvalitetne materijale na tradicionalnom satu, ali tražiti to na smartwatchu mi nema smisla. Onda opet, ja nemam firmu koja vrijedi milijarde...

Gledam te!
16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sirka666 kaže...
tnakir kaže...
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 Kao što rekoh - tablet.

 Ali sa par velikih prednosti ispred tableta poput prave tipkovnice, velikog ekrana (u usporedbi s tabletima), i OSXom.

 Zato sam i reko Surface Pro + ona tipkovnica ako vec ides na mali "laptop"...

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 10:59 (tnakir).
12 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Lg watch r je estetski daleko ispred ove kocke.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
mar123 kaže...

nisam bas shvatio iz teksta, pa nek mi neko pojasni. apple watch- postoje tri verzije, trecu necu ni komentirat. no ove dvije verzije(jeftinija i skuplja) jel to razlika samo u materijalu izrade ili jos necem? nije mi jasna ta razlika u cijeni od 349 dolara do 1049 dolara.

Razlike u cijeni su samo u materijalima izrade. Što se tiče 'tehnologije' sve tri verzije su jednake.

 

16 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

eo, moram priznati da epl nit volim nit mrzim. svejedno mi je. nije mi tek jasno zbog čega im se ovdje pridaje tolika (nezaslužena ičime) važnost u odnosu na ostale. no da sam na njihovu mjestu i da mi je novac (ikakvo uopće) mjerilo, podupirao bih filozofiju prodaje dobro potkoženim budalama u svemu inferiornih naprava za masnu lovu. dioničari bi mahali repom a ja s bonusima negdje na havajima (na ligeštulu, s polovicom kokosa iz koje viri slamka i kišobrančić, dok mi djeva bajna palminim listom hladi orošeno čelo) palio svijeće u slavu ljudske gluposti i kapitalizma (jedno ne ide bez drugoga). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 15:46 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 

Meni za pojam laptopa, prijenosnika, za putovanja, ovo je idealno :)

 

tnakir kaže...
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 Kao što rekoh - tablet.

 

Samo što nije tablet :) 

 

 

SimeKZ kaže...
Lg watch r je estetski daleko ispred ove kocke.

 

To su ukusi o kojima se raspravlja. Apple prodaje funkcionalnost i dizajn. Pa samo na prezentaciji jučer, pola vremena je potrošeno na aplikacije i mogućnosti što sa satom u kombinaciji sa iPhonom možeš raditi. Isto kao i mnoge druge stvari, evo, pa samo Apple Pay je postavio novi trend, a ne zaboravite, pošto je Apple #1, support za njegove feature će imati sve više objekata. Evo, kako su predstavili SPG hotele koji će omogućavati da i sobu preko sata otključaš, samo gledaj kako će i drugi krenuti tim stopama, punjače ćeš imati svugdi i slično. Appova će biti sve više i što je najvažnije, to će raditi. Svi Android Wearovi su jedva prodali 700.000 komada prošle godine, Apple će ove probit 10 miljuna garant :)

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Ajar kaže...

eo, moram priznati da epl nit volim nit mrzim. svejedno mi je. nije mi tek jasno zbog čega im se ovdje pridaje tolika (nezaslužena ičime) važnost u odnosu na ostale. no da sam na njihovu mjestu i da mi je novac (ikakvo uopće) mjerilo, podupirao bih filozofiju prodaje dobro potkoženim budalama u svemu inferiornih naprava za masnu lovu. dioničari bi mahali repom a ja s bonusima negdje na havajima (na lkigeštulu, s polovicom kokosa iz koje viri slamka i kišobrančić, dok mi djeva bajna palminim listom hladi orošeno čelo) palio svijeće u slavu ljudske gluposti i kapitalizma (jedno ne ide bez drugoga). 

 

Da neki drugi proizvođač u segmentu Applea zna i može napraviti uređaj koji bi se prodavao u tolikim razmjerima, napravili bi, no ne znaju. As simple as that. 

Misliš da drugi ne prodaju muda za bubrige? Ne kupuju se samo specifikacije, kupuje se dizajn, funkcionalnost, mogućnosti, support, sadržaj. Tu Appleu nema ravnog. 

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Jučer na prezentaciji sata moglo se primjetiti da ni jednom nije posegnuo za mobitelom, čak ni kod javljanja na poziv ne treba dirati iPhone, što je svakako vrlo zanimljivo, također nije potrebno stavljati sat na uho/usta već iz nekog prirodnog položaja ruke, naravno ostaje sve to vidjeti u praksi ali vjerujem da je to ekipa iz Applea vrlo dobro promislila i riješila.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Sat mi je ono...meh. Preskup za ono sta (trenutno) nudi. Zanima me u kojem ce smjeru apple otic s njim. Pol stvari za njega nece jos dugo funkcionirati u Eu a kamoli u Hr. Kod novog maca jedino je dobro sto ce najvjerojatnije smanjit cijenu air-u da ga rasprodaju jer mu i samo ime vise nema smisla. Onda si piknem jednog i ja zadovoljan. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
LudaRajcica kaže...
Hann kaže...
LudaRajcica kaže...
ROADRUNNER kaže...

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

 

Ultrabook i perfomanse? Kao da ides kupit Clia radi ustede, a onda te smeta jer ne ide bas kao Ferrari? 

Problem je u tome sto Clio kosta jednu desetinu Ferrarija, pa ti analogija pliva ko veš u slanoj vodi :)

 

 

Naravno. Sto se tice cijene si u pravu.

Ali nisam aludirao na cijenu, vec sam se samo osvrnuo na tvoju genijalnu opasku o perfomansama.

 

Jer onaj koji zeli perfomanse, taj nece ici po ultrabook opcenito (bio to dell, apple ili hp).

Zna se koja je namjena ultrabooku. Mogao si komotno usporedit perfomanse iPhonea/SGS/LG sa 'pravom' perfomance desktop mashinom. Na isto ti izadje.

 

 

Ontopic:

Sto se pak tice sata, meni je cijeli show u vezi istoga bio presmijesan. Ne vidim apsolutno ni jednu primjenu istoga da bih ga uopce uzeo. Kao i kod konkurencije smatram smartwatcheve nepotrebnim gimmickom. Odgovaranje poziva na satu? Pa hebote, smijesnije bi mi to izgledalo nego ona ekipa koja koristi 7" tablete kao mobitele.

16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sardax kaže...

 

Samo što nije tablet :) 

Ali ce imat performanse malo brzeg tableta sa cijenom od 5 tableta.

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
SimeKZ kaže...
Lg watch r je estetski daleko ispred ove kocke.

 estetika je samo jedna stvar kod dizajna i najmanje bitna, obzirom nemamo svi iste estetske standarde. daleko bitniji su UI, jednostavnost korištenja, aplikacije, materijal, detalji i izrada ...

 

za usporedbu treba uzeti oba pa probati koristiti i pregledati kvalitetu i izradu ... ideja je da je sat manje očit od mobitela, manje napadan i praktičniji za korištenje ... dakle sa iPhoneom u džepu ili torbi ili u autu praktički sve bitno možeš pratiti na satu, odgovarati na pozive i poruke ili samo biti obaviješten bez da vadiš phone i prekidaš konverzaciju i budeš nepristojan, a uz to su ti slobodne ruke čitavo vrijeme ...

 

koliko će sve skupa zaživiti u praksi je pitanje, jer 400-500 dolara u prosjeku nije baš mali iznos. Baš tu sad dolazi taj moment nakita, mode, statusnog simbola tj dodatne vrijednosti ... zato je ključno da svaki appleov proizvod, a posebno sat bude po izradi i dizajnu poseban i nenadmašan konkurenciji. Čini mi se da je sat par kopalja iznad konkurencije po izradi, kvaliteti i sustavu ( korisnosti zbog aplikacija ). Isto je i sa ovim novom macbookom kojim su opet podigli letvicu što se dizajna tiče. Svaki novi evolucijski pomak u dizajnu prati i brutalno obračunavanje sa legacy portovima ... floppy, serial, optički ... sad su ga srezali samo na usb C + audio out ... u početku nezgodna stvar za prve korisnike, ali bez toga ne ide, tek sad će usb c zaživjeti.

http://www.wired.com/2015/03/apple-watchs-highlow-branding-insane-economies-scale/

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 13:20 (grzzi).
13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
tnakir kaže...
sardax kaže...

 

Samo što nije tablet :) 

Ali ce imat performanse malo brzeg tableta sa cijenom od 5 tableta.

Kolega dragi, ajde se malo skoncentrirajte, hahahahahaha!!!!! 

Budite tako dobri pa uz neke određene specifikacije koje se mogu komparirati, ponudite tablet koji košta jednu petinu ovog gadgeta, a recimo ima jednaku internu memoriju?!?! 

Recimo, usporedite Samsungov Pro tablet, obzirom ima 12.2 dijagonalu, i njihove rezolucije, ili trajanje jednog ciklusa baterije, a ne pozabite koju pri tome ima cijenu onaj Pro tablet, negdje oko 10.000 kuna, plus minus, pa mi onda dokažite da je vaš komentar sa smislom i na mjestu?!?!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

lupetanje ... ovako će izgledat pc laptopi za 3 godine. proc će naravno napredovat po performansama uz daljnje smanjivanje potrošnje. dogodine već će rezat i samsung i lenovo portove na usb c i gledat da budu mm tanji i koji gram lakši. dizajn je sve bitniji, i najslabiji procesor je dovoljan velikoj većini korisnika ... slično kao i kod smartphonea.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Hann kaže...
LudaRajcica kaže...
Hann kaže...
LudaRajcica kaže...
ROADRUNNER kaže...

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

 

Ultrabook i perfomanse? Kao da ides kupit Clia radi ustede, a onda te smeta jer ne ide bas kao Ferrari? 

Problem je u tome sto Clio kosta jednu desetinu Ferrarija, pa ti analogija pliva ko veš u slanoj vodi :)

 

 

Naravno. Sto se tice cijene si u pravu.

Ali nisam aludirao na cijenu, vec sam se samo osvrnuo na tvoju genijalnu opasku o perfomansama.

 

Jer onaj koji zeli perfomanse, taj nece ici po ultrabook opcenito (bio to dell, apple ili hp).

Zna se koja je namjena ultrabooku. Mogao si komotno usporedit perfomanse iPhonea/SGS/LG sa 'pravom' perfomance desktop mashinom. Na isto ti izadje.

 

 

Ontopic:

Sto se pak tice sata, meni je cijeli show u vezi istoga bio presmijesan. Ne vidim apsolutno ni jednu primjenu istoga da bih ga uopce uzeo. Kao i kod konkurencije smatram smartwatcheve nepotrebnim gimmickom. Odgovaranje poziva na satu? Pa hebote, smijesnije bi mi to izgledalo nego ona ekipa koja koristi 7" tablete kao mobitele.

 

Kakvu genijalnu opasku? Napisao sam ono sto je cinjenica: nema ventilatora = nikakve performanse, a tvoja genijalna opaska o cliu i ferrariju pokazala je tvoje fenomenalne mentalne sposobnosti :D

 

Ultrabook je radni stroj, namjenjen za rad u pokretu. Ultrabook nije niposto, primarno, namjenjen za surfanje i checkiranje mailova jer za takve radnje postoje primjereniji uredjaji.

To sto si ti zamijenio pojam netbooka i ultrabooka nije moj problem ali ergela RH intzelekta je ipak ergela :P :P :P  a tu ti ja nista ne mogu hahahahahahahaha

 

manje filozofije stari :D

16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
ATJLučko kaže...

Kolega dragi, ajde se malo skoncentrirajte, hahahahahaha!!!!! 

Ako ti treba laptop za na facebook kao sto je ovo smece, onda mozes krenit od iPada, do SurfaceProa.

 

Rvat katolik!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
ATJLučko kaže...
Kolega dragi, ajde se malo skoncentrirajte, hahahahahaha!!!!! 

Budite tako dobri pa uz neke određene specifikacije koje se mogu komparirati, ponudite tablet koji košta jednu petinu ovog gadgeta, a recimo ima jednaku internu memoriju?!?! 

Recimo, usporedite Samsungov Pro tablet, obzirom ima 12.2 dijagonalu, i njihove rezolucije, ili trajanje jednog ciklusa baterije, a ne pozabite koju pri tome ima cijenu onaj Pro tablet, negdje oko 10.000 kuna, plus minus, pa mi onda dokažite da je vaš komentar sa smislom i na mjestu?!?!

 Da, u pravu si sto se tice da se ne mogu kupiti 5 tableta, ovaj laptop nije nista drugo nego facebook machina, jer ozbiljan rad s njime ne možes raditi, te moras biti veliki fanboy da opravdas cijenu, da je jeftiniji nekih 300,400 eura ajde jos se i to može opravdati radi kvalitete izrade,ekrana i baterije, ali on ce se prodavat kod nas za barem 1300 eura, a po toj cijeni nitko normalan nece gledati taj laptop. Svatko normalan bi radije uzeo ako bas hoce apple macbook pro jer on je razliku od ovoga ozbiljna masina ili ako bas hoce nesto tih dimenzija uzme dell xps 13, koji je isto sjajne izrade, vjerojatno jos bolji ekran, sjajna baterija, ali s njime dolazi punokrvni procesor za razliku od ovoga procesora s kojim dolazi ovaj novi macbook..

 

A sto se tice sata tu ce fanbojizam jos vise pokazat kako su ljudi ovce jer platit takve novce za sat koji ce za godinu dana biti vec stara gerenacija je u najmanjem slucaju ludost :D

 

Inace ATJLučko volim tvoje postove jer su duži i nekad napises zanimljive stvari ali uvijek branis marke koje trenutno imas, bilo je tako kada si imao htc desire hd (sjecam se jer smo ga kupili u slicno vrijeme), pa si branio samsung dok si imao note 2 (ista stvar, u isto vrijeme ga imali), a sada apple kada imas ipad i  iphone...Moras ponekad gledati stvarnu sliku proizvoda, jer glupo mi je sada da ja npr govorim kako su sony uredaji klasu iznad svih zato jer imam jednog i sl, a kada znam da ima uredaja slicnih, boljih perfomansi a možda i jeftinijih od mojeg mobitela :D   

13 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Kolega MSN, hvala na komentaru! 

Svaki puta kada sam hvalio brend, uvijek sam makar očekivao fer odnos prema meni, kroz podršku unutar OS-a, koju nikada nisam dobio u fer poštenom omjeru niti kod HTC-a a još manje kod Samsunga! 

Ako si već toliko pratio, onda možeš potvrditi da sam uvijek na velikim dijagonalama, ne glede na ostale specifikacije posebice rezoluciju! 

Dolaskom na tržište iPhone 6 Plus, meni je sjela kost na mjesto, a mogao sam uzeti i 4S, 5 ili 5S, no nisam ih osjetio onako WOW pod rukom, što je bio uvijek presudan faktor, barem meni! 

Uvijek ću pohvaliti i držati motku onom brendu koji pokaže da poštuje mene kao usera njegovog flagship premium gadgeta, makar nisam zapiknuo onog od 128GB, ali je8i ga, uža sve lijepo, ovdje je Hrvatski standard a ne kao kod mog prijatelja u Kaliforniji, gdje mjesečno zaradi minimalno 20.000$, zar ne?!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sirka666 kaže...
tnakir kaže...
Xanzzu kaže...

Ovo je novi macbook minus baterija, zvučnici i trackpad.

Ne nije šala.

http://i.imgur.com/PZGqj3A.png

 Kao što rekoh - tablet.

 Ali sa par velikih prednosti ispred tableta poput prave tipkovnice, velikog ekrana (u usporedbi s tabletima), i OSXom.

 I uz par velikih mana naspram običnog laptopa.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
14 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Xanzzu kaže...

 I uz par velikih mana naspram običnog laptopa.

 Što je i normalno, sve ima svoje prednosti i mane, obični PC je bolji od svega ovoga po performnsama pa ga opet ne mogu stavit u ruksak...

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

jbg, wow faktor košta ... i preko 50% na cijenu sličnog uređaja bez tog efekta ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sirka666 kaže...
Xanzzu kaže...

 I uz par velikih mana naspram običnog laptopa.

 Što je i normalno, sve ima svoje prednosti i mane, obični PC je bolji od svega ovoga po performnsama pa ga opet ne mogu stavit u ruksak...

 No da, ja ne kažem da nije tako. Samo tu je previše kompromisa za tu cijenu. Svakome svoje, ja ovo nikad ne bih kupio.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 14:42 (Xanzzu).
16 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sirka666 kaže...
Xanzzu kaže...

 I uz par velikih mana naspram običnog laptopa.

 Što je i normalno, sve ima svoje prednosti i mane, obični PC je bolji od svega ovoga po performnsama pa ga opet ne mogu stavit u ruksak...

Inace je tih par mm i parsto grama toliko bitno da zasluzuje toliku cijenu?

 

Dakle, kod laptopa ti je najbitnije da je najtanji i najlaksi, cijena tu ne igra. Parsto grama tezi lap koji ima duplo bolje performanse za duplo manju cijenu nije opcija.

Rvat katolik!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice