OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

poruka: 27
|
čitano: 9.958
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija".
16 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Mislim da bi "ubojica flagshipa" bio solidan mobitel sa cijenom do 400€, a ne ovakvi uređaji koji su marginalno jeftiniji od onih koje "ubijaju"...

Moj PC  
28 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
Solo761 kaže...

Mislim da bi "ubojica flagshipa" bio solidan mobitel sa cijenom do 400€, a ne ovakvi uređaji koji su marginalno jeftiniji od onih koje "ubijaju"...

Apsolutno se slažem. Početna cijena od 830€, a ono "ubojica flagshipa", a košta kao flagship - helou 

11 godina
protjeran
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Sjecam se dana kad je izasao 4ka, odlican mobitel, jedan najbolji na trzistu a cijenom daleko ispod sve konkurencije i "velikih", nazalost, sada je isti kao i oni te je sve samo nije "ubojica flagshipa" kad je postao jedan od njih. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Ovo je priopćenje za javnost, puno generičkih floskula. Treba nam članak od Davor s malo realnijim očekivanjima, navodno ima iskustva s Oneplusom 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija
Ja ću vjerojatno naručiti 16/256GB.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Imam ubojicu flagshipa od 500€ i u potrazi sam za ubojicom ubojice za 250€.

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
zuper kaže...
Ja ću vjerojatno naručiti 16/256GB.

Ako će ga biti u RH, cijena će vjerojatno biti preko 1.000€, a ne 900€. U to budi siguran.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
Ne, to je infiltriranje. Da bude još bolji ubojica 😆
14 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Tresla se brda rodio se mis. Kod nas početna blizu 1k eura sigurno. Danas mobiteli toliko brzo izlaze da nema smisla davat više od 400-500 EUR i opet dobiješ mobitel koji je dovoljan za 90% populacije, usudio bih se reci i overkill.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Za te pare radije onda kupim S23 pa ubijem ubojicu ubojice flagshipa!

Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
MasterOfDisaster kaže...
zuper kaže...
Ja ću vjerojatno naručiti 16/256GB.

Ako će ga biti u RH, cijena će vjerojatno biti preko 1.000€, a ne 900€. U to budi siguran.

 Nema potrebe kupovati kod nas kad se može direktno od OP naručiti

12 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
Zamjenio batku početkom 1. mj na 7T Pro u njihovom servisu, sad mi opet izgura 2 dana...

Nekako sam se tješio da ga sad lako prodam i uzmem 11, al ne znam ni sam kako opravdat tu cijenu... Jedini pomak koji bi vjerojatno osjetio jesu kamere. Ova sedmica odrađuje sve kaj trebam još uvijek brzo i bez zastajkivanja.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Natjeralo me jer daju OP Buds Pro 2 uz njega. Imam Samsungove Buds Pro koje daju odličan zvuk, ali ne leže mi dobro u uhu. Svako malo ih moram namještati.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Časni sude, moj klijent - OnePlus 11 ne može biti ubojica. Pa pogledajte ga, 900eur za 256Gb verziju. 2x optički zoom. Tražim da se ponovno razmotre ove činjenice te da se OnePlus 11 makne ta ružna etiketa ubojice!

Šalu na stranu, da je barem 200eur jeftiniji, onda da. Pogotovo što su flagshipovi danas 1000-1600eur, već sa 700 bi bio ultra konkurentan. A ako baš žele 900eur, želim i ja bolji sustav kamera, za tu cijenu ako nema 4-5x optički zoom koji jako puno znači dok fotkaš po prirodi, ni ne gledam.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
Kad se pojavio prvi OnePlus, bio je to neprovjereni, ali zanimljivi mobitel iz Kine. Potencijalni flagship killer, pisalo se.
OnePlus 3, a još više OnePlus 3T već su bili dokazani uređaji i općenito su bili smatrani punokrvnim flagship killerima. Zmajevi od mobitela.
Nekoliko godina kasnije, eto nam OnePlus 11 koji je, pazi, 'potencijalni flagship killer' i to po riječima OnePlus marketing teama.
Eto koliko su se srozali.
Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
encoding kaže...

Ovo je priopćenje za javnost, puno generičkih floskula. Treba nam članak od Davor s malo realnijim očekivanjima, navodno ima iskustva s Oneplusom 

Sve je već rekao (znam, na to i aludiraš) u svojoj kolumni 10/21:https://www.bug.hr/komentar/kraj-jedne-ere-23401

 

A onda je dobila i nastavak 05/22: https://www.bug.hr/komentar/zamalo-besmislena-nadogradnja-26867

 

Tako da mi se čini da od njega više nećemo čuti lijepe riječi za Oneplus...

...
16 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Pixel 7 Pro sa SW strane nudi bolje "OnePlus iskustvo" nego sam OnePlus... Ogroman minus: Jako sporo punjenje (skoro 2h od 0 do 100-ke) + kupi si Mujo punjač.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Softver im je bezveze otakd su se spojili OxygenOS i ColorOS. Notifikacija zahtjevaju 1-2 klika extra plus vecina su crno-bijele pa ne mozes vidjeti nikakvu razliku.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

kod pixela me odbija sporo punjenje koje mi je 10x važnije od bežičnog punjenja i nemaju faking volte ili vowifi u "nepodržanim" zemljama u kojima je naravno i bajna hrvacka 

 

gledal sam malo usporedne fotke kod mrmobile op 11 i pixel 7, situacija više nije baš crno bijela. op 11 ima super kalibraciju boja i u nekim situacijama daje vjernije fotke, al pixel u nekima rastura zbog boljeg hdr-a...

op po novom daje 4 god updatea, 5. god sigurnosnih dvomjesecnih nadogradnji, samo treba vidjet hoće se oni toga držat.

 

drago mi je da su se malo cimnuli iz čame, oxygenos 13 je odličan, povratak na stare staze, valjda zato jer su otpili to spajanje sa coloros-om. 

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Ne znam što se toliko čudite i žalite. Pa i 1+8 Pro je bio toliko koštao i nije to nikakva novina da košta kao flagship u ovo vrijeme.

A za kolege koje bi radije kupile Samsung nego OnePlus: Samo naprijed pa se onda žalite kako vam je mobitel spor i zapunjen zbog bloata (3 različite aplikacije za istu stvar koju uopće ne koristiš i ne možeš deinstalirati), kako se baterija brzo prazni i kako se pregrijava. Srećom, ipak su zamijenili ono sranje od Exynosa u EU ove godine, ali značajan bloat još uvijek ostaje.

Za takav mobitel postoji ciljana skupina i svakako nije ona koja kupuje svake godine bloatan Samsung ili Huawei i sl. Onaj tko cijeni pouzdanost, brzinu i čistinu OS-a svakako će cijeniti OnePlus.

Jedino što je ovdje loše po mome je očajan dizajn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Imam 2 godine starog Samsunga (A72) koji vrti Android 13, nema nikakvih lagova, skoro dva dana baterija. Koliko čitam po forumima jednako star 1+ vrti Android 11 a updateima je katastrofalno usporen i još je koštao duplo.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
BlueMax kaže...

Imam 2 godine starog Samsunga (A72) koji vrti Android 13, nema nikakvih lagova, skoro dva dana baterija. Koliko čitam po forumima jednako star 1+ vrti Android 11 a updateima je katastrofalno usporen i još je koštao duplo.

 

Ne vjerujte kolega svemu što pročitate! 

 

One+ 8Pro vrti 13, no frks! I nije uopće spor, čak iznenađujuće brz!

ATJ Lučko
6 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Ja imao Oneplus 7 Pro ... Update-ovi mu trajali ravno 7 dana... rekao hvala & zbogom!

 

edit iako sad gledam: Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 12, OxygenOS 12.1 nemam pojma da li je to official ili se moras zajebavati sa romovima...

 

Najgore od svega cool mob! i dobre specke za tada...

NULL!=NULL
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2023 17:28 (VladRi).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten

Dobar pokušaj kolega. Imam 1+8 Pro kupljen 2020. Ima službeni Android 13 i nikakva usporenja od kad je izašao.

12 godina
offline
Re: OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao poten
Nije nikakav pokušaj. U članku koji je Davor pisao sam to pročitao. Taj članak je citiran i linkan u ovoj temi više puta. O kojem je točno modelu riječ ne znam no znam da sam nakon nekoliko eksperimenata s kineskim mobitelima, gdje je ama baš svaki imao neku manu preko koje se ne može priječi, završio na Samsungu. S8 sam imao 3 i po godine i mobitel je radio vrhunski. Zamijenio sam ga zato jer je baterija izgubila kapacitet a nema tog mobitela koji mojim načinom upotrebe neće izdušiti. Onda sam odlučio ne kupovati više flagshipe i kupio sam A72. Jutros dignut s punjača, baterija na 74% a već mu je skoro 2 godine. Koliko je god Samsung u počecima bio gofno od mobitela mislim da danas ima najzaokruženije uređaje u Android svijetu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

Ovi što imaju OP11 kupljen direktno od OP-a, rade li VoLTE i 5G na našim operaterima ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
OnePlus 11 stiže na globalno tržište kao potencija

OnePlus Ace 2 Pro navodno dolazi sa 24 GB RAM-a, a 24 GB RAM-a je skroz nepotrebno za mobitele

 

https://www.gizmochina.com/2023/06/26/oneplus-ace-2-pro-to-feature-24gb-ram-1tb-storage/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice