Androidni cerek iz noćne more: robotski smiley nač

poruka: 4
|
čitano: 3.947
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Androidni cerek iz noćne more: robotski smiley nač".
16 godina
offline
Androidni cerek iz noćne more: robotski smiley nač

Ima jedna branša koja je uvelike doprinjela širokoj primjeni brojnih IT tehnoloških rješenja. Primjerice video streaming ili online streaming uživo ili plaćanje online, sve to još davno prije korone ili pak YouTubea. Osobno sam veliki fan japanskih uradaka iz te branše, zato me jako veseli što se baš japanski znanstvenici bave ovim izazovima stavljanju ljudske kože na mašine. Suradnja akademske zajednice s tom branšom zasigurno će doprinjeti kreativnoj primjeni ovih dostignuća i tako taktilnim podražajima upotpuniti doživljaje koje za sada prodaju isključivo preko audio/video kanala.

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Androidni cerek iz noćne more: robotski smiley nač

     

420
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2024 4:30 (Svakakav).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Androidni cerek iz noćne more: robotski smiley nač

Svašta, i onda će tog robota trebati i hraniti jer živa koža traži hranu, pa će trebati sredstva za njegu kože pa kremice, gelići, vitamini i sto drugih 

stvari. Imam nešto slično doma i nije robot.................:)

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Androidni cerek iz noćne more: robotski smiley
Uh, bit će to dobro, više ih neću morati napuhivati. A i osjećaj pod jaj... rukom će biti kao prava žena. Jest da ju moraš opet hraniti, njegovati ali ova ne zanovijeta i ne zna reći ne 😜
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice