Prženje filma sa kompjutora na DVD

poruka: 10
|
čitano: 1.466
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Prženje filma sa kompjutora na DVD

Koji je najbolji program za presnimavanje filma sa kompjutora na DVD?

 

Kako izbrisati snimljeni sadržaj sa DVD-a?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD
zombie kaže...

Koji je najbolji program za presnimavanje filma sa kompjutora na DVD?

 

Kako izbrisati snimljeni sadržaj sa DVD-a?

 Auuuuu. Ides. Pitanje u skladu sa tvojim nickom na forumu .  Ovakva pitanja su se vrtila prije cca 20ak godina. Nemam pojma koji je najbolji. Vjerojatno su danas svi dobri/isti. Odnosno mozes i drito iz windoza snimati, ako se ne varam. Za pisi-brisi trebas imati RW medij.

13 godina
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD

Nisam se time mnogo bavio, mislim na brisanje. Ustvari, jesam pokušavao nešto, ali, koliko se sjećam, nije se moglo obrisati. Moglo se presnimiti preko Nero Expressa, ali me interesuje da li su sada "u modi" neki drugi programi.

5 godina
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD
zombie kaže...

Nisam se time mnogo bavio, mislim na brisanje. Ustvari, jesam pokušavao nešto, ali, koliko se sjećam, nije se moglo obrisati. Moglo se presnimiti preko Nero Expressa, ali me interesuje da li su sada "u modi" neki drugi programi.

 Sada u modi zasigurno vise nije DVD, tako da su aplikacije za snimanje ostale u tim nekim proslim vremenima. Odnosno vise se nisu razvijale. Mozes direktno iz windowsa snimati na dvd, ako ti zatreba. Nisi mogao brisati, jer si morao imati +/-RW medij. DVD+/-R mediji su bili jednokratni, dosta jeftiniji i samo se moglo jednom zapisati na njih.

15 godina
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD
SamoPitam3 kaže...
zombie kaže...

Nisam se time mnogo bavio, mislim na brisanje. Ustvari, jesam pokušavao nešto, ali, koliko se sjećam, nije se moglo obrisati. Moglo se presnimiti preko Nero Expressa, ali me interesuje da li su sada "u modi" neki drugi programi.

 Sada u modi zasigurno vise nije DVD, tako da su aplikacije za snimanje ostale u tim nekim proslim vremenima. Odnosno vise se nisu razvijale. Mozes direktno iz windowsa snimati na dvd, ako ti zatreba. Nisi mogao brisati, jer si morao imati +/-RW medij. DVD+/-R mediji su bili jednokratni, dosta jeftiniji i samo se moglo jednom zapisati na njih.

 + moglo se dodavati ako DVD nije bio skroz popunjen i prilikom prvog snimanja se nije uključivala opcija "finalize disc" ili tako nešto. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD

Ovisi što pržiš. Za DVD video mislim da to ne vrijedi, a ako i vrijedi, dosta playera bi moglo imati problema s tim. Također, i jeftini DivX playeri znali imati problema s takvim diskovima. Ček su neki playeri imali problema s čitanjem općenito prženih DVD-ova, a posebno RW.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD

Da, ovisi šta se prži odnosno od formata. Klasični DVD je zauzimao cijeli DVD (video i ts) i tu se to nije moglo dodavati, ali prilikom prženja DivX i Xvid (600-800 mb) filmova se moglo i nisam imao problema. 

Međutim sva ova priča je davno iza nas, ne sjećam se kada sam spržio CdD/DVD medij za bilo što jer je postalo nepraktično. Vremenski zahtjevno, prženje na nižim brzinama radi pouzdanosti, finaliziranje i provjera istovjetnosti, zatim male brzine prijenosa, te gabaritno. HDD i flash memorije su postali vrlo dostupni, jeftini i neusporedivo brži  i lakši za prijenos. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
8 godina
offline
Re: Prženje filma sa kompjutora na DVD
zombie kaže...

Koji je najbolji program za presnimavanje filma sa kompjutora na DVD?

 

Kako izbrisati snimljeni sadržaj sa DVD-a?

 ako ćeš snimati na cd bilo što poslužit će ti ashampoo burning studio. mislim da free verzija nema mogućnost izrade dvd vida sa menijem i ostalim.

poslužit će za snimanje svega ostaloga.

a dvd može brisati ako je DVD-RW, običan dvd se može nadosnimiti ako nije finaliziran, (multisesion dvd) bar je to vrijedilo za cd.

 

15 godina
offline
Prženje filma sa kompjutora na DVD

Ma kakav ashampo, CDBurnerXP

 

Evo Tut

 

https://cdburnerxp.se/help/Data/create-video-dvd

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Prženje filma sa kompjutora na DVD

Hvala svima na komentarima. Skinuo sam CDBurnerXP pa ćemo vidjeti.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice