Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vrebaju

poruka: 16
|
čitano: 16.305
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vrebaju".
16 godina
offline
Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vrebaju

Waze.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
Ovaj popis bi bio koristan da se može integrirati s Gmaps, a ovako na papiru koristi samo nekome tko se ne miče iz svog kvarta/sela
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
slazem se, sva sreca pa tak nesto vec postoji :)

https://maps.app.goo.gl/SnwxDHasGe18q2m19?g_st=ic
10 godina
offline
Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vrebaju

 

Dosta se krši zakon o prometu. Proračun bi se mogao lijepo puniti sa napaćivanjem kazni.

Već je godinama kaos u prometu. Ne zato kaj su ljudi takvi kakvi jesu, nego ih nitko ne kažnjava. Nisu vani ništa bolji ljudi, nego ovdje.

 

Samo zakaj se otkrije lokacija vebratora?

Tamo malo pripaze neostvareni vozači bolida Formule 1, a izvan tih lokacija udre po gasu.

dzg
Moj PC  
1 12 hvala 0
15 godina
online
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre

-jer svrha nije kazna, nego pridržavanje ograničenja.. i bolje rezultate se postiže upravo ovim načinom, provjereno u praksi-dokazano, pa se zato i primjenjuje.. tj ako je svrha regulacije prometa smanjiti broj nesreća tad je to pravi put, ako je primarna svrha kažnjavati, tad nije primarna svrha smanjiti .. a ova metoda je provjereno efikasnija za smanjenje prometnih nezgoda tj pridržavanje ograničenja i zato je izabrana, neovisno što ponekad volim i ja kažnjavati :) ..

 

-zato posotje i lažne kamere, kao i kartosnski policajci.. testirano kao i placebo, pomaže, a najvažnije je upravo to, da pomaže, smanjuje broj vozača koji voze iznad ograničenja efikasnije od kazne.

-no porblem u nekim slučajevima nije realno-dobro ograničenje, ponegdje je to bezvezno, evo sad zbog slučaja prije mjesec.. cesta s tri trake, zbog smrti djeteta (prelaz izvan pješačkog..) suženo i napravljena šikana, .. dok na užim cestama postave ležeće.. no to samo uništava vozila i stvara čepove u prometu, umjesto da se promet kvalitetno regulira, riješi.. pa ako treba da se na potrebnim mjestima postave ljudi kao što to imaju englezi ili policija, dok ih nema po cesti, osim kad je akcija-štibra recimo rutisnki jednom godišnje.. pa se pitam čemu služi plan, regulacija, studije.. prometna znanja, logika za ono što se može (i mora?) predvidjeti, kao novo-privremeno riješenje s čunjevima za zapadnom spoju ulaza u zg koji je bio probno pola godine, dokazano dobar i vraćanjem na staro opet nesreće-sudari s čepovima, pa ostaje kao 'trajno-privremeno riješenje' čunjevima jer za pravo treba rekonstrukcija svih prilaznih traka za što treba vremena.. tj jedan primjer gdje se znanjem-razmišljanjem to napravi pa i test-periodom.. i dokazano je bolje, daleko manji broj nesreća i time čepova.. 1% u odnosu na skoro svaki dan prije.. kao i zg rotor na kojem je pogovoto vikend-petak-subota neiskusan vozač svakodnevno izazavao sudar..

-dakle, može se napraviti bolja organizacija prometa, trake, oznake, znati pravila u autoškoli-vožnji.. može se, no često se ne napravi ništa, pa penzići pretrčavaju preko avenije x-traka dok postoji pothodnik ..+ pazi ovo, ima čak i lift za invalide-kolica.. no lift stoji zatvoren jer još nema atesta.. onak, ima-nema, služi psima i pijancima za zapišavanje, kao i prazan pothodnik dok bakice 'pretrče' preko 10tak traka prometa jer im je teško hodati +20m dalje.. a ako bi kao prije mjesec opet poginulo dijete, tad bi mogli jednako napraviti šikanu i jednu traku od postojećih 4-5-6.. onak, smisao prometa-prometnica je što? za svaku nesreću je kriv vozač? pješak ne? izvan pješačkog na aveniji? i naprave šikanu.. onak, bljakasto-demagoški mada svi žalimo zbog jednog dječjeg života. .. zašto nemamo kao englezi, penzić koji tad stane sa znakom stop i djeca su tad sigurna, imamo čak i lift za teško pokretne i podhodnike.. no ne koriste se.. smisao? napraviti šikane i ležeće? kazna? kome? pjašacima? .. dok zlatna mladež stisne gas bembure i preleti ležećeg koji tad baš ništa ne pomaže za smanjenje istih nesreća recimo vikendom kad po ilici pokupi pješake kao čunjeve na stanici..

 

-organizacija i regulacija prometa, treba raditi struka, znanje, razum.. ne po predizbornim interesima ili lift koji pola godine stoji ugrađen no ne radi i neće ni raditi jer je nepotreban-trošak no uvjet papirnato je zadovoljen u projektiranju i dobijanju sredstava pa je zato lift tu.. a obični plastični čunjevi, njih desetak, spašavaju stvar na kritičnoj točci gdje je svakih par dana bio sudar, može se.. no može se samo kad stvarno to želimo i znamo, ne kad je kriterij nešto drugo, cilj-sredstvo...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
Šta to vrijedi...vraćam se kući s posla i puna crta...zavoji... ograničenje 50km...i opet se pretječe
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre

Svi znaju gdje su kamere, pogotovo lokalci. Do kamere formula1, ispred nje ravno kolko je ogranicenje, nakon prvog zavoja opet formula.

 

Gledam to vec duze vrijeme i sve je gore. A kamere postavljene na mjesta gdje prometnih nikad nije ni bilo, ali se radilo o popularnim mjestima za kampiranje policije i iskakanje iz grmlja ili je u radijusu toga.

 

Linux, Arch Linux.
14 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre

Više su problem random spotovi prometne od ovih kamera, zbog aplikacije di ekipa javlja lokacije. Ja sam npr. dobio info od djelatnika policije sa kojim sam sjedio na jednom piru da niti 30% tih kamera nije uključeno jer nemaju osoblje da to obradi. Mogu potvrdit da kamera od Splita prema Podstrani ne radi ili je naštiman na 120 (vidim manijake oko ponoći) dobrano iznad zadane dopuštene. Ali to je jedna od najprometnijih prometnica. Nema smisla palit kamere. Klasa za autocestu. Semafor za Stobreč i TTTS je najprometnije raskrižje u RH.

Vukoprčija za EU/Int. pojmove a toliko je prometno da ne možeš više vozit auto. A moraš. Znači nije to centar grada, npr. Zagreba, pa će ti ekipa sa romobilima i biciklama pametovat. Od Makarske do Trogira, najveći prometni čep u RH a možda i EU. Nisam u centru Pariza vidio to npr...

 

Edit: Te nepomične kolone izgledaju kao selidbe naroda, bog te mazo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2024 23:33 (KIKI3ooo).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vrebaju

231. KUTINA, ulica Hrvatskih branitelja kod kbr. 21; D45 Kamera nema više na ovoj lokaciji, premještena je na glavnu cestu na križanju u selu Stupovača nakon nestreće u kojoj je nažalost stradalo dijete.

 

Nova priblizna lokacija kamere: https://maps.app.goo.gl/T3iRDKKRmgmj3UPY6

 
3 0 hvala 3
16 godina
offline
Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vrebaju

uzalud. danas me, dok vozih motorom malo ispod 60 prije rotora (poslije arene), pretekao m'rcedes, točno prije kamere, s nekih barem 30 više. i nikome ništa. a baš je takva kamera na stupu tamo. najbolja fora: nije prvi put. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

uzalud. danas me, dok vozih motorom malo ispod 60 prije rotora (poslije arene), pretekao m'rcedes, točno prije kamere, s nekih barem 30 više. i nikome ništa. a baš je takva kamera na stupu tamo. najbolja fora: nije prvi put. 

Hercegovac=ima rođu/on je u stranci, tak da za njega pravila ne vrijede 

 

 -zato se i postavljaju kamere.. nema tad rođe..

-istina, ni to nije važno (rođo) kad se stvarno (vs 'stvarno') provode zakoni-propisi, npr prije kojeg desetljeća je u mom seocetu bio (pravi) zakon, mob+pojas, svi (baš, pa i oni..), plaćali kazne, par dana i kao čarobnim štapićem idila, nikog više nisi mogao vidjeti s mob-pojas stršenjem.. no tad je to 'ukinuto', mada je zakon ostao papirnato isti..

-najsmiješniji dio priče oko propisa su zimska (upaljenja) svjetla.. za to možeš biti i polu-ćorav.. dovoljno je postaviti policajca ili ćoravu babu i svaki peti auto zaustaviti-kazniti.. no to se 'ne vidi', neuhvatljivo, neobjašnivo ... zemlja čudesa?

-čak kad nije cilj akcije popuna proračuna, nego sigurnost u prometu, smanjenje onog dijela nesreća koje se mogu smanjiti.. kad to ima smisla, može se i bez kazni, edukativno upozorenje, 'idući put kazna'.. jer podatak je tad u sustavu i vozač to zna, dok kao svi ostali sisavci u svim prilikama oportuno radi što može pa i mora, jer svi ostali.. voziš do ograničenja i imaš guzitelja na repu, nema policije koja bi to vidjela-kaznila dok slovenci mogu kazniti i propisnu udaljenost ovisnu o brzini +2sec razmaka.. što je ista formula ali drugi rezultat na 10-100kmh, jer im je šef to taj dan jasno stavio na znanje, odnosno to u PU radi šef-načelnik dok šalje ekipe pa kad kaže 'danas za istač' tad se radi, kad to ne kaže, tad imamo rođo i ostalo.. pri čemu su zakoni i dalje isti, tehnički-pravopisno odavno zapisani u zakonima-tomovima knjiga.. pa do tog da je posljednji kamikaza prije 5god već imao saobračajku i smrtnu posljedicu a dalje vozi i to duplo od normale.. onak, koliko može, ko na autobanu dok se čak ni tamo ne vozi bez ograničenja na većini dionica a možda upravo zato vozači više poštuju ograničenje koje se postavlja tamo gdje ima smisla, razloga .. uz naravno kazne, tj ako je i upozorenje, važno je da osoba-svi-vozač.. zna da nije prošao bez da je netko vidio, naprotiv, prekršaj-upozorenje.. pa ponovi ako misliš da je kul.. no kad tog nema, tad svi postanu madmax i guze onog ispred jer njega guzi iza i svi se za volanom povampire, postanu 'jaki', opasni.. opasni bez navodnika, jer par tona metala + fizika i mc2 .. daju čistu energiju, čišću od zelenih-eko, koja negdje nešto mora uništiti kad se oslobodi bez kontrole, tj jednako sve može biti dobro-loše, vatra-požar kao što i vilica može ubiti, no ubija čovjek, ne sredstvo dok je sila samo stvar tehnologije koju sad imamo pod papučicom gasa ili u šaržeru štapa koji grmi, na svadbi i ostalim eventima.

-zaredale nezgode s aviončićima.. netko će podići obrvu i pitati se što to ovi rade, ili neće? uvesti kontrolu-kazne? ili je važnije biti destinacija za bogatu djecu? .. zg-advent, zg četvrti po drogama u eu.. jeftin biz, kao zrče.. policija, nadzor? kazne? .. ali kume, oni donose novac.. jednostavno, ili-ili, ili je važniji novac ili sigurnost-red a to tad u jutro kad se rade raspored dužnosti šef stanice kaže podređenima.. kad kaže 'za istač' tad rade, kad to ne kaže, nema ih ni za lijek.. što zapravo želimo? novac-turizam... ili sigurnost, red, uređeno društvo koje tad ima i reguliran promet s pravilima koja postoje zato da se poštuju-provode.. ne ovisno kako šef dobije akcijsku dnevnu naredbu koja je izuzetak umjesto pravilo.

 

-zato su kamere bolje.. jer nema kuma, nema šefa, .. no i sasvim drugi razlog, zg, investicija u kamere 1mil, prihod kazni 8mil.. u doba bandića... i tad se krenulo svake godine u nabavu dodatnih, jer je unosno, no barem je riješio rotor pa laka mu bila... :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
ihush kaže... 

 -zato se i postavljaju kamere.. nema tad rođe..

 

-zato su kamere bolje.. jer nema kuma, nema šefa, .. no i sasvim drugi razlog, zg, investicija u kamere 1mil, prihod kazni 8mil.. u doba bandića... i tad se krenulo svake godine u nabavu dodatnih, jer je unosno, no barem je riješio rotor pa laka mu bila... :)

Ja sam prije dosta godina vozio suca na biciklističkoj utrci i prošao sam pored kamere na mjestu gdje je ograničenje 60 sa nekih 110+ nakon skinute tolerancije (sudac me forsirao da ubrzam jer smo bili blizu cilja i htio je stići na cilj prije prvih kako bi kontrolirao rad fotofiniša). Cesta je bila pod posebnom regulacijom, uz policijsku pratnju i zatvorena za sav promet. Očito automatizmom sam dobio obavijest o prekršaju mislim da je tad bilo 5000kn+bodovi+privremeno oduzimanje vozačke, javio se u PP koja je poslala kaznu i sve je bilo riješeno. Dakle, iako te kamera snimi i stavi prekršaj u sustav na kraju je tu uvijek čovjek koji određuje kako će se nastaviti s predmetom. Tu može uskočiti i neki rođo.

15 godina
online
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
jozef kaže...
ihush kaže... 

 -zato se i postavljaju kamere.. nema tad rođe..

 

-zato su kamere bolje.. jer nema kuma, nema šefa, .. no i sasvim drugi razlog, zg, investicija u kamere 1mil, prihod kazni 8mil.. u doba bandića... i tad se krenulo svake godine u nabavu dodatnih, jer je unosno, no barem je riješio rotor pa laka mu bila... :)

Ja sam prije dosta godina vozio suca na biciklističkoj utrci i prošao sam pored kamere na mjestu gdje je ograničenje 60 sa nekih 110+ nakon skinute tolerancije (sudac me forsirao da ubrzam jer smo bili blizu cilja i htio je stići na cilj prije prvih kako bi kontrolirao rad fotofiniša). Cesta je bila pod posebnom regulacijom, uz policijsku pratnju i zatvorena za sav promet. Očito automatizmom sam dobio obavijest o prekršaju mislim da je tad bilo 5000kn+bodovi+privremeno oduzimanje vozačke, javio se u PP koja je poslala kaznu i sve je bilo riješeno. Dakle, iako te kamera snimi i stavi prekršaj u sustav na kraju je tu uvijek čovjek koji određuje kako će se nastaviti s predmetom. Tu može uskočiti i neki rođo.

 -da i ne, karikirano do pomilovanja koje predsjenik može dati kriminalcu.. no kad je to rođo, bez ovakvog (nazovimo) alibija.. tad to nitko ne želi, rizik, tj nije isto za 'krupne ribe' kad novinari čačkaju i po potrebi plasiraju 'anonimno' recimo u predizbore.. ne žele se šefovi brinuti za dupe-fotelju, tj novac i sl. kao i kumstva mogu biti na pravoj frendli bazi pa će napraviti frendu a može biti čisti interes kad se rizik kalkulira pa kad netko tone svi dignu ruke i ne poznaju se.. npr, mogao si jednako voziti trudnu ženu, ozljeđenu osobu.. može hitna, vatrogasci.. i iz istih ljudskih razloga i opravdanja-objašnjenja bi svatko 'human' to prihvatio i odbacio, dok se tad strogi aparatički ponašaju po slovu zakona ili čekaju plavu kuvertu kao što često svatko tko ima 'pečat' (neku moć odlučivanja od referenta nadalje na bilo kojem šalteru..) može jednako oportuno-sebično ili glupo razmišljati, kao što i lažljivac može biti uvjerljiv i uvjeriti-umiliti 'porotu' da nije kriv.. tj obje situacije su moguće i u realnom životu podjednako prisutne, ljudi žele biti naivni, vjerovati, u dobro i sl. kao što ćemo lako povjerovati u loše vijesti crne kronike npr pandemije ili klimatskih katastrofa, političkih malverzacija-mita.. ''jer svi znamo da su svi podmićeni''.. kao što 'znamo' da su elijenci zeleni ili sivi, odnosno lakovjerno vjerujemo u ono što želimo, vidimo što želimo bilo to plus ili minus, dinamo-hajduk, maradonina ruka ili ličko rukovanje u sinkopama, clintovo pušenje nije (oralni) sex, pa do tog da trumpov dovodi do presude kriv pri čemu je jedan za vrijeme vlasti, utjecaja, osoba podređena, uhvaćen u laži.. no ostao neosuđen, a pragmatični razlog za krivicu trumpa je izobr-biden.. za nešto što je bilo prije 30 god, kao plaćeni sex i to ne zbog laži, sexa, nego knjiženja pravnog troška.. nakon 30god.. pri čemu ni ja-mi-svi, clintona ne vidimo kao negativca dok je trumpek onak narančasti orangutan, oličenje zla.. jer to tako želimo vidjeti, neovisno o činjenicama.

 

-uz kameru, posotji uvjek neki zapis, log.. i netko može nekad nešto provjeriti, pitati.. rizik ako se nešto radi protivno pravilima bez adekvatnog pokrića-objašnjenja (koje i ti imaš..), kao što za curenje podataka aktualne afere može azop napokon nešto početi tražiti-provjeravati, ne samo po incidentu nego kao institucija koja provjerava ono što odobrava, atest-licencu za prikupljanje i obradu osobnih podataka pod gdpr-om.. i tako se ponašati, tj ako nađu nepravilnost, sankcije.. i tu postoje logovi, može se.. no hoće li se? a s kamerama uvjek postoji log-zapis, kao što postoji i sanaderova snimka u restoranu.. i opasnost da je po potrebi pojavi, anonimno naravno, slučajno.. dok svaka viša fotelja ima više za izgubiti kao i postojanje protivnika-opozicije, npr zg-holding i plin, dal za cent ili gašenje plinare, košenje trave, nabava tramvaja.. svi za istu stvar imaju barem dva suprotna stava, za-protiv, neovisno o činjenicama koje često ne znamo ili djelomično pri čemu doziranje-djelomično ne mora dati 'istinu', tj dijelovi mozaika mogu dati sasvim drugu sliku ovisi koje dijelove imamo i kako se poslože.. trumpek-clinton, tko je pozitivac a tko negativac, pa do tog da na kameri uvjek posotji log, tko je kad pristupio, obrisao.. i tad se može pitati, a zašto kume, zašto si obrisao, bacio u smeće i sl.. .. to dupe u fotelji bez 'jakog' razloga ne želi, tj takve veze se potežu kad je 'frka' ne za siću.. 

-u tom kontekstu, prije tjedan, pao zrakoplovak.. u par sati na mjestu eto vlade, udarni deramteam, plemeniti plenky, policijski i zdravstevni ministri.. onak ne možeš jači tim za slučaj, no nisam primijetio da je pao papamobil-avion, neki car, lady-di, zelenski, .. netko 'važan'.. pa se obrva podiže, kako to da je za taj zrakoplovak došao vladin dreamteam vlasti .. slučajno? možda su bili na pecanju u blizini.. no vikendom se ministri ne mrdaju bez razloga 'odozgora'.. kao što ih naravno ne očekujemo u ponedjeljak kad na slavonskoj zaredaju saobraćajke na svakom drugom semaforu.. onak, neobično bi bilo. Nisu došli na iduću zrakoplovnu, mada je na plenkijevom hvaru pa da je iskočio iz grma imao bi neko objašnjenje barem u mojim očima i podignutoj obrvi.. no kako bi tad ostala dva to objasnili? .. što će reć, ne dolazi premijer i dreamteam na saobračajku.. no po čemu je tad ona jedna posebna? možda slučajno, možda nikad nećemo saznati a možda u idućoj izbornoj supergodini neki anonimni poštenjak iskoristi aduta kako bi napakostio protivniku ili će tražiti plaćanje šutnje kao trumpek ili će svi reći da je dudlanje najs, prihvatiti da to nije sex i da je uflekana haljinica jedino uflekano u tom odnosu poštenja-pravde-zakona koji je prema svima 'jednak' uz napomenu da je justicija klasično ćorava dok nam pažnju privlači sisom a ako i pogriješi, tko će je okriviti kad sudi s povezom preko očiju .. onak, ako justicija pogriješi (gledam kao tipični mužjak) opraštam joj.. čisto zbog nabrojanih atributa, dok neku drugu osobu u istoj ulozi mogu optužiti i to opravdano za korupciju, prevaru, sinkope i rukovanje.. dok maminjo ima kolekciju slika sudaca u džepu dok nose satić na posudbi, tek da imaju podsjetnik kad im kucne čas za protuuslugu.. onak, bljakasto no realno.. i zato su mi kamere 'bolje', nego ovisiti samo o šerifu-kumu i pečatćati koji ima moć ili naprosto želi na godišnji i čeka povišicu kao ka-15 u plavoj kuverti..

 

-zg parking.. odnose-kažnjavaju, 'nema kumova', jednom prilikom u okolici 'kockice' lik ima svoj parking-broj, no drugo vozilo je zauzelo.. stao je na nogostup, tamo nema pješaka, nije to jelačićplac.. no uredno ti auto ode u strojarsku, platiš i uz malo negodovanja ideš dalje, zajedno smo plaćali-čekali-tražili aute.. nema kumova, no imam susjeda pa je meni riješeno, njemu ne, platio čovjek mada ima parking, nema sise pa da ga zato gledam drugačije, čak ni politički mi ne mora biti drag.. no eto, tako je, .. 'snađi se druže' i država slučaj umjesto uređenog društva u kojem se pravila znaju pri čemu za identične slučajeve imaš različite epiloge, bilo trumpek ili bandić, bila bakica s placa ili deložirani švicarci pod kreditom ili todorić-car ili sanader koji gleda utakmicu ili .. beskonačno nabrajati, ono što svi znamo, no ni sami ne vidimo u istim slučajevima istu stvar nego kako kad.

 

-za opravdan slučaj-razlog, treba opravdano osloboditi kazne ili umanjiti, a to se može, npr upozorenje i to je tad regulirano, uz moguću provjeru pa se to potvrdi.. tad je sustav ok, upravo onakakv kakav želim, ljudski.. ne samo pijano držanje plota-zakona-slova.. i sasvim suprotno od arbitražno-carsko i oportunističkog suđenja koje ovisi o interesu-želji u tom trenu dok su činjenice tad stvar pogleda ili kako kome, kibidabi itd itd. npr trudnica ne mora biti vezana pojasom, tolerira se.. može jednako reći osoba s nekim problemima-bolovima.. i to bi policija trebala razumjeti, no ne naivno progutati, onako, kako kao prosječni ljudi možemo nešto prepoznati, kao trik ili istinu pri čemu nas optičke varke nasamare barem što se očiju tiče pa ništa nije 100% čak kad tako izgleda i kad vidimo na vlastite oči, dok malo dublje kad se zagrebe izađe svašta, prečesto crnilo umjesto dobrota, šteta.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
Fali jedno sto kamera u Waze-u, ali budu napravili update u sljedecih par tjedana.
15 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
dd.inc kaže...
Ovaj popis bi bio koristan da se može integrirati s Gmaps, a ovako na papiru koristi samo nekome tko se ne miče iz svog kvarta/sela

 Google maps direktno, nez..... ali preko Android Auto mi je dojavio na ruti vec tri kamere (ove nove), a onaj npr. Saphe uredaj/mape (kakav Waze i ostalo), preporuka Saphe Drive Mini (bez ikakve godisnje pretplate itd., a imaju i aplikaciju Saphe Link aka kartu sa prakticki svim kamerama), radi bezprijekorno i prepoznaje doslovno sve, a mozete i sami uz klik bez mobitela dojavljivati i to ne samo ogranicenja.....

 

Neka kazni (treba to jos duplo postroziti), u zadnjih 2 god sam se nagledao svega i svacega, ponešto sam uspio i snimiti........ zna netko onog: "SO BEAST" ?!?!? Pogledajte statistiku za Njemacku, pojedine kamere su "zaradile" milijunske iznose, i to u eurima (Hamburg npr. 18,8 miliona ako se ne varam, Berlin oko 30 MM, Köln oko 20 MM)....,  nevjerojatno, a Njemacka je po kulturi vozaca paralelni univerzum, vjerujte mi na rijec da su se po tome i potpuni stranci "asimilirali",  Hrvatska joj ni do koljena nije, za BiH i Crnu Goru da i ne govorim (tamo u CG se npr. artiljerijom odreduje tko ima prednost), veca je razlika izmedu BiH/CG/SRB i HR nego izmedu HR i DE, onda si mozete zamisliti koliko smo mi daleko (Balkan opcenito) od "kulture" i savjesne voznje od civilizacije (Hrvatska je jos mila majka za sve ostale). Godisnje znam bez pardona i po 30 - 40K prijeci..... 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2024 1:41 (lovac82).
12 godina
offline
Re: Donosimo popis svih 468 lokacija na kojima vre
RadarBot aplikacija za android i ios. Thank me later
 
3 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice