Wolfenstein: Enemy Territory

poruka: 7
|
čitano: 4.537
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein: Enemy Territory

Pozdrav svima,vako,mene interesira da li postoji koji hrvatski klanovi za navedenu igru.

Također me interesira da li ima koji hrvatski server na kojem se igra?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein: Enemy Territory

Pođi na www.gamer.hr/phpBB

Imaš podforum Wolfenstein, pa tamo postavi isto pitanje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfenstein: Enemy Territory

pogledaj na PCP forumu, u ET podforumu imaš sve kerefeke koje ti mogu zatrebat, ima i domaćih servera koji su nažalost 99% vremena prazni, al ekipa se redovito dogovara za partije na dotičnim

16 godina
offline
RE: Wolfenstein: Enemy Territory

Znam da je prije nekih 2,3 godine bilo naših klanova za W-ET, a znalo se nači i servera 'kućne radinosti'. Sjećam se kako smo razvaljivali ET kod frenda taman prije nego je WoW uletio i oduzeo nam slobodno vrijeme za igranje drugih igara Sramim se


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein: Enemy Territory

Moja preporuka: Nemoj igrati tu igricu!!!!

 

Ako je nesto zarazno onda je to ET:W - igrao sam ga godinu dana, ostao bez subote, bez zivota, bilo mi je ostalo samo "I Need A Medic!".

btw, dali igras ETPro, Jaymod, ETPub, NQ? Bio sam admin na KaMaRiO serverima godinu dana(Jaymod). Vecinu vremena sam provodio na KaMaRiO [>>] i na KaMaRiO [Sniper] (ipak sam bio med+ sa Sniper-om - weeq :)), a ponekad ElemenTal PureFrag(ETPro) i Cybergames(ETPro). Uglavnom da se naci nekoliko hrvata. Ako zelis klan probaj traziti na Splatterladder-u Dino. To mu je nick, a i razgovarao sam sa njim prije mjesec dana i kaze da je otvorio server. Sad dali je neznam, jer sam prestao igrati. Potrazi i MarioCroat - on bude zajedno sa Dino-om.

 

btw, ako si na Linux-u PB nemoze prepoznati eth32 - s njime sam igrao zadnjih dana prije nego sto sam prestao sa ET:W-om. Da vidis kako je lijepo gledati kroz zidove i imati nisan na glavi stalno. :))))))))))))))))))))))))))))))))))


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfenstein: Enemy Territory

Lool

 

Mario

 

ovdje dino.........

Evo bas procitao ovo i reg se na forum.....

Ako me zele potrazit onda Dino*** na sp.

Ili [#LET#]Dino***

:P

 

msn dino_747boing@hotmail.com

 

btw. server je full uvjek ...

Ima dosta servera na ET koji su uvjek puni

ET nije kako je bilo prije ... sad si kupi neko server ... onda gnjevi druge da mu ga slozi... i samo hocu lvl

Nekad je bilo cilj uci u neki bolji clan .. i ako nema servera

Uglavnom ET se jos igra

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2008 14:20 (dino***).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfenstein: Enemy Territory

Malo kasnim, nvm ako jos uvijek budes citao ovo, bio je jedan cro (uglavnom) klan, zvao se hcp, onda su uzeli jos par stranih članova i postali u1.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice