Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualno iz

poruka: 8
|
čitano: 3.037
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualno iz".
11 godina
offline
Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualno iz

Prošle godine ta lokacija je bila kaos, nitko nije ni kontrolirao ulaznice...stojiš ko u tramvaju jedan pored drugog.

Ja sam bio samoinicijativno došao do pulta gdje su trakice one djelili, a mogao sam i bez toga.

Jedino što su provjeravali je da imaš onaj neki kod mislim da dobiješ 'goodie bag'.

 

Za takav besplatan događaj Arenu zakupite ili paviljon na velesajmu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 8:37 (coldGT).
 
4 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualn
coldGT kaže...

Prošle godine ta lokacija je bila kaos, nitko nije ni kontrolirao ulaznice...stojiš ko u tramvaju jedan pored drugog.

Ja sam bio samoinicijativno došao do pulta gdje su trakice one djelili, a mogao sam i bez toga.

Jedino što su provjeravali je da imaš onaj neki kod mislim da dobiješ 'goodie bag'.

 

Za takav besplatan događaj Arenu zakupite ili paviljon na velesajmu.

 Prvi put smo bili na toj lokaciji uz posjet ljudi (ranije je bilo online-only održavanje) pa smo tada naučili neke detalje za sljedeću (tj. ovu) godinu. Ipak, treba shvatiti da je gužva neizbježna u svakom slučaju.

Vinko Krištić | BUG Marketing
13 godina
offline
Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualno iz

Ne sjećam se više je li me itko pitao za ulaznicu. Goodie bag sam dobio pa vjerojatno je. Planiram ići i ove godine. Generalno je bilo ok osim što su neke dvorane bile debelo premalene za broj ljudi koji se u njima našao/planirao naći, ali šta je tu je.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualn
coldGT kaže...

Prošle godine ta lokacija je bila kaos, nitko nije ni kontrolirao ulaznice...stojiš ko u tramvaju jedan pored drugog.

Ja sam bio samoinicijativno došao do pulta gdje su trakice one djelili, a mogao sam i bez toga.

Jedino što su provjeravali je da imaš onaj neki kod mislim da dobiješ 'goodie bag'.

 

Za takav besplatan događaj Arenu zakupite ili paviljon na velesajmu.

 Na početku je doista bila velika gužva, ali to je tako zbog mog uvodnog 'predavanja' (5 minuta) i ekskluzivnog uvodnog videa (2 minute). Kažem im ja da bih trebao dobiti drugi termin, kako bi se rasporedila ta navala publike, ali ne slušaju me...

...
15 godina
offline
Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualno iz

Vidim da je isteklo vrijeme za zgrabiti ulaznicu na osbno ime. Je li moguće upasti na BFS s kodom iz časopisa ili baš mora biti ulaznica?

(Znam kako je bilo prošle godine, bio sam, no pitam za ovu godinu ;-) )

Ne diraj bubamaru dok spava!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualn
Ako može odgovor na pitanje iz prethodnog posta - potegao bi iz slavonije pa da ne putujem uzalud :-)
Ne diraj bubamaru dok spava!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualn
-
Ne diraj bubamaru dok spava!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 14:52 (Stimulans).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Do ulaznice za Bug Future Show 2024 uz aktualn
Čekas 5 dana na odgovor, a mogao si do tada naučiti čitati i vidjeti što piše u zadnjem odlomku teksta.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice