Pay Pal problem hvala svima

poruka: 5
|
čitano: 1.395
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Pay Pal problem hvala svima

Zanima me koliko se dugo ceka na refund s Pay Palom ? kupio sam nesto s Ebay pomocu PP i otkazao to i prodavac mi je refundirao stigla mi obavjest da mi je refundirano na Pay palu i na ebay ali nije mi nista leglo na moju debit carticu master kard koliko se ceka da se zavrsi proces refundacije juce mi je refundirano ? Hvala
Evo i slika u prilogu s PP kojeg mi je stigao refund ali u banci sam bio i nije mi doslo nista tj leglo na master card debitnu ? Hvala puno 
Problem !!! Problem !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pay Pal problem hvala svima

Jednostavnim pretraživanjem na googlu ili paypalovim pravilima dođe se do ovog odgovora:
"Refunds to credit or debit cards can take up to 30 days depending on the card company involved."

8 godina
odjavljen
offline
Re: Pay Pal problem hvala svima
007_New kaže...

Zanima me koliko se dugo ceka na refund s Pay Palom ? kupio sam nesto s Ebay pomocu PP i otkazao to i prodavac mi je refundirao stigla mi obavjest da mi je refundirano na Pay palu i na ebay ali nije mi nista leglo na moju debit carticu master kard koliko se ceka da se zavrsi proces refundacije juce mi je refundirano ? Hvala
Evo i slika u prilogu s PP kojeg mi je stigao refund ali u banci sam bio i nije mi doslo nista tj leglo na master card debitnu ? Hvala puno 

 Kao sto kolega iznad ree to nema veze sa paypalom vec sa karticmo tj karticarskom kompanijom. Obicne traje 2 do 3 dana da ti se pare pojave na racunu....

16 godina
offline
Re: Pay Pal problem hvala svima
Par dana dok ne proknjize. Recimo cetiri.
8 godina
neaktivan
offline
Pay Pal problem hvala svima

Hvalla svima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice