Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.900 lj

poruka: 37
|
čitano: 13.058
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.900 lj".
9 mjeseci
online
Re: Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.90
El Torro kaže...

U SAD-u nema recesije jer mijenjaju samu definiciju sto je recesija te friziraju brojke a kad pitas prosjecnog amera o zivotnom standaru i cijenama, onda dobijes drugaciji odgovor.

 to su priče za malu djecu i neuku raju.

2 godine
offline
Re: Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.90

Znam covjeka iz okolice Chicaga, Oak Lawn koji ode sa zenom i klincom u McDonalds na dorucak i ostavi 100 dolara.

Neki dan on i zena sa 4 prijatelja isli u Tailgaters grill bar, svako popio 7-8 pica (pivo i White claw) i ostavili 620 dolara.

Eto malo stiva za neuku raju.

9 mjeseci
online
Re: Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.90
El Torro kaže...

Znam covjeka iz okolice Chicaga, Oak Lawn koji ode sa zenom i klincom u McDonalds na dorucak i ostavi 100 dolara.

Neki dan on i zena sa 4 prijatelja isli u Tailgaters grill bar, svako popio 7-8 pica (pivo i White claw) i ostavili 620 dolara.

Eto malo stiva za neuku raju.

 znam i ja papa štrumfa kaže da kod njih Mcdonald's nikad nije bio povoljniji. Gle kolega, znam kakve su tamo cijene, ali i da ne znam živimo u moderno doba pa se to lako provjeri.

 

Reci ti meni sada, što taj čovjek, njegova žena i klinac pojedu za tih 100 dolara? Ili ostave 80 dolara napojnicu?

Za $7.88 dobiješ doručak od 1000 kalorija + kavu, juice ili neko drugo piće. Neka uzme svatko jedan takav to je 23,64 dolara. Kakvih 100 dolara.

 

Oatmeal i juice $3.80, znači troje ljudi jedva $10.

 

E sad ako pojedu svatko po 7-8 burgera onda je to već druga priča, ali to onda nije obrok za dvoje i klinca.

 

Ne vjeruješ?

evo pa provjeri

https://www.doordash.com/store/mcdonald's-temecula-257320/

 

Tailgaters kažeš? Njih 6 popili 45 pića i ostavili 620 dolara. 

White claw je $4.5, a pivo u prosjeku $4.0. Ako su popili 45 pića to je oko $190. Očito su već bili pijani pa su ostavili izdašnu napojnicu.

https://www.toasttab.com/local/order/tailgaters-winchester-rd-2190-winchester-road-northeast/r-32ae9dd8-5fba-4c8c-9379-902e9ef75fe8

 

Najskuplje jelo tamo je $24 i to ribeye stake, kod mene u gradu to isto dođe 15-20% skuplje, a živim u selendri. Špageti su im $9, kod mene toga nema, za te novce dobiješ sendvič.

https://tailgatersbarandgrillwi.com/menu/

 

i na kraju kakve sve ovo ima veze sa recesijom i friziranjem brojki? i ako ćemo pravo taj čovjek je tamo ostavio tih $620, što samo znači da ih ima. težak život.

14 godina
offline
Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.900 lj

Ako El Torro čita ovaj gore odgovor od millennial, ziher ima isti izraz lica kao i na avataru.

Moj PC  
2 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.90

Eto pa sam vidi.

14 godina
offline
Re: Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.90

Njih 6 popilo 79 pića... Dobro baždareni. Samo nachos za meze 😋

 

EDIT: i jedan 7up

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 14:15 (Punti).
 
1 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Tek što ih je preuzeo, Microsoft otpustio 1.90
El Torro kaže...

Eto pa sam vidi.

 bilo bi bolje da nisam vidio 

 

neka se prijave u AA.

 

6 osoba - gotovo 15 litara pive, 32 šutera, 18 bijelih kandži... dobro su i prošli.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice