YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

poruka: 101
|
čitano: 33.920
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do ".
8 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Pokušao sam gledati youtube bez adblocka. Neki videi imaju toliku količinu oglasa da su doslovno negledljivi.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
59 0 hvala 0
2 godine
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

U krajnjem slucaju cu skinuti par video koji me zanimaju. Takoder ih mogu putem VLC-a streamti sa PC-a na mobitel ili tablet.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Uvik sam za to da kreatori koje pratim zarade od mene neku kintu, ali posljednjih par godina je postalo nesnošljivo.

 

Znači za sadržaj videa od 2 minute, nekad znam imat dva unskippable oglasa. Doslovno je postalo gore od televizije, šta je uvik bila prednost Youtubea.

 

Plaćam Patreon za par kvalitetnih, a ostalo blokiram oglase di god mogu.

Pingu ;)
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Preko argentine je yt prosli mjesec bio 1,78€ za obiteljski. Ne znam cemu patnja s adblockom. Ako hocu ta 2 eura, nek ih imaju.
Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Pređite na rumble.com - već mnogi jesu jer nema cenzure. I nema prisilnih reklama.

Npr. Russel Brand je nedavno tamo prešao i već ima 1.7M pretplatnika: https://rumble.com/c/russellbrand

Idi i radi nešto korisno!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 15:57 (Keso).
 
11 3 hvala 3
14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Dakle, prodaju moje podatke, interese, kretanja youtube-om oglašivačima, naplaćuju si masnu kintu iz toga i još bih im trebao bacati 10 eura mjesečno da bih imao pravo gledanja regularnog 1080p-ja i izbjegao 28 reklama u videu od 10 minuta (na što treba nadodati i sponsor ad samog youtube kreatora koji nerijetko bude uključen u video)?

pa majku ti, da mi premium ponudi onemogućivanje trackinga oglašivača, učini moje sessione privatnima i omogući poneku opciiju enhanchera, još i ajde, ovako ekipa koja plaća premium ispadaju ultimativne budale.

 
46 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Nabijem ih na nižepotpisanog, meni od jučer izbacilo to sranje
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Klikneš na "X", i nastaviš dalje bez reklama, Edge sa ublock-om, win 10, za sada radi.
 
3 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Bass kaže...
Preko argentine je yt prosli mjesec bio 1,78€ za obiteljski. Ne znam cemu patnja s adblockom. Ako hocu ta 2 eura, nek ih imaju.

 Ja sam preko Ukrajine, 2,5 eura za jednog korisnika, prema tebi dosta skuplje al opet kad pogledam cijenu za RH extra povoljno. 10 eura im nedam.

14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Ne mogu virovat koliko srice imam. Ove velike kompanije ko da cuju moje vapaje. Kazem triba manje drustvenih mreza, fb najavi neke naplate, kazem triba manje yt-a yt najavi zabranu za ad-blockera. Nek jos par kompanija nastavi ovako i nikad lakse necu dovest zivot u red.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Keso kaže...

Pređite na rumble.com - već mnogi jesu jer nema cenzure. I nema prisilnih reklama.

Npr. Russel Brand je nedavno tamo prešao i već ima 1.7M pretplatnika: https://rumble.com/c/russellbrand

 Rumble mi nema tutorijala što je gotovo jedino što me zanima. Neda li se youtube oglase blokati s drugim preglednicima? Kolko sam ja nešto gledao, Chrome lako kontrolira koja proširenja su mu aktivna na njegovim aplikacijama poput eto youtubea. 
No konkurencija se otvoreno hvali: "Additionally, Firefox offers a unique feature that allows users to stream YouTube videos without ads." 
a mobilni...
https://techviral.net/youtube-clients-without-ads/

2 godine
neaktivan
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i

Makni se sa Chrome bar za YT, instaliraj Firefox, to ce teze blokirati

13 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Na Operi sa integriranim adblockom ja nikad nisam vidio reklamu na yt

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 19:15 (zuper).
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Da ponude pretplatu u visini u kojoj zarade od prikazivanja reklama po korisniku, mozda bi imali vise pretplatnika i nepostojece probleme oko adblockera.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
miroan kaže...

Makni se sa Chrome bar za YT, instaliraj Firefox, to ce teze blokirati

 

Na FFoxu sam. krknulo me prije 3 dana. Krenulo je s upozorenjima prvi dan, duzim upozorenjima drugi, blok treci dan.

 

Instalirao Chrome s Ghostery add-onom. Funkcionira bez problemcica za sada.

Nije pitanje love, ali i je pitanje love. Nece mi svaka hulja grabiti u novcanik kako smisli.

Sjecam se dana piraterije i 0% licenciranog software-a, a sad da cemo doci do toga da mi se YT naplacuje iz budzeta? Nece ici.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 21:44 (Gebirgs).
15 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

smijurija. gugl (!) ima mogućnost instaliranja proširenja (guglajte - ! - si ga) "undetectable adblocker" (crveni štit s bijelim X unutra), koji chrome "vara" kako se oglasi prikazuju (iako ne). provjereno šljaka k'o vurica. smrt oglašivačima, sloboda narodu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 20:04 (Ajar).
Moj PC  
22 0 hvala 8
16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i

Ja kao i kolega samo kliknem na X i normalno gledas bez reklama. Vivaldi i njegov adblock.

9 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Bass kaže...
Preko argentine je yt prosli mjesec bio 1,78€ za obiteljski. Ne znam cemu patnja s adblockom. Ako hocu ta 2 eura, nek ih imaju.

 Radi li jos to? Na Tidalu su blokirali sve ne-Argentinske kartice. A i ostali servisi ce slicno raditi.

14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Meni kad krene reklama , mjutiram audio i iskoristim za odmorit oci pa par sekundi gledam u daljinu ili ustanem 🙃

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Samo Revanced.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Keso kaže...

Pređite na rumble.com - već mnogi jesu jer nema cenzure. I nema prisilnih reklama.

Npr. Russel Brand je nedavno tamo prešao i već ima 1.7M pretplatnika: https://rumble.com/c/russellbrand

Uđem na stranicu, na naslovnici ponuđene same teorije zavjere. Stranica mi se čini kao divlji zapad interneta, nešto kao 4chan ili TheDonald, ali isključivo za videozapise.

LogicusMPS kaže...

Samo Revanced.

Upravo to. Osobno nemam YouTube račun niti želim imat isti; na Windowsima se može koristiti FreeTube; još je u beti, ali radi odlično. 

14 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Keso kaže...

Pređite na rumble.com - već mnogi jesu jer nema cenzure. I nema prisilnih reklama.

Npr. Russel Brand je nedavno tamo prešao i već ima 1.7M pretplatnika: https://rumble.com/c/russellbrand

 pogledaj malo na netu zašto je on prešao tamo 

2 godine
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Eld kaže...

Ja kao i kolega samo kliknem na X i normalno gledas bez reklama. Vivaldi i njegov adblock.

 Sa "element picker mode" uklonis i to upozorenje. Samo treba napraviti dva filtera, prvi da ukloni baner i onda jos jedan preko cijelog zaslona.

16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Jedina pretplata koju imam je za YouTube, baš zbog reklama. Radije platim mir, nego da moram preskakivati svaku reklamu ili da me to natjera na neke opskurne slične stranice na kojima fali sadržaja. Živimo u vremenu kada nas bombardiraju sa svim i svačim. Trošimo novce na kojekakve gluposti, a onda kmečati zbog 12€ mjesečno mi nema smisla.
 
0 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Na androidu SmartTube, na windowsima FreeTube. OK radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Na PCu Firefox+uBlock Origin+filtri, na Android mobitelu YouTube ReVanced, na TVu SmartTubeNext. Ne pamtim kad sam zadnji put vidio reklamu na YouTubeu, a premium im neću platiti nikada.

Ukoliko želim konkretno podržati nekog autora koji mi se sviđa i od kojeg mogu nešto pametno naučiti onda je puno bolje i korisnije uplatiti par dolara na Patreon ili neku drugu platformu koju koriste nego odgledati stotine sati sadržaja s reklamama.

 

Louis Rossmann je to dobro objasnio u nekoliko videa:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 1:23 (Snoozly).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
dd.inc kaže...
 Trošimo novce na kojekakve gluposti, a onda kmečati zbog 12€ mjesečno mi nema smisla.

 Imam plaću 1200 eura, završen veleučilišni smjer strojarstva. Na žalost sam siromašno smeće i intelektualno mi je domet to što radim. U suštini spadam u prosjek prosjeka. Još malo ću trpit i usput ukrast sve i jedno iskustvo svojih kolega, svih mogućih tehnologa i probat se izborit za mjesto na Zapadu. Pošto sam prosjek, neće baš ić, bit će bauštela, postavljanje raznih vodova, fizikalija. U suštini, 12 eura je gotovo 100 bivših kuna. 1200 neto kroz 176 sati mjesečno koje odradim iznosi 6.82 eura neto po satu. Nije previše loše, ali ono što sam vidio na tržnici, kilogram ljutih feferona 10 eura. Kilogram mrkve, 5 eura. Kilogram krumpira, 1.50 eura. Srećom dosta toga imam sam jer sam sa sela. Sad si pogledaj prosječnu plaću, koja je moja, medijalnu plaću, koja je niža, cijene ovdje i na Zapadu i reci mi da kmečim. Rađe doniram svaki mjesec te novce, što i činim, nego da plaćam YT. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Inače bih otrpio reklame, ali bahatost u količini i duljini oglasa po videu je nepodnošljiva. 10 eura ne dam pa makar mi doživotno zabranili Youtube. Izvrsna prilika da besplatna konkurencija dobije na zamahu. Rumble je alternativa dok i oni ne postanu veliki i bahati. Šteta jedino što je video player na Rumbleu katastrofa, a aplikacija za Android nedostupna u HR preko Storea.
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Oglas vidim kad sjednem za tuđi komp ili mobitel i onda izvrijeđam vlasnika/cu. Jebo te ajhman, da gledam 15 sekundi nekog sranja svake 2 minute? Brave na kompu i Revanced na mobu.

marching up and down the squaaare
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Ima teorija zavjera u ogromnom broju jer platformu jos zasad najvise koriste oni blokirani na YT. Ali, i to ce se, cini se, uskoro promijenit. Samo se nadam da ce doradit videoplayer jer ovaj je okljastren u mogucnostima.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice