Stranica za pretraživanje Instagram harstagova

poruka: 5
|
čitano: 996
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Stranica za pretraživanje Instagram harstagova

Da li netko zna stranicu za pretraživanje Instagram harsteg-ova? Prije je bila instasearchapp, ali je ugašena. Trebaju mi određene fotografije za koje mislim da ih mogu naći u harstag-ovima, a ne bih da pravim Instagram. I ne radi se o ženama i špijuniranju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stranica za pretraživanje Instagram harstagova

Nitko ne zna?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Stranica za pretraživanje Instagram harstagova

Ha čuj netko bi ti mogao reći da si za taj 1 dan što tražiš po internetu mogao već napraviti xxx IG računa i riješiti problem :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stranica za pretraživanje Instagram harstagova

A ne bih da pravim Instagram ponovno. Taman sam se skinuo sa te društvene mreže pa ne bih opet da se navučem. 

 

A nije moguće da ne postoji način. Ja sam baš pregledao, ali nisam uspio pronaći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 23:13 (zombie).
13 godina
offline
Stranica za pretraživanje Instagram harstagova

Našao sam način preko ekstenzije "Instagram without account". Znam da nije sigurno, ali što mogu. Sada imam drugi problem. Sinoć mi je Instagram prvo dozvolio da skrolujem skroz do dna. Onda sam grješkom ušao u fotku, umjesto da je otvorim u novom prozoru, i od tada neće da skroluje dalje od 80. fotke. Samo se učitava onaj krug. Od sinoć je tako. Brisao sam ekstenziju pa opet pokušavao, ali ništa, kao da je ta fotka neka granica, uvijek na istoj fotci stane.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice