Bitcoin prvi put u povijesti premašio 70.000 dolar

poruka: 33
|
čitano: 7.434
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin prvi put u povijesti premašio 70.000 dolar".
15 godina
offline
Re: Bitcoin prvi put u povijesti premašio 70.000 d
HCMAA kaže...

nisam imao vjeru :(...i sad sam popušio stan...onda kad je bio 18000$...da sam imao vjeru pa ubosti jedan BTC...i sad skoro ČETRI PUTA

Ne brini, bit će opet prilike, samo strpljivo do novog turnusa . Znaš kak vele, strpljen-spašen. I na onom prethodnom ATH-u, i onom prije toga, ljudi su dizali kredite, govorilo se da je gotovo s jeftinim BTC-om više ikad, da više nikad 40k, da je sad drukčije, da je BTC mainstream, da je fiat out a crypto in, vitlalo se kojekakvim memeima, videima farmi majnera, pjena na ustima, agresivnost i pohlepa na max... Samo polako.

Deckard
16 godina
offline
Re: Bitcoin prvi put u povijesti premašio 70.000 d
HCMAA kaže...

nisam imao vjeru :(...i sad sam popušio stan...onda kad je bio 18000$...da sam imao vjeru pa ubosti jedan BTC...i sad skoro ČETRI PUTA

 Ako veruješ u priču, uloži sad $18000, kupi 0.25BTC, sačekaj koju godinu da cena ponovo naraste 4x et voila. #nijefinansijskisavet

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Re: Bitcoin prvi put u povijesti premašio 70.000 d
jacob33 kaže...
Pixel kaže...
jacob33 kaže...

Prilicno visoka cijena za nesto sto nema nikakvu vrijednost, zar ne?

 A kakvu vrijednost ima listic papira na kojem pise neki broj, a koji mijenjaš u zamjenu za  robu i usluge ?

 

sarkazam (kasnolat. sarcasmos < grč. σαρϰασμός, od σαρϰάζειν: trgati, strugati meso), zlobna, pakosna poruga, jetka ironija.

 

Sarkazam dolazi od grčke riječi sarkasmos što znači “od bijesa gristi usne”, te riječi sarx što znači “meso”. Definira se kao zlobna poruka, najčešće zajedljiva i svakako vrlo oštra, toliko da “grize meso”. Naziva se i pojačanom ironijom, koja se koristi u negativnom kontekstu, a vrlo često se zasniva na paradoksu. Umjesto ironije, sarkazam može sadržavati i alegoriju, hiperbolu, ponekad metaforu ili neku sličnu stilsku figuru.

Sarkazam se upućuje nekome prema kome imamo negativan stav, pa ga izražavamo u ismijavajućem, pakosnom kontekstu. Može zvučati kao nemilosrdna poruga ili ukor. Iako mnogi sarkazam povezuju s humorom, u pravilu se on razlikuje od njega jer uvijek omalovažava predmet poruge i do kraja osporava njegovu vrijednost u bilo kojem smislu.

U književnosti se za sarkazam kaže da je najviši stupanj ironije, iako je glavna razlika u tome što sarkazam, za razliku od ironije, nastoji povrijediti i omalovažavati onoga kome je upućen, dok je ironija može biti i samo (dobronamjerna) primjedba.

aj ne pametuj :)

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice