Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmoćnij

poruka: 40
|
čitano: 5.703
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmoćnij".
16 godina
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
Adin kaže...
H4X0R kaže...
Koja glupost, u USA 700$, kod nas 800€. Po kojoj (ne) logici je to odredjeno.

 Moras da znas da to dodje na slicno. U americi se dodaje porez tokom kupovine, zavisno od drzave. Npr. ako odes u prodavnicu u Chicagu i kupis ovu konzolu od 700 dolara, ona ce na kraju biti 770 dolara. U Eu ja vjerujem da je cijena takva kakva jeste. Ali generalno taksa u Eu je veca. Tako da to je otprilike odgovor.

Kako je slicno, u USA porez varira od 0% - 11%. U najgorem slucaju te dodje To te dodje: ~780$ = ~700€. Razlika opet u startu +100€ ne brojeci pohlepu nasih drzava koje ce na to nabaciti jos neki iznos.

 

11 godina
online
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
H4X0R kaže...

Kako je slicno, u USA porez varira od 0% - 11%. U najgorem slucaju te dodje To te dodje: ~780$ = ~700€. Razlika opet u startu +100€ ne brojeci pohlepu nasih drzava koje ce na to nabaciti jos neki iznos. 

ovisno kako koji porez... ili misliš da američka država nije pohlepna, pa su najbogatija i najmoćnija država svijeta s vojskom i ostalim pizdarijama koje financiraju iz dobrovoljnih priloga

to što im je vat nepostojeći, odnosno od 0-11%, ne znači da nemaju drugih poreza i nameta, prvenstveno na dohodak, čime te oderu prije nego li se i odlučiš na ovakav šoping

porez je jedina sigurna stvar, uz smrt ofkors

 

13 godina
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
picajzla0707 kaže...
porez je jedina sigurna stvar, uz smrt ofkors

 I bugovitost Bethesdinih igara.

 

 

 

Baš me zanima je li flop Concorda ikako utjecao na krajnju cijenu. Na prvu mi je logično da nije, ali tko zna.

 

I dalje mi je prodaja bez disk drivea čudan potez. Jer ako ti ciljaš na tih 5-10% hardcore korisnika, onda je velika vjerojatnost da ogroman broj njih već ima velike kolekcije fizičkih igara. Pa si zeznuo samo njih. Jer onaj kome PRO verzija uopće nije zanimljiva, neće ju kupiti bez obzira na disk drive. 

 

A ja sam si recimo nakon kupnje PS5, s vremenom napravio malu kolekciju meni dragih filmova na Blue rayu. I sad ako napravim "upgrade" na PRO bih radi toga morao uzeti disk drive jer nemam baš drugih opcija za gledanje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo

a i ti movie " bulaznis" . ps4 to ps4 pro je bila razlika 100 e u cijeni. Ovdje je 400. BEZ bluraya.  Pa ocito bi sisali ovce . I da nisam planirao kupiti , ne bi se ni bunio. A i nisam vidio da itko misli da je opravdana cijena . Osim par fan boya

A ovaca ce uvijek biti ,kao i za novi iphone ,ali tesko  da ce biti 14 miliona.  I ako ne bude teski fail ,slijedece generacije konzola ce ici za cijenu gaming pc-a. 

9 godina
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
Hexfire kaže...
picajzla0707 kaže...
porez je jedina sigurna stvar, uz smrt ofkors

 I bugovitost Bethesdinih igara.

 

 

 

Baš me zanima je li flop Concorda ikako utjecao na krajnju cijenu. Na prvu mi je logično da nije, ali tko zna.

 

I dalje mi je prodaja bez disk drivea čudan potez. Jer ako ti ciljaš na tih 5-10% hardcore korisnika, onda je velika vjerojatnost da ogroman broj njih već ima velike kolekcije fizičkih igara. Pa si zeznuo samo njih. Jer onaj kome PRO verzija uopće nije zanimljiva, neće ju kupiti bez obzira na disk drive. 

 

A ja sam si recimo nakon kupnje PS5, s vremenom napravio malu kolekciju meni dragih filmova na Blue rayu. I sad ako napravim "upgrade" na PRO bih radi toga morao uzeti disk drive jer nemam baš drugih opcija za gledanje.

 Na cijenu je utjecao Microsoft i nitko drugi.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
Santana kaže...
Hexfire kaže...
picajzla0707 kaže...
porez je jedina sigurna stvar, uz smrt ofkors

 I bugovitost Bethesdinih igara.

 

 

 

Baš me zanima je li flop Concorda ikako utjecao na krajnju cijenu. Na prvu mi je logično da nije, ali tko zna.

 

I dalje mi je prodaja bez disk drivea čudan potez. Jer ako ti ciljaš na tih 5-10% hardcore korisnika, onda je velika vjerojatnost da ogroman broj njih već ima velike kolekcije fizičkih igara. Pa si zeznuo samo njih. Jer onaj kome PRO verzija uopće nije zanimljiva, neće ju kupiti bez obzira na disk drive. 

 

A ja sam si recimo nakon kupnje PS5, s vremenom napravio malu kolekciju meni dragih filmova na Blue rayu. I sad ako napravim "upgrade" na PRO bih radi toga morao uzeti disk drive jer nemam baš drugih opcija za gledanje.

 Na cijenu je utjecao Microsoft i nitko drugi.

Naravno da je Microsoft kriv za ovu cijenu kao i za propast Concorda i Bungie studija , vjerovanje u generaciju pa onda degradaciju igrica radi PS4, dodatno naplaćivanje igrica nakon prelaska na novu konzolu , nepostojanje quick resume i backwards compatible opcije za starije konzole, užasnu prodaju Sony VR2 i Handheld uređaja, wokefest igrica .... Mogu do sutra nabrajati 


Kao i neki dan kada samo čitao "Tko je kriv za danasnje stanje u Hajduku" ? 

 

A ponuđeni odgovor je - MAMIC , DINAMO i SUCI . 

9 godina
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
Sarevok kaže...
Santana kaže...
Hexfire kaže...
picajzla0707 kaže...
porez je jedina sigurna stvar, uz smrt ofkors

 I bugovitost Bethesdinih igara.

 

 

 

Baš me zanima je li flop Concorda ikako utjecao na krajnju cijenu. Na prvu mi je logično da nije, ali tko zna.

 

I dalje mi je prodaja bez disk drivea čudan potez. Jer ako ti ciljaš na tih 5-10% hardcore korisnika, onda je velika vjerojatnost da ogroman broj njih već ima velike kolekcije fizičkih igara. Pa si zeznuo samo njih. Jer onaj kome PRO verzija uopće nije zanimljiva, neće ju kupiti bez obzira na disk drive. 

 

A ja sam si recimo nakon kupnje PS5, s vremenom napravio malu kolekciju meni dragih filmova na Blue rayu. I sad ako napravim "upgrade" na PRO bih radi toga morao uzeti disk drive jer nemam baš drugih opcija za gledanje.

 Na cijenu je utjecao Microsoft i nitko drugi.

Naravno da je Microsoft kriv za ovu cijenu kao i za propast Concorda i Bungie studija , vjerovanje u generaciju pa onda degradaciju igrica radi PS4, dodatno naplaćivanje igrica nakon prelaska na novu konzolu , nepostojanje quick resume i backwards compatible opcije za starije konzole, užasnu prodaju Sony VR2 i Handheld uređaja, wokefest igrica .... Mogu do sutra nabrajati 


Kao i neki dan kada samo čitao "Tko je kriv za danasnje stanje u Hajduku" ? 

 

A ponuđeni odgovor je - MAMIC , DINAMO i SUCI . 

 

 

Microsoft je kriv jer nije nikakva konkurencija. Kakve veze Concord i Bungie imaju sa cijenom konzole? Pa nece se financirat sa konzolom kao sto i nisu nikad do sada. Samo budala to moze pomislit.

Sony konzole se prodaju jako dobro i PS5 pro ce se prodavat ne brini za razliku od Xbox konzola.

 

Microsoft je najavio Xbox Series X 2TB za 100$ manje nego PS5 Pro
Pa tko normalan bi to kupio.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2024 10:36 (Santana).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
Santana kaže...
Sarevok kaže...
Santana kaže...
Hexfire kaže...
picajzla0707 kaže...
porez je jedina sigurna stvar, uz smrt ofkors

 I bugovitost Bethesdinih igara.

 

 

 

Baš me zanima je li flop Concorda ikako utjecao na krajnju cijenu. Na prvu mi je logično da nije, ali tko zna.

 

I dalje mi je prodaja bez disk drivea čudan potez. Jer ako ti ciljaš na tih 5-10% hardcore korisnika, onda je velika vjerojatnost da ogroman broj njih već ima velike kolekcije fizičkih igara. Pa si zeznuo samo njih. Jer onaj kome PRO verzija uopće nije zanimljiva, neće ju kupiti bez obzira na disk drive. 

 

A ja sam si recimo nakon kupnje PS5, s vremenom napravio malu kolekciju meni dragih filmova na Blue rayu. I sad ako napravim "upgrade" na PRO bih radi toga morao uzeti disk drive jer nemam baš drugih opcija za gledanje.

 Na cijenu je utjecao Microsoft i nitko drugi.

Naravno da je Microsoft kriv za ovu cijenu kao i za propast Concorda i Bungie studija , vjerovanje u generaciju pa onda degradaciju igrica radi PS4, dodatno naplaćivanje igrica nakon prelaska na novu konzolu , nepostojanje quick resume i backwards compatible opcije za starije konzole, užasnu prodaju Sony VR2 i Handheld uređaja, wokefest igrica .... Mogu do sutra nabrajati 


Kao i neki dan kada samo čitao "Tko je kriv za danasnje stanje u Hajduku" ? 

 

A ponuđeni odgovor je - MAMIC , DINAMO i SUCI . 

 

 

Microsoft je kriv jer nije nikakva konkurencija. Kakve veze Concord i Bungie imaju sa cijenom konzole? Pa nece se financirat sa konzolom kao sto i nisu nikad do sada. Samo budala to moze pomislit.

Sony konzole se prodaju jako dobro i PS5 pro ce se prodavat ne brini za razliku od Xbox konzola.

 

Microsoft je najavio Xbox Series X 2TB za 100$ manje nego PS5 Pro
Pa tko normalan bi to kupio.

 Bravo majstore , odlično si to sročio i evo dajem ti plus  ! 

16 godina
offline
Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmoćnij

Upravo ono sto sam govorio, cijene:

 

USA: ~$780$ = €700

Hrvatska: 800 (https://www.sancta-domenica.hr/playstation-5-pro.html)

Srbija: 900 (https://www.gamecentar.rs/konzola-sony-playstation-5-pro-2tb-ps5.html)

BiH: 920 (https://www.bigbang.ba/playstation-5-pro.html)

 

Nigdje veze ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony predstavio PlayStation 5 Pro, svoju najmo
chance00 kaže...

a i ti movie " bulaznis" . ps4 to ps4 pro je bila razlika 100 e u cijeni. Ovdje je 400. BEZ bluraya.  Pa ocito bi sisali ovce . I da nisam planirao kupiti , ne bi se ni bunio. A i nisam vidio da itko misli da je opravdana cijena . Osim par fan boya

A ovaca ce uvijek biti ,kao i za novi iphone ,ali tesko  da ce biti 14 miliona.  I ako ne bude teski fail ,slijedece generacije konzola ce ici za cijenu gaming pc-a. 

Ako nisi primjetio zadnjih godina sve je poskupljelo. Počev od kile kruha, pola litre pive, cijene kvadrata stana, iznajmljivanja apartmana na moru i kuglice sladoleda. Zašto misliš da ne bi onda trebao poskupiti i PS5 pro u odnosu na konzolu koja je izašla gotovo prije osam godina? Osim toga nismo pričali o cijeni već o vremenskom periodu između pro konzole i dolaska petica. Pretpostavljam da će ista stvar biti sada između PS5 pro i dolaska šestice. To sam komentirao i dodao da me baš briga koliko što košta. Ako imam gušt kupit ću, ako nemam neću. Sada odi na PS5 grupu pa vidi koliko je ljudi samo s ovog foruma prednaručilo PS5 pro. Gledam, neki dućani više ne nude prednarudžbe jer su one koje su dobili rasprodali. Stari, to kaj se tebi ili meni nešto ne sviđa to je naš a ne globalni problem. Svi su kukali a onda prvi dan kada su krenule prednarudžbe istu napravili.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice