Se-Mark

poruka: 5
|
čitano: 4.150
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Se-Mark

Bok,

 

vidim da ne postoji tema, naišao sam na ovu web trgovinu sa odličnim popustima: https://www.se-mark.hr/

 

Nisam mogao naći nikakve recenzije za njih (osim na pcekspert.com iz 2017. gdje kažu da ne bi smjelo biti problema s njima) pa me zanimalo ako ima tko iskustva, pozitivnih/negativnih?

 

Gledam malo HUAWEI WATCH GT2 koji je sada na akciji kod njih za 900kn, a na nabava.net sljedeći najjeftini je 1400kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Se-Mark

Evo naručio sam 2 sata (Huawei i CUBOT N1) pa javim iskustva. Čine mi se legit, imaju više poslovnica po HR i imaju besplatnu dostavu za Grad Zagreb u roku od 5 dana i plaćanje pouzećem pa nije neki scam. Garanciju nisam siguran kako rješavaju, ali se nadam da neću ni trebati znati 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Se-Mark

Za cubot su mislim i zastupnici tako da ne bi trebalo biti problema sa kupnjom. Sa druge strane ljudi nisu bas zadovoljni sa njima kada dodje do pitanja ostvarivanja garancije. Mislim da su se i na bug forumu spominjali u negativnom kontekstu po pitanja servisa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 12:07 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Se-Mark

Se-Mark postoji valjda 30 godina (možda ne cijelo vrijeme pod istim imenom, ali sigurno već dugo kao Se-Mark)...

između ostalog - već su godinama uvoznik i distributer za Panasonic, Technics, Olympus itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Se-Mark

Stigli satovi, isprobao Cubot, zasad radi. Nadam se da neću trebati reklamaciju.

Zasad sam zadovoljan, dostava za 4 radna dana (pisalo je da će unutar 5 biti).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice