VPN preporuka

poruka: 354
|
čitano: 247.800
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
zanima me jer sam koristio smartdnsproxy dot com za us netflix na samsungu i radi,h ali je 5$mj pa bi rađnje bi uzeo vpn kojem je dns u paketu
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
VPN preporuka

Radi, smece od samsung tv-a koji je btw placen 30 tkn se zbrejka prilikom upisa dnsa ili izbacuje neki NW error al preko firestika radi odlicno

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: VPN preporuka
meni nordvpn i express vpn savršeno rade za netflix i slične stvari
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
@jaZey ok hvala ti puno, uzmem ga onda
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
kad u postavkama tv namjestis onda sam ga kompletno iskljucio iz struje na deset sek da se resetira" iz standby moda, i da se refresha dns na tv-u i netflix se reloada iz pocetka a ne tamo gdje mi je stao
14 godina
offline
Re: VPN preporuka
Ljudi moze preporuka nekog VPNa, glavna namjena netflix i sl.
Nordvpn i expressvpn vidim da su najpopularniji ili ima nesto i jeftinije za moje potrebe..
Inace na koliko uredjaja moze raditi istovremeno?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: VPN preporuka
ovomjesecni bug casopis ima usporedbu svih VPN-ova pa baci oko, ja sam se odlucio na surfsharf zbog cijene i broja konekcija, ukoliko ti treba samo za netflix a koristis android uredjaj imas express vpn malo "izmijenjen" za djabe
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 9:36 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Pezer kaže...
Ljudi moze preporuka nekog VPNa, glavna namjena netflix i sl.
Nordvpn i expressvpn vidim da su najpopularniji ili ima nesto i jeftinije za moje potrebe..
Inace na koliko uredjaja moze raditi istovremeno?

 Ako želiš pouzdan i brz VPN za Netflix bez stalne zajebancije sa blokiranim serverima nemoj gledati dalje od Expressvpna. Nord i ostali će ti svako malo raditi sranja, a ovako platiš 100 dolara i miran si godinu dana. Uz to imaju i najbolji customer support koji sam vidio. Jebes ustedu od 50 dolara godišnje ako  ne radi kako treba. 

Što se tiče uredjaja, možeš koristiti na 5 istovremeno, što znači da možeš i podijeliti pretplatu sa nekim da smanjis cijenu. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 10:09 (geronimo4661).
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Imam problem s Netflix-om i VPN-om na Androidu. Znači koristim NordVPN na iOSu i svaki put radi, spojim se na američki server i otvara US Netflix.

Kod Androida taj isti VPN otvara uvijek HR Netflix osim u slučaju da obrišem cache od Netflix aplikacije i isključim lokaciju.
Zna li netko zašto je to tako?
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
NorthBlue kaže...
Imam problem s Netflix-om i VPN-om na Androidu. Znači koristim NordVPN na iOSu i svaki put radi, spojim se na američki server i otvara US Netflix.

Kod Androida taj isti VPN otvara uvijek HR Netflix osim u slučaju da obrišem cache od Netflix aplikacije i isključim lokaciju.
Zna li netko zašto je to tako?

 a koji ti želiš da ti otvara?

 

Na server te zemlje se i spoji!

8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Pa kažem ti da se spajam na američki server te na Androidu ne radi ukoliko ne izbrišem cache od aplikacije i ne isključim lokaciju, dok kod iOS-a uvijek radi.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
VPN preporuka

Pozdrav, treba mi neki VPN, isključivo za IPTV pošto u večernjim satima T-Com očito throtla IPTV servere pa je negledljivo. Preko dana i kasno navečer je sve normalno. Poželjno bi bilo da je što jeftinije, dakle ne treba mi Netflix, ne treba mi više uređaja. Hvala na preporukama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VPN preporuka
Express vpn ili nordvpn, imas ih na crnom trzistu po 2 dolara
battletag:MasnaKrvavic#2275
3 godine
protjeran
offline
Re: VPN preporuka
Na PCu koristim ProtonVPN, free. Čiste preporuke za VPN.
Pararera
Moj PC  
0 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
surfshark 50€ 27mjeseci
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Malo se covjek zamisli dok trazi vpn i vidi da se za isti moze account nabavit na crnom trzistu... kaj ne?
12 godina
offline
Re: VPN preporuka
ja sam kupio prije na crno i express i nord, i trajali su max mjesec-dva...tak da...

imam sad pravi express vpn i netflix radi s losim throughputom veci dio dana.
isto tako neki serveri otkljucavaju samo originalni netflix katalog (recimo server croatia) i oni su dobrog throughputa. neki poput recimo italija milano otkljucavaju full katalog, ali su loseg throughputa.

totalno glupo

ima netko slican problem?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VPN preporuka
ja sam kupio prije godinu dana na crno express i dalje radi...ocito nemas srece...sto se tice express vpna, sve mi zemlje rade dobro osim USA, tu rijetko kad ide vise od 480p, ostatak je super
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: VPN preporuka
mozes dati primjer EU servera u kojem ti je throughput recimo preko 40 mbit u vecernjim satima?

ja ga ne vidim
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VPN preporuka

hrvatska,njemacka,slovenija,slovacka,svicarska svi prolaze dobro, no ja imam 4g mrezu pa mi nije uvijek stabilna, al se krecu brzine oko 30 do 40 mbps ali toliko mi je brzina i bez vpna

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 19:24 (dado16).
10 godina
neaktivan
offline
VPN preporuka

Pozdrav,

Molim preporuku za besplatni VPN, bez limita, sa talijanskim IPom.

Treanutno koristim Holu, ali dopustaju mi da gledam 30 min i onda 30 minuta moram pauzirat...

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: VPN preporuka
dado16 kaže...
Express vpn ili nordvpn, imas ih na crnom trzistu po 2 dolara

Gdje ga ima? ako moze kakva uputa? 

potpis :D
2 godine
neaktivan
offline
VPN preporuka

Ma samo uzmi neki od ovih velikih imena – Nord VPN, Proton VPN, može i IPVanish kako su ti već rekli. Normalno, svi bismo mi radije bez VPN-a da možemo, ali takva su vremena…nisu više rane 2000-te, naročito vani. Živio sam jedno vrijeme tamo i dođe mi upozorenje…kažu tri puta i paf. Više se ne bih tako igrao…od tada sam uzeo VPN i puno mirnije spavam. Ove moderne VPN sisteme zaista nije teško podesiti, tehnička podrška obično je sjajna, kao i softver…a za dodatno osiguranje i provjeru preporučam https://hr.vpntesting.com po kojem sam i ja podesio svoj. VPN jest trošak, ali miran san nema cijenu…sad radim što hoću – torenti, filmovi, igre, ma milina, baš kao nekad. Istina, košta, ali čemu dati velikim da nas ucjenjuju, kao da već nemaju dovoljno love.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 10:03 (AudreyTEWA2).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka

ovisi koji uzmeš. meni su Nord i IpVanish dobro radili

8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Odgv je da,Osobno imam surfshark, na bf uzeo 2ipo godine za 50$, zadovoljan njime
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2021 14:25 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
VPN preporuka

Također nedavno uzeo surfshark, no sad mi se pocelo ovo pojavljivati, ne znam jel povezano sa VPNom, ali nemam nikakav novi addon ili slicno

 

 

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: VPN preporuka
D3lBoy kaže...

Također nedavno uzeo surfshark, no sad mi se pocelo ovo pojavljivati, ne znam jel povezano sa VPNom, ali nemam nikakav novi addon ili slicno

 

 

 Čitaj netko (je) radio sranja s te ip adrese i sad je google flaggao taj ip, pa da malo uspori "napad" svi zahtjevi s tog ip-a imaju captcha. Može biti da je korisnik s tog vpn servisa, moze biti da je dijeljena ip adresa pa pitanje tko radi sranja, moze biti svasta. Pozadina price: ne koristi ekipa vpn samo za gledanje stvari i zaobilaženje geo restrikcija ... Da ne idem sad u mračan dio šume, kužimo se valjda :D

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
10 godina
offline
Re: VPN preporuka

Procitao sam, to me i zbunilo, ne kuzim sta se dogodilo došao za komp i otvorio par tabova youtubea, jedino ako to nije trigeralo, ali svaki dan si tako otvorim po 5-6 YT tabova odjednom.

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
offline
Re: VPN preporuka

Bok. Nemam iskustva sa vpn pa malo početničkih pitanja , ako tko ima znanja i volje da odgovori.

Da li će doći do problema u korištenju bankarskih aplikacija ( mzaba, adiko ) na mobitelu na kojemu bih počeo koristiti vpn ? Čudno bi mi bilo da banka dopusti aktivnost iz npr mexica a nikad dotad nisam od tamo bio prijavljen ...
Bunker
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VPN preporuka

-banka ima drugačijiu autentifikaciju.. ako želi može i to, no nema potrebe tj npr filtriranje po ip adresi bi stvorilo probleme (a realno ne bi riješilo ni jedan..), dok to koriste npr forumi-blogovi i sl. primarno zato jer nemaju drugi način, npr key+token i sms...

-nema razloga da ti bakning budo ograničen neovisno gdje se nalaziš, npr na putu, kao što možeš koristiti i bankomate tj ako misliš na tu 'sličnost', bankomat se fizički nalazi na nekoj lokaciji i logično ako ti nisi na putu tad to netko radi lažno na tvoj teret + ako si recimo izgubio karticu.. odnosno, zbog kontrole i pranja novca sve međunarodne transakcije se izvršavaju s odgodom kao i limit po iznosu koji okida 'alarm'..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice