Youtube premium

poruka: 885
|
čitano: 344.904
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

napraviti prvo obitelj na googleu, dodati sve

 

onda na main accu upaliti vpn i složiti preko turske, funkcionira sve normalno. ako neće probaš s drugom karticom, ako neće ni s njom probaj nakon dan dva, zna se dogoditi, ali uvijek se može složiti. tko god kaže suprotno nema pojma kaj govori

Što ako obitelj koje želim napraviti () je u drugoj zemlji, npr. Njemacka?
Mogu to napraviti kako si opisao ovdje link ?

16 godina
offline
Re: Youtube premium

google obitelj je grupa od maksimalno 6 računa koji su povezani na googleu tako da jedan mail pozove ostale, oni kliknu prihvaćam i to je to

 

ne znam funkcionira li sa drugim državama, ali ne vidim zašto ne bi - brže bi saznao da si probao svima poslati pozivnice i napraviti grupu nego što ti je trebalo da tu napišeš post i čekaš odgovor

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Youtube premium

Ma jesam napravio, i reklo im je da nisu u toj zemlji gdje ja kreiram obitelj. 

Ugl probam preko VPN ih dodati u obitelj i onda nastaviti sa kupovinom premiuma

8 godina
offline
Youtube premium

Okej, dodao sam sve članove u Google obitelj. 
Skinuo sam Free VPN na mob, odabrao Tursku, otišao u Youtube, kliknuo na premium, ali mi izbacuje cijene u eurima, odnosno za hrv (9.55€/mj). Jesam nešto fulao? Ja sam prije godinu dana imao 4mj besplatnog youtubea pa ne znam jel to nešto smeta 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

urban vpn probaj, ne radi svaki vpn dobro, pogotovo besplatni

 

i problem je složiti na mobitelu, rijetko kada funkcionira sve kako treba, to treba odraditi na računalu

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Sa Urban VPNom pokazuje dobru cijenu za Indiju i Argentinu, ali mi ne prolazi placanje. Za Indiju mi javi ovu poruku "Izdavatelj vaše kartice odbio je plaćanje. Do odbijanja uglavnom dolazi zbog nedovoljnih sredstava ili statusa kartice. Provjerite svoju karticu ili odaberite drugi način plaćanja." Koristio sam Revolut Visa i Pbz Visa.
Dok za Argentinu dobijem drugaciju poruku koja kaze da ne mogu koristiti tu karticu pa kontam da mora biti bas njihova kartica.
Imate li neki trik za zaobici te greske?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

turska, kao što je već sto puta rečeno

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2023 19:40 (Hacker002).
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Preko NordVPN-a sam isao i dobio Tursku, aktiviran premium preko Revoluta. Hvala kolegi Hacker002 na savjetima!
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Youtube premium

Ja sam nakon Argentine presao na Indiju. Nije mi dalo mjesecnu pa sam uzeo godisnju family za 18ak dolara i nekim cudom proslo. VPN imam Proton placen 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2023 3:01 (gnautix).
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Da, dosta ovisi o dobrom VPN koliko sam shvatio. Meni Tursku nije htjelo prepoznati dok nisam uzeo placeni NordVPN (free trial naravno). Ali da karticu prihvati je vec druga prica, meni Argentinu i Indiju nije htjelo, dvije razlicite greske, ali Turska je prosla pa okej
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
gnautix kaže...

Ja sam nakon Argentine presao na Indiju. Nije mi dalo mjesecnu pa sam uzeo godisnju family za 18ak dolara i nekim cudom proslo. VPN imam Proton placen 

 ti si onda jedini čovjek na svijetu koji ima godišnju obiteljsku

 

na indiji ima individualna, godišnja individualna i obiteljska. godišnja obiteljska ne postoji

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
2 godine
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...
gnautix kaže...

Ja sam nakon Argentine presao na Indiju. Nije mi dalo mjesecnu pa sam uzeo godisnju family za 18ak dolara i nekim cudom proslo. VPN imam Proton placen 

 ti si onda jedini čovjek na svijetu koji ima godišnju obiteljsku

 

na indiji ima individualna, godišnja individualna i obiteljska. godišnja obiteljska ne postoji

 Je, tako je. Nije obiteljska nego individualna. Otprilike 1200-1300 rupija

14 godina
neaktivan
offline
Youtube premium

Prijavio se na Tursku, adresa i sve prošli, cijene u toj njihovoj valuti, i kad idem platiti odbije mi karticu (sve 4) sa porukom

 

"Transakcija je odbijena. Za ovu je kupnju potreban način plaćanja iz vaše države adrese za naplatu. [OR_RECR_05]"

 

što reći kakvu posluku porati

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
vipplah kaže...

Prijavio se na Tursku, adresa i sve prošli, cijene u toj njihovoj valuti, i kad idem platiti odbije mi karticu (sve 4) sa porukom

 

"Transakcija je odbijena. Za ovu je kupnju potreban način plaćanja iz vaše države adrese za naplatu. [OR_RECR_05]"

 

što reći kakvu posluku porati

Moguće da ćeš morati promijeniti payment account na Google dashboardu.

Settings (google.com) i onda pod Settings > Payments Profile for Google Pay napraviti novu s Turskom adresom.

 

Meni tako nije prolazilo dok nisam napravio.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Swapat profil, platit i onda mogu sa EU profilom peglat jeftilen Youtube?
8 godina
offline
Re: Youtube premium
sudy_freak kaže...
vipplah kaže...

Prijavio se na Tursku, adresa i sve prošli, cijene u toj njihovoj valuti, i kad idem platiti odbije mi karticu (sve 4) sa porukom

 

"Transakcija je odbijena. Za ovu je kupnju potreban način plaćanja iz vaše države adrese za naplatu. [OR_RECR_05]"

 

što reći kakvu posluku porati

Moguće da ćeš morati promijeniti payment account na Google dashboardu.

Settings (google.com) i onda pod Settings > Payments Profile for Google Pay napraviti novu s Turskom adresom.

 

Meni tako nije prolazilo dok nisam napravio.

 Jel može imati više payment profila? Znam da kad jednom promijeniš Google Pay da godinu dana ne možeš to editirati, ili je tako nešto bilo

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Godinu dana Google account a kak je s ovim placanjem nemam pojma. Pokusal sam sve zivo i nisam ih uspio prevariti, na kraju sam napravil Google Account u Turskoj i bok.
Taj Premium koristim samo ja a kupil sam godisnji family :( nije da su neki novci ali sam se zafrkaval za nista.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2023 12:59 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Youtube premium

Vidim sve više videa gdje se uz postavke kvalitete nudi uz običan 1080p rezolucija i 1080p Premium. Kao "enhanced" kvaliteta za premium korisnike.

Jel se baš vidi razlika ili je ipak neki gimmick i navlakuša?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

napraviti prvo obitelj na googleu, dodati sve

 

onda na main accu upaliti vpn i složiti preko turske, funkcionira sve normalno. ako neće probaš s drugom karticom, ako neće ni s njom probaj nakon dan dva, zna se dogoditi, ali uvijek se može složiti. tko god kaže suprotno nema pojma kaj govori

Spremam se uzeti family premium u Turskoj, sorry ako je bilo samo da provjerim:

1. već Napravio obitelj (čekam da posljednji članovi prihvate pozivnicu)

2. Instalirat nordVPN (trial)

3. odjavim se (ugasim browser)

3. Upalim VPN - odaberem Tursku
4. Startam browser, prijavim se i kupim premium

 

Planiram preko Revoluta (imam i Visa-u i Master)

16 godina
offline
Re: Youtube premium

to je to, iako je gašenje browsera nepotrebno, na kojoj god stranici budeš upališ vpn učitaš yt i aktiviraš

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Youtube premium

Još jedno brzo pitanje, taman da ću na plaćanje i ne vidim family godišnji već samo mjesečni plan? Godišnji ima individualni ali ja bi za cijelu family.

EDIT:
Ne prolazi mi plaćanje :( probao sa sve tri Revolut kartice i kad potvrdim na Revolut app plaćanje, na desktopu kaže da je odbijeno jer billing adresa mora bit u istoj državi. E sad ne znam jel on vidi da mi je R kartica otvorena sa HR računom, a kad plaćam on mi stavi lokaciju da je Turska i očekuje da je kartica izdana u Turskoj??!! (VPN mi je upaljen).
Pitanje, jeste i vi obrisali u google postavkama postojeći HR payment profil i dodali TR ? Možda sam to nepotrebno radio, ali tako je u onom YT videu preporučeno ?!

EDIT #2:
Oprisao TR Payment Profil, vratio HR, pokušao ponovo platiti premium (on opet postavi Lokaciu da je TR) odobrim plašanje na Revolut app-u ali je opet odbije :(
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2023 0:36 (nani).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

family godišnji ne postoji

 

ja nisam ništa radio s payment profilima, imao sam normalno hr, kada sam aktivirao premium nije trebalo upisati adresu (za indiju je trebalo npr), već je automatski povuklo lokaciju turska i to je to

 

ostavi 2,3 dana pa probaj ponovno, ja sam imao takav problem negdje u 9,10mj, nije mi htjelo nikako proći s rlt karticama, ostavio tjean dana i složio bez problema

 

uvijek postoji mogućnost i da su neke dodatne provjere uveli pa više ne prolaze kartice na taj način, kao što je prvo s indijom bilo, googlaj da vidiš događa li se to i drugima, ako da googlaj di je još najjeftiniji pa da probaš tamo

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Youtube premium

Ako mi netko može odgovoriti tko je imao sličnu situaciju. Uzeo sam YT Premium preko turske i neki dan mi je došao mail da mi uskoro istječe pretplata ali je mail bio na hrvatskom. Ako odem na YT i pod accountom na "Kupnje i pretplate" stoji mi "Obiteljska pretplata: 59,99 TRY mjesečno". Sudeći po tome što stvarno stoji na YT trebalo bi biti ok ali svejedno sam htio provjeriti je li netko imao nešto slično.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 12:02 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube premium

Ja nikako da ovo rješim. Kad idem na plaćanje, bilokoju karticu da probam (Revolut Visa ili Mastercard, PBZ Visa) odbije mi plaćanje sa porukom "Transaction declined. This purchase requires a payment method from your billing country. [OR-REH-05]"
Provjerio sam payment profile i imam samo HR (prije sam imao TR pa sam obrisao jer mi je isto javljao i sve na novo podesio) i ne ide. Negdje sam pronašao da u trenutku prije plaćanja, ugasim VPN ali i to ne radi :(

Kad odabirem karticu za plaćnje, ili unosim novu, ispunim sve podatke o kartici a google sam postavi Tursku kao billing address i kod autorizacije on vjerojatno skuži da ta kartica nije iz Turske i odbije?!!
Jel imao neko problema s ovim i kako je rješio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium
I ja sam probao uzeti premium. Ali onda sam uzeo Revanced.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Youtube premium

Nešto mi se mota po glavi, pošto nas većina uzima Youtube premium da bi blokirala reklame, i vecini je to problem na TVu i mobitelu. Zašto ne bi u televizoru ili mobitelu pod postavkama mreže stavili DNS na dns.adguard.com

Negdje prije sam krenuo sa time u mobitelu (Android) i u igricama je skroz blokiralo reklame (barem još nisam dobio niti jednu nakon par sati igranja ) i na youtube na mobu isto blokira. Koristi li itko to?

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 22:32 (Repko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Repko kaže...

Nešto mi se mota po glavi, pošto nas većina uzima Youtube premium da bi blokirala reklame, i vecini je to problem na TVu i mobitelu. Zašto ne bi u televizoru ili mobitelu pod postavkama mreže stavili DNS na dns.adguard.com

Negdje prije sam krenuo sa time u mobitelu (Android) i u igricama je skroz blokiralo reklame (barem još nisam dobio niti jednu nakon par sati igranja ) i na youtube na mobu isto blokira. Koristi li itko to?

 Hvala na Info. Budem isprobal jen dan pa javim.

6 godina
offline
Youtube premium

Indiju guram več godinama i uredno radi i dok radi nema šanse da se j... sa drugim riješenjima tipa revanced, prebolim bez problema 2 eur na mjesec za obiteljski račun... šteta jedino da ne postoji ista finta za sve ove filmske streaming servise kojih je ko govana....

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
Postoji za netflix 😋
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Mozes probat sa accountbot.io ako zelis djeliti, a nezelis inda preko vpn, slična šema
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice