Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 75.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Sta mislite koliko je isplativo sada kupovati BTC?

Imam 10k stellara, sinoc sam kupio za 122k po btc, ali jutros cijena 180k, nesto sumljam da ce padati...

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Origin gift kartice od 20$ kupljene u http://premiumgiftcards.com/ ne možete aktivirati ako vam IP nije iz US što i ljepo piše KAD KUPITE GIFT KARTICU "Please note that these codes can only be redeemed if your IP address is from the United States"! Ja sam im se žalio na mail da to nisam znao dao im mail i pass od Origina i rekao da mi na taj račun stavi tih 40$ koje sam uzeo. 2-3 min poslje stiže poruka 

Seemed to work well! I found another site that suggested going to

eacashcard.com and then it links you to the right page on Origin to enter

the codes. It asked for a US zip code, so I put in 78701, and then it said

that the US dollars added to your account would be used to buy US games.

Seems reasonable.

Let me know if there is anything else I can do.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ljudi, sto se mojih stellara tice ja sam zavrsio, trenutno na coinbase imam 0,13 btc, sto je otprilike 55€, s tim da sam kupio humble za 4.5$ jucer. sveukupno koristio 5 facebook profilai sve spremio na jedan acc i s njega mjenjao u btc i prebacio na coinbase. Nemam pojma gdje se sada ovo moze potrositi, mislio sam uzeti 50$ steam wallet gift a ostatak ostaviti za iduce humble bundle.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 10:50 (goodye).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ja sam mislio sebi kupiti nesto preko na ebay preko snapcard samo ne znam dali je to sigurno

Almir
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ako više ne znate što kupiti sa bitcoinima, moja preporuka vam je da si napravite wallet na svom PC-u i tamo pošaljete sve bitcoine te pričekate da se cijena BTC-u opet malo digne pa tada prodate za dolare, tako ćete neš više zaraditi.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
zerocool12 kaže...

Ako više ne znate što kupiti sa bitcoinima, moja preporuka vam je da si napravite wallet na svom PC-u i tamo pošaljete sve bitcoine te pričekate da se cijena BTC-u opet malo digne pa tada prodate za dolare, tako ćete neš više zaraditi.

Mozes li opisati kako to uraditi, i da bi opet koristili te bitcoine, moramo li ih vratiti u online wallet? I usput, znas li neku provjerenu soluciju kako prebaciti bitcoine na karticu?

You better run, you better take cover!
10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ako smo napravio poslije 9. stellar acc oću dobit 3500 stellara?

Khajiit
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...
zerocool12 kaže...

Ako više ne znate što kupiti sa bitcoinima, moja preporuka vam je da si napravite wallet na svom PC-u i tamo pošaljete sve bitcoine te pričekate da se cijena BTC-u opet malo digne pa tada prodate za dolare, tako ćete neš više zaraditi.

Mozes li opisati kako to uraditi, i da bi opet koristili te bitcoine, moramo li ih vratiti u online wallet? I usput, znas li neku provjerenu soluciju kako prebaciti bitcoine na karticu?

Jednostavno, prebaciš stellare na justcoin,konvertaš ih u bitcoin kako je opisano u 1. postu, na PC instalirašelectrum i postaviš si wallet te tamo pod receive imaš string znakova na listi od kojih jedna skopiraš i u justcoin pod isplatu zalijepiš tamo i to je to, pričekaš dok te ne dočeka poruka na electrumu da si dobio lovu.
Online wallet je okej,ali nije siguran za korištenje,meni se dogodilo da "je bio izvršen napad" na online wallet stranicu te je sva lova koju sam tamo imao nestala, dok je na tvom PC-u kolko - tolko sigurna. 
Bitcoine ne možeš prebaciti na standardne kartice, mogao bi kupiti neku karticu baš za bitcoine (ako je uopće još izašla), no jednostavnije ti je onda primiti bitcoine na mob (postoji electrum za android ako sam dobro upućen).

Ako želiš pretvorit bitcoine u $ to možeš na justcoinu. 

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
10 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Evo i ja se trudim nesto zaraditi :)

Noghri je username, saljite slobodno ;)

 

Ja cu cim skupim nesto slati dalje

 

Jedno pitanje, ne mogu verificirati mail, kad god upise mail baci mi server error... Jel imao tko slicna iskustva?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 12:39 (Noghri).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Noghri kaže...

Evo i ja se trudim nesto zaraditi :)

Noghri je username, saljite slobodno ;)

 

Ja cu cim skupim nesto slati dalje

 

Jedno pitanje, ne mogu verificirati mail, kad god upise mail baci mi server error... Jel imao tko slicna iskustva?

 

Pokušavaj još, server je prenatrpan

14 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Budite malo aktivni - pridonosite stellaru, ako budemo imali dobru zajednicu samo nebo je granica.

Ako se bude razvijala stellar zajednica, on će postati sve popularniji, a ako postane popularniji bit će i više tražen, zbog potražnje vjerojatno će i cijena porasti.

Dođite nekad malo na https://stellartalk.org/ i sudjelujte na forumu.

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Kakva je trenutno cijena i dal se isplati prodavati tj. trejdati za bitcoin-e? Kolko se sad dobije za 3500?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 12:48 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Kakva je trenutno cijena i dal se isplati prodavati tj. trejdati za bitcoin-e? Kolko se sad dobije za 3500?

Definitvno ne. Za 3500 dobiješ $11. Jučer sam ja za 3465 STR dobio $16

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 12:50 (FanBoy).
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Na coinbaseu sam od sinoc do sad izgubio 2 eura, uzasno pada bitcoin, mozda je najbolje pricekati da prodje ova guzva, jer sad svi prodaju.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

El mogu negdje provjeravat cijene?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

El mogu negdje provjeravat cijene?

http://www.stellarvalue.org/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Kakva je trenutno cijena i dal se isplati prodavati tj. trejdati za bitcoin-e? Kolko se sad dobije za 3500?

trenutno za 1000 stellara dobiješ malo više od 3$, ovo što mi pričamo su samo špekulacije, netko kaže prodaj, netko drugi će ti reći nemoj,

cijena je pala jer se nisu držali onog što su si postavili na početku plus enorman broj neočekivanih korisnika,

problem je što gotovo svi odmah prodaju sve stellare i onda cijena pada pada pada jer ih je previše u ponudi

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
cola777 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Kakva je trenutno cijena i dal se isplati prodavati tj. trejdati za bitcoin-e? Kolko se sad dobije za 3500?

trenutno za 1000 stellara dobiješ malo više od 3$, ovo što mi pričamo su samo špekulacije, netko kaže prodaj, netko drugi će ti reći nemoj,

cijena je pala jer se nisu držali onog što su si postavili na početku plus enorman broj neočekivanih korisnika,

problem je što gotovo svi odmah prodaju sve stellare i onda cijena pada pada pada jer ih je previše u ponudi

Da, i sad je rizik u tome, hoce li ostati ta niska cijena ili ce se vratiti na onu od neki dan, s obzirom da je nova valuta u pitanju, upitno je.

 

I da, ovo je prilika za one koji su voljni riskirati, sad nakupovati stellara i nadati da ce porasti, i uzeti prilicno finu zaradu.

You better run, you better take cover!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 12:59 (Smucek).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
SoynTech kaže...

Origin gift kartice od 20$ kupljene u http://premiumgiftcards.com/ ne možete aktivirati ako vam IP nije iz US što i ljepo piše KAD KUPITE GIFT KARTICU "Please note that these codes can only be redeemed if your IP address is from the United States"! Ja sam im se žalio na mail da to nisam znao dao im mail i pass od Origina i rekao da mi na taj račun stavi tih 40$ koje sam uzeo. 2-3 min poslje stiže poruka 

Seemed to work well! I found another site that suggested going to

eacashcard.com and then it links you to the right page on Origin to enter

the codes. It asked for a US zip code, so I put in 78701, and then it said

that the US dollars added to your account would be used to buy US games.

Seems reasonable.

Let me know if there is anything else I can do.

Meni radi sve sa te stranice,samo sa Hola better internet na origin.com kupis(preko browsera) i to je to.Vlasnik je friendly i vidi se da zeli pomoc,sve u svemu 10/10 za tu stranicu.

11 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

znaci mi nikako ne mozemo prebaciti pare na svoj racun/paypal??

 

ostlo mi 100€ koje neznam za sto potrosii xd

Amber Heard <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Mozes prebaciti sa justcoinsa na svoj bankovni racun, e sad jos mi nisu rekli koliki naknadu uzimaju ali mislim da bi se na tvoj iznos isplatilo to prebaciti
Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...
cola777 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Kakva je trenutno cijena i dal se isplati prodavati tj. trejdati za bitcoin-e? Kolko se sad dobije za 3500?

trenutno za 1000 stellara dobiješ malo više od 3$, ovo što mi pričamo su samo špekulacije, netko kaže prodaj, netko drugi će ti reći nemoj,

cijena je pala jer se nisu držali onog što su si postavili na početku plus enorman broj neočekivanih korisnika,

problem je što gotovo svi odmah prodaju sve stellare i onda cijena pada pada pada jer ih je previše u ponudi

Da, i sad je rizik u tome, hoce li ostati ta niska cijena ili ce se vratiti na onu od neki dan, s obzirom da je nova valuta u pitanju, upitno je.

 

I da, ovo je prilika za one koji su voljni riskirati, sad nakupovati stellara i nadati da ce porasti, i uzeti prilicno finu zaradu.

ja sam prodao manje od pola svoji stellara, sad mi je žao što nisam sve kao 99% ljudi,

trenutno je situacija takva da sa stellarom ne možeš ništa osim razmjene virtualnih valuta, druga stvar bi bila npr da sa njima možeš direktno kupovati na amazonu ili šta ja znam di, onda bi to bila druga stvar, ovako ga ljudi žele samo jer je besplatan - prodaju ga i dobiju besplatne novce, do jučer sam bio optimist, ali sad vidim pravu sliku a to je krah ovakvog sustava, osim ako ne osiguraju nove mogućnosti - ali se to mora desiti što prije

i paypal je na početku korisnicima podijelio novac, samo što onda nije bilo kao sada milijun krvopija

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 13:16 (cola777).
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FiCoO kaže...
Mozes prebaciti sa justcoinsa na svoj bankovni racun, e sad jos mi nisu rekli koliki naknadu uzimaju ali mislim da bi se na tvoj iznos isplatilo to prebaciti

Pisu tamo provizije, za EU zemlje max 10 eura, za non-EU 10-40 eura, prokleta moja BiH...

You better run, you better take cover!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
res03pem kaže...

znaci mi nikako ne mozemo prebaciti pare na svoj racun/paypal??

 

ostlo mi 100€ koje neznam za sto potrosii xd

Možeš. odi na justcoin, pa trade, tamo imaš BTC/EUR klikni to i ispod odaberi sell, tamo možeš kupiti eure za BTC. Odeš na withdraw,odabereš banku i isplatiš si.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 13:13 (zerocool12).
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Evo ko želi na ovoj stranici ima razne gift cardove http://www.egifter.com/
Prezadovoljan sam, inače kupio sam xbox gift card za wp8 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Da vlasnik je car nebi ti baš puno ljudi izašlo u susret i kupilo ti igru umjesto tebe i aktiviralo 2x 20$.. Ja ih nisam moga aktivirati ni preko browsera ni uz korištenje TunnelBear-a. Još je rekao da će ako ne uspije aktivirati meni te gift karice da će ih on sebi aktivirati i meni vratiti novce odnosno BTC ili mi može poslati 2x 20$ za steam (pošto je vidio da sam već kupovao za steam), ali sve je to rješio kroz nešto manje od 1h i sad uživam u FIFI 14. Čovjek se stvarno trudi tako da ću nastaviti kupovati kod njega giftove za steam. Tako da preporučam http://premiumgiftcards.com {#}

11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Da li radi Origin gift key ako ga idem aktivirati preko Hole

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FanBoy kaže...

Da li radi Origin gift key ako ga idem aktivirati preko Hole

99% sam ti siguran da radi jer sad mogu vidjeti koliko mi je ostalo para na Originu ostalo dok to bez Hola Better Interneta nisam mogao. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 14:09 (SoynTech).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
SoynTech kaže...
FanBoy kaže...

Da li radi Origin gift key ako ga idem aktivirati preko Hole

99% sam ti siguran da radi jer sad mogu vidjeti koliko mi je ostalo para na Originu ostalo dok to bez Hola Better Interneta nisam mogao. 

Čiju si IP uzeo, US?

10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FanBoy kaže...
SoynTech kaže...
FanBoy kaže...

Da li radi Origin gift key ako ga idem aktivirati preko Hole

99% sam ti siguran da radi jer sad mogu vidjeti koliko mi je ostalo para na Originu ostalo dok to bez Hola Better Interneta nisam mogao. 

Čiju si IP uzeo, US?

Da jer samo sa US IP adresom možeš aktivirati njihove Origin gift kartice.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice