Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 659.724
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
5 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 9:13 (Mojojo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

https://www.plati.market/itm/red-dead-redemption-2-online-in-stock-wholesale/2726467

 

28$ tj 195kn Ruski Key.

Vi koji ste kupili i imate duže ruski key, vpn ste koristili samo za aktivaciju ili ga i dalje, kod igre koristite?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ag008 kaže...

https://www.plati.market/itm/red-dead-redemption-2-online-in-stock-wholesale/2726467

 

28$ tj 195kn Ruski Key.

Vi koji ste kupili i imate duže ruski key, vpn ste koristili samo za aktivaciju ili ga i dalje, kod igre koristite?

 Mene opet zanima ponuđeni načini plaćanja. Da li je to sigurno i koji je najbolje odabrati kad već nema PayPal?

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ag008 kaže...

https://www.plati.market/itm/red-dead-redemption-2-online-in-stock-wholesale/2726467

 

28$ tj 195kn Ruski Key.

Vi koji ste kupili i imate duže ruski key, vpn ste koristili samo za aktivaciju ili ga i dalje, kod igre koristite?

 pa s obzirom da su neki kupovali preko ruskog vpna, onda bi i ruski kljuc bio ista stvar. Samo aktivacija i dalje peri deri

 

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ubio sam.onog medvjeda i odero ga,sta s kozom?
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
Ubio sam.onog medvjeda i odero ga,sta s kozom?

 Ponjuši je i prodaj.

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Kod trapera ju prodaš, a sa clawom kod fencea napraviš trinket (kada nađeš sve sastojke)

12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Serijski ubojica je dolijao. Njegova "radna soba". 

 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
Ag008 kaže...

https://www.plati.market/itm/red-dead-redemption-2-online-in-stock-wholesale/2726467

 

28$ tj 195kn Ruski Key.

Vi koji ste kupili i imate duže ruski key, vpn ste koristili samo za aktivaciju ili ga i dalje, kod igre koristite?

 pa s obzirom da su neki kupovali preko ruskog vpna, onda bi i ruski kljuc bio ista stvar. Samo aktivacija i dalje peri deri

 

nije isto. ruski ključ vjerojatno treba barem aktivirati s ruskim vpn-om, iako nisam siguran treba li s njime i igrati. dosta ljudi je imalo problema s gta5 kada su kupovali ruske ključeve, malo pogledaj kako rade lokalizirani ključevi kod Rockstarovih igara, već se pisalo o tome na njihovom supportu. istina, mijenjali su launcher, ali ne vjerujem da su postali tolerantniji.

 

s druge strane, prednarudžba rdr2 kroz launcher koju sam napravio preko ruskog vpn-a sa social clubom iz hrvatske i preko paypala s podacima iz hrvatske je prošla uredno, ali je veza direktno na social club račun i nema ključa, znači igra propada ako zaboravim usera i šifru. također može se instalirati na više računala, ali prilikom pokretanja logira se na social club i tada radi samo na tom računalu. također, igra se gasi ako pukne internet konekcija.

9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

41 eur na allkeyu mislim se bi li uzeo, cek nije valjda da se moze nabaviti za 28 usd igra ali da na engleskom igram ne ruski?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 10:44 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

a jel stvarno netko kupio rdr 2 za rusiju za 28usd ako je nek javi radi li meni bi trebo da je predjem i nista vise mi ne treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...

a jel stvarno netko kupio rdr 2 za rusiju za 28usd ako je nek javi radi li meni bi trebo da je predjem i nista vise mi ne treba

 ja sam uzeo, nema problema nikakvih

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...

a jel stvarno netko kupio rdr 2 za rusiju za 28usd ako je nek javi radi li meni bi trebo da je predjem i nista vise mi ne treba

 i ja sam kupio preko rusa i sve radi kako treba :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DangerousB kaže...
hanteed kaže...

a jel stvarno netko kupio rdr 2 za rusiju za 28usd ako je nek javi radi li meni bi trebo da je predjem i nista vise mi ne treba

 i ja sam kupio preko rusa i sve radi kako treba :)

 Pa super. Jel ova stranica sto je objavio ili neka druga? evo kupit cu cim mi pare legnu pošto sam otkaz dao. 27 eura je dzaba.

5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
spoonman039 kaže...

 

s druge strane, prednarudžba rdr2 kroz launcher koju sam napravio preko ruskog vpn-a sa social clubom iz hrvatske i preko paypala s podacima iz hrvatske je prošla uredno, ali je veza direktno na social club račun i nema ključa, znači igra propada ako zaboravim usera i šifru. također može se instalirati na više računala, ali prilikom pokretanja logira se na social club i tada radi samo na tom računalu. također, igra se gasi ako pukne internet konekcija.

 Ček, ček... Igra se gasi ako pukne internet konekcija? Je li to znači da sutra kad dam 2500 kuna za grafiku i kupim RDR2, skinem i sve instaliram i onda taj komp odnesen u vikendicu bez interneta, da igra neće raditi? Nije valjda da mi ne daju da igram legalno kupljenu igru bez konekcije? Govorim o single player modu...

 

Ako je tako, onda je sigurno neću kupit nego na piratebay, kad dodje, ako dodje...

Live long and prosper.
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

u vikendicu poneseš komp? ja kad sam god išao na vikendicu tu se nosio roštilj gajbe pive itd. kakav crni komp

Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nosit gajbe i gradele? To mi stoji u dnevnom boravku, odmah uz komin, kraj kojega bude i komp. Malo udaljen, radi vatre, jel. Pa malo gradele, malo RDR2. Ne vidim u čemu je problem...      Samo tako mogu imat pravi doživljaj, kameno-drvena kućica, s kominom i gradelama. Kad ugasim igru, još pola sata nisam siguran di sam, tamo ili vamo.

 

I da, baš provjeravam i čitam, nema igranja bez interneta. OK, imam internet na mobitelu. Zna li se koliko će podataka igra koristit, da mi ne pojede 5 gigi podataka bespotrebno, kad ne mislim igrat online, nego story mod. Ako samo drži konekciju radi provjere legalnosti i ne troši dalje bandwidth, onda je donekle OK, iako jako shupcharski od njih.

 

P.S.

 

Samo na osami mogu uživat u hi-fi sustavu kako treba, grad ima previše susjeda, a komjuter i muzika idu skupa, pa eto, završilo sve na vikendici, a preko tjedna laptop. Al zato kad dođe vikend...

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 14:14 (Filox).
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ma radi bez neta..nakon click-a na story, iskopčam lan kabel..i sve radi..cloud save naravno na off.
Luc
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Luc989 kaže...
Ma radi bez neta..nakon click-a na story, iskopčam lan kabel..i sve radi..cloud save naravno na off.

 

Aha, cloud save, hvala.

 

I još jedno pitanje, kolika je igra kad se instalira? Ako uzmem SSD od 256GB, je li igra popuni više od pola diska? 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 14:46 (Filox).
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Trenutno 112 GB

Luc
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
spoonman039 kaže...

 

s druge strane, prednarudžba rdr2 kroz launcher koju sam napravio preko ruskog vpn-a sa social clubom iz hrvatske i preko paypala s podacima iz hrvatske je prošla uredno, ali je veza direktno na social club račun i nema ključa, znači igra propada ako zaboravim usera i šifru. također može se instalirati na više računala, ali prilikom pokretanja logira se na social club i tada radi samo na tom računalu. također, igra se gasi ako pukne internet konekcija.

 Ček, ček... Igra se gasi ako pukne internet konekcija? Je li to znači da sutra kad dam 2500 kuna za grafiku i kupim RDR2, skinem i sve instaliram i onda taj komp odnesen u vikendicu bez interneta, da igra neće raditi? Nije valjda da mi ne daju da igram legalno kupljenu igru bez konekcije? Govorim o single player modu...

 

Ako je tako, onda je sigurno neću kupit nego na piratebay, kad dodje, ako dodje...

kad pokreneš igru bez interneta, dobiješ ovo: https://cdn1-www.gamerevolution.com/assets/uploads/2019/11/Red-Dead-Redemption-2-Activation-Required-error-640x360.jpg
googlanjem fixa za ovo ćeš dobit riješenje za ljude koji dobiju tu poruku kad imaju internet - zbog firewalla
isključivanje cloud savea ne pomaže, a i zašto bi, kad bi se sinkronizacija trebala moći desiti i naknadno, jel..

osobno koristim mobilni internet (ne troši puno) i naravno, nakon gašenja baterije i igra padne.

inače, na piratebayu trenutno imaš kopiju svih fileova, bez cracka i sigurno radi kroz launcher ako si kupio igru, samo skeniraš igre na disku i pronađe je (a šta se desi ako nisi kupio, baš me zanima). osobno sam skidao igru na laptopu (kad su pustili preload) i prebacivao na stolni komp, gdje sam skenirao, poslije dekriptirao i radio sve updateove do sad.

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Chapter 6

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...

Chapter 6

 ja ju završio već u subotu.  

 

završio sve side misije, pronašao te pomogao svim strancima, ali još mi ostala jedna životinja za achivement, no dobro. 

 

... da ne spojlam ništa, jako je dobra igra, hits you in the feelings sometimes. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...

Chapter 6

 I mene nakon 115 sati igranja- mislim da kad zavrsim jos ona dva epiloga nakon ovoga da ce biti oko 130+ stoi je debelo najvise sto sam odigrao za jednu SP kampanju

Kako je igra savrsena jednostavno sam nekada znao samo par sati jahati i istrazivati bez ijedne ideje...

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Every time

Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Evo nešto zanimljivo. Neki ga zovu Thread Dead Redemption
Video:

Only a life lived for others is a life worthwhile.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 11:30 (inri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pročitao sam jučer da su navodno pofixali sve one bugove oko trzanja i malo optimizirali čitavu stvar jel to zbilja tak? 

(čekam Steam da kupim..)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Pročitao sam jučer da su navodno pofixali sve one bugove oko trzanja i malo optimizirali čitavu stvar jel to zbilja tak? 

(čekam Steam da kupim..)

 Igra radi sada stvarno dobro. :)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Meni igra radi savršeno, bez ikakvih trzuckanja. Nisan na ryzenu bogu fala.
 
0 5 hvala 0
5 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Stvarno, optimizirana je dodatno? Vrh!

 

Pitanje, gdje ste kupili igru i šta preporučate, gdje je isplativije? Ja imam Steam i samo to koristim, nemam volje nove gluposti isprobavat i ispitivat. Naravno, neka special edition. Da čekam Božić i popust?

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice