Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 stižu s četiri god

poruka: 4
|
čitano: 1.833
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 stižu s četiri god".
6 godina
offline
Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 stižu s četiri god

S21FE prilično bolji od A54...a cijena ispod 300E za vakuum...znači A55 bude po cijeni od skoro S23...glavno da nema punjača jer to nije zeleno...ali imati sto modela mobitela je bioraznolikost

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
online
Re: Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 stižu s četiri
HCMAA kaže...

S21FE prilično bolji od A54...a cijena ispod 300E za vakuum...znači A55 bude po cijeni od skoro S23...glavno da nema punjača jer to nije zeleno...ali imati sto modela mobitela je bioraznolikost

        

 

E jesi me nasmijao.

 

Sa strane prodaju svoje punjače od 20€-60€. Navali narode jer ih sa mobom nema.

10 godina
online
Re: Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 stižu s četiri
HCMAA kaže...

S21FE prilično bolji od A54...a cijena ispod 300E za vakuum...znači A55 bude po cijeni od skoro S23...glavno da nema punjača jer to nije zeleno...ali imati sto modela mobitela je bioraznolikost

A55 će biti skoro po cijeni od S24. Razlika 500E eura. Skoro pa isto

Nadglednik dina
Re: Samsung Galaxy A35 i Galaxy A55 stižu s četiri
HCMAA kaže...

S21FE prilično bolji od A54...a cijena ispod 300E za vakuum...znači A55 bude po cijeni od skoro S23...glavno da nema punjača jer to nije zeleno...ali imati sto modela mobitela je bioraznolikost

 

Teško je S21FE pronaći u slobodnoj prodaji ispod 400€, dok sam ja prije točno godinu dana A54 platio samo 300€ (8/128)

 

Na njuškalu da, ista je cijena pa nema tu što misliti. Uzeti S i gotovo.

 

No cijena od ~500€ za A55 je suluda. Razlika u odnosu na stari? Metalan okvir, 0.2in veći i maaaaalo jači procesor. That's it. Identična baterija, kamere, sve ostalo skroz isto. A 100€ skuplji.

The planet broke before the Guard did!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice