Iphone 12 mini baterija?

poruka: 9
|
čitano: 4.454
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 12 mini baterija?

Kupio sam iphone 12 mini za 3000, baterija 83%. Sad me zanima koliko mogu ocekivati da mi dura baterija kroz dan, gledajuci tiktok yt surfanje reddit i slicno. jer pevi put sam ga upalio stavio ios 16 bio je na 63% i pao je na 30% u 3 sata. Tih 3 sata slagao sam aplikacije i tipa 30 min surfao i gledao tiktok.

 

Hvala vam

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iphone 12 mini baterija?

Imam isti model, star godinu i 4 mjeseca, baterija 90%. Punim ga preko noći, kroz dan imam oko 3,5 sata screen timea, nešto poziva, whatsapp, video pozivi, društvene mreže, itd... gotovo nikad mi do sljedećeg punjenja navečer ne padne ispod 10%, a ako sam cijeli dan na WiFiju onda redovito ostane i preko 20% na kraju dana.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 12 mini baterija?

Znaci ovo stanje mog mobitela je cist ok? Bateriju ne bih iskreno mijenjao bar jos god dana. Na 83% je sad al ne vjerujem da cu bas bas odmah morat promijenit bateriju kad padne iapod 80% ili? Jer za ovu cijenu ne vjerujem da sam mogao bolje proci. Mobitel je stvarno max ocuvan. I jos me zanima jedno, imas li mozda upaljenu optimizaciju baterije, ono da ga ne puni iznad 80%, ili ti je iskljucena?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Iphone 12 mini baterija?
yoh1eb kaže...

Znaci ovo stanje mog mobitela je cist ok? Bateriju ne bih iskreno mijenjao bar jos god dana. Na 83% je sad al ne vjerujem da cu bas bas odmah morat promijenit bateriju kad padne iapod 80% ili? Jer za ovu cijenu ne vjerujem da sam mogao bolje proci. Mobitel je stvarno max ocuvan. I jos me zanima jedno, imas li mozda upaljenu optimizaciju baterije, ono da ga ne puni iznad 80%, ili ti je iskljucena?

 Na yt ima dosta savjeta kako sacuvat bateriju i iskljucit nepotrebne stvari 

 

16 godina
offline
Re: Iphone 12 mini baterija?

Ne, punim ga do 100% svaku noć. Ne vjerujem da ćeš morati mijenjati bateriju odmah kad padne ispod 80%, ja sam na iPhoneu 7 mijenjao tek kad je pala na nekih 65%, ako se dobro sjećam, plus je imala tvorničku grešku pa je zadnjih 20-30% gubila vrlo brzo. Sve do tada mi je uvijek držala cijeli dan, uz razumno korištenje.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 12 mini baterija?

Evo koristio sam ga ga 30 min i pao je za 2%. Onda je sam od sebe dok nisam bio na njemu pao sa ne 98% na 94% u nekih sat vremena. Jel to normalno ili? Strah ke jer je polovan

10 godina
neaktivan
offline
Iphone 12 mini baterija?

Citam sa dosta ljudi ima problem aa ios16 baterijom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 12 mini baterija?
Na novijim generacijama ajfona, od x na dalje, baterija često počne raditi probleme već na 88-85%. To se vidi kod korištenja težih stvari poput kamere, poziva, hotspota. Xs max, 89% healtha. Napraviš poziv od 15 sec, baterija padne za 30%. Ip8, 84%, upališ kameru-ugasi se mob.
Nisu baterije loše, nego je sw i hw "predimenzioniran".
Ne kužim dramu ovdje. Ako želiš zamijeniti bateriju, zamijeni ju u servisu i bok.
Na galaxy noteu 8 sam prvi puta bateriju mijenjao nakon 2 godine, a drugi put nakon puta nakon 4,5 godine. Nije crkla ali je dosta kraće trajala. To mi se čini normalna praksa i pretežno sam uvijek tak radio.
Imam novul 22ultru i na njemu ću je mijenjat odmah nakon završenog jamstva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 12 mini baterija?

Ma ne dramim nego reko da nije nesto falša s uređajem. Takoder od ponoci do evo 8 ujutro je pala baterija za 7% a nije bio koristenm ali pod baterijom sam vidio da se facebook koristio od 03:00-04:00 sto mi je cudno. Moguce da sustav indeksira jos i rjesava sve pa se zato to desava

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice