Natrag u garažu - s novim Bugom

poruka: 12
|
čitano: 3.897
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Natrag u garažu - s novim Bugom".
6 godina
offline
Natrag u garažu - s novim Bugom

Pozdrav ekipa!

 

Sječam se tih pradavnih vremena i sad kad ste već spomenuli Gobca, da li je na tom CDu (a ako i nije) ona stvar koju je on odpjevao a ide ovako nekako "kad mi virusi požderu fajle i ostave trag ja ne očajavam nego čitam BUG... čitam BUG".

 
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Natrag u garažu - s novim Bugom
yoceep kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Sječam se tih pradavnih vremena i sad kad ste već spomenuli Gobca, da li je na tom CDu (a ako i nije) ona stvar koju je on odpjevao a ide ovako nekako "kad mi virusi požderu fajle i ostave trag ja ne očajavam nego čitam BUG... čitam BUG".

 Ne, nije ... To je bila radijska reklama (jedna od više njih), koja se puštala na Radiju 101, a mislim da je bila i na nekom od CD-a ili DVD-a, ali naravno kasnije u odnosu na spominjani CD u tekstu.

...
2 godine
offline
Re: Natrag u garažu - s novim Bugom

Ovdje ti je tekst pjesme u prvoj poruci + link na download pjesme/reklame ukoliko trebaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 9:25 (notloB).
16 godina
moderator
offline
Natrag u garažu - s novim Bugom

Ha, ha - super mi je kada vidim kako publika stari skupa s nama i iskopa ovakve detalja. Pa u to ime jedna prigodna od Let 3 (Dijete u vremenu), mislim da je i ovaj video bio na nekom od naših starih CD-a:

 

 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 12:27 (Miro).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Natrag u garažu - s novim Bugom

Sjećam se da je na jednom CDu bila "Nafta" 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 12:58 (TasmanianDevil).
9 mjeseci
protjeran
offline
Natrag u garažu - s novim Bugom

Bug pratim, zbog posla ne redovno, oduvijek. Mnogo toga me naučio i hvala mu. I dalje je okay što se tiskanog oblika tiče, ali portal debelo zaostaje po kvaliteti. Kasni se s vijestima, nerijetko se tu nađe žutila i ja jednostavno ne mogu prihvatiti Premium ekshibiciju.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Natrag u garažu - s novim Bugom
Master Mariner kaže...

Bug pratim, zbog posla ne redovno, oduvijek. Mnogo toga me naučio i hvala mu. I dalje je okay što se tiskanog oblika tiče, ali portal debelo zaostaje po kvaliteti. Kasni se s vijestima, nerijetko se tu nađe žutila i ja jednostavno ne mogu prihvatiti Premium ekshibiciju.

 Premium su tekstovi iz tiskanog izdanja i to je to. Mogu se pročitati u časopisu, ali i na webu.

...
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Natrag u garažu - s novim Bugom

Pa ka da to ne znam. Uglavnom nemam tiskano izdanje i nema mi se smisla pretplaćivati pa tako ciao bao Premium. Po meni loša odluka uvođenja Premiuma. Ne vjerujem da ste dobili ono što ste htjeli.

16 godina
offline
Natrag u garažu - s novim Bugom

Biti pretplaćen na Bug je stvar opće kulture, kao u osnovnoj školi na Modru lastu ili Smib!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
6 1 hvala 1
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Natrag u garažu - s novim Bugom

... rekne Kant i ostane živ.

16 godina
offline
Natrag u garažu - s novim Bugom

joj da sječam se tog CD, pjesme, Gobca odnosno svako malo kada je vrte naradiu

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 22:10 (HCSC).
 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Natrag u garažu - s novim Bugom

Ajde, ovaj broj se čini zanimljiv. Dat ću tih 5 eura i šansu na račun stare slave, čisto da vidim da li je Bug krenuo nabolje , a i članci mi se čine pogođeni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice