Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 442.601
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
12 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Moje osobno mišljenje.

 

Slažem se da ekipa treba nosit maske, rukavice i ostalo što već ide jer se radi o novoj bolesti...pogotovo stariji, kronoćni bolesnici i sl. 

Nisam za lockdown jer će više ljudi obolit psihički jer su izgubili posao...

 

Treba naći neku zlatnu sredinu. Sve ostalo je pretjerivanje u bilo kojem pogledu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 14:42 (R36).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...

 Ovakve gluposti se šire po fejsu i ovce gutaju to ko bombone

 

Jedini bitni podatak je CRF. Stopa smrtnosti od korone nije 0.004% jer se nije cijela populacija zarazila.

Misliš ovaj CFR?

Entry Point kaže...

 ... jer se nije cijela populacija zarazila.

Ako 80+ % ljudi nema simptome, teoretski ____________________________________________________. Nadopuni, za duju.

Entry Point kaže...
Genetska lutrija ubija i mlade i stare.

Kad smo već kod statistike i lutrije... Jedna statistika veli da ti je veća šansa da ćeš umrit kad odeš doktoru nego od covida.

 

https://www.bitchute.com/video/f9IyNp8OAqKU/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 14:46 (DCQE).
12 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...

S time da ne zagovaram lockdown, nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta, jer moramo birati između dvije nepovoljne opcije, iako postoji i treća, ali ju mi nismo u stanju provesti.

Ljudi gube posao radi lockdowna...majku mu.

 

Rađe ću se zarazit Covidom nego izgubit jebeni posao.

 

Lakše mi je bit 1,2,3 tjedna zaražen s Covidom, nego ostat bez posla i ne imat mogućnosti djetetu platit vrtić, hranu i ostalo.

 

Nemoj te me j.... s lockdownom. Daj mi odmah Covid.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 15:07 (R36).
 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ništa nisi shvatio, ali si vidio riječ lockdown i odmah odlijepio.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
Ništa nisi shvatio, ali si vidio riječ lockdown i odmah odlijepio.

 Iskreno kad vidim lockdown loše mi je.

4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
...nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta.

M'da?

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
S takvim razmišljanjem se možeš odmah ubit, jer ćeš ionako umrijet.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
A vidi ove bolesnike. Mi smo premija za neke države koje bi trebale bit sto puta normalnije od nas

"Urgent hunt" 🤦🏼‍♂️
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...

S time da ne zagovaram lockdown, nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta, jer moramo birati između dvije nepovoljne opcije, iako postoji i treća, ali ju mi nismo u stanju provesti.

1. -na temelju čega zaključuješ? tj kinezi su već tad imali izračunate cifre, 25% smanjen promet-migracija (ljudi) = 46% manje zaraženih.

...preko točke 2. gdje narod nazoveš stokokm? a vidi sad, turizam? Trusti su u definiciji domaće stanovništvo ili stranci? Misliš da nema veze turizam odnosno da je lockdown koliko turista bi bilo na jadranu.. i kakve to ima veze s time da su po tebi hrvati stoka?

3. .. takva rečenica implicira 'konačno rješenje'? .. koliko ja vidim, ovakakv post zaslužuje klasično-forumsko rješenje, ban ili barem karton.. pa nek isntitucije rade :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...

S time da ne zagovaram lockdown, nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta, jer moramo birati između dvije nepovoljne opcije, iako postoji i treća, ali ju mi nismo u stanju provesti.

1. -na temelju čega zaključuješ? tj kinezi su već tad imali izračunate cifre, 25% smanjen promet-migracija (ljudi) = 46% manje zaraženih.

...preko točke 2. gdje narod nazoveš stokokm? a vidi sad, turizam? Trusti su u definiciji domaće stanovništvo ili stranci? Misliš da nema veze turizam odnosno da je lockdown koliko turista bi bilo na jadranu.. i kakve to ima veze s time da su po tebi hrvati stoka?

3. .. takva rečenica implicira 'konačno rješenje'? .. koliko ja vidim, ovakakv post zaslužuje klasično-forumsko rješenje, ban ili barem karton.. pa nek isntitucije rade :)

 

Dobro došlo je do rasta pozitivnih na testu. I što se desilo? Ništa. Broj pozitivnih je nebitan. Može nas i 4 milijuna pozitivnih na covid. Jedino bitno je broj ozbiljno bolesnih (hospitaliziranih) i mrtvih a to je minorno. Kraj priče. U ovakvoj situaciji i treba opustiti mjere i završiti ovu farsu, naravno uz dozu opreza. 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
..
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...
..

 - što je potrebno za reakciju modova?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...

 - što je potrebno za reakciju modova?

Double click na UninstallMarxism.exe

 

 

 

 

Nije valjda?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 22:55 (DCQE).
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Da izvinete bio bih prost prema odredenim zenskim dijelovima ljudi ovdje na forumu koji su od ove corone napravili biolosko oruzje koje tare sve pred sobom a kad ono korona pokosila starcad upitnog imuniteta i hrpetinom drugih bolesti... 

I da glup sam i seljober sam jer jebe mi se za koronu i sanse koje imam kad obolim vjerojatno  su iste kad izlazim iz kuce i kao sto sam vec napisao maska rukavice ne pomazu ako cemo vec pravilno onda moras u bio hazard suite i na dezifenkciju a ne krpenu kinesku masku i rukavice sto pucaju ko ...  I ja se pitam koje budale loze strah teror ovih covidasa a na ovom kao "intelektualnom" forumu ima isto likova kojima je reklama smrtonosnog virusa isprala mozak...  Steta je samo da ne napada mozak nego najcesce pluca jer bi neki po prvi put mozda malo upregnili mozak i ne bi bili ovce koje zderu sve sto im "strucnjaci" serviraju.... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...
..- što je potrebno za reakciju modova?

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Anđeo bez falinge kaže...
ihush kaže...
..- što je potrebno za reakciju modova?

 

 čemu lokot, tj ako jedan post ima neprimjeren sadržaj, to je posoao modova, tj kazniti sve zbog jedne osobe-posta zaključavanjem je upravo suprotno od onog što treba biti moderiranje.

.. no koliko vidim i dalje ništa. Pa opet, što je potrebno za reakciju modova? Koliko dugo se taj post može dozvoljavati?

-možda ovako, po pravilima foruma-zakona, što kad se bilo koji narod nazove stoka, kad nakon tog imamo i zna se/rješenje..

-može li Visak bez takvog vrijeđanja komunicirati, tj služi li to kao argument ili isključivo kao uvreda u postu itd.

-nije problem hrvat, jednak kriterij mora biti za sve, pa da je i marsovac-taliban-srbin-bosanac-šved.., to je nedozvoljivo + smisao posta koji nije argument nego svađa-mržnja-nacionalizam itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je... 
S time da ne zagovaram lockdown

2. gdje narod nazoveš stokokm? a vidi sad, turizam? Trusti su u definiciji domaće stanovništvo ili stranci? Misliš da nema veze turizam odnosno da je lockdown koliko turista bi bilo na jadranu.. i kakve to ima veze s time da su po tebi hrvati stoka?

 

 Stoka je glupa i glupo se ponaša. Kad se neko glupo ponaša ponaša se kao stoka. On time ne postaje stoka, nego se tako ponaša. Vidjeti u toj izjavi nacionalizam je glupost.

 

Istra ima turista nekoliko puta više nego Dalmacija, a praktički nema korone. Nisu krivi turisti nego domaći krkani.

 

ihush kaže...

3. .. takva rečenica implicira 'konačno rješenje'? .. koliko ja vidim, ovakakv post zaslužuje klasično-forumsko rješenje, ban ili barem karton.. pa nek isntitucije rade :)

 Ako ti je ono s nacionalizmom bila glupost, ovo je glupost na kvadrat (i ne, nisam rekao da si glup, nego da pišeš gluposti). Kakav to mozak treba imati da se pomisli na 'konačno rješenje'? Pročitaj ponovo točke 1. i 2., pa vidi na koji to zaključak navodi (hint - piše ti u rečenici nakon toga).

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
MrBlc kaže...
Govoriš o glasnoj manjini, a to projiciraš kao pretežito. Zar ne vidiš problem u tome?

 Evo jedan dokaz, iako se to i iz aviona vidi, da se ne radi o glasnoj manjini, nego o podjeli lijevo/desno.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 12:00 (Visak).
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
ihush kaže...
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je... 
S time da ne zagovaram lockdown

2. gdje narod nazoveš stokokm? a vidi sad, turizam? Trusti su u definiciji domaće stanovništvo ili stranci? Misliš da nema veze turizam odnosno da je lockdown koliko turista bi bilo na jadranu.. i kakve to ima veze s time da su po tebi hrvati stoka?

 

 Stoka je glupa i glupo se ponaša. Kad se neko glupo ponaša ponaša se kao stoka. On time ne postaje stoka, nego se tako ponaša. Vidjeti u toj izjavi nacionalizam je glupost.

 

Istra ima turista nekoliko puta više nego Dalmacija, a praktički nema korone. Nisu krivi turisti nego domaći krkani.

 

ihush kaže...

3. .. takva rečenica implicira 'konačno rješenje'? .. koliko ja vidim, ovakakv post zaslužuje klasično-forumsko rješenje, ban ili barem karton.. pa nek isntitucije rade :)

 Ako ti je ono s nacionalizmom bila glupost, ovo je glupost na kvadrat (i ne, nisam rekao da si glup, nego da pišeš gluposti). Kakav to mozak treba imati da se pomisli na 'konačno rješenje'? Pročitaj ponovo točke 1. i 2., pa vidi na koji to zaključak navodi (hint - piše ti u rečenici nakon toga).

 

 -gle, glup si ako misliš da se takvo vrijeđanje tebi treba dozvoljavati.. i ako misliš da je to argumet u raspravi-temi.

-to je argument? Koji dio rečenice o stoci je argument koji doprinosi raspravi? Što misliš tko sad radi glupost, brani ono što se braniti ne smije? Ja-ti? Što modovi čekaju?

Odnosno, zašto ti kao osoba sam ne vidiš problem u konkretnom postu i jednostavno obrišeš .. nego kranje glupo nastavljaš 'argumetirati' tj kriterij ti je što? .. intelektualno poštenje? Da je netko treći što bi zaključio? Ako to ne možeš sam, tad modovi moraju..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...

 čemu lokot, tj ako jedan post ima neprimjeren sadržaj, to je posoao modova, tj kazniti sve zbog jedne osobe-posta zaključavanjem je upravo suprotno od onog što treba biti moderiranje.

.. no koliko vidim i dalje ništa. Pa opet, što je potrebno za reakciju modova? Koliko dugo se taj post može dozvoljavati?

-

 

joooooooooj...ni jedan forum nema zakone već samo pravila ponašanja. utužiti ne možeš nikoga osim ako vlasnik foruma na nečiju zamolbu da tvoj IP...

vjerojatno si shvatio da vbulettin i ostale progresivne matrice imaju sistem odvajanja , odn možeš ti brate ići preko bilo kojega tunela, VPNa , a ovaj ti pročita tvoj stvarni IP.

Evo ti Drage Galića.

Človek se pusti se kao orao na kokoši i ne lovi loše koke već čiji mu se upis ne dopadne. (to sam dva puta doživio), trolanje  ?! wtf...ljudi si psuju majku i ništa, no ja za bezazleno flejmanje dobijem crveni i 14 dana...molim te, nemoj me jebat....

Visak kaže...

 

Stoka je glupa i glupo se ponaša. Kad se neko glupo ponaša ponaša se kao stoka. On time ne postaje stoka, nego se tako ponaša. Vidjeti u toj izjavi nacionalizam je glupost.

 

Istra ima turista nekoliko puta više nego Dalmacija, a praktički nema korone. Nisu krivi turisti nego domaći krkani

 

 E, sad....ti si strogo protiv fašizma no ovo izdvajanje ljudi mi sliči na hilterovsko početno objašnjavanj=, ovi ljudi su za ovo, oni ljudi su za ono, vi ste za TO...

ništa ne moraš objašnjavati, shvatio sam...

tvoje mišljenje je da su u splitsko dalm. županiji ljudi malo gluplji nego u Istarskoj županiji ... ?!

 

de momče, znš li uopće o čemu se radi ?

ne znaš niti imaš pojma, zašto je u ovih nekoliko dana bilo "najviše2 zaraženih u SDŽ.

 

 

mnogo si me bre razočarao.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Stoka je problem, ali ovce su veći problem :)
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

.. odnosno, ići ću i korak dalje. Glup si, ne samo da pišeš gluposti, nego i misliš, braniš, vrijeđaš. Glup si, ograničen, šovinist-fašist-glupist.

ili, pokušaj u rečenici umjesto hrvati staviti bilo koju durgu riječ-oznaku skupine ljudi, romi, srbi, japanci, pederi, starci, djeca, katolici, pravoslavci, ateisti, .. što god staviš dobiješ rečenicu koja na ovom forumu ne treba imati mjesto i kao vrhunac gluposti, to braniš dok modovi ne rade svoj posao.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 12:06 (ihush).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
MrBlc kaže...
Govoriš o glasnoj manjini, a to projiciraš kao pretežito. Zar ne vidiš problem u tome?

 Evo jedan dokaz, iako se to i iz aviona vidi, da se ne radi o glasnoj manjini, nego o podjeli lijevo/desno.

Da se radi o ijednoj drugoj temi, vrlo je izgledno da bi upravo ti bio taj koji nekom objašnjava zašto ovo nije dokaz za išta i da to pokazuje samo korelaciju koja ne mora nužno značiti i uzročno-posljedičnu vezu... 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Anđeo bez falinge kaže...

 

Istra ima turista nekoliko puta više nego Dalmacija, a praktički nema korone. Nisu krivi turisti nego domaći krkani

 

 E, sad....ti si strogo protiv fašizma no ovo izdvajanje ljudi mi sliči na hilterovsko početno objašnjavanj=, ovi ljudi su za ovo, oni ljudi su za ono, vi ste za TO...

ništa ne moraš objašnjavati, shvatio sam...

 

 Ti iz navođenja činjenice da jedna županija ima neproporcionalno više slučajeva prema drugoj u odnosu na broj turista dolaziš do fašizma?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Stoka je problem, ali ovce su veći problem :)

 ajde benzema nemoj mi tu prodavati stare poslovice već brate reci što te jebe.

psiholog sam, bre, mogu i znam pomoći.....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
MrBlc kaže...
Visak kaže...
MrBlc kaže...
Govoriš o glasnoj manjini, a to projiciraš kao pretežito. Zar ne vidiš problem u tome?

 Evo jedan dokaz, iako se to i iz aviona vidi, da se ne radi o glasnoj manjini, nego o podjeli lijevo/desno.

Da se radi o ijednoj drugoj temi, vrlo je izgledno da bi upravo ti bio taj koji nekom objašnjava zašto ovo nije dokaz za išta i da to pokazuje samo korelaciju koja ne mora nužno značiti i uzročno-posljedičnu vezu... 

 Radiš zamjenu teza. Ovo istraživanje ne dokazuje uzročno posljedičnu vezu, niti sam ga ja tako predstavio, nego pobija tvoju tvrdnju da se radi o glasnoj manjini, a ne o generalnoj podjeli, što sam vrlo jasno napisao, pa je tvoja 'zabuna' sumnjivog porijekla.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Anđeo bez falinge kaže...
ihush kaže...

 čemu lokot, tj ako jedan post ima neprimjeren sadržaj, to je posoao modova, tj kazniti sve zbog jedne osobe-posta zaključavanjem je upravo suprotno od onog što treba biti moderiranje.

.. no koliko vidim i dalje ništa. Pa opet, što je potrebno za reakciju modova? Koliko dugo se taj post može dozvoljavati?

-

 

joooooooooj...ni jedan forum nema zakone već samo pravila ponašanja. utužiti ne možeš nikoga osim ako vlasnik foruma na nečiju zamolbu da tvoj IP...

vjerojatno si shvatio da vbulettin i ostale progresivne matrice imaju sistem odvajanja , odn možeš ti brate ići preko bilo kojega tunela, VPNa , a ovaj ti pročita tvoj stvarni IP.

Evo ti Drage Galića.

Človek se pusti se kao orao na kokoši i ne lovi loše koke već čiji mu se upis ne dopadne. (to sam dva puta doživio), trolanje  ?! wtf...ljudi si psuju majku i ništa, no ja za bezazleno flejmanje dobijem crveni i 14 dana...molim te, nemoj me jebat....

Visak kaže...

 

Stoka je glupa i glupo se ponaša. Kad se neko glupo ponaša ponaša se kao stoka. On time ne postaje stoka, nego se tako ponaša. Vidjeti u toj izjavi nacionalizam je glupost.

 

Istra ima turista nekoliko puta više nego Dalmacija, a praktički nema korone. Nisu krivi turisti nego domaći krkani

 

 E, sad....ti si strogo protiv fašizma no ovo izdvajanje ljudi mi sliči na hilterovsko početno objašnjavanj=, ovi ljudi su za ovo, oni ljudi su za ono, vi ste za TO...

ništa ne moraš objašnjavati, shvatio sam...

tvoje mišljenje je da su u splitsko dalm. županiji ljudi malo gluplji nego u Istarskoj županiji ... ?!

 

de momče, znš li uopće o čemu se radi ?

ne znaš niti imaš pojma, zašto je u ovih nekoliko dana bilo "najviše2 zaraženih u SDŽ.

 

 

mnogo si me bre razočarao.

De pojasni mi molim te ovo  "odn možeš ti brate ići preko bilo kojega tunela, VPNa , a ovaj ti pročita tvoj stvarni IP" 

6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...

 Ti iz navođenja činjenice da jedna županija ima neproporcionalno više slučajeva prema drugoj u odnosu na broj turista dolaziš do fašizma?

 Ne srce moje.

znam da ti nisi ni šovinist ni fašist, već si se glupasto izrazio u vezi "ponašanja" OVIH i ONIH.

 

Nemoj sada skretati temu jer za sve imam dokumentirani dokaz... (ja se stvarno čudim i ne vjerujem da si ti fašist...brrr)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...

S time da ne zagovaram lockdown, nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta, jer moramo birati između dvije nepovoljne opcije, iako postoji i treća, ali ju mi nismo u stanju provesti.

 -opet. Dok ovakav post postoji, ponavljat ću pitanje modovima (i autoru).. do kad?

-jel dozvoljeno vrijeđanje bilo koje grupe ljudi, naroda, treba li reagirati neovisno piše li hvrat, židov, dalmatinac, istrijan, na takve rečenice? ili je to prihvatljivo modovima? Pravila-zakoni?

-doprinosi li takav post raspravi-argument? Koji je tad smisao takvog posta osim fašitičkog 'drugi su krivi' a pošto su 'stoka' za njih je batina-metak itd..?

-to nije lapsus, nije greška-zabuna, nema brisanja-isprike (što bi bilo najnormalnije) nego naprotiv, napad i obrana teze u kojoj i dalje ostaje fašist.

-Dok modovi ne odrade svoj posao, ponavljat ću.. možda nevažno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 12:39 (ihush).
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Pa nitko nije uvrjeđen s ovim postom. 

6 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
R36 kaže...

Podaci od  25.02.2020. - 17.08.2020. (podaci s Korona.hr stranice) - ovo sam dobio na Whats app...pa sam tu prepisao.

 

Ukupno testiranih : 138.647

 

Ukupno negativnih : 131.991

U postotku : 95,20%

 

Ukupno pozitivnih : 6.656

U postotku : 4,80%

 

Ukupno umrlih : 166

 

Smrtnost u % od broja pozotovnih testova : 2,49%

Smrtnost u % od broja ukupnih testova : 0,12%

 

Populacija HR prema Googleu : 4.058,000

Stopa smrtnosti od Corone : 0,004%

 

Šanse da nećete umrijet od Covida su 99,996%

 Drago mi je da si izvukao ove brojke! Fantasticno prikazuje ljude koji su ti udarili TU i koliko su zapravo pseudo-intelektualci.

JEDINA INFORMACIJA KOJU SI USPIO DOBITI IZ PRILOZENOGA JE - Korona je do sada ubila 0.004% hrvata. Bravo. Cestitam, tebi i ekipi koja je za to ustvrdila da je to kljucna i kranja brojka koju se moze ocekivati. Ovakva navala totalnih, kompletnih, U-70 IQ idiota je nesto nevideno u svijetu do prije koje godine. Najozbiljnije Vas pitam kolege forumasi, da li morate aktivno razmisljati o svakom udahu da se ne ugusite?

Hoces jedan tocan, fini broj, koji vrijedi OVAJ TRENUTAK, koji vrijedi dok iduca osoba u RH ne premine od virusa? Od 6656 potvrdenih slucajeva, 166 ih je preminulo. U slucaju da na osnovi cijele nacije zavrsimo na, na neku nevidenu foru koja veze nema s logikom, ali, posto Vam ocito treba stvari objasniti korak po korak, a ja sam na pauzi jos 10ak minuta, nije problem, sveukoupno 4,8% zarazenih (194784), od kojih 2,5% premine, imati cemo 4869 preminulih direktno od Covid-19. Da, slazem se, broj nije tako velik jelda?

TAJ BROJ VRIJEDI SAMO U SLUCAJU DA POTPUNI BROJ ZARAZENIH NE BUDE VECI OD 5% STANOVNISTVA RH. 

Ako bacimo oko na trendove u zadnjih mjesec dana, skocili smo sa 4792 na 8311. Stovise, cak i tvoji brojevi su postali beskorisni u manje od 24h koliko nisam komentirao na ovu temu, jos bolje, tvoji brojevi vec 6 dana bili beskorisni od kada si ih ti "objavio".

Bergamo se nije dogodio zato sto je bio SULUDO VISOK broj zarazenih. Bergamo se dogodio zato sto je broj oboljelih bio taman toliko velik da kolapsira zdravstveni sustav tamo zato sto, za razliku od onoga sto ova nasa Q-Anon 'Rvacka ekipa misli, resursi istoga nisu beskonacni. Ako se doktor, koji je dnevno u doticaju sa 50 pacijenata, razboli, taj doktor ne moze raditi jer bi mogao zaraziti daljne pacijente.

Dakle da zakljucimo, "brojevi" koje si ti tako revno prepisao sa whatsappa su ekvivalent pocetnim nalazima da "ako mozes drzati dah 10 sekundi nemas koronu". Nemaju veze s vezom sa "sansom da prezivis koronu", nemaju veze ni sa brojem mrtvih na kraju pandemije. Da ih se potpuno negira treba ti matematicka strucnost koja se uci u osmom razredu osnovne skole.

I onda takvi ljudi, bez mrve mozga, smatraju same sebe ne samo pametnima, ne, to je nedovoljno, pametnijima od ljudi koji su ulozili 10 godina svojih zivota u jednom jako uskom polju znanosti da bi naucili maksimalno koliko mogu o tome polju. I onda dode jedan Bugovac, nazove ih ovcama i kaze da su u krivu.

P.S. Stvarno mi je zao, ali stvarno mi dignete zivac. Nije problem biti glup, ja sam glup po mnogim stvarima. Ali ne odraditi minimum istrazivanja, ne ukljuciti mozak ni na trenutak da razmislis o tome sto pises. Slazem se da se oko korone dize velika panika koja bi bila potpuno nepotrebna da se svi ponasaju odgovorno. Ako svi uloze minimalnu kolicinu truda vec ce biti daleko lakse za izgurati ovo kakvo god da bilo na kraju krajeva.

P.P.S. Spreman sam za suspenziju zbog manira i uvreda!

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 12:50 (sexytoiletpaper).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice