Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

poruka: 33
|
čitano: 10.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Ovako, kao što naslov kaže tražim ozbiljan CoD4:MW MP gaming clan.

 

Pod ozbiljan mislim na klan ovih karakteristika:

- Svaki gamer član klana zna kakvo računalo i kakvu ostalu opremu ima.

- Svaki član ima zadovoljavajuću i ispravnu opremu. Dakle nema igrača kojem se komp ugasi usred war-a ili nešto slično.

- Svaki član klana je gamerski pismen (dakle nema da netko ne zna što je to gamersko kućište, gamerski miš, što znači dobra podloga, što znači tim, ...).

- Članovi su navikli ili naučili igrati timski. Tu se podrazumijeva da nema "višeklanstva" odnosno da je igrač samo u jednom jedinom klanu. Fejkanje i slično preferiram ako je dopušteno.

- Pravila klana su jasno definirana i za sve članove jednako važeća (nema povlaštenih članova i ulizivanja).

- Klan ima server za igranje war-ova (ne crackan naravno) i barem jedan public server (HC ili ProMode).

- Klan posjeduje TeamSpeak, Ventrilo ili ShockVoice server.

- Klan ima svoju web stranicu, forum a po mogućnosti i vlastite metode onavjesćivanja članova (recimo twitter).

- Svi članovi imaju original ključ odnosno igru.

- Treninzi se drže često, warovi se igraju itd (dakle nema inaktivnosti klana) i sudjeluje se na turnirima/ligama/natjecanjima.

 

Jednostavno su mi presjeli kvazi-klanovi u kojima pola igrača ne igra, ne možeš pronači ekipu koja bi igrala war, neki nemaju original igru, igračima ne funkcionira oprema ili su gamerski nepismeni (ne znaju tko je gamer, kakva je gamerska/gaming oprema, kakva su pravila i norme ponašanja gamera), sponzori ne postoje itd itd...

 

Sad malo o meni:

Nick: 191x7 (kadkad IqIxZ, DeLotus, ...)

Broj sati u CoD4: 438 sati od ljeta 2009.

Oružje s kojim igram na warovima: AK-47, AK-74u (scope rijetko)

Bivši klanovi (od poznatijih): How High

Original ključ: da naravno

ESl profil: da

CB profil: da

GameTracker profil: da

Inače sam vrlo vrijedan kao tech support / računalni guru xD

 

Dakle ako netko smatra da bih mu bio dobar dodatak timu/klanu, neka mi se obrati.

 

Lijep pozdrav,

 

191x7

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2011 2:34 (191x7).
Moj PC  
3 18 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Ma iaj iman High med skill++ sine moj.

 

Btw imas samo 500h coda sto nije ni dosta za klan bez servera i bez ts-a i bez opreme i bez svega, osim ako ga sam ne financiras, kralju moj ako san dobro razuimia sacekaj jos 3god pa onda se prijavi xD

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
4 6 hvala 0
13 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Kakve veze sati imaju sa skilom ?

xf: recod8600
Moj PC  
5 8 hvala 0
13 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

438h?

 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
20 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
r3c0d kaže...

Kakve veze sati imaju sa skilom ?

uzročno - posljedične

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
16 godina
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
r3c0d kaže...

Kakve veze sati imaju sa skilom ?

Mnogi to povezuju, ne znam zašto. Ko da je teško nabit sate, mnogi to rade. Pusti tog što je glupost napisao, očito je troll.

 

Osim toga ne uzimaju klanovi samo igrače za igranje na visokoj razini, pravi klan mora imati i dobru tehničku podršku; osobu zaduženu za rješavanje problema oko opreme (računala, periferije) kao i osobe s iskustvom u raznim granama od kojih klan može profitirati (veze za sponzorstva, organizacija, uređivanje web stranica i foruma, ...) i još puno toga.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
13 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Da retard igra 5000h bio bi bolji od bilo kojeg talenta sa 1000h...

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
1 12 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
KKristijan kaže...

Da retard igra 5000h bio bi bolji od bilo kojeg talenta sa 1000h...

Oprosti ali nemaju svi broadband internet već deset godina. To što na xfire imam 438 sati ne znači da nemam više sati. Jednostavno nisam koristio xfire do pred nekih dvije godine, a zbog drugih obaveza nisam nabijao sate. CoD4 igram još otkako je igra izašla, igrao sam po igraonicama, lanovima i sličnome. Osim toga na igrače iskustvo ne utječe samo igranje određene igre već igranje svih sličnih igara. Sve igre temeljene na Quake III engineu mogu služiti kao poligon za treniranje CoD-a; zašto misliš da nisam stari Quake III, CoD1, CoD2 igrač?

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
13 godina
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
191x7 kaže...
KKristijan kaže...

Da retard igra 5000h bio bi bolji od bilo kojeg talenta sa 1000h...

Oprosti ali nemaju svi broadband internet već deset godina. To što na xfire imam 438 sati ne znači da nemam više sati. Jednostavno nisam koristio xfire do pred nekih dvije godine, a zbog drugih obaveza nisam nabijao sate. CoD4 igram još otkako je igra izašla, igrao sam po igraonicama, lanovima i sličnome. Osim toga na igrače iskustvo ne utječe samo igranje određene igre već igranje svih sličnih igara. Sve igre temeljene na Quake III engineu mogu služiti kao poligon za treniranje CoD-a; zašto misliš da nisam stari Quake III, CoD1, CoD2 igrač?

Ja nisam ni govorio tu o nekim xfire satima i ne znam o cemu mislis....

 

Ja sam htio reci da igrac koji je igrao puno vise od nekog drugog,kako cod, tako i ostale igre tog žarna,ne može biti losiji ili jednak ovom drugome.Nema takvog talenta.Ništa tebi osobno upućeno :).

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
KKristijan kaže...
r3c0d kaže...

Kakve veze sati imaju sa skilom ?

uzročno - posljedične

Nikakve. Netko tko je nabio puno sati je svakako iskusan igrac, ali ne nuzno i dobar igrac. Za ocekivati je da ce se nekome nakon puno igranja vjestina povecati, ali koliko ce se povecati?

 

Problem sa tom tvojom teorijom je da podrazumjevas da ce dva lika koji imaju jednak broj sati igranja biti vise-manje jednaki u igri. To je krivo, razliciti ljudi uce razlicitim brzinama i imaju razlicite afinitete.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

@191x7: S obzirom da tražiš ozbijan klan evo jedan dobronamjerni savijet od višegodišnjeg igrača coda: Ako te netko iz klana pita za broj sati, tu ekipu možeš odmah prekrižiti. Svaki ozbiljniji klan (znači recimo stariji/iskusniji igrači) će te pitati za skill, a ova ekipa što brije na sate su ti pretežno djeca u klanovima što ne uspiju izdržati duže od mjesec dana. Taj trend pitanja za sate se pojavio prije nekih godinu-dvije i opet ponavljam niti jednu stvarno ozbiljnu ekipu neće zanimati koliko imaš imaginarnih sati ingame.

Puno sreće u traženju klana!

 

EDIT: Stvarno ozbiljni klanovi također ne regrutiraju članove po bug forumu, kao ni po public serverima.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2011 11:02 (mata_87).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

U Hrvatskoj postoje možda 2-3 ozbiljnija klana koji imaju stalan lineup i ne primaju nove članove.Moj savjet ti je da potražiš internacionalne klanove i da se malo raspitujes na TEK9 stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Moj frend ima 400 h cod4 a igra bolje od onog koji ima 1300.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Ovdje je rasprava o COD4,ja se javljam za COD6,steam nick evilmage007 add pa se dog.

 

evo ssi,kako otprilike igram.

omiljena puška scar-h.

nick sakriven,tko me doda vidjet će nick :D

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 19:01 (kruskar).
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

bump

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
KKristijan kaže...

Da retard igra 5000h bio bi bolji od bilo kojeg talenta sa 1000h...

 

Možeš ti imati 1000h a da je od tebe bolji netko sa 100h!

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
191x7 kaže...
(...)

- Svaki član klana je gamerski pismen (dakle nema da netko ne zna što je to gamersko kućište, gamerski miš, što znači dobra podloga, što znači tim, ...).

(...)

- Klan ima server za igranje war-ova (ne crackan naravno) i barem jedan public server (HC ili ProMode).

(...)
gamerski nepismeni (ne znaju tko je gamer, kakva je gamerska/gaming oprema, kakva su pravila i norme ponašanja gamera)

1. Znači da ako ja igram bolje od tebe loš sam jer ne znam što znači dobra podloga? Ma daj... osim toga to nije gamerska pismenost, to je više hardver.

 

2. Čekaj, ti tražiš, citiram, "ozbiljan klan", a ne znaš da ProMode ne postoji. Postoji samo Promod. Dakle ti si gamerski nepismen.

 

3. Neću niti komentirati tu razinu primitivnosti.

 

Razumijem što tražiš, ali dijelovi s gamerskom pismenošću su nepotrebni tu. Ja mogu biti tup za takve stvari a ipat igrati bolje od tebe.

 

@kruskar

Dobar ti je nick... {#}

You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 10:54 (roko121roko).
16 godina
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
roko121roko kaže...
191x7 kaže...
(...)

- Svaki član klana je gamerski pismen (dakle nema da netko ne zna što je to gamersko kućište, gamerski miš, što znači dobra podloga, što znači tim, ...).

(...)

- Klan ima server za igranje war-ova (ne crackan naravno) i barem jedan public server (HC ili ProMode).

(...)
gamerski nepismeni (ne znaju tko je gamer, kakva je gamerska/gaming oprema, kakva su pravila i norme ponašanja gamera)

1. Znači da ako ja igram bolje od tebe loš sam jer ne znam što znači dobra podloga? Ma daj... osim toga to nije gamerska pismenost, to je više hardver.

 

2. Čekaj, ti tražiš, citiram, "ozbiljan klan", a ne znaš da ProMode ne postoji. Postoji samo Promod. Dakle ti si gamerski nepismen.

 

3. Neću niti komentirati tu razinu primitivnosti.

 

Razumijem što tražiš, ali dijelovi s gamerskom pismenošću su nepotrebni tu. Ja mogu biti tup za takve stvari a ipat igrati bolje od tebe.

 

@kruskar

Dobar ti je nick... {#}

1. Ne, nisi ozbiljan gamer ako nemaš ozbiljnu opremu. Možeš biti samo amater ili casual gamer.

2. Ono što si naglasio odnosi se na množinu, dakle nije pogreška. Podrazumijeva se da je war server Promod, a ako imaju još i public Promod ond aimaju Promode.

3. Kakve veze ima "bolje igrati" s pojmom ozbiljan gamer, poluprofesionalni gamer ili profesionalni gamer? Podrazumijeva se da ne možeš biti ništa više od amatera ili casual gamera ako ne znaš igrati dobro ili ti igra ne ide, no isto tako se podrazumijeva i stara izreka "bez alata nema zanata". Kakav je majstor koji nema dobar alat? Koliko god da je dobar majstor lošiji je nego neki jednako tako dobar majstor s boljim alatom!

 

Ako i igraš bolje, to ne znači ništa više osim da bolje igraš. Ako igraš bolje ne znači da si pismeniji, kulturniji, mudriji, iskusniji, kvalitetniji niti išta drugo.

I šta ti vrijedi što bolje igraš ako ne poštivaš protivničke igrače, suigrače, ako ti se komp ugasi usred igre, ako ne poštuješ pravila, ako te nešto od opreme ograničava itd...

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
191x7 kaže...

1. Ne, nisi ozbiljan gamer ako nemaš ozbiljnu opremu. Možeš biti samo amater ili casual gamer.

2. Ono što si naglasio odnosi se na množinu, dakle nije pogreška. Podrazumijeva se da je war server Promod, a ako imaju još i public Promod ond aimaju Promode.

3. Kakve veze ima "bolje igrati" s pojmom ozbiljan gamer, poluprofesionalni gamer ili profesionalni gamer? Podrazumijeva se da ne možeš biti ništa više od amatera ili casual gamera ako ne znaš igrati dobro ili ti igra ne ide, no isto tako se podrazumijeva i stara izreka "bez alata nema zanata". Kakav je majstor koji nema dobar alat? Koliko god da je dobar majstor lošiji je nego neki jednako tako dobar majstor s boljim alatom!

 

Ako i igraš bolje, to ne znači ništa više osim da bolje igraš. Ako igraš bolje ne znači da si pismeniji, kulturniji, mudriji, iskusniji, kvalitetniji niti išta drugo.

I šta ti vrijedi što bolje igraš ako ne poštivaš protivničke igrače, suigrače, ako ti se komp ugasi usred igre, ako ne poštuješ pravila, ako te nešto od opreme ograničava itd...

Ali za ozbiljnu opremu treba imati para! Nije isto očeš imati komp od 3000kn ili 7000kn.

A ovo 3.Stim se slažem.

Imam ja frenda koj dobro igra a nema pojma nista o kompovima. Kaže da ima nekakvu grafu od 3000kn nije ni vidio cijenu kad mi je davo link a odmah opslje toga mi kaže da igra na najnižoj rezoluciji da bi imo fps 250 i ako poveča razoluciju onda mora maknuti ful screnn.

Ima loš miš koj mu radi samo na nekim podlogama i onda meni kaže da je moj miš sranje a moj radi i bez podloge! {#}

Arian RIčko
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
191x7 kaže...

2. Ono što si naglasio odnosi se na množinu, dakle nije pogreška. Podrazumijeva se da je war server Promod, a ako imaju još i public Promod ond aimaju Promode.

 Množina od Promoda bi trebala biti Promodovi, a ne Promodi/Promode, zar ne? Isto kao što nemaš RAM-e, nego RAM-ove?

 

On-topic: Virtual Multigaming rega med skill, javiti se na xfire: triplex667 ili mihic15.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
16 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Bring

Up

My
Post

!

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

BUMP.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

ajde ljudi rješite leetu (191x7) neki klan, momak je dobar igrač i neprocjenjiv kao tehnička podrška. provjereno {#}

moglo bi se reć da teži savršenstvu, ka borg {#}

 
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Ako hoces pogledaj Styx Gaming, nedavno imali manjih problema sa hostom ali se vracamo.

http://www.styxgaming.net/forum/index.php

 

Nisam spomenuo da klan ima vise Promod timova koji svaki ima svoj server za vijezbu sa sifrom tako da ih niko ne ometa, imamo 3 ili 4 glavna tima, dok su ostali tu onako jer smo imali clanova koji su htijeli svoj tim iz dosade...      

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 21:49 (dragan225).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Evo moj clan ko želi, igramo ESL, CB i skupljamo dobru ekipu za lan. Trenutno imamo 2 dobra aku(ja i frend) 1 AK47(fali još1) I scopera. Ali trebali bi imati još 1 scopera jer ovaj nije u mogućnosti igrati stalno lanove itd.

Javite se na xf- 77ari ili na http://www.xfire.com/communities/vidaaa23/.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
r3c0d kaže...

Kakve veze sati imaju sa skilom ?

Ima velike veze jer kakav si god ti talent nemožeš s 200h biti bolji od nekoga 2000h.

 

Ja tražim isto clan. 

 

Svi igrači moraju imati org key, ts3, org war server.

Svi trebaju igrati timski a ne da svaki ide na svoju stranu. Volio bi da je clan iz ZG pa da možemo igrati lanove.

Imam 700h, org key i imam war server. Ali taj server se može koristit samo ako je tim jak(Konkurencija ostalim timovima) i ako nitko od članova ne koristi hax. Tim ne smije imati preko 7-8 igrača 5 je igrača koji su jaki a ostali su zamjena ako je potrebno. Ali zamjena uglavnom nije potrebna.

I naravno na tsu se morate kulturno ponašati. Ne da netko ne uvlači jezik jer to ometa druge igrače.

Moj xf je 77ari, a možete me kontaktirati na PM.

Ja igram SMG!

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2012 21:23 (77ari).
12 godina
neaktivan
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

evo oprostite sto upadam ali imam jedno pitanje nevezano za temu ali posto se vi izgleda razumijete u tr stvari kako znat koji ti je skill ja sam počeo igra tek prije tjedan dana pa da se obučim ;) 

 

Leo_cpz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan
Leo_cpz kaže...

evo oprostite sto upadam ali imam jedno pitanje nevezano za temu ali posto se vi izgleda razumijete u tr stvari kako znat koji ti je skill ja sam počeo igra tek prije tjedan dana pa da se obučim ;) 

 

Onda si low skill. Dakle nov si u igri (ali ne u pucačinama), ne poznaš mape i drugi te lako eliminiraju.

Med skill - igrači koji imaju nekoliko stotina sati uglavnom, upoznati su s mapama i osnovnim taktikama, mogu se koliko-toliko nositi s ostalim igračima na serveru.

High skill - dobro pozanju mape, znaju i naprednije taktike, dobro se snalaze u timu, postižu dobre rezultate na warovima i lanovima. Ukratko uigrani med.

Academy - visok skill u igri, vrhunski rezultati (česte pobjede) na online turnirima i lanovima, ponešto zarade od igranja.

Pre-Invite & Invite - ukratko kad se tako igra da si postao slavan il ida je tim u kojem igraš slavan. Igraju samo bogate lanove, kupe dobre nagrade i novce.

Recimo da je tim pre-invite ako ownaju druge academy-e, a Invite ako su se već okušali na turnirima za koje treba poziv i koliko-toliko se dobro držali.

 

E sad, prije je nekoć bilo low/med/pro (high) kao oznaka za skill - low=low, med=med,med-high, high=high, pro=high/invite/academy.

 

Neki dodaju + i - na oznaku skilla, na to možeš gledati kao recimo na broj sati odnosno iskustvo. Nekakvi međukoraci.

 

Ja smatram da sam negdje med-high. Nekad se dobro nosim s high/academy igračima a nekad sam lošiji.

 

PS: Postoji i još jedan skill level - Haxor/cheater - osobe koje kosiste nedopuštena sredstva kako bi ostvarivale rezultate. Nit je časno nit je zanimljivo.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
11 godina
neaktivan
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

ae evo bzv...high skil...l trazim klan :

org on !

cb..esl..esh..on! 

igram ak-aku 

2k h :) 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Tražim ozbiljan CoD4:MW gaming clan

Boze dragi kakve vi gluposti pisete al ajd neka.... Malo poigrajte koji turnir na ESL sa malo boljim klanovima pa da vidimo koji ce te skill biti kad vas ekipa ubije u pojam od taktike i skilla....

Btw.. 191x7 znam te sa neta igrali smo dosta puta i nisi mi bas neki high skill al ajd svako svoje misljenje ima...

 

 

Ako koji clan rega nek javi igram scope i ak-47

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice