Tremor Games

poruka: 50
|
čitano: 21.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

evo ja konačno imao neke koristi od ove stranice...naime nakon što nisam dobio igru za koju sam mijenjao coinse dobio sam povrat istih te sam za 4950 coinsa kupio 3 tf2 ključa koja sam danas na steamtrades zamijenio za Grid 2 steam key i smatram da sam dosta dobro prošao...ostalo mi još nešto coinsa i danas mijenjam za Afterfall Insanity tako da sve u svemu nije mi žao vremena provedenih na stranici...nekih mjesec dana i 15ak sati...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Tremor Games

Odlicna je stranica,zaradio sam vec: Serious Sam DD,Obulis i sad cekam da mi posalju key za Dear Easther:D

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tremor Games

došao sam do nekih 3000 coinsa nakon tjedan i pol odrađivanja taskova pa da isprobam kako radi taj trade...

za početak sam uzeo jednu karticu za steam (cca 150 coins) i sad mi tamo piše da se čeka approval da mi ju pošalju. dodao sam tog "bota" za prijatelja na steamu, pozivam ga na trade, ali se ništa ne događa.

dobivam slijedeće poruke: 

- Your account was not found in tremorgames.com. Make sure you have connected your Steam Account at tremorgames.com

- You need to have redeemed atleast 1 PC Game/Gift Card/TF2 Item/Trading Card/Dota 2 Item or Bitcoins in order to trade in Trading Cards
- TremorXCards has declined your trade request.
dakle, da li radim nešto krivo ili? kupovao sam igre preko steama, reedemao ključeve na istome... vidim da u njegovome inventaru još nema te moje kartice koju sam mijenjao za coinse. da li je možda do toga?
uglavnom, te kartice ni na vidjelu za sada pa molim za savjet/pomoć...
tnx unaprijed
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games
Na termor games stranici u postavkama profila poveži profil sa steamom i trebalo bih raditi nakon toga. Ja još nisam imao nikakvih problema sa time..
10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Evo i ja sam počeo,pa bacite koji savjet i predložite neke lakše i brze igre ako išta :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tremor Games
koken1000 kaže...
Na termor games stranici u postavkama profila poveži profil sa steamom i trebalo bih raditi nakon toga. Ja još nisam imao nikakvih problema sa time..

 

povezani mi je bio profil. uglavnom riješeno. činilo mi se nekako predugo čekanje, dok nisam dobio potvrdu među mojim "item-ima" da je odobreno i uputstva. ja sam dodao neki drugi bot bez tih uputstava... uglavnom riješeno i kartica je tu {#}

15 godina
offline
Tremor Games

jel oni obavijeste kod ovih giveawaya u inbox ili moraš gledat u cloes giveaway tko je osvoio? i jel moguće dobit na tom išta, jel netko dobio od ekipe sa foruma ikad? ušao sam u jedno 20 sigurno {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tremor Games

vidio sam samo da na svojoj FB stranici objave dobitnike, sad dal šalju mailom (vjerojatno pošalju ključ ili gift) dobitnicima to neznam, nisam još imao sreće :)

isto sam ušao u puno giveawaya, ali ništa. dok se pogleda koliko ih se prijavi po jednome (od 150 pa nadalje), fakat moraš imati sreću nešto zgrabiti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tremor Games

ništa,sretno nam bilo onda :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tremor Games
Ja sam dobio jedan Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game Gift Giveaway :) ... Dobijete u PM i na email da ste osvojili giveaway.. Ako ste osvojili kod trebali bi ga dobiti odmah, ali ako ste osvojili gift u roku 24h će doći na mail/steam.
Potrošio sam više od 1000 coinsa na giveaway-e :D Sretno vam i pohvalite se ako što ugrabite!
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Da osvježimo malo temu,kako gurate za sada ja sam za dva mjeseca tri igre otključao mogao sam definitivno i više no teško se skupljaju coinsi a i nemam vremena svako malo ulaziti no čujte te igre su u vrijednosti od 50$ tako da je velika stvar kada ih dobijete džabe :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tremor Games

ma sve skupa sam dobio preko cca 10000 coinsa, al sam mijenjao samo za kartice. igre ne uzimam, jer ih nemam ni kad odigrati :) one koje želim koštaju dosta više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tremor Games

Sto ja nemogu napraviti profil na sajtu,jel mi moze neko objasniti kako se pravi profil ili da mi napravi???

14 godina
offline
Tremor Games

Je li se može napraviti profil iz HR ?
Evo ja iz BiH pokušajem mjesec-dva i ne može, kaže nije dostupna registracija za moju državu. Probao sam čak i preko USA VPN-a, isto piše...

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Može? Stvarno? Čak ima na forumu cijela kategorija za Balkan Forum .. Probaj ih kontaktirati. 

Dodajte me na steam: koken44 :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Nemogu se registrirati piše da nepodržavaju registracije iz ove regije.Pomoć kako da se registriram???

New Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tremor Games

Od nove godine su zabranili registracije iz BiH, vjerovatno je tako i za Hrvatsku, kaze javit ce ako odobre registraciju u mom regionu, a ja mislim da nam nikada nece odobriti registracije

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Evo našao sam način kako se registrirati ja sam uspio samo idite na hideme.be i u postavkama napravite da ste iz amerike zaljepite tremorgames.com i registrirajte se.Ako ne razumijete evo video  

New Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tremor Games

Ja sam i to pokusao, koristio US VPN ali je i dalje pisalo da je zabranjena registracija u mom regionu

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 12:46 (Haker_x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tremor Games

Evo da osvjezim ovu temu,ova stranica i dalje radi i ja ju koristim i skupio sam vec 15ak tisuca novcica.Steta sto je gotovo jedini nacin za zaradu novcica u hrvatskoj obavljanje taskova.

Evo moj referral pa ako se netko hoce registrirat,bio bi mu zahvalan ako se registrira preko moga. http://www.tremorgames.com/?ref=1745738 (ne znam jesu li referral linkovi dozvoljeni na ovom forumu,ako nisu rado cu ga ukloniti)

Ako nekome bude trebala bilo kakva pomoc u vezi toga,rado cu mu pomoci.

I jos cu staviti ss svoga profila da se uvjerite da stranica zapravo funkcionira,i da dobijete sve sto redeemate.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 23:44 (pajeska94).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice