The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

poruka: 129
|
čitano: 37.235
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nastavak jedne od najboljih igara od kada je gaminga.

Igra izlazi za Nintendo Switch i po svemu sudeci bi mogla nadic i nevjerovatni Breath of the Wild.

Novost je sto cemo sad imat mogucnost igranja i vertikalno tojest na nebeskim otocima i ono sto apsolutno iznenadjuje je da je svijet iznad oblaka spojen sa svijetom ispod bez vidljivog loadinga...barem sudeci po trailerima.

Uzevsi u obzir koliko je NS hardver slab to je izuzetno postignuce i potvrda sposobnosti developera unutar redova Nintenda.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2023 8:27 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

U potpunosti se slazem ali smatram da je NS2 vrlo blizu i ne bih se iznenadio poboljsanoj verziji ove Zelde za novu konzolu.

16 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

U potpunosti se slazem ali smatram da je NS2 vrlo blizu i ne bih se iznenadio poboljsanoj verziji ove Zelde za novu konzolu.

Po ovim neslužbenim informacijam koje dolaze za NS2 bit će po snazi Xbox Series S sa uključenim DLSS.

Opet će doći slaba konzola koja će se mučiti s novije naslove. Baš ne očekujem da će biti neke značanije promijene grafički, više u performansama.

 

Tears of the Kingdom mi izgleda super i izgleda da će gameplay opet biti jako zabavan.

BF3:fluffy_inside
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Wolf88 kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

U potpunosti se slazem ali smatram da je NS2 vrlo blizu i ne bih se iznenadio poboljsanoj verziji ove Zelde za novu konzolu.

Po ovim neslužbenim informacijam koje dolaze za NS2 bit će po snazi Xbox Series S sa uključenim DLSS.

Opet će doći slaba konzola koja će se mučiti s novije naslove. Baš ne očekujem da će biti neke značanije promijene grafički, više u performansama.

 

Tears of the Kingdom mi izgleda super i izgleda da će gameplay opet biti jako zabavan.

Ako NS2 bude u rangu XSs to ce bit cudo,nisam bas pratio taj dio...sta Nvidia vec ima Tegra hardver koji je na nivou snage XSs?

16 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...
Wolf88 kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

U potpunosti se slazem ali smatram da je NS2 vrlo blizu i ne bih se iznenadio poboljsanoj verziji ove Zelde za novu konzolu.

Po ovim neslužbenim informacijam koje dolaze za NS2 bit će po snazi Xbox Series S sa uključenim DLSS.

Opet će doći slaba konzola koja će se mučiti s novije naslove. Baš ne očekujem da će biti neke značanije promijene grafički, više u performansama.

 

Tears of the Kingdom mi izgleda super i izgleda da će gameplay opet biti jako zabavan.

Ako NS2 bude u rangu XSs to ce bit cudo,nisam bas pratio taj dio...sta Nvidia vec ima Tegra hardver koji je na nivou snage XSs?

Još ne službeno. Tegra na kojoj se vrtiti NS2 bit će dostupna ove ili sljedeće godine, valjda ovisi kada izađe novi NS2.

 

BF3:fluffy_inside
2 godine
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...

Nastavak jedne od najboljih igara od kada je gaminga.

Igra izlazi za Nintendo Switch i po svemu sudeci bi mogla nadic i nevjerovatni Breath of the Wild.

Novost je sto cemo sad imat mogucnost igranja i vertikalno tojest na nebeskim otocima i ono sto apsolutno iznenadjuje je da je svijet iznad oblaka spojen sa svijetom ispod bez vidljivog loadinga...barem sudeci po trailerima.

Uzevsi u obzir koliko je NS hardver slab to je izuzetno postignuce i potvrda sposobnosti developera unutar redova Nintenda.

 

Isti racku ka i liftovi u igrama, samo služe za pozadinski loading. A šta misliš da će bit lebdenje kroz 15 sekundi oblaka nego učitavanje? Uživanje u pejsažu?

 

O sposobnosti developera neću ovaj momenat, nemam vrimena.

10 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po meni je botw skroz overrejtana, da, igra je odlična, ali sad jedna od najboljih svih vremena? Veliko ne.

13 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Bez vidljivog loadinga cijelog svijeta malo morgen. Da nije to nintendo u nekom emulatoru vrtio demo za pokazati?

 

Mišljenje o najboljoj igri od kad je gaminga svakome znači nešto drugo ovisno o žanru koji se pojedincu najviše sviđa i trenutka u životu u kojem je igra.

Nakon kaj sam sam riješio botw, bio sam dojma da mi je to jedna od najboljih igara koje sam igrao.

Sad, par godina nakon i dalje mislim da je jedna od najboljih. Da li je najbolja? Ni blizu. Ima hrpa boljih. Da li je overrejtana? Ni slučajno. Igra stvarno je odraz onoga što se o njoj godinama piše...jedna od najboljih. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2023 15:17 (dax-lax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...

Bez vidljivog loadinga cijelog svijeta malo morgen. Da nije to nintendo u nekom emulatoru vrtio demo za pokazati?

 

 

 Pa prošli nastavak je isto bio bez loadanja, a koliko vidim grafika izgleda isto, tako da ne vidim problem u tome...više me nekako muči što igra izgleda identično kao prošli nastavak, drukčija mapa/priča ali mehanike mi se sve čine iste. Ima onaj paraglider, oružje, odjeća...sve je previše slično, ne vuće me dovoljno da razmislim o kupovini mogućeg N2 za novu zeldu 😅

Stoja
9 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po ovome što sam vidio iz leakova, TOTK je valjda najimpresivnija open world igra ikad. Botw je kao neki tech demo za ovo čudo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

 Da se razumijemo, Switch je za današnje standarde slaba konzola ali to što Pokemoni rade i izgledaju tako kako izgledaju nije do Switcha nego do lijenosti developera. I ničega drugog. Usporedi kako izgleda Breath of the Wild koji je izašao ptije 6 godina i Pokemon Violet od ove godine. BOTW izgleda 10 puta bolje i nema ni približno toliko fps dropova. Gamefreak je sranje od kompanije i Pokemoni neće napredovati dok se ta franšiza ne da nekome drugom u ruke.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Igra stize za 5 dana,bez obzira na slabasan hardver NS je nakupio hrpu top tier Nintendo IPova u svom zivotnom vijeku.

I moram rec da me jako iznenadilo da se Breath of the Wild prodao u 30+ milijuna primjeraka jer inace Zelde ne dolaze niti blizu tih brojki.

 

Title Release date Platform Copes sold

Breath of the Wild March 3, 2017 Switch/WiiU 29 million

Twilight Princess November 19, 2006 Wii/GameCube/WiiU 8.6 million

Ocarina of Time November 21, 1998 Nintendo 64/GameCube 7.6 million

The Legend of Zelda February 21, 1986 Famicom/NES/Game Boy Advance/GameCube 6.5 million

Ocarina of Time 3D June 16, 2011 3DS 6 million

A Link to the Past April 13, 1992 SNES 6.5 million

Phantom Hourglass June 23, 2007 DS/WiiU 4.7 million

The Wind Waker March 24, 2003 GameCube 4.6 million

The Adventure of Link December 1, 1988 Famicom, NES 4.3 million

A Link Between Worlds November 22, 2013 3DS 4.2 million

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

Inace da se jos jednom osvrnem na ovo....

Nintendo je imao tradicionalno konzole koje su bile u rangu konkurenata ili cak i jace...

NES

SNES

N64

GAMECUBE....

 

Ali nazalost prodaja je uvjek drasticno kaskala za konkurencijom,tek su Wii i NS uspijeli ponovit uspijeh NESa i SNESa i cak ih i drasticno nadmasit prodajom.

Ne znam iz kojeg razloga ali Nintendo jednostavno ne uspijeva privuc paznju vecine third party izdavaca a samim time onda i prodaja kaska.

Da sad Nintendo izbaci klasicnu kucnu konzolu snage XsX/Ps5 cisto sumnjam da bi uspijeli preotet kupce Sonyu i Microsoftu.

13 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

Meni je neizmjerno žao što Nintendo ne želi napraviti mocnu konzolu jer ja vjerujem da s njihovim naslovima bi debelo nadmašili konkurenciju...

 

Ovako npr moram igrati Pokemon Violet s jako lošim perfomansama, bojim se sto ce biti i s ovim naslovom...

 

Inace da se jos jednom osvrnem na ovo....

Nintendo je imao tradicionalno konzole koje su bile u rangu konkurenata ili cak i jace...

NES

SNES

N64

GAMECUBE....

 

Ali nazalost prodaja je uvjek drasticno kaskala za konkurencijom,tek su Wii i NS uspijeli ponovit uspijeh NESa i SNESa i cak ih i drasticno nadmasit prodajom.

Ne znam iz kojeg razloga ali Nintendo jednostavno ne uspijeva privuc paznju vecine third party izdavaca a samim time onda i prodaja kaska.

Da sad Nintendo izbaci klasicnu kucnu konzolu snage XsX/Ps5 cisto sumnjam da bi uspijeli preotet kupce Sonyu i Microsoftu.

  Na pc se Wii igre vrte na 4k 60fps-a , sa kontrolerom  odlicno i jos su free.Trenutno igram legend of zelda breath of the wild.

Eire
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zelda trenutno drzi 97 na Meti,bazirano na 67 recenzija.

I to je to,igra godine je tu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Breath of the Wild sam igrao day one pa se mora i Tears of the Kingdom ❤️

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Kaj buš to emulirao na PC-u ili buš igrao na super maloj rezoluciji i ultra niskom FPS-u na toj konzolici?

11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
forumaš kaže...

Kaj buš to emulirao na PC-u ili buš igrao na super maloj rezoluciji i ultra niskom FPS-u na toj konzolici?

Ne koristim emulatore dug niz godina.

Radi odlicno na NS,30fps tu gdje sam sad a reza je klasika za NS,izgleda super na oledu.

 

Igra od samog pocetka ima onaj fantasticni Zelda stih,u duhu Link to Past,Ocarina of Time,Skyward Sword te Breath of the Wild.

Sa Twilight Princes i Wind Weaker nisam bio bas prezadovoljan,nazalost.

14 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ma OK ako te zadovoljavaju tako nisi kriteriji, 30 fpsa sa dropovima i niska rezolucija na velikom ekranu.

 

Zelda: Tears of the Kingdom frame rate and resolution (nintendoeverything.com)

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
forumaš kaže...

Ma OK ako te zadovoljavaju tako nisi kriteriji, 30 fpsa sa dropovima i niska rezolucija na velikom ekranu.

 

Zelda: Tears of the Kingdom frame rate and resolution (nintendoeverything.com)

 Ma znam ja sve i to je ono sto ocekujem od NS.

Ne ocekujem naprimjer da u Plague na 1080p moja rtx3080 pada na 40fps,za NS se zna da je ultra slab i ovo je cudo da uopce Zelda radi na tabletu.

13 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Rekao bih da se zelda igra zbog priče koja te konstantno vuče nazad u igru.
Iz botw-a su mi najbolji dijelovi bili shrineovi, i to oni koji su se igrali s akcelerometrom.
Obzirom da nemam ns, igroa sam s ds4 u cemu emu, i to one rane verzije s dropovima na 10fps, a max je bilo tada 30.
I opet sam uživao tak da s te strane ne vidim di je problem ak mu se igra na ns-u i dao za igru 70+ ojrića
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ovo je bolesno sta su napravili....tolika interaktivnost i mogucnosti i sve pokriveno apsolutno fenomenalnom fizikom.

Jednostavno nevidjeno u gaming svijetu....

Sve se moze spojit na sve i dobiju se novi efekti na oruzijma pa je samim time ogroman broj razlicitih oruzja.

I to je sve u samom pocetku....jos se nisam maknuo iz pocetne zone koliko je to ogromno.

Uopce me ne cudi toliko stotki u recenzijama....Breath of the Wild mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao i ako je ovo jos bolje...sta uopce rec.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Odigrao 4h i mogu slobodno reći da je ovo jedna od najimpresivnijih ako ne i najimpresivnija igra ikad. Tolika razina slobode i interakcije s svijetom je neviđena. Uz to nema skoro nikakvih bugova. Nalupali su brdo novog sadržaja. Botw sad izgleda ko neki tech demo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Čekam Switch 2 da odigram ko čovjek i BotW i ovaj novi, ali mi po viđenom izgleda da komotno mogu preskočiti BotW.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Hexfire kaže...
Čekam Switch 2 da odigram ko čovjek i BotW i ovaj novi, ali mi po viđenom izgleda da komotno mogu preskočiti BotW.

Ne mozes,prica se direktno nastavlja.

BOTW je remek djelo i zasto bi to zelio propustit....

11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
pqweasdyxc kaže...

Odigrao 4h i mogu slobodno reći da je ovo jedna od najimpresivnijih ako ne i najimpresivnija igra ikad. Tolika razina slobode i interakcije s svijetom je neviđena. Uz to nema skoro nikakvih bugova. Nalupali su brdo novog sadržaja. Botw sad izgleda ko neki tech demo.

Ovaj Ascend nevjerovatno dize igrivost.

11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Za sve nas koji igramo Zelde od samih pocetaka(ja sam krenuo sa Link 2 the Past) jednostavno je nemoguce ne primjetit niz "sitnih" detalja koji su posveta prijasnjim igrama.Igra je toliko bez ogranicenja bilo da se radi u gameplay pristupu ili dizajnu svijeta i likova,dojam je kao da igram nesto iz osamdesetih/devedesetih kada su developeri istrazivali zanrove i koncepte.

Kroz desetljeca se to sve unormilo i doslovno svaka nova igra lezi na tim ustaljenim normama...ali ne i ova Zelda.

Kao da su u Nintendu rekli...idemo dat potpunu kontrolu igracu u ruke...i ostvarili to.

Tesko je bilo kojoj drugoj igri nosit se sa ovom Zeldom ako ju nece ic kopirat tojest sve te mehanike prisutne ovdje.

Igram tek mozda desetak sati i ovo je toliko otvoreno i nudi mi toliko mogucnosti i izbora...kuda zelim ic,kako zelim igrat....naprimjer Shrinovi sadrze zagonetke i nude "vidljivo" rijesenje ali ja mogu rec ne i rijesit zagonetku na potpuno drukciji nacin koji mi padne na pamet.

I do sad nisam naisao niti na jedan glich ili bug.....kako su to postigli ne znam.

Takodjer ova fizika koja je toliko utkana u svaki objekt i cijeli svijet...kako to moze radit na Tegra CPU....a sa druge strane u 99.99% danasnjih najnaprednijih igara na najacim procovima i rtx4090 ne postoji igra koja ima 10% ove fizikalne interakcije.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ovo sam očekivao od current gen (ps5/XS) igara, a dobio sam last gen gameplay i interaktvinost s nešto boljm grafikom. TOTK je najnaprednija igra na tržištu i ostali se trebaju jako potruditi da postignu nešto slično.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice