PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 755.144
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ja već imam XXXX $ na PayPal računu i hrpu uplata, da li i PayPal ima nekakvu "poreznu" i provjere za što su bile uplate i slično, jer ne bi to htio prebacivat na bankovni račun baš zbog tih pizdarija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
cvaja997 kaže...

Nisam imao neke potrebe otvarat ebay account, uvijek mi je to neka druga osoba kupovala. Sad moram. Napravio sam paypal account. Dodao visa electron žiro i dobio mailove da je to prošlo. Međutim, piše u walletu paypal balance 0 eura. Eur je valuta koju sam odabrao kod kreiranja paypal accounta. Na kartici imam sredstva. Kak da ja sad znam jel mogu kupit nešto ili ne? Ne želim se vuć po bankama, pričat sa supportom, a moram kupit neke stvari iz Njemačke. Kasnije vjerojatno i litijeve baterijske članke za ebike i svašta nešto. Negdje sam pročitao da je samo bitno da imam novce na računu, dovoljno novaca. Malo se osjećam mutavo jer to svi moji znaju kak dela.  Kužim razliku između paypal balancea i stanja mog računa, to nije isto. Al opet ne znam kak da provjerim jel sve ok sa karticom i da kasnije nemam natezanja sa podrškom i mojom bankom. 

 

ako nemaš ništa na Paypal balanceu - skidat će ti lovu sa odabrane kartice i računa vezanog za tu karticu (tu će ti ići i povrat, ako do njega dođe zbog nečeg)

ako imaš love na Paypal balanceu - imat ćeš opciju da koristiš Paypal balance (ukoliko sredstava nema dovoljno za cijelu kupovinu - potrošit će sve sa balancea, a ostatak povuć sa kartice)

 

ako ti je kartica prošla autorizaciju na Paypalu - onda bi trebalo biti sve ok

 

edit: kolega Posmatrač već objasnio slično :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 15:05 (60nine).
6 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Hvala kolege, platio sam na kraju direktno karticom. Ne mogu iz nekog razloga plaćat paypalom, bar ne još, nije mi se dalo gubit vrijeme. Ovako je prošlo sve kroz doslovno 5 minuta. Dobra stvar je što imam opciju u internet bankarstvu gdje mogu upalit ili ugasit kupovinu preko interneta i što mi je ta kartica samo za to. Žiro preko kojega si sam uplaćujem koliko i kako želim. Loša je što ne prihvaćaju svi "direktno" plaćanje pa ću vidjet još hoće mi proradit paypal kroz koji dan.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ako plaćaš Paypal-om i u tom trenu imaš ugašeno plaćanje preko interneta naravno da neće proći.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ali naravno da je bilo upaljeno.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Svejedno, ako ga stalno pališ gasiš mogu vrlo lako razumjeti da ti PP odbija transakciju jer se stalno neke gluposti u pozadini događaju. Koristim PP 15 godina i baš nikad se nije dogodilo da transakcija nije prošla

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Pozdrav, imam svotu novca na paypalu.
Linkano je nekoliko kartica na pp account. Dodat ij mogu bez beda.
E sad, odem prebaciti dio novca na karticu, ne prolazi. Dakle, svi koraci su tu, i provjera putem smsa i na kraju... Nista. Nit je novac skinut s paypala nit ga vidim na bankovnoj kartici
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
starblack kaže...
Pozdrav, imam svotu novca na paypalu.
Linkano je nekoliko kartica na pp account. Dodat ij mogu bez beda.
E sad, odem prebaciti dio novca na karticu, ne prolazi. Dakle, svi koraci su tu, i provjera putem smsa i na kraju... Nista. Nit je novac skinut s paypala nit ga vidim na bankovnoj kartici

 Mozes povuci samo na Visa karticu. Barem je prije tako bilo.....

15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ekipa, da li se nešto mijenjalo na PayPal Hrvatska?

Imam Visa Electron povezanu na računu. Prošli mjesec mi je sjelo 155€ na PayPal - ranije (koju godinu prije) bi se to prvoga u mjesecu prebacilo na moj račun, sad ništa, samo stoji.

 

Account je star godinama, i primao sam i trošio preko njega, kartica je do 2024. važeća, niš mi nije jasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Pogledaj možda da ti ne prebacuje u kunama.
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Automatsko prebacivanje prvog u mjesecu ne radi već godinama. Taj proces sad moraš odraditi sam.
5 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Rhodin kaže...

Ekipa, da li se nešto mijenjalo na PayPal Hrvatska?

Imam Visa Electron povezanu na računu. Prošli mjesec mi je sjelo 155€ na PayPal - ranije (koju godinu prije) bi se to prvoga u mjesecu prebacilo na moj račun, sad ništa, samo stoji.

 

Account je star godinama, i primao sam i trošio preko njega, kartica je do 2024. važeća, niš mi nije jasno.

 Ako mozes placati i primati refund ne znaci da mozes primati i uplate. Ali na visu classic bi trebalo da ide....

11 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav 

 

Netko od djece il' sam ja ukucao krivo šifru na PayPal i sada mi Neda više da se logiram trebam je resetirati pa ukucaj email i broj telefona pa dobijem sifru lipo je ukucaj i onda mi trazi odgovor na tajno pitanje koje neznam i sada nemogu koristiti PayPal pa jeli mi netko moze pomoci kak da na email svoj od paypala dobijem reset pasworda ?

 

Kada idem na help centar trazim mi da se logiram kak vi se logirati ako mi je blokirano trenutno radi pogrešne ukucane šifre il' mi je netko hakirao 

 

Hvala 😢😢

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2023 18:35 (Rondo9).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Da li se PayPal Debit Card ikako može nabaviti i koristiti u Hrvatskoj?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2023 21:33 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

 

 Koji je najbolji način za isplatu novca s paypala? Revoult, wise ili nesto trece?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 20:19 (Tavko).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

a najbolje je na Revolut ili Wise povlaciti mada to danas dođe kao da i na tekući u banci povlačiš

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Imam nekakav problem sa paypalom. Jucer sam im salo neki claim u vezi nekog placanja i odjednom se nemogu vise spojiti na paypal. Stalno mi dolazi ova poruka Sorry, we couldn’t confirm it’s you. 

 

Išao sam na restart pass nece ni to trazi mi neka 2 sigurnosna pitanja ko mi je bio prvi šef i ko mi je najbolji prijatelj a nemam pojma sta sam stavio za to 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

 

@bongy

 

Kontaktiraj customer support.

Sve će biti rješeno.

dzg
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
PzKpfw kaže...

 

@bongy

 

Kontaktiraj customer support.

Sve će biti rješeno.

 Probao sam, NITKO, BAŠ NITKO mi se nije javio.

 

Na početku sam ga pak teško uspostavio dok mi nije pomogla neka njihova djeva na H. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Kako prebaciti 6.32$ na moju Visa karticu, Erste banka HR?
Idem na withdraw money al baca mi poruku “Your transfer is less than the minimum required.”.
Koji je minimum za prebaciti lovu na karticu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

jel imao neko problem da nije mogao zatvoriti racun na paypalu? imam neki stari account koji sam nekad koristio i sad se logujem vidim limitirali mi paypal.. imam na racunu 1.95usd i sad bih volio zatvoriti ovaj racun ali ne mogu jer mi izbaci neku gresku... ako neko zna kako ovo rijesiti???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Jesi provjerio to što ti piše u poruci? Neka aktivna pretplata ili otvoreni case od ranije?
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2023 19:57 (kipo).
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
kipo kaže...
Jesi provjerio to što ti piše u poruci? Neka aktivna pretplata ili otvoreni case od ranije?

 Nema nista otvoreno... nemam ni jedan caseca ni pretplate nemam! Jedino eto sto imam tih 1.95eur na racunu! 

13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
DangerousB kaže...
kipo kaže...
Jesi provjerio to što ti piše u poruci? Neka aktivna pretplata ili otvoreni case od ranije?

 Nema nista otvoreno... nemam ni jedan caseca ni pretplate nemam! Jedino eto sto imam tih 1.95eur na racunu! 

 Jednostavno ne zatvaraj, nema šteta od toga da imaš otvoren PP račun, nije da traže za vođenje računa.

7 mjeseci
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Imam problem sa plačanjem preko PayPal i izbaci mi poruku "This card can't be used for this transaction" 

Narucio sam nočas matičnu i RAM sa Amazona i skinuli odma pare tako da bi trebalo bit poslano sutra..., a procesor pokusavam vec 2 sata narucit sa Mindfactorya i platit preko PayPal-a i prvo je izbacivalo neku poruku da provjerim balance, pa da provjerim stanje na kartici i sada pod zadnje stoji na ovom "This card can't be used for this transaction" .

Ne radi ni na mailbox-u dok sam išao probat si uplatit pare na račun, ista poruka...

Na M ZABI imam ukljucenu internet trgovinu i stavio sam moguce 3 transakcije u jednom danu i nece, pokusao sam na PayPal maknuti karticu pa ponovo aktivirati i staviti na preferiranu metodu plačanja i sve je prošlo bez problema ali i dalje nemogu platiti i stoji ista poruka... Na kartici imam dovoljno novaca!

Jel imao tko sličan problem?


Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

@Jacked

 

Nazovi njihovu korisničku službu. Imaš negdje broj koji sam ostavio prije nekoga vremena.

Nisam imao taj problem koji ti imaš, nego problem sa passom.

dzg
7 mjeseci
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Jel to ono iz Irske nešto?

 

Uglavnom, ako nekome treba broj, evo ga:

00 353 1 436 9111

Irska

Radno vrijeme, pon-petak, 8 do 4.30 pm, po GMT.

 

Možda ovo nekome pomogne, kada zatreba.

 

Ovo je jedna od poruka kod plačanja

 

 

 

Edit

 

Zvao sam i reko mi lik da on vidi problem vezan za code 61 i da je to problem do banke da njih zovem.

 

Edit

 

Zvao u banku, problem je bio dnevni limit kojeg sam stavio 400e i stavio sam na 3 transakcije da mogu u danu...Reko to znači da mogu 3 placanja po 400e napravit ali ne gleda se tako nego moram stavit 1200e limit u tom slucaju da bi mogao imat 3 transakcije po 400e.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 12:21 (Jacked).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 mjeseci
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Na kraju ništa nije riješeno i dalje zeza PayPal i nemogu platit, ista poruka se javlja... uglavnom do banke nije sigurno nego njima nešto u sistemu se kolje s mojim računom

Čeko sam do ponoći jer je otad besplatna dostava s Mindfactory da probam i opet gubim vrijeme na idiotarije 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2023 1:50 (Jacked).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 mjeseci
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Na kraju je kako sam rekao problem sa PayPal jer oni u sistemu vide Mindfactory kupnju kao rizičnu mada sam vec sa istom karticom kupovao tamo... kazu neznaju ocu li je moci koristiti tamo ponovno ali da mogu probati kroz 3 dana opet dok se sistem resetira nakon toliko pokušaja. Išao uplatiti na mailbox i tamo je prošla uplata.

 

Inače ako na jednom shopu ne prođe uplata iduca 2 sata nece ni na drugom tako da imate i to u vidu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Paypal ne šalje sms korisnicima iz HR, imaju problem sa t-com

 

Baš bio na telefonu sa njima, provider ima problem, pa ako trebate sms nekad, nećete biti moguće dobit, nego prvo nazvat pa novi login radit. Drugo rješenje je mobilni PayPal app da instalirate, ali onda je problem ako poslovno ili privatno sa desktop računala radite login.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice