Iphone 14 - rasprava izdvojena tema

poruka: 203
|
čitano: 122.620
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Pozdrav pozdrav

zanima bi me gdje se može kupiti u Zagrebu (ili online naručiti - da je trgovina iz Hrvatske) zaštitno staklo za kameru iPhone 14 Pro Max modela?

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
Gale92 kaže...

Pozdrav pozdrav

zanima bi me gdje se može kupiti u Zagrebu (ili online naručiti - da je trgovina iz Hrvatske) zaštitno staklo za kameru iPhone 14 Pro Max modela?

Unaprijed hvala

 https://top4mobile.hr/ taman im je neka akcija

13 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
PC Street Hacker kaže...

 https://top4mobile.hr/ taman im je neka akcija

 hvala

16 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
Je ko ikad sprobal Shellrus safirno staklo za iphone? Gledam recenzije, skupo je (655kn), i navodno da je nemoguce da se ogrebe jer je safir. Imam neko za 100kn kaljeno. Grebe se ko bkesavo.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Kupi spigen i nemas brige

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2022 22:44 (LukaSokol1).
15 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
LukaSokol1 kaže...

Kupi spigen i nemas brige

 Ja san već uzea treću spigen masku, stvarno su top po tom pitanju. I stakla i punjači i maske i sve.

13 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
ukay1000 kaže...
Je ko ikad sprobal Shellrus safirno staklo za iphone? Gledam recenzije, skupo je (655kn), i navodno da je nemoguce da se ogrebe jer je safir. Imam neko za 100kn kaljeno. Grebe se ko bkesavo.

 

 

 

Nadam se da ce pomoc

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Da, stakla su im vrh

Dobije se okvir za instalaciju stakla, nemozes fulat ni da hoces..

Sa maskama nemam iskustva, al posto kazes da su top, uzet cu jednu.. Jesu dosta skupe, ova koju ja gledam je oko 60eura, al sigurno vrijedi

9 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
Dobio od firme (ostaje meni) iPhone 14 Pro Max (256GB - Deep Purple), svoj Galaxy S22U vraćam nazad firmi. Ako tko ima kakvih pitanja, slobodno pitajte.

Baterija je vrh (imam uključen always-on display), bolja jedno 200% od S22U. Postavke/Aplikacije su iste na oba mobitela. (Jedina razlika što S22U podržava veću rezoluciju, na iPhoneu se ne može mijenjati)
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2022 16:54 (Croshadow1234).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Maske samo Spigen, to koristim godinama.

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
Syke kaže...

Maske samo Spigen, to koristim godinama.

spigen tekući nano premaz, ili staklo ?

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 22:23 (Zaporožac).
9 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

od maski koristim rhinoshield već godinama i odlične su...pogovoto ova koja drži smao obrub mobitela, zove se crashguard...imaju neki warranty da ako padne sa manje od 11ft garantiraju lifetime da mu neće biti ništa...

https://shop.rhinoshield.eu/shop/apple/?device=iphone-13-pro&category=crashguard-nx&caseColor=midnight_blue

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 12:12 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 14 - rasprava

Kupio Iphone 14pro prelzaim sa Samsunga s22 (ubija me losa baterija na njemu a planiram ga proslijedit dalje u obitelji jer samsung s7 je izbacio obavijest za bateriju da je u ocajnom stanju) pa me zanima koji punjac uzeti.. istrazivao sam malo i po svemu mi se cini najbolje neki 27,30w us-pd gan marke spigen, belkin, satechi ili anker.. pa ako netko ima nesto vise znanja i informacija, a po mogucnosti i model ili trgovinu za preporucit? 

Hvala 😊

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 14:48 (stefzgXXX).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Najbolje uzmi orginalnog 20w

Netreba ti neki aftermarket jaci...

Prvo punit ces ga sa orginal punjacem, a drugo netreba ti nis jace od 20w jer ces ga punit preko noci, jer neces imat potrebe za stavljanjem na punjac preko dana, nije to samsung da nemoze pola dana bez punjaca 😁

 Cura ima 13 pro.. instagram, tiktok, snap i te ostale piz*darije, navecer ima preko 35%, tako da nema potrebe za jacim punjacem jer ga sigurno neces nadopunjavat

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 19:19 (LukaSokol1).
12 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Došao IOS 16.2 - vidjet ćemo ponašanje. Na 16.1.2 - sam primjetio da se ubrzao kompletan mobitel - pogotovo Safari...

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
Koristim 16.2 na beti već neko vrijeme i stvarno mi se čini da su pogodili ovaj put. Nemam drain, sve radi fluidno. 13P
7 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Kupio 14 pro, odličan uređaj, stvarno sam zadovoljan.

A sad pitanje, gdje je najisplativije za kupiti apple leather masku ? 
Kod nas u istyle je preko 600 kuna, ima li negdje u EU webshop gdje se može kupiti jeftinije ?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
MadDogMattis kaže...

Kupio 14 pro, odličan uređaj, stvarno sam zadovoljan.

A sad pitanje, gdje je najisplativije za kupiti apple leather masku ? 
Kod nas u istyle je preko 600 kuna, ima li negdje u EU webshop gdje se može kupiti jeftinije ?

 600 kn za masku??????????????????

 

7 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Kod nas je 630 kuna dok je u USA ona 60 dolara

13 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
MadDogMattis kaže...

Kod nas je 630 kuna dok je u USA ona 60 dolara

 

i kad dodaš porez nije neka ekstra razlika.

15 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Ne budi lud da ideš dati za maskicu 600kn bez obzira koliko novaca imao.. Ja sam kupio za 13pro od ovog sellera i stvarno sam zadovoljan. Za 13 čak imaju i nfc pa dobiješ onu animaciju u boji maskice. Imašovdje tri slike pa pogledaš sam.

11 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

da li je netko isprobao lidar skener i ako ima neki scan da posalje da probam obraditi, i jos bolje ako ima GCP snimljene GPS-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Pozdrav

 

jeli itko ima problema sa whatsappom i snimanjem glasovnih poruka?

nekada nece prihvati iz prve, a nekada pukne u sred snimanja

 

isto tako, ako je mob spojen na bluetooth, jeli moguce da se postavi da defaultni mikrofon bude od mobitela, a ne od uredaja na koji je spojen?

 

nakon cijelog zivota na androidu, presao na 14 pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
r3c0d kaže...

Pozdrav

 

jeli itko ima problema sa whatsappom i snimanjem glasovnih poruka?

nekada nece prihvati iz prve, a nekada pukne u sred snimanja

 

isto tako, ako je mob spojen na bluetooth, jeli moguce da se postavi da defaultni mikrofon bude od mobitela, a ne od uredaja na koji je spojen?

 

nakon cijelog zivota na androidu, presao na 14 pro

 Imam ja i baš me nervira.

12 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
r3c0d kaže...

Pozdrav

 

jeli itko ima problema sa whatsappom i snimanjem glasovnih poruka?

nekada nece prihvati iz prve, a nekada pukne u sred snimanja

 

isto tako, ako je mob spojen na bluetooth, jeli moguce da se postavi da defaultni mikrofon bude od mobitela, a ne od uredaja na koji je spojen?

 

nakon cijelog zivota na androidu, presao na 14 pro

 Defaultni mikrofon je uvijek mikrofon u autu. Meni je to normalno jer sam ga zbog toga spojio na vozilo.

 

 

13 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Samo je meni bluetooth uredaj spojen u pretinac koji je zatvoren, pa mikrofon ne hvata

12 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava
r3c0d kaže...

Samo je meni bluetooth uredaj spojen u pretinac koji je zatvoren, pa mikrofon ne hvata

Realno bluetooth ti onda ne treba jer upališ zvučnik na mobitelu i čuješ sve., a mikrofon mobitela ti radi.

 

13 godina
offline
Re: Iphone 14 - rasprava

Priko bluetootha ide muzika, uvik je spojen kad udem u auto

14 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Pozdrav ekipa, posjedujem 4mjeseca iPhone 14 Pro Max sive boje, imam original masku od Apple i danas sam je skinuo nakon ta 4mjeseca i ostao sam neugodno iznenađen, onaj svijetli rub vidi se kao da je izgubio boju kao da je izguljen, dali ima netko sličan problem? Kako je došlo do toga?

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2023 19:30 (ERROR1911).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Iphone 14 - rasprava

Pozdrav ekipa odlučio sam se definitivno za iPhone 14 . Nisam siguran  koji pro model  uzeti obicni pro ili pro max . Uglavnom koristio sam android smartphone uredaje veličine 6.7inca trenutno Poco F3 baterija mi izgura cijeli dan. Sada me zanima jel moze obični pro mode može  izvući cijeli dan (od 7 sati ujutro do 10 sati navečer bez punjenja) ne igram igrice na mobitelu, koristim ga za pozive i poruke , malo društvene mreže, Spotify i YouTube. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice