Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.130
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Role2 kaže...

Ne. Bezusmjesno sam i ja pokusavao sa Vegama

 Što je naj jače, kartica se ugasi ukoliko se ne koristi, u par igara sam to primjetio.
No na RDR2 Ona radi(vidim po sapphireovom logo-u na kartici).

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
kruskar kaže...

Brzinsko pitanjce, dali podržava crossfire? Trenutno imam 2x RX570 i samo mi 4gb vram-a prikazuje unutar igre.

 

i da podrzava CS i dalje bi ti bilo 4GB VRAM-a, u cs/sli količina VRAM-a se ne "dupla"

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Završio RDR2 (100% Story) sad riješit ostalo a onda na Online.....

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

bježi od online. ili plati ili grindaj za poslove itd. a grind su sjebali do kraja, samo da je što teže

 

a o kvalitetnim serverima da ne pričam previše. imam sreće kad provedem 30 minuta u komadu u igri

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2021 11:41 (Skullscar1989).
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

bježi od online. ili plati ili grindaj za poslove itd. a grind su sjebali do kraja, samo da je što teže

 

a o kvalitetnim serverima da ne pričam previše. imam sreće kad provedem 30 minuta u komadu u igri

 ja skoro nikada nisam imao DC s njihove strane

 

ako imas nekog prijatelja da ima rolove otkljucane igras s njima i preko njih zaradujes, ako on radi tradera i ima pun vagon dobijes pola toga. s moonshineon dobijes 1/4 mislim. isto mozes s njime u bounty hunt iako nemas dozvole

 

ali ako kreces od 0 i nemas nikoga za igrat a ne zelis kupiti gold, bice sporo

 

najbolje napraviti free amaon trial za spojiti prime gaming za besplatnu BH licencu i 1000$, i neznam ako vrijedi jos onaj two way autentication za 10 golda.

 

 

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

oriđiđi pao, igra ko online?

 

 

EDIT
Ovo nisu istine, crash konstantan... nakon svake misije mi baci crash...
U onoj gdje idemo lovit u samom početku igre mi prilikom penjanja na onu planinu bacilo crash :(

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 0:39 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Izvinjavam se na spamu, zadnjih dana sam se opet aktivirao na forumu haha

 

Znači evo original je tu, instaliran sinoć.
No hebemu sve crasha se još uvijek...
Konfa pod MOJ PC, testirano i na stock-u i s 1 karticom.


Sad sam probao u social club unjeti -ignorepipelinecache
Pa ću vidjeti.

No prvi crash mi je izbacilo na misiji gdje idemo u lov(druga treća misija).

Više sam lud, na win 10 ne prelazim tako da to rješenje zaboravite.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
kruskar kaže...

Izvinjavam se na spamu, zadnjih dana sam se opet aktivirao na forumu haha

 

Znači evo original je tu, instaliran sinoć.
No hebemu sve crasha se još uvijek...
Konfa pod MOJ PC, testirano i na stock-u i s 1 karticom.


Sad sam probao u social club unjeti -ignorepipelinecache
Pa ću vidjeti.

No prvi crash mi je izbacilo na misiji gdje idemo u lov(druga treća misija).

Više sam lud, na win 10 ne prelazim tako da to rješenje zaboravite.

 A nemoj ti na Win10, pa se crashaj... Šta je baš toliki problem imat na jednom zasebnom disku instaliranu desetku i RDR2, pa koristiš tu groznu desetku samo za igranje RDR2? Radio sam ja sebi i puno kompliciranije sheme za igrat neku igru...

Live long and prosper.
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne mora biti da je do WIN, igra ima žestoke probleme...Ja sam svašta probao i original i onaj drugi, svaki ima svoje probleme. Na kraju je najbezbolnije (za mene) pirat na VULKAN-u, ponekad stuttera na početku (prvih 10 min) pa prođe, a ponekad radi savršeno, ali nikad se ne crasha za razliku od DX12.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 12:33 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Radi igrice da imam 2 winsa i još jednu particiju da slažem(znači sve moram presložit). Nema šanse!!!
Win 10 kod mene neće! Nakon updatea usred usrane šume gdje ni mobilnog signala nije bilo a kamoli neta ne ne i ne!


Dalje, igra mi ne dopušta da prebacim s Vulkana na DX12, to mi je zaključano. I baš na tom vulkanu evo sad je crashalo na Old Friends(nakon lova).

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
kruskar kaže...

Radi igrice da imam 2 winsa i još jednu particiju da slažem(znači sve moram presložit). Nema šanse!!!
Win 10 kod mene neće! Nakon updatea usred usrane šume gdje ni mobilnog signala nije bilo a kamoli neta ne ne i ne!


Dalje, igra mi ne dopušta da prebacim s Vulkana na DX12, to mi je zaključano. I baš na tom vulkanu evo sad je crashalo na Old Friends(nakon lova).

 A neš ti slaganja. Uzmeš zasebni disk, snimiš win10 i RDR2, uguraš ga u kantu i eto ga. Na startupu biraš win10 ili svoj, kojigod već OS imaš.

 

Ja sam za RDR2 kupio zasebni SSD i novu grafiku, ne vidim gdje je problem...

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sinoć odigrao Epilog do kraja, završio negdje iza ponoći, jedva se dignuo za posao. Nebih puno dužio, za mene je ovo uz Last of Us 2 najbolja igra koju sam igrao zadnjih godina. Možda ovo što ću napisati može dočarati o kakvom se dragulju radi:

Bio neki dan kod frenda, on je igrao na PS4, počeli smo negdje u isto vrijeme, prije cca mjesec dana. Kaže on meni izbrisao sam igru, ja se čudim zašto, pa pitam ga koji je razlog, pričao si da ti je igra stvarno dobra. Dogodilo se da su mu ubili konja a imao je samo auto save. Kaže on da ga je tražio i lovio više od 2 sata, češljao, hranio, mazio, kupovao sedla, radio frizure. Kao da priča o živom kućnom ljubimcu. I onda su mu ga ubili i lik poludio i izbrisao igru. 

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
user2206 kaže...

Ja sinoć odigrao Epilog do kraja, završio negdje iza ponoći, jedva se dignuo za posao. Nebih puno dužio, za mene je ovo uz Last of Us 2 najbolja igra koju sam igrao zadnjih godina. Možda ovo što ću napisati može dočarati o kakvom se dragulju radi:

Bio neki dan kod frenda, on je igrao na PS4, počeli smo negdje u isto vrijeme, prije cca mjesec dana. Kaže on meni izbrisao sam igru, ja se čudim zašto, pa pitam ga koji je razlog, pričao si da ti je igra stvarno dobra. Dogodilo se da su mu ubili konja a imao je samo auto save. Kaže on da ga je tražio i lovio više od 2 sata, češljao, hranio, mazio, kupovao sedla, radio frizure. Kao da priča o živom kućnom ljubimcu. I onda su mu ga ubili i lik poludio i izbrisao igru. 

 

Horse Revival Kit i oživi ga 

5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
user2206 kaže...

Ja sinoć odigrao Epilog do kraja, završio negdje iza ponoći, jedva se dignuo za posao. Nebih puno dužio, za mene je ovo uz Last of Us 2 najbolja igra koju sam igrao zadnjih godina. Možda ovo što ću napisati može dočarati o kakvom se dragulju radi:

Bio neki dan kod frenda, on je igrao na PS4, počeli smo negdje u isto vrijeme, prije cca mjesec dana. Kaže on meni izbrisao sam igru, ja se čudim zašto, pa pitam ga koji je razlog, pričao si da ti je igra stvarno dobra. Dogodilo se da su mu ubili konja a imao je samo auto save. Kaže on da ga je tražio i lovio više od 2 sata, češljao, hranio, mazio, kupovao sedla, radio frizure. Kao da priča o živom kućnom ljubimcu. I onda su mu ga ubili i lik poludio i izbrisao igru. 

 Hahahahahahaha...

 

To je pravi igrač, reci prijatelju da mu svaka čast na tome! Moj konj je isto bitan, ne smije ga nitko ubit, poludio bi. Ja sam svog doduše kupio u nekog prodavača, nisam ga tražio satima po snijegu i oluji.

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ibme74 kaže...
Horse Revival Kit i oživi ga 

 Ma frend nije gamer, odigra tu i tamo nešto, al dosta rijetko. Kako sam ga shvatio, jahao je i naletio na one random sačekuše, valjda su ga upucali, autoload ga je bacio negdje blizu, i opet naleti na neku bandu, i dobije po tamburi još jednom. I kad ga je autoload drugi put vratio u igru kaže da ga je dočekalo samo sedlo na zemlji. Nema konja

Bio je na chapteru 5, njegovim tempom imao je najmanje 50 sati u igri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 14:21 (user2206).
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
user2206 kaže...
ibme74 kaže...
Horse Revival Kit i oživi ga 

 Ma frend nije gamer, odigra tu i tamo nešto, al dosta rijetko. Kako sam ga shvatio, jahao je i naletio na one random sačekuše, valjda su ga upucali, autoload ga je bacio negdje blizu, i opet naleti na neku bandu, i dobije po tamburi još jednom. I kad ga je autoload drugi put vratio u igru kaže da ga je dočekalo samo sedlo na zemlji. Nema konja

Bio je na chapteru 5, njegovim tempom imao je najmanje 50 sati u igri.

To znači da je igra vrhunska i da pruža pravi RPG ugođaj. Da je igra lagana (prelagana), ne bi ga tek tako pobili. Da se konj ne treba tražit satima, ne bi ga bilo briga za konja. Prava igra s pravim ugođajem. Ja se još nadam da ću ngdje pronaći lijek za tuberkulozu, da je negdje sakriven u igri. Ili da mogu pazit kako sam obućen i izbjeć TBC. Baš sam se razočarao kad sam skužio da tako mora bit i da se ne može više pazit kroz igru ili nešto slično.  

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 14:29 (Filox).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

di je i kako zapravo dobio tbc=?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
kruskar kaže...

Radi igrice da imam 2 winsa i još jednu particiju da slažem(znači sve moram presložit). Nema šanse!!!
Win 10 kod mene neće! Nakon updatea usred usrane šume gdje ni mobilnog signala nije bilo a kamoli neta ne ne i ne!


Dalje, igra mi ne dopušta da prebacim s Vulkana na DX12, to mi je zaključano. I baš na tom vulkanu evo sad je crashalo na Old Friends(nakon lova).

 A neš ti slaganja. Uzmeš zasebni disk, snimiš win10 i RDR2, uguraš ga u kantu i eto ga. Na startupu biraš win10 ili svoj, kojigod već OS imaš.

 

Ja sam za RDR2 kupio zasebni SSD i novu grafiku, ne vidim gdje je problem...

 I ja sam također kupio grafiku radi rdr2, čak i ssd kontam radi rdr2 i gta v ubost.

No hebemu miša, pa zar su toliko u rockastaru uhebali?

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

di je i kako zapravo dobio tbc=?

Kad je pljuskao onog Downesa na samom početku.

5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...
fila2208 kaže...

di je i kako zapravo dobio tbc=?

Kad je pljuskao onog Downesa na samom početku.

 Mater mu njegovu, a ja mislio hladno, planine, zima, ja u ljetnoj robi... Djubre mučko! DJUBREE!!

 

E, a da su obojica imali maske, onda ne bi bilo kašljanja po licu. Pa vi nemojte nosit maske. Evo i u RDR2 se vidi ćemu služi maska.      

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
kruskar kaže...

 I ja sam također kupio grafiku radi rdr2, čak i ssd kontam radi rdr2 i gta v ubost.

No hebemu miša, pa zar su toliko u rockastaru uhebali?

 Ne treba ti vele prostora za snimit osnovnu instalaciju windowsa10 i pripadajućih drivera. Jedan SSD ti može bit i za nove win10, RDR2 i GTAV. Dual boot, pa provjeri jeli ti igra šteka radi win10 ili je nešto drugo u pitanju. A i novi, fresh instal windowsa je dobro imat ako testiraš probleme.

 

P.S.

Neznam za Rockstar, ja nisam imao apsolutno nikakvih problema. Skinuo, instalirao, pokrenuo, malo sam se poigrao s Vulkan/DirectX12 postavkama, mislim da mi je na kraju ostalo na DirectX, jer znam da mi je jedno od to dvoje radilo duplo slabije i štucalo, a drugo glatko i bez problema. Ja više nego zadovoljan s igrom i bugovima, koji skoro da nisu ni postojali. 

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...
fila2208 kaže...

di je i kako zapravo dobio tbc=?

Kad je pljuskao onog Downesa na samom početku.

 Ajme pa ovaj detalj mi je totalno promaknuo. 

Bit će!
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Kasnije ce susretati ponovno njegovu zenu Edith Downes i sina Archie-a, koja je zapala u prostituciju zbog siromastva... da ne spojlam dalje, ovo je jedan od kljucnih dogadaja jer pricu zaokruzuje na genijalan nacin

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
jzrskc kaže...

Kasnije ce susretati ponovno njegovu zenu Edith Downes i sina Archie-a, koja je zapala u prostituciju zbog siromastva... da ne spojlam dalje, ovo je jedan od kljucnih dogadaja jer pricu zaokruzuje na genijalan nacin

Je, ali jako lose isprican jer vecina ljudi to nije skuzila. A kad sam poslije susretao ove ostale koje si spomenuo pricali su kao da se poznamo, a ja nisam imao pojma tko su ti ljudi nego sam morao googleati. Bitno da se sjećam Lennya i opijanja u saloonu i pišanja pokraj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Igre (kao i filmovi) su vizualni mediji i ne treba biti sve nacrtano tj. izričito objašnjeno. Ja sam odmah skužio da je Arthur možda dobio TBC nakon te misije. Čak su kasnije i kroz razgovore u misijama i kampu indirektno povezivali taj događaj s Arthurovom bolesti. Treba biti samo malo više pažljiv.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
user2206 kaže...

Igre (kao i filmovi) su vizualni mediji i ne treba biti sve nacrtano tj. izričito objašnjeno. Ja sam odmah skužio da je Arthur možda dobio TBC nakon te misije. Čak su kasnije i kroz razgovore u misijama i kampu indirektno povezivali taj događaj s Arthurovom bolesti. Treba biti samo malo više pažljiv.

 Ja kad sam počeo igrat, čitajući o igri sam sebi spoilao taj dio oko bolesti, pa sam bio uvjeren da ja to mogu izbjeć i tako sam pazio da je uvijek toplo obućen, da nigdje ne idem bez zimske opreme i dobro sam gledao nekakve ljekove, tonike, hoće li bit nešto takvo... Baš je bilo zanimljivo i baš me razočaralo kad sam vidio da to ne ide kako sam ja zamislio.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
user2206 kaže...

Igre (kao i filmovi) su vizualni mediji i ne treba biti sve nacrtano tj. izričito objašnjeno. Ja sam odmah skužio da je Arthur možda dobio TBC nakon te misije. Čak su kasnije i kroz razgovore u misijama i kampu indirektno povezivali taj događaj s Arthurovom bolesti. Treba biti samo malo više pažljiv.

 

Naravno da ne treba. Ništa ne treba biti objašnjeno. Igre prije nisu imale nikakva objašnjenja.

Ja nisam skužio jer nisam niti razmišljao da će dobiti TBC u tom trenutku. Nisam čitao spoilere prije toga po netu.

Lik pobije hrpu ljudi, pomlati se sa svakim mamlazom po putu i sad ću se baš ja sjećati nekog nebitnog krvavog lika koji je bio dužan lovu :-)

 

Samo kažem da su neke druge stvari pretjerano detaljne, a kroz ovo je protrčano kao da je nebitno. I nije čak ni TBC problem, nego što su mi ta žena i klinac bili totalno neupečatljivi da ih poslije nisam niti prepoznao kad su se pojavili na drugim lokacijama. Neke druge likove bih prepoznao. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 10:59 (Bitanga).
3 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2

U pravu si ovo za ženu i dete, totalno neupečatljivi, ni ja ih nisam skužio na prvu.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
user2206 kaže...

U pravu si ovo za ženu i dete, totalno neupečatljivi, ni ja ih nisam skužio na prvu.

 

Baš sam te trenutke zapamtio jako dobro, kad sam došao u onaj neki rudarski gradić i ta ženska se opet pojavila i Arthur priča s njom kao da se dobro znaju, a ja nemam pojma tko je to.

No ok, star sam već, sreća postoji Google :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Naletio sam na nju i prije rudarskog gradića (Annesburg), i pitam se koja se sad ovo  I kada sam je nakon toga sreo skupa sa sinom u Annesburgu onda sam sve povezao.

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice